اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

GANN Analysis

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مرسی Ocean عزیز ، عالی بود.فقط دانلودش نیاز به عضو شدن در سایت داره اگر اینجا یک عزیزی آپ کند عالی است.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
      با سلام

شخصی به نام Michael s. jenkins به مدت 38 سال بر روی روش گن کار کرده است و اکنون کتابها و روشهای جالب توجه ای را ارایه کرده . یکی از کتابهای جالب ایشان کتابی است تحت عنوان
      Secret Angle Method
      به همراه این کتاب یک cd که حاوی مثال های بسیار زیادی هست هنگام خرید ارایه میشود و نویسنده تاکید میکند که جهت درک کامل کتاب سی دی هم مطالعه شود . مشکل اصلی در اینجاست که هرچه سعی کردم سی دی مربوطه را پیدا کنم نشد لذا از اقای مدیرعامل بروکر محترم و سایر دوستانی که مایلند خواهشمندم که کتاب را دانلود کنید و در صورتیکه برای شما جذاب و کار آمد بود راهی برای بدست اوردن سی دی پیدا کنیم .
      لینک اول یک سایت است که 4 کتاب از ایشان جهت دانلود وجود دارد که فعلا کتاب مورد نظر را دانلود کنید و لینک دوم سایتی است که راجع به این کتاب توضیح مختصری داده . دوستان لطفا نتایج کار را اعلام کنند تا بلکه بشود راهی برای سی دی بدست اورد.(اقای مدیرعامل بروکر محترم خواهشمندم شما هم کتاب را حتی یک نگاه اجمالی داشته باشید خالی از لطف نیست )

http://www.worldwide-invest.org/thre...s-Stock-Market

http://www.stockcyclesforecast.com/scf9.html

شاد زی مهر افزون

سلام

این سایت به مبلغ 150 دلار عرضه میکند.
      http://visit-to.us/michael-s-jenkins...gle-method.htm
      ترکیب این روش با الیوت به نظر من میتواند تاییدیه های خوبی داشته باشد.

لطفا دوستان همکاری کنند .
      شاد زی مهر افزون

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
        مرسی Ocean عزیز ، عالی بود.فقط دانلودش نیاز به عضو شدن در سایت داره اگر اینجا یک عزیزی آپ کند عالی است.
        دوست عزیر عضویتش بسیار راحت هست و شما با تکمیل یک فرم خیلی ساده عضو میشوید. (فقط یک راه برای سی دی پیدا کنید.)
        اقای مدیرعامل بروکر عزیز این جناب jenkins کتاب و سمینار های خوبی داره و ظاهرا نزدیک به 40 سال هست در این زمینه کار میکند .( 12 سال در tv بوده ).پیشنهادی که من دارم این هست که شما عزیزان هم تحقیق کنید و مطالب ایشان را مطالعه نموده در صورتیکه اکثریت تایید کردند که پیگیری مطالب و اموزشهای ایشان میتواند منبع خوبی باشد و خلاء اموزش در این زمینه را کمی پر می کند یک گروه از افراد شناخته شده جهت ترجمه کتب و ویدیو های ایشان تشکیل شود و بصورت قانونی اقدام به انتشار انها گردد تا مرجع خوبی باشد و شاید عدم تسلط کافی به زبان انگلیسی که مهمترین عامل عقب ماندن اکثر جوانان این مملکت از جامعه جهانی شده است در این مورد خاص کمی جبران گردد.
        در حال حاضر اموزشهای جناب اقای بهزادی مرجع بسیار خوبی در زمینه الیوت هست اما همانطور که میدانید در زمینه گن مرجعی همانند استاد بهزادی نیست پس اگر بتوان از این طریق با فرد شناخته شده ای همانند mr. jenkins یا شخص دیگری ارتباط برقرار کرد و این علم را از این طریق در اختیار جامعه تحلیلگری قرار داد پس از مدتی مطمینا ازادی ها و بهزادی های زیادی در مورد گن خواهیم داشت.(هرچند که شاید در حال حاضر باشند اما من بیخبر هستم )
        و این به پشتوانه شما عملی خواهد بود چراکه بدون تعارف هزینه خواهد داشت و با توجه به اینکه من میبینم شما زحمات بسیاری کشیده اید و هزینه های زیادی کرده اید ( مخصوصا در امر اموزش ) این پیشنهاد را خدمت شما ارایه نمودم

فقط یک پیشنهاد بود.

