اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

GANN Analysis

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط samad110 نمایش پست ها
    درود و سلام

بنده این سی دی و بسیاری کتب دیگر در مورد جناب گن رو دارم اما بخاطر حجم زیاد نمیدونم چه جوری آپلود کنم یا اینکه بدستتون برسونم .دستور بفرمائید بنده در خدمتم .

پیروز و سربلند باشید .
    ایمیل بنده : sharabenab110@gmail.com

با سلام
    چطور میتونم سی دی کتاب secret angle method از micheal jenkins را از شما بگیرم .
    ممنون

نظر

• درود.
      تو گوگل سرچ کنید یک لینک 9 مگی هست فکر کنم محتویات سی دی همراه کتاب توی لینک موجود باشه که شامل نمونه چارتها با کیفت خوب هست.
      لینکشو گیر میارم قرار میدم .

نظر

• نوشته اصلی توسط Saeed_Yousefi نمایش پست ها
        درود.
        تو گوگل سرچ کنید یک لینک 9 مگی هست فکر کنم محتویات سی دی همراه کتاب توی لینک موجود باشه که شامل نمونه چارتها با کیفت خوب هست.
        آقای یوسفی عزیز جا داره از شما هم بابت زحماتتون در زمینه پروژه گن تشکر کنم.

نظر

درود. تو گوگل سرچ کنید یک لینک 9 مگی هست فکر کنم محتویات سی دی همراه کتاب توی لینک موجود باشه که شامل نمونه چارتها با کیفت خوب هست. لینکشو گیر میارم قرار میدم .
          سلام http://www.stockcyclesforecast.net/scfArchiveMovie.htm

نظر

درود.
            درودی بی پایان به شما دوست عزیز
            من خیلی سرچ کردم اما سی دی را پیدا نکردم و لی کتاب را پیدا کردم لینکی که فرمودید فقط کتاب را داره اما سی دی را ندارد. الان من سی دی را لازم دارم .
            سی دی را جناب اقای samad و پی ام گذاشتم که زحمت ااپلودش را بکشند اما هنوز جوابی نگرفتم.

دوستان روشی که در کتاب secret angle گفته شده واقعا جالب هست و من دارم روش کار میکنم از دوستانی که مایل هستند دعوت میکنم تا با هم بر روی این روش کار کنیم و انرا بهینه کنیم .

در این روش یکسری سیگنالهای خطا داریم و نقاط ورود و خروج و استاپلاس را هم باید تعریف کرد. یک استراتژی برای این روش باید تعریف کنیم
            ویرایش توسط ocean : https://www.traderha.com/member/4229-ocean در ساعت 07-20-2012, 10:27 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
              من خیلی سرچ کردم اما سی دی را پیدا نکردم و لی کتاب را پیدا کردم لینکی که فرمودید فقط کتاب را داره اما سی دی را ندارد. الان من سی دی را لازم دارم .
              سی دی را جناب اقای samad و پی ام گذاشتم که زحمت ااپلودش را بکشند اما هنوز جوابی نگرفتم.

دوستان روشی که در کتاب secret angle گفته شده واقعا جالب هست و من دارم روش کار میکنم از دوستانی که مایل هستند دعوت میکنم تا با هم بر روی این روش کار کنیم و انرا بهینه کنیم .

در این روش یکسری سیگنالهای خطا داریم و نقاط ورود و خروج و استاپلاس را هم باید تعریف کرد. یک استراتژی برای این روش باید تعریف کنیم
              سلام

آقای samad110 تمام منابعشون رو لطف کردند و در اختیار من گزاشتند.من به زودی آپلودشون می کنم...

نظر

سلام

من مدت 6 ماهه است که بر روی این روش کار کردم و بسیار موفق بودم سیگنال های خظایی که شما فرمودید اگر دریافت کردید به احتمال زیاد مربوط به نجوه استفاده شما میشه

چون تا جایی که من در مدت این 6 ماه ازش تست گرفتم خطایی نداده به شرط اینکه درست ترسیم کنید . تجربه شخصی

موفق باشید
                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                  سلام

من مدت 6 ماهه است که بر روی این روش کار کردم و بسیار موفق بودم سیگنال های خظایی که شما فرمودید اگر دریافت کردید به احتمال زیاد مربوط به نجوه استفاده شما میشه

چون تا جایی که من در مدت این 6 ماه ازش تست گرفتم خطایی نداده به شرط اینکه درست ترسیم کنید . تجربه شخصی

