اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

GANN Analysis

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• حجم فایل*ها

نوشته اصلی توسط pcm نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از شما بابت به اشتراک گزاری این کار.میشه بفرمایید حدودا چه حجمی دارند تا بتونیم راه حل ارایه بدیم
    درود و سلام دوست عزیز

حجم همه آثار جناب گن در حدود : 250mb
    حجم آثار ، کتب و نرم*افزارهائی که در مورد ایشان و روششون نگارش یافته در حدود : 2/5gb
    لازم به ذکر است برخی از آنها بسیار نایاب هستند و یا به قیمتهای بسیار بالائی بفروش میرسند .

حجم cd که این دوستمون خواسته بودند هم حدود 500mb میباشد .

پیروز و سربلند باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط samad110 نمایش پست ها
      درود و سلام دوست عزیز

حجم آثار ، کتب و نرم*افزارهائی که در مورد ایشان و روششون نگارش یافته در حدود : 2/5gb
      لازم به ذکر است برخی از آنها بسیار نایاب هستند و یا به قیمتهای بسیار بالائی بفروش میرسند .

پیروز و سربلند باشید.
      سلام دوست عزیز

فکر میکنم از طریق پیام خصوصی بتوینم راهی پیدا کنیم.شماره تماستون رو توی پیام خصوصی به من بدید تا در موردش تصمیم بگیریم

نظر

درود و سلام دوست عزیز

پیروز و سربلند باشید.
        اگر دارید دست ما هم برسونید ممنون میشیم یک نگاهی بکنیم.
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
          سلام اقا نیما

اینجا رو ببینید هر چیزی بخواید در مورد گن داره.فقط باید دانلود کنی.

فقط مثل همیشه هوای مارو هم داشته باش.

http://sharom.loxblog.ir/cat.php?cat=39
          شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند
          عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند
          دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند
          بخند خدا با توست

نظر

• نوشته اصلی توسط A B B A S نمایش پست ها
            سلام اقا نیما

اینجا رو ببینید هر چیزی بخواید در مورد گن داره.فقط باید دانلود کنی.

فقط مثل همیشه هوای مارو هم داشته باش.

http://sharom.loxblog.ir/cat.php?cat=39
            2.5 گیگ برای اینترنت ذغالی ما یک کم سنگینه دی وی اش بود عالی میشد!
            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
            https://telegram.me/Cyclicalwaves
            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• كورس آموزش فاكتور زمان گن
              يكي از اعضا اتوتريدينگ دانلودش كرده وبراي فروش نيز قرار داده گويا 6 dvd مي باشد .
              لينك خريد
              ویرایش توسط rokhsat : https://www.traderha.com/member/3282-rokhsat در ساعت 07-20-2012, 11:36 AM

نظر

• آثار گن و منابع پیرامون آن

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                درود و سلام

یه مشکلی که در این فروم وجود داره شبیه بودن ظاهری آواتار دوستان است که اگه دقت نکنی متوجه نمیشی با کی طرفی !

اگه اشتباه نکنم شما حاج خلیل عزیز هستید که اگه اینطور باشه چون فاصله مون کمه راحت ترین راه اینه که با پست براتون ارسال کنم . که اگه موافق هستید آدرس تماس رو با پیام خصوصی بفرمائید تا ارسال کنم .

مورد دوم اینه بنده تازه با این فروم آشنا شدم و دوستان رو آنچنان که باید و شاید نمیشناسم اما از ارزش مجموعه ای که در اختیار دارم کاملاً واقفم ولی تنها دلیل این کار بنده بخاطر زحمات جناب نیما خان آزادی در این فرومه که واقعا بسیاری از کارهایی که ایشون برای دوستان انجام دادن و میدن ، اصلا قابل جبران نیست . شاید اینجوری یه تشکر کوچول موچول کرده باشم !

مورد سوم لینکی است که دوستان به وبلاگ با ارزش جناب شاروم فرهنگ عزیز دادند و با اینکه برای کارشون بسیار ارزش قائلم و مطمئنم تا چند سال دیگر وبلاگ ایشون ارزش واقعی خود را نشان خواهد داد اما فعلا خیلی جای کار دارد ( پس لطفا اینطور عنوان نشود که هر چیزی بخواید در مورد گن داره ، فقط باید دانلود کنی ) چون همینکه در تحقیقتون پای جناب گن به میون میاد بزرگترین مشکل اینه که آثاری که یه مقدار دارای ارزش تحقیقی هستند یا نایاب هستند یا قیمتهائی عجیب و غیرقابل باور برای آنها مطالبه میشود .

