اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

GANN Analysis

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط samad110 نمایش پست ها
    درود و سلام

دوستان سلام . با عرض پوزش به هر دری زدم نتونستم فایل ها رو آپلود کنم و هربار از حجم فایلها ایراد گرفت .

دوستان میتونن راهنمائی کنن چگونه و با چه حجمی میتونم فایل فشرده یا پی دی اف را بر روی فروم آپلود کنم ؟

از تاخیر اجباری پیش آمده عذر میخوام .

پیروز و سربلند باشید .
    با سلام

جناب samad110 چنانچه برای شما آپلود در سایت مقدور نبود فایلها در سایت فور شیر آپلود کنید و آدرس آنرا اعلام کنید تا ترتیب انتقال انها به سرور شرکت داده شود

موفق باشید
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
      با سلام

جناب samad110 چنانچه برای شما آپلود در سایت مقدور نبود فایلها در سایت فور شیر آپلود کنید و آدرس آنرا اعلام کنید تا ترتیب انتقال انها به سرور شرکت داده شود

موفق باشید
      درود و سلام

شیش عد pdf رو از لینک بالا روی فروم آپلود کردم حال چگونه میتونم به این صفحه منتقلشون کنم .

چشم اگر این روش جواب نداد همین کار را خواهم کرد .

ممنونم.

نظر

• سلام برای انتقال فایل های اپلود شده آدرسی که بعد از اپلود در اختیار شما قرار میگیرد را توسط آیکون Insert Image در بالا کپی کرده تا از این طریق به صفحه مربوطه منتقل گردد

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• با سلام و درود فراوان

1)pdf مربع گن از اقای سعید یوسفی مربوط به قسمت اول تدریس ایشان بودن که در اخر همین pdf نوشته شده است فاز دوم را بعد از مدت کوتاهی شروع خواهم کرد. لطفا اگر فاز دوم ایشان موجود هست در سایت قرار دهید.

نظر

• درود...

ببخشید چند روزی نبودم کاری پیش آمد کرده که بزودی مرتفع میشود. و بیشتر در خدمت عزیزان خواهم بود...

کتاب Michael Jenkins - Secret Angle Method 2009 در این پست قرار دادم تا عزیزان بهره ببرند.

در فرصت مناسب کتابهای دیگر ایشان را هم در کتابخانه زبان اصلی قرار میدهم.

عزیزان فقط لطف کنید. اگر میخواهید. کتاب یا منبعی را قرار دهید در تاپیک مربوط قرار دهید تا دچار آشفتگی نشویم.

در مورد این سبک هم باید بگم خیلی خوب است. من قبل از اینکه مطالب ایشان را بخوانم. با ترکیب چند فن گن تقریبا همچین کاری میکردم. بعد از اینکه مطالب ایشان را مطالعه کردم. دیدم خیلی حرکت خوبی است. تنها مشکل موجود رسم صحیح فن گن است که خیلی نکات ظریفی دارد. و مشکل اصلی من با خیلی ها است...

سعی کنید از ابزار فن گن نرم افزار ها استفاده نکنید. چون خیلی خطا دارد. بزودی آموزش فن گن را شروع میکنم. تا بتوانید با خط روند فن گن صحیح رسم کنید.

دنبال مطلبی برای پروزه ترجمه و بعد تحقیق میگشتم که فکر کنم این کتاب و فیلم که جناب samad110 در اختیار انجمن قرار داده است. (که خیلی خیلی از ایشان متشکر هستیم. و جزو منابعی بود که من نداشتم.) پرزه خوبی بشود.

نظرتان را راجب ترجمه و بعد تحقیق این کتاب بفرمایید. من هم الان این موضوع را در تاپیک مدیرا ن مطرح میکنم. و جواب را حتما انتقال میدهم...

تشکر...
            من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

• نوشته اصلی توسط SAMADALDIN نمایش پست ها
              درود...

ببخشید چند روزی نبودم کاری پیش آمد کرده که بزودی مرتفع میشود. و بیشتر در خدمت عزیزان خواهم بود...

کتاب Michael Jenkins - Secret Angle Method 2009 در این پست قرار دادم تا عزیزان بهره ببرند.