موفق باشید
                  با سلام و تشکر از شما دوست گرامی
                  1) شما از کدام روشهای جنکینز استفاده میکنید ؟
                  در کتاب secret angle method جنکینز چندین روش ترسیمی کفته مثلا در یک روند صعودی فیبوناچی را از نقطه ماکزیمم تا مینیمم رسم میکند و در یکی دیگر از روشها فیبوناچی را از نقطه ماکزیمم تا تراز یک دوم زاویه ( محل برخورد خط عمودی رسم شده از high و خط رسم شده با زاویه یک دوم ). و روشهای دیپری مانند خط ترسیمی با زاویه یک سوم یا یک چهارم و و و و
                  2) در چه تایم فریمی ترسیم میکنید؟
                  در بعضی مواقع خط ریورس در وسط روند قرارمیگیرد و منظور من از سیگنا خطا همین بود .
                  3) نقاط ورود خروج و ااستاپلاستون را چطور تایین میکنید
                  4) زوم چارت شما به چه صورتی هست ؟
                  ممنون میشم اگر توضیح بفرمایید .
                  ویرایش توسط ocean : https://www.traderha.com/member/4229-ocean در ساعت 07-20-2012, 11:05 AM

نظر

• با سلام.
                    به نظر من اگر اشتباهی صورت بگیره،اشتباه مربوط به ما هست و نه روش تحلیل.
                    اگر دوستان لطف کنن و منابع رو آپلود کنم من هم شروع میکنم.

با تشکر
                    A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

با سلام و تشکر از شما دوست گرامی
                      1) شما از کدام روشهای جنکینز استفاده میکنید ؟
                      در کتاب secret angle method جنکینز چندین روش ترسیمی کفته مثلا در یک روند صعودی فیبوناچی را از نقطه ماکزیمم تا مینیمم رسم میکند و در یکی دیگر از روشها فیبوناچی را از نقطه ماکزیمم تا تراز یک دوم زاویه ( محل برخورد خط عمودی رسم شده از high و خط رسم شده با زاویه یک دوم ). و روشهای دیپری مانند خط ترسیمی با زاویه یک سوم یا یک چهارم و و و و
                      2) در چه تایم فریمی ترسیم میکنید؟
                      در بعضی مواقع خط ریورس در وسط روند قرارمیگیرد و منظور من از سیگنا خطا همین بود .
                      3) نقاط ورود خروج و ااستاپلاستون را چطور تایین میکنید
                      4) زوم چارت شما به چه صورتی هست ؟
                      ممنون میشم اگر توضیح بفرمایید .
                      سلام

من برای ..... کردن خطا ها و ایجاد خطوط اضافی از سه تراز استفاده میکنم 26 و 45 و 63 و برای به دست آوردن مربع زمانی از ریترسمنت گن استفاده میکنم و برای ترسیم هم از سوینگ های اصلی که تعیییر روند را ایجاد کرده اند بهره میگیرم های و لو اصلی و ریترسمنت گن منو به مربع زمانی آینده میرسونه و سپس داخل مربع به ترسیم تراز ها می پردازم که در داخل تراز ها میتونم مسیر حرکتی و زمانهای مینور سوینگها را پیدا کنم و تا به امروز خیلی خوب جواب داده برای ورود و خروج هم یا از مک دی 6و13و9 و یا از استوکستیک 5و3و3 استفاده میکنم که تطبیق آنها با ساعت به دست آمده مسیر حرکت آینده را نشون میده .

موفق باشید
                      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

سلام

من برای ..... کردن خطا ها و ایجاد خطوط اضافی از سه تراز استفاده میکنم 26 و 45 و 63 و برای به دست آوردن مربع زمانی از ریترسمنت گن استفاده میکنم و برای ترسیم هم از سوینگ های اصلی که تعیییر روند را ایجاد کرده اند بهره میگیرم های و لو اصلی و ریترسمنت گن منو به مربع زمانی آینده میرسونه و سپس داخل مربع به ترسیم تراز ها می پردازم که در داخل تراز ها میتونم مسیر حرکتی و زمانهای مینور سوینگها را پیدا کنم و تا به امروز خیلی خوب جواب داده برای ورود و خروج هم یا از مک دی 6و13و9 و یا از استوکستیک 5و3و3 استفاده میکنم که تطبیق آنها با ساعت به دست آمده مسیر حرکت آینده را نشون میده .

موفق باشید
                        سلام
                        خیلی ممنون از توضیحات بسیار خوبتون اما اگر امکان داره ترسیمات تون را میشه با شکل نشون بدید ؟

باز هم ممنون

نظر

سلام

موفق باشید

سلام

اگر امکان داره یک عکس از ترسیماتتون بگذارید .

1) گفتید که " من برای ..... کردن خطا ها و ایجاد خطوط اضافی از سه تراز استفاده میکنم 26 و 45 و 63 " یعنی شما بجای تراز 25% که جنکینز استفاده میکند از 26 استفاده میکنید و بجای 50% از 45 و بجای 61.8 از 63 ؟ اگر امکان داره همه تراز های فیبوی خودتون را به ترتیب از 0% تا 100% بنویسید ؟

2)این ریتریسمنت گن را به صورت زیر ترسیم میکنید یا نه ؟
                          (زاویه یک دوم را رسم میکنیم و از محل برخورد این خط با تراز 100% فیبو یک خط عمودی ترسیم میکنیم تا تراز 0% فیبو را قطع کند )

3) اینکه گفته اید " ورود و خروج هم یا از مک دی 6و13و9 و یا از استوکستیک 5و3و3 استفاده میکنم که تطبیق آنها با ساعت به دست آمده مسیر حرکت آینده را نشون میده "
                          لطفا بفرمایید که منطورتون از " تطبیق آنها با ساعت به دست آمده مسیر حرکت آینده را نشون میده " چیست ؟

4)زوم چارت شما به چه صورتی هست ؟

ممنون .