مورد چهارم اینکه در پست 183 سطر آخر پیامم این بود که ( فقط با این شرط که ترتیبی لحاظ شود که بدون هیچ پیش شرطی بدست همه دوستان خواهان برسد ) اما خجالت کشیده و حذفش کردم چون گفتم دوستان با خودشون میگن بابا این دیگه کیه که هنوز نیومده داره شرط و شروط میذاره .

اینهم لینک اصلی برخی از کتابهای ایشون که در برخی جاها اعلام میشه . به زبان روسیه اما یه کم دقت کنید متوجه میشید چی به چیه ! فقط توجه کنید که سه صفحه است : gann.su/book_eng.html

و مورد آخر اینکه تصمیم با جناب آزادی باشه هرجور که ایشون فرمودند بنده اطاعت میکنم .

ویرایش :
                ببینید چه گافی دادم ، جناب آزادی ببخشید که با حاج خلیل اشتباه گرفتم . شما آدرستون رو بفرمائید بقیه اش با بنده .
                راستی اگه تعداد دوستان همین هست که تشکر زدند با پیام خصوصی آدرس رو بفرمایند تا ارسال کنم براشون .
                ویرایش توسط samad110 : https://www.traderha.com/member/5340-samad110 در ساعت 07-06-2012, 01:11 PM دلیل: اضافه کردن توضیح

نظر

• سلام خدمت دوست گرامی

یکی از اهداف این فروم انجام کارهای تحقیقاتی برای کاربران ایرانی بوده وهست.متاسفانه در جامعه تریدری ایران ما اکثرا افرادی رو می بینیم که پس از اینکه مطالبی در این حیطه و در حد بسیار معمولی یاد می گیرند دچار یک غرور نا به جا در مورد تریدر بودن یا تحلیل گر بودن میشوند .حاضر به اشتراک گزاری همان مطالب محدود خود هم نیستند و حتی فکر می کنند نیازی به یاد گیری بیشتر ندارند و در مورد سوالات و یا اشتباهات دیگران دچار خود بزرگ بینی می شوند

خوشبختانه در فروم ما چنین افرادی وجود ندارند همه بزرگوارانه مطالب خود را در حد توان و دانش خود در اختیار دیگران قرار میدهند.از شما هم بابت این به اشتراک گزاری تشکر میکنم

نظر

درود و سلام

یه مشکلی که در این فروم وجود داره شبیه بودن ظاهری آواتار دوستان است که اگه دقت نکنی متوجه نمیشی با کی طرفی !

اگه اشتباه نکنم شما حاج خلیل عزیز هستید که اگه اینطور باشه چون فاصله مون کمه راحت ترین راه اینه که با پست براتون ارسال کنم . که اگه موافق هستید آدرس تماس رو با پیام خصوصی بفرمائید تا ارسال کنم .

مورد دوم اینه بنده تازه با این فروم آشنا شدم و دوستان رو آنچنان که باید و شاید نمیشناسم اما از ارزش مجموعه ای که در اختیار دارم کاملاً واقفم ولی تنها دلیل این کار بنده بخاطر زحمات جناب نیما خان آزادی در این فرومه که واقعا بسیاری از کارهایی که ایشون برای دوستان انجام دادن و میدن ، اصلا قابل جبران نیست . شاید اینجوری یه تشکر کوچول موچول کرده باشم !

مورد سوم لینکی است که دوستان به وبلاگ با ارزش جناب شاروم فرهنگ عزیز دادند و با اینکه برای کارشون بسیار ارزش قائلم و مطمئنم تا چند سال دیگر وبلاگ ایشون ارزش واقعی خود را نشان خواهد داد اما فعلا خیلی جای کار دارد ( پس لطفا اینطور عنوان نشود که هر چیزی بخواید در مورد گن داره ، فقط باید دانلود کنی ) چون همینکه در تحقیقتون پای جناب گن به میون میاد بزرگترین مشکل اینه که آثاری که یه مقدار دارای ارزش تحقیقی هستند یا نایاب هستند یا قیمتهائی عجیب و غیرقابل باور برای آنها مطالبه میشود .

مورد چهارم اینکه در پست 183 سطر آخر پیامم این بود که ( فقط با این شرط که ترتیبی لحاظ شود که بدون هیچ پیش شرطی بدست همه دوستان خواهان برسد ) اما خجالت کشیده و حذفش کردم چون گفتم دوستان با خودشون میگن بابا این دیگه کیه که هنوز نیومده داره شرط و شروط میذاره .