در فرصت مناسب کتابهای دیگر ایشان را هم در کتابخانه زبان اصلی قرار میدهم.

عزیزان فقط لطف کنید. اگر میخواهید. کتاب یا منبعی را قرار دهید در تاپیک مربوط قرار دهید تا دچار آشفتگی نشویم.

در مورد این سبک هم باید بگم خیلی خوب است. من قبل از اینکه مطالب ایشان را بخوانم. با ترکیب چند فن گن تقریبا همچین کاری میکردم. بعد از اینکه مطالب ایشان را مطالعه کردم. دیدم خیلی حرکت خوبی است. تنها مشکل موجود رسم صحیح فن گن است که خیلی نکات ظریفی دارد. و مشکل اصلی من با خیلی ها است...

سعی کنید از ابزار فن گن نرم افزار ها استفاده نکنید. چون خیلی خطا دارد. بزودی آموزش فن گن را شروع میکنم. تا بتوانید با خط روند فن گن صحیح رسم کنید.

دنبال مطلبی برای پروزه ترجمه و بعد تحقیق میگشتم که فکر کنم این کتاب و فیلم که جناب samad110 در اختیار انجمن قرار داده است. (که خیلی خیلی از ایشان متشکر هستیم. و جزو منابعی بود که من نداشتم.) پرزه خوبی بشود.

نظرتان را راجب ترجمه و بعد تحقیق این کتاب بفرمایید. من هم الان این موضوع را در تاپیک مدیرا ن مطرح میکنم. و جواب را حتما انتقال میدهم...

تشکر...
              با سلام
              جناب صمد گرامی با توجه به اینکه شما سالهاست در مورد گن تحقیق و مطالعه میکنید این شما هستید که میتوانید از بین کتابها و روشهایی که در این چند ساله با انها کار کردید بهترین ها را جهت ترجمه و تحقیق انتخاب کنید . وقتی من فقط یک کتاب جنکینز و یک ترجمه گن را خوانده باشم چطور میتوانم نسبت به شما که چندین کتاب و کار تحقیقاتی کردید نظر مناسبی را بدهم . حتی اگر نظر شما را هم تایید کنم اشتباه است چون در این زمینه تخصصی ندارم پس به نظر من شما و اقای صمد عزیز که ان دی وی دی ها را ارایه کردند میتوانید نظر دهید .
              ضمنا اگر امکان دارد نکات ظریفی که در مورد روش جنکینز هست را بفرمایید تا کسانی که با این روش کار میکنند لازم نباشد تا وقتی مبحث شما به انجا میرسد صبر کنند .
              لطفا برای شروع کتاب basic day trading techniques by michael jenkins را هم بررسی بفرمایید .
              شاد زی مهر افزون
              ویرایش توسط ocean : https://www.traderha.com/member/4229-ocean در ساعت 07-21-2012, 06:11 PM

نظر

• با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان بخصوص جناب samadaldin :

من هم این مطالب رو دیدم.خیلی خوب بود و برای ترجمه هم اگر دوستان کمک خواستن در خدمتم.
                ولی اگر نوشته ها و تصاویر کتاب واضح تر بود خیلی بهتر بود ولی به هر حال....

در مورد رسم صحیح خطوط گن هم بنده امیدوارم هر چه زودتر آموزشتون رو شروع کنید.منتظریم...!

در ضمن ترکیب استراتژی گن و خطوط روند و کانال چنگال اندروز هم خوب جواب میده.
                A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• با سلام.

ما همچنان منتظر آموزش جناب samadaldin هستیم!

به نظر میرسه سرشون این روزا خیلی شلوغه!
                  A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• درود...

ببخشید خیلی گرفتار شدم.

خانوم نعیمی زحمت کشیدن و dvdهای جناب samad110 را برای بنده ارسال فرمودند. مطالب مفید خوبی داشت که به تدریج برای دانلود قرار میدهم.

درمورد فیلم جنکینز هم در حدود 600 مگ هست که با تقسیم بندی قرار میدهم. فط بفرمایید تقسیم بندی ها چطور باشد راحتتر هستید.

در مورد ترجمه. که ترجمه کتاب انجامش سخت نیست. اما برای 6 ساعت فیلم. که هنوز خودم با دقت ندیدم. نیاز به هماهنگی است. و این موضوع را مطرح کردم و حتما اطلاع رسانی میکنم.