شاد زی مهر افزون
        ویرایش توسط ocean : https://www.traderha.com/member/4229-ocean در ساعت 05-21-2012, 06:31 PM

نظر

• سلام، این یوزر و پسورد برای اون فروم که همه بتوانند وارد شوند:

User: 4OurForum
          Pass: 4All2Use

سفارش کتاب و سی دی که مشکلی نیست. بفرمائید کجا سفارش بدیم انجام میشه. مترجم را هم حمایت می کنیم. لطفا معرفی کنید. مترجم ما اخیرا به علت مشغله شخصی از برنامه عقب است. من تا این لحظه فقط ایشان را می شناسم که بالای 80 درصد ترجمه هایشان برای من قابل قبول است.

با تشکر
          کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
          رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
          ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
          sigpic

نظر

• سلام به همه دوستان عزیز .
            عذر خواهی به خاطر همه تاخیرهای بوجود آمده .

تاپیک را از اول یه بار کامل خوندم. ممنون از همه عزیزانی که همراهی کرده اند و مطالبشون را به اشتراک گذاشته اند .

به یاری خدای مهربان استارت کار را با این پست میزنیم.

در ابتدا نیاز به تشکیل تیم داریم . من همه عزیزانی که اعلام آمادگی کردند و یا پست و مطلبی را به اشتراک گذاشتند را نام میبرم . احتملا تیم ما متشکل از این افراد خواهد بود .اما اگه عزیز دیگری هم بخواد به جمع حاضرین اضافه بشه استقبال میکنیم .
            22 نفر اعلام آمادگی کرده اند . انشالاهمه با هم بتونیم به نحو عالی همکاری کنیم .

1. Arman68
            2. Aligh
            3. Arman68
            4. asbehzad
            5. Aminaram
            6. barcelona
            7. Bahman7
            8. Elyas361
            9. Hamidreza
            10. Meisam1
            11. Mehrdad-hpm
            12. Mohammad-h
            13. Ocean
            14. pcmfund
            15. Rokhsat
            16. sonic
            17. Shyazdy
            18. Saman51
            19. Samadaldin
            20. Sharom
            21. Saeed yousefi
            22. مصطفی

در پست بعدی پیش نیازها و مراحل انجام کار را توضیح میدهم .
            مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• بنده دوستانی که به نوعی همراه بودند را نام بردم . اما نمیدونم کل این افراد هنوز هم افتخار همکاری میدهند یا نه .

برای مراحل انجام پروژه4 فاز را میشه تعریف کرد .
              1. فاز جمع آوری اطلاعات
              2. فاز مطالعاتی
              3. فاز تحقیق و بررسی یافته ها
              4. جمع بندی و ارائه مطالب .

از اونجایی که در مورد گن و شیوه های وی چیزی زیادی نمیدونیم ، ابهاماتی وجود داره که مسیر کلی پروژه را نا معلوم میکنه .
              مثلا ما نمیدونیم در مورد گن چه چیزهایی هست ، چند تا تکنیک داره ، بریم راجع به کدوم مطاله کنیم ، با چه نرم افزاری کار بشه ، اصلا توی دنیا چه کارها و طرحهایی انجام شده ، چه نتایجی گرفته شده و ......
              برای اینکه مبادا بخوایم چرخ را از اول اختراع کنیم، پس ابتدا باید در این فاز تا اونجایی که میتونیم مطالب موجود را جمع کنیم تا بتونیم ماده خام فاز بعد را بدست بیاریم.

بهتره در مرحله اول کلیه مطالبی که زبان فارسی وجود داره و در فرومها ، سایتها و کتابهای مختلف ارائه شده را جمع آوری کنیم .
              در مرحله دوم بریم سراغ منابع خارجی . صلاح نیست هر دو مرحله با هم انجام بشه چون ممکنه دوباره کاری بشه . ابتدا با منابع فارسی base را میسازیم تا بتونیم با دید بهتری منابع خوب خارجی را انتخاب کنیم .

به نظر بنده فعلا نیاز به دسته بندی تیم و تقسیم وظایف نیست.
              فعلا اعضای خوب تیم یه افق زمانی را تعیین کنیم و شروع کنیم به جمع آوری اطاعات به صورت خام. هر منبع فارسی که به دستمون برسه . و اینجا ارائه بدیم.
              محل این منابع احتمالا فرومهای دیگه ، سایتها و کتابهایی که چاپ شده میباشد . بر اساس مطالبی که بدست میاریم ، و توانانیی افراد تقسیم کار میکنیم. مثلا دوستانی که در کار با نرم افزار ها خبره تر هستند را مسئول مطالعه اون قسمت و دوستانی که در تحلیل بازار قوی تر هستند مسئول بررسی تکنیکها و یا ..... میشوند .
              در مرحله بعدی از دوستانی که قدرت ترجمه دارند نیز کمک میگیریم برای منابع خارجی .