اینهم لینک اصلی برخی از کتابهای ایشون که در برخی جاها اعلام میشه . به زبان روسیه اما یه کم دقت کنید متوجه میشید چی به چیه ! فقط توجه کنید که سه صفحه است : gann.su/book_eng.html

و مورد آخر اینکه تصمیم با جناب آزادی باشه هرجور که ایشون فرمودند بنده اطاعت میکنم .

ویرایش :
                    ببینید چه گافی دادم ، جناب آزادی ببخشید که با حاج خلیل اشتباه گرفتم . شما آدرستون رو بفرمائید بقیه اش با بنده .
                    راستی اگه تعداد دوستان همین هست که تشکر زدند با پیام خصوصی آدرس رو بفرمایند تا ارسال کنم براشون .
                    درود

تشکر از لطفتون...

امکان داره لیست منابع خودتون را اینجا درج کنید. تا بهتر بتونیم ازشون استفاده ببریم...

باز هم تشکر...
                    من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

• دوستان تا حالا کسی با نرم افزار gannalyst profession کار کرده؟ میشه بفرمایید از چه اندیکاتوری برای انتقال داده از متاتریدر استفاده کنم؟ نوع داده csv یا مثل متا استوک میخواد! با تشکر
                      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                        دوستان تا حالا کسی با نرم افزار gannalyst profession کار کرده؟ میشه بفرمایید از چه اندیکاتوری برای انتقال داده از متاتریدر استفاده کنم؟ نوع داده csv یا مثل متا استوک میخواد! با تشکر
                        درود

شما هر نوع دیتایی را میتوانید به این نرم افزار بدهید. مهم این است چگونه تنظیم میکنید.

من خودم با prn نتظیم کردم. و الان با همان فایلهایی و اندیکاتوری که به داینامیک تریدر می دهم کار میکنم.

در فسمت help نرم افزار یک فایل pdf هست که کامل توضیح داده است.

نظر

• میشه لطف کنی فایل انتقال دادها اینجا بزاری ممنون میشم!

راستی تا حالا با مربع 144 گن کار کردی اطلاعی ازش داری؟

از چیزای که در مورد گن خوندم متوجه شدم برگ برنده که داشت "زمان" بود! و اهمیتی بیشتر از قیمت بهش میداد! البته نمیدونم چطور از زمان استفاده میکرد! درسته؟
                          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                            میشه لطف کنی فایل انتقال دادها اینجا بزاری ممنون میشم!

راستی تا حالا با مربع 144 گن کار کردی اطلاعی ازش داری؟

از چیزای که در مورد گن خوندم متوجه شدم برگ برنده که داشت "زمان" بود! و اهمیتی بیشتر از قیمت بهش میداد! البته نمیدونم چطور از زمان استفاده میکرد! درسته؟
                            درود

فایلی را ضمیمه کردم دانلود بفرمایید. در قسمت ایندیکیتور یا اکسپرت کپی بفرمایید. بعد روی نمودار اجرا کنید. در محل برنامه در پوشه اکسپرت پوشه ای میسازد با نام فایل و دیتا را با پسوند prn آنجا میسازد. بعد شما میتوانید از این دیتا در بسیاری از نرم افزارها بهره ببرید.
                            فایل های پیوست شده

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز

در این پست می خواهم تشکر ویژه داشته باشم دوست عزیزمون samad110 بابت ارسال 4 دی وی دی از منابع معتبر و کمیاب در زمینه کورس های آموزشی مربوط به گن و سایر موارد برای ما ارسال کردند.امیدوارم بتوانیم طوری این موارد رو به دوستان عرضه کنیم که زحمت این دوست عزیز رو جبران کرده باشیم.همچنین از دوست عزیزمون samadaldin کمال تشکر رو دارم که زحمت این تاپیک رو بر عهده دارند و من فایل ها رو در اختیار ایشون قرار میدهم تا به طوری که مورد نیاز است استفاده کنند

به وجود چنین دوستانی در جمع خود می بالیم و به امید اعتلای هرچه بیشتر دانش واقعی فایننشال در ایران کار خود را ادامه میدهیم...

نظر

• درود...

جای داره بنده هم از ایشان قدردانی کنم. کلا صمدها اینجور آدمائین....

با توجه به ftp که در اختیار بنده قرار داده شده. به تدریج فایلها رو آپلود کرده و در اختیار عزیزان قرار میدهم...

نظر

پردازش ...
                                X