اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش معاملاتی ptm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام

الان در aud usd m30 اگر 1.0440 بشکنه بنظرم بشه سل کرد .

نظر

نوشته اصلی توسط علی رضایی نمایش پست ها
      سلام

الان در aud usd m30 اگر 1.0440 بشکنه بنظرم بشه سل کرد .
      خير بر اساس پي تي ام نمي شود. اگر بر اساس استراتژي ديگري است كه خوب بايد در تاپيك خودش بيان شود
      تايم كاري پي تي ام هم در ضمن m15 است

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
        خير بر اساس پي تي ام نمي شود. اگر بر اساس استراتژي ديگري است كه خوب بايد در تاپيك خودش بيان شود
        تايم كاري پي تي ام هم در ضمن m15 است
        سلام

به این شکل درسته در تایم 15 دقیقه ؟

نظر

سلام

نگاه كنيد
          همان قدر كه موينگها در روند صعودي زيبا و واگرا شده بودند بايد در روند نزولي هم به همان شكل برعكس در بيايند تا به دنبال موقعيت هاي فروش بود

نظر

سلام

دوست عزيز با شرايط پي تي ام شرايط سل و باي در نقطه اي كه مشخص كردي وجود نداره. قبل از اين نقطه و بر اساس تصوير زير ميتوانستي شرايط باي استاپ قرار بدي.

http://tadavomteam.com/

Market
            Is Not About Prediction. It Is About Reaction

نظر

نوشته اصلی توسط pashootan نمایش پست ها
              با سلام و عرض ادب خدمت کلیه دوستان عزیز و قدیم و جدید
              و بویژه یاران و هواداران قدیمی Ptm که خوشبختانه با همت برادر عزیزم جناب پیام مجددا در اینجا دور همدیگر جمع شده اند.

از پیام عزیز بابت راه اندازی این تاپیک - و همچنین بابت تهیه آن جزوات جاودانه که حقیقتا در نوع خودشان به لحاظ تولید فنی و گرافیکی و محتوایی بی نظیر هستند - بسیار ممنون و سپاسگزارم.
              و همچنین از نیمای عزیزم ، که به یاد این حقیر بودند و از بنده دعوت کردند تا در این محفل جدید حضور داشته باشم نهایت قدردانی و سپاس را دارم.

دعوت این دو عزیز بزرگوار را اطاعت امر میکنم
              و سعی میکنم که محفل کوچکی را در این سایت راه اندازی نمایم تا حتی المقدور و در حد وقت و فرصت و توانم در خدمت همه دوستان و بویژه نوآموزان و تازه واردان باشم.

رفقای قدیم که خوشبختانه هرکدام برای خودشان پیش کسوت و استاد شده اند ،
              و دیگر زمان آن فرا رسیده که محافل شخصی خود را برپا نمایند و حاصل تجربیات و آموزشهای خود را در اختیار عموم مخاطبان جوان بگذارند.
              اما برای آن دسته از نوآموزان و تازه واردهایی که احیانا هنوز فرصت آشنایی با آموزشهای ptm را نداشته اند حتما سعی میکنم برنامه ریزی جدیدی را برای ارایه یکسری آموزشهای تازه ، طراحی و تدوین کنم و سپس به تدریج در همین جا و در تاپیکی که به این منظور راه اندازی خواهم نمود ، خدمت تان ارایه نمایم.

بهرحال انگار که این چرخه دایمی خلقت است!
              دانشجویان مستعد و جوان میایند ، و به تدریج رمز پرواز را فرا میگیرند ، و سرانجام به تکامل میرسند و بال می گشایند و به سمت مقصد غایی خویش میروندا

و این ما معلم ها هستیم که همچنان برفراز همان بام و منزل قدیمی مان ایستاده ایم و نظاره گر آسمان هستیم!
              خودمان را با دانشجویان جدید مشغول ساخته ایم تا شاید تلخی طعم تنهایی و انزوای غیرقابل انکار خود را فراموش نماییم...

روزها و هفته ها و ماه ها میایند و میروند ،
              و در حالیکه شاهد چرخه ای از رشد و شکوفایی و بالندگی شاگردان هستیم
              انگار که فراموش میکنیم بالهای خسته و زخمی خودمان سالهاست که دیگر یارایی برای پرواز ندارد...