نظر

• نوشته اصلی توسط SAMADALDIN نمایش پست ها
                            درود...

جای داره بنده هم از ایشان قدردانی کنم. کلا صمدها اینجور آدمائین....

با توجه به ftp که در اختیار بنده قرار داده شده. به تدریج فایلها رو آپلود کرده و در اختیار عزیزان قرار میدهم...
                            نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                            با سلام
                            چطور میتونم سی دی کتاب secret angle method از micheal jenkins را از شما بگیرم .
                            ممنون

درود و سلام

ابتدا لازم میدونم از زحمات و پیگیریهای خانم پور نعیمی و محبت هائی که به بنده ناقابل فرمودند تشکر کنم و اینکه قلباً دوست داشتم که این پکیج بدون واسطه بدست دوستانی مثل جناب آزادی و جناب صمدالدین و جناب سعید یوسفی عزیز که در گذشته از ایشان بسیار آموخته ام برسد اما به علت شرم حضور از عنوان نمودن خواست قلبی ام خجالت میکشیدم و حال متوجه شده ام که تا حدودی ایشان این زحمت را کشیده اند که بازهم ممنونم .

جناب صمدالدین بسیار از شما و محبتتون ممنون و سپاسگذارم .

جناب ocean براتون پیام خصوصی ارسال میکنم انشاءالله .

دوستان مورد مهمی که پیش آمده این است که چون بعضی از دوستان از قبل با روش آقای مایکل جنکینز آشنا هستند و به یکباره مطالبی در حال عنوان شدن است که بسیاری از دوستان با آن ناآشنا هستند باعث سردرگمی بیشتر و بیشتر آنها میشود که جا دارد دوستان پرتجربه تر فکری به حال این موضوع نمایند .

فقط دوستان عجله نکنند چون مطمئنم همه مطالب کم کم بر روی فروم آپلود خواهد شد و در دسترس همه دوستان قرار خواهد گرفت . فقط همین فایل مربوط به کتاب آقای جنکینز که در پستهای بالاتر بحثش شده بود و دو سه تا کتاب دیگه از ایشون را فراموش کرده ام که به مجموعه اضافه کنم که ظرف امشب و فردا در همین تاپیک آپلود خواهم کرد . دلیل اینکه آنرا به امشب و فردا موکول میکنم سرعت کم اینترنت بنده در این چند روزه است که کار آپلود را دشوار میکند .

باز هم از همه دوستان ممنونم.

نظر

سلام

اگر امکان داره یک عکس از ترسیماتتون بگذارید .

1) گفتید که " من برای ..... کردن خطا ها و ایجاد خطوط اضافی از سه تراز استفاده میکنم 26 و 45 و 63 " یعنی شما بجای تراز 25% که جنکینز استفاده میکند از 26 استفاده میکنید و بجای 50% از 45 و بجای 61.8 از 63 ؟ اگر امکان داره همه تراز های فیبوی خودتون را به ترتیب از 0% تا 100% بنویسید ؟

2)این ریتریسمنت گن را به صورت زیر ترسیم میکنید یا نه ؟
                              (زاویه یک دوم را رسم میکنیم و از محل برخورد این خط با تراز 100% فیبو یک خط عمودی ترسیم میکنیم تا تراز 0% فیبو را قطع کند )

3) اینکه گفته اید " ورود و خروج هم یا از مک دی 6و13و9 و یا از استوکستیک 5و3و3 استفاده میکنم که تطبیق آنها با ساعت به دست آمده مسیر حرکت آینده را نشون میده "
                              لطفا بفرمایید که منطورتون از " تطبیق آنها با ساعت به دست آمده مسیر حرکت آینده را نشون میده " چیست ؟

4)زوم چارت شما به چه صورتی هست ؟

ممنون .

سلام نمونه ای از ترسیم را در زیر قرار میدم البته جهت راهنمایی با کمی دقت بهتر از این هم میشه محاسبه کرد

[IMG][/IMG]

نظر

• روش آپلود فایل در فروم

درود و سلام

دوستان سلام . با عرض پوزش به هر دری زدم نتونستم فایل ها رو آپلود کنم و هربار از حجم فایلها ایراد گرفت .

دوستان میتونن راهنمائی کنن چگونه و با چه حجمی میتونم فایل فشرده یا پی دی اف را بر روی فروم آپلود کنم ؟

از تاخیر اجباری پیش آمده عذر میخوام .

پیروز و سربلند باشید .

نظر

پردازش ...
                                X