اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

GANN Analysis

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

رفقاي عزيز كاش برنامه ريزي ميكردين كه چطوري ميخواين كار كنين؟ راستش من كامل توجيه نشدم؟ لينك اول از ايون سايتي كه گذاشتين رو دانلود كردم" the wd-gan methud of trading a simplified , clear approach"
    حالا چطور برنامه ريزي شده كه كار كنيم؟
    براي شروع 7 صفحه اول رو تا آخر هفته خواهم گذاشت.
    برقرار و پايدار باشيد
    Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط taha1981 نمایش پست ها
      رفقاي عزيز كاش برنامه ريزي ميكردين كه چطوري ميخواين كار كنين؟ راستش من كامل توجيه نشدم؟ لينك اول از ايون سايتي كه گذاشتين رو دانلود كردم" the wd-gan methud of trading a simplified , clear approach"
      برقرار و پايدار باشيد
      سلام آقا طاها

اگه تو ترجمه ها کمک خواستین همونطور که مدیرعامل بروکر گفتند همکارمون آقای صفری با ای دی pcmnewsdesk کمکتون میکنند.مطالب مفید اگر ترجمه بشند خیلی به بچه ها کمک میکنه که اطلاعاتشون بالا بره.
      به نظر من همین روش تقسیم ترجمه چند صفحه خوب جواب میده.هر کی دیگه هم زبانش خوبه بیاد جلو

مرسی از همکاریتون

نظر

تقسیم کار خوبه ولی یک مقاله نباید بین چند نفر تقسیم بشه و اگر طول بکشه بهتره تا اینکه تکه تکه بشه چون یکپارچگی ترجمه خدشه دار میشه. هر مقاله بهتره بوسیله یک نفر ترجمه بشه. مقالات مختلف می توانند مترجم های مختلف داشته باشند. ولی با وجود آقای صفری و دوستمان taha1981 که اعتقاد دارند برای ترجمه چنین متن هائی مشکل ندارند فکر نمی کنم نیاز باشد باز هم دنبال مترجم باشیم. پیشنهاد می کنم نیما بگه چه متنهائی رو در نظر داره برای ترجمه (از کدام کتاب شروع بشه) و من با آقای صفری و دوستمون taha1981 در ارتباط خواهم بود تا اطمینان پیدا کنیم که منابع لازم برای آموزش با ترجمه مناسب فراهم خواهند بود. فقط باید همه متن ها به صورت الکترونیک (نه روی کاغذ) موجود باشند تا ارتباط ما سه نفر امکان پذیر باشه.
        کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
        رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
        ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
        sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط taha1981 نمایش پست ها
          برقرار و پايدار باشيد
          ممنون طاها جان.
          تو طول کار برنامه ریزی میکنیم حتما

نظر

نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
            تقسیم کار خوبه ولی یک مقاله نباید بین چند نفر تقسیم بشه و اگر طول بکشه بهتره تا اینکه تکه تکه بشه چون یکپارچگی ترجمه خدشه دار میشه. هر مقاله بهتره بوسیله یک نفر ترجمه بشه. مقالات مختلف می توانند مترجم های مختلف داشته باشند. ولی با وجود آقای صفری و دوستمان taha1981 که اعتقاد دارند برای ترجمه چنین متن هائی مشکل ندارند فکر نمی کنم نیاز باشد باز هم دنبال مترجم باشیم. پیشنهاد می کنم نیما بگه چه متنهائی رو در نظر داره برای ترجمه (از کدام کتاب شروع بشه) و من با آقای صفری و دوستمون taha1981 در ارتباط خواهم بود تا اطمینان پیدا کنیم که منابع لازم برای آموزش با ترجمه مناسب فراهم خواهند بود. فقط باید همه متن ها به صورت الکترونیک (نه روی کاغذ) موجود باشند تا ارتباط ما سه نفر امکان پذیر باشه.
            چشم حتماً در اولین فرصت من رفرنس های این قضیه را میدم خدمت آقای صفری تا ترتیب اثر داده بشه.
            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
            https://telegram.me/Cyclicalwaves
            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سلام به همه عزیزان .
              خوشحالم حرکتی که به همت نیمای عزیز استارت خورده داره جلو میره .

پس حالا که دوستان به این بخش عنایت و لطف دارید بذارید کار را خیلی حرفه ای تر جلو ببریم .

به نظرم بیاید از ترجمه کردن چندتا pdf رایگان و کوچیک روی اینترنت ، کار را فرا تر ببریم و این طرح را به عنوان یک پروژه رسمی تعریف کنیم .

یک پروژه تمام و کمال در رابطه با شناخت آقای گن ، تکنیکها ، روشهای ایشون و خیلییییی مطالب دیگه که به این بحث مربوط میشه .