در این چرخه ابدی ، دلمان صرفا به پرواز شما خوش است،
              پس بال بگشایید و پرواز کنید ، که آسمان از برای شماست ، و شما لایق بیش از اینها هستید!

موفق و رهسپار افق های بیکران باشید
              پشوتن./

.

با سلام خدمت تمام دوستان

آقا اومدیم تو این تاپیک دیدیم بع! آقا پشوتن هم که اینجا پست زده ،و از اونجایی که حضور اقا پشوتن اصلا بدون حاجی معنی نداره ، خلاصه ما هم گفتیم خودمون رو قاطی کنیم

پس فعلا....

موفق و معنی دهنده به زندگی سایرین باشید...
              حاج محمد خان جان به تمام معنا
              ویرایش توسط حاج محمد خان جان : https://www.traderha.com/member/6628-حاج-محمد-خان-جان در ساعت 11-27-2012, 12:19 PM

نظر

به به
                آقا من يه معرفي كوچيك بكنم از اين حاج محمد مهربون
                آقا ايشون پي تي ام ديگه تو مشتشه
                ازش بخواهين كه براتون لايو بزاره ببينين مي تركه حسابتون از سبز بودن

نظر

سلام
                  پیام جان
                  فایل های پی دی اف آموزشی همون 8 تا هست ؟ برای بقیه آموزش چکارکنیم؟
                  با سپاس

نظر

حاج ممدخان جان خوش اومدی!

ما منتظریم!

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                      به به
                      آقا من يه معرفي كوچيك بكنم از اين حاج محمد مهربون
                      آقا ايشون پي تي ام ديگه تو مشتشه
                      ازش بخواهين كه براتون لايو بزاره ببينين مي تركه حسابتون از سبز بودن
                      دوست عزیز اولا علیک سلام
                      بعدشم حالا خوبه ایدیمو به فارسی بزرگ گفتم بنویسن " حاج محمد خان جان " ، دیگه اون حاج محمد مهربون کیه؟؟ شاهدشم اینکه هیچی تو مشتم نیست ، چرا شما الکی جومیدی؟

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                      حاج ممدخان جان خوش اومدی!

ما منتظریم!
                      گلد انالایست جان!!
                      شما با این حالت دیگه چرا؟؟
                      برو استراحت کن ، منم خودم منتظرم ، موقعیتی پیش اومد خبرت میکنم

نظر

(حاج محمد خان جان ) جان خوش آمدی
                        بنده متاسفم که دوستانی چون استاد پشوتن عزیز ,شما و علی زالی و پیام مهربان و دیگر دوستان رو دیر پیدا کردم ولی اراده ویژهای به همه شما عزیزان دارم و امیدوارم این دوستی ها بسیار پایدار و مبارک باشه.
                        آقا ما منتظریم

تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

جناب پشوتن خدمت شما درود میفرستم
                          به رسم ادب وبواسطه اینکه چند صباحی باشما کارمیکردم واز ایمیل واس ام اس های شما بهره میبردم.

وظیفه خود میدانم خدمتان خیر مقدم وخوش امدگوئی عرض نمایم.

دریغ که چند صباحی است ان اس ام اس ها قطع شده.گویا مارا دلت کردید.

چند صباحی دیگر صبر می کردید تا این نورسده ها قدی علم کنند برادر

عرض ارادت :حاج عباس
                          مرنج ومرنجان

نظر

نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                            (حاج محمد خان جان ) جان خوش آمدی
                            بنده متاسفم که دوستانی چون استاد پشوتن عزیز ,شما و علی زالی و پیام مهربان و دیگر دوستان رو دیر پیدا کردم ولی اراده ویژهای به همه شما عزیزان دارم و امیدوارم این دوستی ها بسیار پایدار و مبارک باشه.
                            آقا ما منتظریم

تریسر کیو ام جان سلام!
                            اولا اینکه شما هر وقت میخوای اسم منو صدا کنی دیگه لازم نیست یک پرانتز باز کنی ،اخر اسمم یک "جان" اضافه کنی ،اخه از اونجایی که من خیلی به فکررفاه دوستان هستم ،ایدیم رو یکطوری انتخاب کردم که اگه کسی اسم منو خواست صدا کنه ، دچار توفیق اجباری شده و جاندار منو صدا کنه
                            بعد هم اینکه من و آقا پشوتن و سایر برو بکسی که اسم بردی هم، مثل خودت آدمهای با اراده ای هستیم اون هم از نوع ویژه