باز هم بابت گرفتاری و کم سر زدن طلب پوزش دارم...

نظر

• نوشته اصلی توسط SAMADALDIN نمایش پست ها
                      درود...

ببخشید خیلی گرفتار شدم.

خانوم نعیمی زحمت کشیدن و dvdهای جناب samad110 را برای بنده ارسال فرمودند. مطالب مفید خوبی داشت که به تدریج برای دانلود قرار میدهم.

درمورد فیلم جنکینز هم در حدود 600 مگ هست که با تقسیم بندی قرار میدهم. فط بفرمایید تقسیم بندی ها چطور باشد راحتتر هستید.

در مورد ترجمه. که ترجمه کتاب انجامش سخت نیست. اما برای 6 ساعت فیلم. که هنوز خودم با دقت ندیدم. نیاز به هماهنگی است. و این موضوع را مطرح کردم و حتما اطلاع رسانی میکنم.

باز هم بابت گرفتاری و کم سر زدن طلب پوزش دارم...
                      سلام

تو فروم خیلی از دوستان اعلام امادگی کردن جهت همکاری , ترجمه , تحقیق , ....... که اسامی آنها خدمت جناب بالکوفسکی هست با توجه به گرفتاری شما تقسیم کار کنید و از دوستان هم کمک بگیرید فکر کنم زودتر به نتیجه برسیم

ارادتمند

نظر

• درود..

گویا این هفته که نبودیم هیچ اتفاقی نیوفتاده.شرمنده خیلی گرفتار بودم فقط رسیدم شنبه گذشته یک سر به نیما بزنم و افتخار زیارت ایشون شامل حال بنده هم شده باشد...

برای ترجمه کتاب هم هنوز جواب مشخصی دریافت نکرده ام تا بتوانم صحبتی کنم. البته خودم هم اصلا نبودم...

هر عزیزی که جویایه یاد گیری و تحقیق باشد نیازی به علام آمادگی ندارد. خود مشغول میشود. شخصا دنبال این جور مسائل نیستم که فردی حرفی زده حال بازجویی اش کنم.

هر کس بخواهد خود قدم میگذارد.

خیلی زود مسائل آموزشی را ادامه میدهم.

بعضی پستها را جابجا خواهم کرد. مطلع باشید. چون در محل های مناسبی درج نشده اند...
                        لطفا دقت کنید در محل مناسب و مربوط مطلب خود را درج کنید.

تشکر...
                        ویرایش توسط SAMADALDIN : https://www.traderha.com/member/4114-samadaldin در ساعت 08-05-2012, 12:37 AM

نظر

• دوستان سلام،
                          در سايت زير:

iran-egold.com/forum/showthread.php?t=6874&highlight=Gann&page=1

جناب آقاي قهرمانزاده مطالبي را عنوان كرده اند كه تا حدودي مفيد است و مي توان آن را با روش تريدري استاد عزيزم جناب آقاي نيما آزادي (محمد شعباني) تركيب كرد و نتايج خوبي بدست آورد.

نظر

• درود بر همگی و سپاس از دوست گرامی samadaldin و دوست گلم سعید جان
                            عجب تاپیکی شده این گن....!!!
                            ماشالا داره انصافا.

بابا دست مریزاد.

خدا قوت

من که همون اولها........اعلام کردم آمادگی دارم....اما....!!!
                            Think / Act / Enjoy

نظر

• باسلام خدمت دوستان
                              زمان یکی از فاکتورهای مهم درپیش بینی حرکات بازار است
                              ویرایش توسط sarababa : https://www.traderha.com/member/3088-sarababa در ساعت 08-28-2012, 09:04 AM دلیل: تکراری بودن
                              بهترین مردم سودمندترین انان به حال دیگران هستند محمد (ص)

نظر

• نوشته اصلی توسط sarababa نمایش پست ها
                                باسلام خدمت دوستان
                                زمان یکی از فاکتورهای مهم درپیش بینی حرکات بازار است
                                سلام

منظورتون رو از این پست نفهمیدم. ربطی به پروژه گن داشت؟ممکنه کامل تر توضیح بدید

نظر

پردازش ...
                                X