و این مژده را بدم که این طرح میتونه یکی از بزرگترین و پربارترین پروژه ها برای شناخت گن برای اولین بار در ایران باشه .
              و اینکه حتی نتیجه نهایی کار در قالب مقاله رسمی یا کتاب قابل ارئه شود .

از اون جایی که تجربه خوبی در کارهای تیمی و پژوهشی در دانشگاه داشتم ، فکر میکنم بتونم در کنار نیما و مدیرعامل بروکر ، در manage کردن این کار تیمی نیز کمک کنم .

به نظر بنده مراحل اولیه کار را بدین صورت جلو ببریم بهتر خواهد شد :
              1 . تعریف این کار به صورت یک پروژه رسمی و توشتن پروپوزال طرح
              2. مشخص کردن اهداف ، چشم انداز و ماموریت تیم
              3. مشخص کردن پیش نیازهای انجام کار (اعم از افراد ، ابزارها ، دانش و .....)
              4. دعوت از تمام دوستانی که حاضرند به نحوی همکاری کنند . هر کس با هر توانایی .
              5. تعیین افرادی به عنوان لیدر های اصلی تیم
              6. برنامه ریزی ، زمان بندی و تقسیم کار بین افراد تیم

فکر کنم این برای شروع فعلا کافی باشه . البته اینها نظرهای شخصی بنده هست . صاحب نظران عزیز نیز راهنمایی کنند .

پس در اولین گام هر کی واسه این طرح پایه هست یا علی بگه تا ببینیم چند نفر هستند و بریم جلو

یا علی
              مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

فکر خوبیه حتی اگر آقا مدیرعامل بروکر موافق باشه در قالب یک کتاب منتشر کنیم اسپانسر کتاب هم پرسپولیس کپیتال بشه.

جناب مدیرعامل بروکر در راستای همون طرح شفاف سازی و تبلیغات هدفمند بنظر شما میتونه طرح خوبی باشه؟ بعد از اجرا حداقل 5000 نفر (تیراژ کتاب) با مجموعه پرسپولیس آشنا میشند.

نظر

ضمن سلام وخسته نباشیید به همه دوستان با همت منهم توسط یکی از دوستان با روش استفاده از گن برای بدست آوردن خطوط پیوت تارگت و بدست آوردن انتهای روند آشنا شدم و در طول یکسال گذشته تقریبا" 80 درصد نتیجه های مثبت داشته با توجه به اینها اگه در این راستا کمکی هم از من ساخته است آماده همکاری هستم
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                  گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                  آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                  پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                  پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                  پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                    فکر خوبیه حتی اگر آقا مدیرعامل بروکر موافق باشه در قالب یک کتاب منتشر کنیم اسپانسر کتاب هم پرسپولیس کپیتال بشه.

جناب مدیرعامل بروکر در راستای همون طرح شفاف سازی و تبلیغات هدفمند بنظر شما میتونه طرح خوبی باشه؟ بعد از اجرا حداقل 5000 نفر (تیراژ کتاب) با مجموعه پرسپولیس آشنا میشند.
                    خوشحالم که پیگیری ها جواب داد.
                    اثر بسیار خوبی خواهد شد
                    ویرایش توسط Hamidreza : https://www.traderha.com/member/3867-hamidreza در ساعت 03-04-2012, 08:17 PM

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                      سلام به همه عزیزان .
                      خوشحالم حرکتی که به همت نیمای عزیز استارت خورده داره جلو میره .

پس حالا که دوستان به این بخش عنایت و لطف دارید بذارید کار را خیلی حرفه ای تر جلو ببریم .

به نظرم بیاید از ترجمه کردن چندتا pdf رایگان و کوچیک روی اینترنت ، کار را فرا تر ببریم و این طرح را به عنوان یک پروژه رسمی تعریف کنیم .

یک پروژه تمام و کمال در رابطه با شناخت آقای گن ، تکنیکها ، روشهای ایشون و خیلییییی مطالب دیگه که به این بحث مربوط میشه .

و این مژده را بدم که این طرح میتونه یکی از بزرگترین و پربارترین پروژه ها برای شناخت گن برای اولین بار در ایران باشه .
                      و اینکه حتی نتیجه نهایی کار در قالب مقاله رسمی یا کتاب قابل ارئه شود .

از اون جایی که تجربه خوبی در کارهای تیمی و پژوهشی در دانشگاه داشتم ، فکر میکنم بتونم در کنار نیما و مدیرعامل بروکر ، در manage کردن این کار تیمی نیز کمک کنم .