فکر کنم از امروز به مدت 3 هفته فاز شماره 1 را شروع کنیم . (اگه فکر میکنید کمه یا زیاده بگید )

به عنوان یکی از قسمتهای جمع آوری اطلاعات ، باید افرادی که در این مورد هر گونه اطلاع یا تجربه ای دارند را نیز دعوت کنیم . تا در فاز مطالعاتی کمک کنند .

دوستان فقط منابع را ذکر کنید نه خود مطلب را .

بعد از اینکه مطالب جمع شد ، تاپیکهای مختلف را میسازیم و در هر قسمت ، هر مطلب را کامل روش بحث میکنیم.
              ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 05-22-2012, 11:06 AM

نظر

• بنده کتابی دارم به نام 45 سال در وال استریت که ترجمه شده .

هنوز نخوندمش اما میتونه استارت خوبی باشه .

مولف و ترجمه : سورج رحمتی ، مریم ایزدی

شرکت مانا مهر نوین و انتشارات بینش آزادگان

2 تا شماره تلفن هم اول کتاب هست .فکر کنم بتونید تهیه کنید . 0913272630-9512673
                ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 05-22-2012, 11:17 AM

نظر

• به به پر قدرت از مسافرت برگشتی.
                  .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                  https://telegram.me/Cyclicalwaves
                  https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• درود...

داره یه اتفاقهایی میوفته....

بنده فقط نظرم را میگم اجرا با شماست. تجربه شخصی خودم هست...

گن از چندین ابزار و چندین روش برای تحلیل استفاده میکرده. لذا اجرای تمامی آن در یک راه باعث سر در گمی و بحثهای بیمورد میشود.

اگر ابزار و روش ها فوق را تفکیک کنید و برای هر کدام جایگاهی جدا ایجاد کنید شایسته تر میباشد که فردا روزی که حجم داده زیاد شود جدا سازی سخت میشود. ونتیجه ای هم حاصل نمیشود.

ترجمه کردن کتاب ساده میباشد. اما کار تحقیقی چیزه دیگریست. لذا تعیین هدف برای کار ترجمه یا کار تحقیقی دو راه جدا میباشد که میتوان دو گروه را برای آن تعیین کرد.

2سالی هست در حال تفحص روی روش جناب jenkins هستم. سبکی ایجاد کرده مثل میکولا یا ... . در نرم افزار esignal pro ابزار تحلیل به اون سبک موجود هست.که اگر میخواهید وارد مقوله افرادی که از گن سبک ایجاد کردن بروید. بهترینش جناب ماینر میباشد.... اما هر چه هست نیازمند الفباست...

که آنهم خود گن می باشد. اول باید این را دانست تا به آن رسید. که شاید دانستن و درک این نیاز به فراگیری آن نباشد. (خودم هم نفهمیدم چی گفتم)

اگر قدرت تهیه منابع را دارید بنده ولاکن در آینده شما نیازمند داده های بازار در زمان معاملات گن میباشیم. که متغبل هزینه آن نیز هستم ولی به دلایل معلوم از دسترسی به آن در این سرزمین عاجزم. که اینکار یکی از اصلیترین حرکات شما میتواند باشد. (که یک در دنیا و صد در آخرت و افضایش اعتبار برای انجمن شما را در بر خواهد داشت) باز هم میگویم هزینه را پرداخت میکنم.

به فکر ایجاد تالاری در این زمینه باشید که بتوان در آن تفکیک پذیری داشت. تاپیکی بنام نجوم هم دیدم که آن هم دست و پا گریخته سو سو میزند. نگذارید آشفتگی دامنتان را بگیرد. از سر تجربه گفتم.

و در آخر جناب آقای aligh عزیز کمی در نقل قولهایتان از دیگر منابع دقت فرمایید. وکتاب 45سال در وال استریت کتاب خوبی هست ولی در کار ترجمه عزیزان کمی اجتهاد کردن. که کتاب اصلی موجود است.
                    من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

• درود بر جناب samadaldin
                      خوشحالم شما و تجربیاتتان را در اختیار داریم . انشالا کمک و همراهی شما مسیر کار را روشنتر کند .