از این مقدمات و تعارفات که بگذریم ، اولا که خود من هنوز در حال یادگیری و تجربه اندوزی هستم ولی به نظر بنده این شرایطی که اکنون برای دوستان جدید الآشنا با ترید و Ptm فراهم شده است بسیار مناسبتر از زمان آشنایی و شروع ما هست چرا که نقاط ابهام این راه و اسلوب برای بسیاری از شاگردان جناب پشوتن روشن شده است و به درجه ای از پختگی رسیده اند که نیاز نباشه افراد جدیدتر بسیاری از موارد را با صرف زمان و هزینه ، شخصا طی کنند.... در حالیکه در گذشته ،هم افراد"شاگرد اول " که پاسخگوی دوستان بودند تجربه کمی داشتند و هم جناب پشوتن یک تنه توان و زمان پاسخگویی به پرسشهای تمام افراد رو نداشتند (البته به گواه تاریخ، بودند افرادی که برایشان شهرام بهرام نداشت و ایشان را وادار به به وجود اوردن توان و زمان جهت پاسخگویی میکردند )

در هرصورت به شخصه این قول رو میدم که تا زمان حضورم در این محفل ، برای دوستان مفید باشم و در حد دانش و تجربه ام ،امانتی که جناب پشوتن زمانی بر دوش ما نهاده اند ،به سایر دوستان منتقل نمایم وسعی میکنم موارد و نکاتی پیرامون این روش به دوستان منتقل کنم که بکر و جدید باشه...

اگر دوستانی تازه با این روش اشنا شده اند ،و راهنمای راه بخواهند به نظر من مسیر زیر مسیر مناسبی جهت تکامل باشه...

1- مطالعه دقیق و عمیق هشت پی دی اف تهیه شده توسط رییس بزرگ پیام ! که دین بزرگی ایشون به گردن من و بسیاری دیگه از دوستان بابت این کار ماندگارشان دارند (این پی دی اف ها درک کلی از پی تی ام به شما میده و طوری تنظیم شده که شبیه یک رمان جذاب هست وبرخلاف اغلب جزوات خشک و کسل کننده فارکسی دوست دارید یک شبه تمام بخشهای اون رو تا انتها مطالعه کنید .فکر میکنم توی این تاپیک این پی دی افها باشند)
                            2- مطالعه دقیق و عمیق 2 تاپیک فارکس به سبک پشوتن بخش مقدماتی و متوسطه در انجمن ایران ایگولد
                            3-گذاشتن ترید های لایو در این تاپیک جهت رفع اشکال و همزمان با آن مطالعه دقیق 2 تاپیک پرسش و پاسخ با پشوتن و تریدینگ روم پی تی ام در انجمن ایران ایگولد

موفق و طی کننده مسیرالفوق باشید.
                            حاج محمدخان جاندار

نظر

درود بر حاج محمد مهربون !!

خانجان خوبی؟

خوش اومدی . چه عجب بالاخره تصمیم کبری رو گرفتی و بعد از 6 ماه، استخاره اومد داشت!!!

خانجان!

تاپیک تحویل شما . دوست دارم به سبک مشدی! بترکونی.

برای مطالعه تاپیکها نیازی نیست دوستان راه دور بروند. در این تاپیک پی دی اف هایی که وحید زارع عزیز درست کرده موجود است.این پی دی اف ها کل تاپیکهایی است که در دوره آموزشی بوده است.

ضمن اینکه وقتی خانجان اینجا حی و حاضر هست ، حیف نیست دوستان بروند صدها صفحه تاپیک بخونند؟

خانجان جان! اگر صلاح میدونی تاپیکی جداگانه باز کن و اگر همین تاپیک کفایت میکنه در همین تاپیک ادامه بده.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                              2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                              3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                              4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                              5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                              6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                              7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

خان جان پیشنهاد می دهم یک کارگاه معاملاتی ایجاد کنید تا ما نوآموران بهره بیشتری از حضورتان ببریم

نظر

پردازش ...
                                X