به نظر بنده مراحل اولیه کار را بدین صورت جلو ببریم بهتر خواهد شد :
                      1 . تعریف این کار به صورت یک پروژه رسمی و توشتن پروپوزال طرح
                      2. مشخص کردن اهداف ، چشم انداز و ماموریت تیم
                      3. مشخص کردن پیش نیازهای انجام کار (اعم از افراد ، ابزارها ، دانش و .....)
                      4. دعوت از تمام دوستانی که حاضرند به نحوی همکاری کنند . هر کس با هر توانایی .
                      5. تعیین افرادی به عنوان لیدر های اصلی تیم
                      6. برنامه ریزی ، زمان بندی و تقسیم کار بین افراد تیم

فکر کنم این برای شروع فعلا کافی باشه . البته اینها نظرهای شخصی بنده هست . صاحب نظران عزیز نیز راهنمایی کنند .

پس در اولین گام هر کی واسه این طرح پایه هست یا علی بگه تا ببینیم چند نفر هستند و بریم جلو

یا علی

سلام

این که شما در منیج کردن کارهای گروهی تجربه دارین خیلی خوبه چون به نظرم مهمترین بخش کار هست.برای چاپ کتاب تا اونجایی که من صحبت کردم با مدیرعامل بروکر ایشون خودشون پیشنهاد دادن که این کار رو انجام میدیم و در اون از تمامی کسانی که در این کار مشارکت می کنند اسم ببریم .

این کار تجربه بسیار خوبی خواهد بود به امید خدا

نظر

سام به همه دوستان پرانرژی
                        مخلص همه بچه های پایه هم هستیم.
                        حال میکنم به مولا میبینم ما ایرانیها داریم یه تیم تشکیل میدیم.
                        اینجوری خودم هم کلی رو کارم زوم میکنم، چون هدف دیگه خیلی بزرگ و فرای تصورات گذشته بنده هستش.
                        از مدیرعامل بروکر دوست داشتنی و کل اعضای فداکار تیم پرسپویس کپیتال منیجمنت هم یه دنیا ممنون که این فضا رو ایجاد کردین که بروبکس ایرونی بتروکونن.
                        به امید کشوری بهتر و ایرانی پرافتخارتر از گذشته
                        بی بیب هورا.......بی بیب هورا................بی بیب هورا............
                        برقرار و پایدار باشید.
                        Think / Act / Enjoy

نظر

خدا را شکر . مقدمات کار که داره خوب جلو میره . پس فعلا من ، نیما ، حمید ، سعید و طاها هستیم. 5 نفر . کل پرسپولیسم که پشتمونه . ای ول .

از همه دوستانی که این تاپیکو میخونند میخوام اگه احساس میکنند میتونند کمک کنند اعلام آمادگی کنند . چون فعلا نیاز سنجی نکردیم هر کمکی و هر توانایی.

(اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم )
                          مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                            خدا را شکر . مقدمات کار که داره خوب جلو میره . پس فعلا من ، نیما ، حمید ، سعید و طاها هستیم. 5 نفر . کل پرسپولیسم که پشتمونه . ای ول .

از همه دوستانی که این تاپیکو میخونند میخوام اگه احساس میکنند میتونند کمک کنند اعلام آمادگی کنند . چون فعلا نیاز سنجی نکردیم هر کمکی و هر توانایی.

(اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم )
                            سلام bulkowski دوست داشتنی
                            پس با این احتساب بنده هم منتظر برنامه ریزی شما بمونم؟ یا پی دی افی که دانلود کردم رو شروع کنم؟
                            لطفا اطلاع دهید.
                            برقرار و پایدار باشید
                            Think / Act / Enjoy

نظر

اگر دوستان و مدیرعامل بروکر موافق هستند جدید ترین کتابی که در این خصوص نوشته شده و توی داخل هم کاری روش انجام نشده رو انتخاب کنیم و روش کار کنیم.

کسی میدونه آخرین کتابی که نوشته شده یا بروز ترین کتاب چیه؟

اگر اوکی هست باید عزیزی که خارج از ایران هست 3-4 جلد از کتاب را تهیه کنه و برای ماها ارسال کنند که روش کار کنیم تا ایشالله برای تابستون 91 چاپ بشه .

نظر

سلام
                                جناب آزادی فکر نمیکنید فقط ترجمه کردن کتاب یک کار کلیشه ای بشه حالا که دارین یک تیم تشکیل میدین چرا در مورد روش نهفته گن یک کار تحقیقاتی نشه و در قالب یک کتاب نوشته بشه و به چاپ برسه از ماخذ کتابها هم استفاده بشه , فکر کنم به این شکل اگر بشه بتوان پایه یک سیستم نوین گن را ایجاد کرد
                                در مورد تهیه کتاب هم امر بفرمایید تهیه میکنم
                                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

پردازش ...
                                X