دوستان خوبم ID بنده را در یاهو اد کنید تا با هم بیشتر در تماس باشیم . BULKOWSKI_1

نظر

• نوشته اصلی توسط aligh نمایش پست ها
                        سلام تقویم سال ۲۰۱۲ را برایتان روی سایت قرار دادم از آدرس زیر می توانید دانلود کنیدhttp://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...pcmae-2012.pdf
                        سلام
                        مرسی از لطفتون دوست من. آقا تایم UT کجا میشه؟
                        ----------------------------------------------------------------------
                        تاپیک http://pcmbrokers.org/forum/showthre...Square-of-Nine در راستای پروژه گن میباشد.
                        حق نگهدارتان

نظر

• با سلام
                          UT = Universal Time (NASA - Time Zone and Universal Time).t
                          UT معادل GMT است که فرهنگستان زبان و ادب فارسی برای معادل فارسی آن کلمه ساعت جهانی را در نطر گرفته است
                          زمان را می توان از روش های مختلفی اندازه گیری کرد. به عنوان مثال، ما می توانیم گذشت زمان از طریقحرکت مداری زمین و سیارات دیگر در منظومه شمسی (زمان دینامیکی) را اندازه گیری کند. یا ما می توانیم بر اساس چرخش زمین، بر روی محور خود نیز با توجه به ستاره ها (زمان جهانی) اندازه گیری است. در نهایت، ما می توانیم از طریق نوسانات اتم ها (زمان بین المللی اتمی) زمان را اندازه گیری کنیم.

زمان جهانی یا UT اندازه گیری دقیق زمان مورد استفاده به عنوان پایه ای برای همه زمان ای معمول است. این زمان معادلگرینویچ یا GMT.
                          مانند بسیاری دیگر از محاسبات نجومی، پیش بینی های نجومی هم معمولا در زمان جهانی ارائه شده است.
                          زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

• سلام امروز به صورت تصادفي به اين سايت برخورد كردم http://www.gannglobal.com/
                            يه سري فيلم آموزشي و توضيحاتي در رابطه با روشهاي گن داشت.البته به دليل اينكه زياد به زبان مادريم مسلط نيستم چيزي متو جه نشدم.

نظر

• اسكريپت گن فن

از همون ابتدا گفتم كه زواياي گن فن متا تريدر اشتباهه .
                              براي اينكه گن فن را به درستي داشته با شيد از اين اسكريپت كه آپلود كردم استفاده كنيد.
                              http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...cmgann-fan.rar

نظر

• با درودی دوباره...

گرفتاری اساتید دلیل شد که سروران گوشه چشمی به این دانش آموز داشته باشند و بنابه درخواست سرور عزیز قسمتی کوچک از ادامه این تحقیق به بنده حقیر محول شده که باعث افتخار بنده می باشد که در این فعل فاعلی کوچک باشم. که بعد از مرتفع شدن گرفتاریهای اساتید مقام بنده در همان دانش آموز بودن ابقا خواهد شد.

بیش از هر چیز تجربه ای بنده حقیر با سازماندهی قدم بر داشتن میباشد. که همون اصل اصلی ترید هم هست (دیسیپلین)...

آنچه اینجا مینویسم در حد یک نظر است و عزیزان علاقمند و پیگیر الطفات کنند و تفکر بنده را تکمیل کنند تا بتوانیم نتیجه بیش از بیش حاصل کنیم.

1)ایجاد یک تالار با نام (پیرامون گن)

2) ایجاد تاپیکهایی برای هرقسمت از ابزار و سبکهای ترید ایشان

3) ایجاد تاپیکهایی با نام افراد محقق پیرامون ایشان و بحث و تحقیق

4) ایجاد تاپیکهای کتابخانه. اصلی- فارسی - ترجمه

بعد از انجام موارد فوق

الف) آموزشهای مقدماتی بابت هر مورد ( و گرد آوری مطالب گسسته که در تاپیکهای مجزا در انجمن درج شده)
                                ب) تفحص پیرامون استفاده صحیح و نیازمندی اجرایی
                                ج) ایجاد کارگاه و امور تحقیقی
                                د) ایجاد ژورنالی برای تحلیل به این سبک...

حال عزیزان با تفکر خود به نظرات بنده را تکمیل کنند تا اقداماتی انجام دهیم تا توانی بیشتر برای ترید خود داشته باشیم.

و در آخر توصیه شدید به عزیزان میکنم که فکر ترید به این سبک را در حسابهای کمتر از 50000$ را از سرتان بیرون کنید. و بعد از آموزش کامل حداقل 2-3سال در حسابهای دمو فعالیت داشته باشید.
                                من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

پردازش ...
                                X