اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش معاملاتی ptm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

پشوتن عزیز بسیار خوشحالم که دوباره فرصت در کنار شما بودن را دارم.

"علیپور"
    ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 11-17-2012, 04:57 PM

نظر

نمی شود که همه تبریک بگویند این حضور مبارک را و من در جمع تبریک گویندگان نباشم
      خوش آمدی استاد

نظر

پشوتن اومدی از دور
        چطوره حال و احوالت
        یکم تن خسته ی راهی
        تریده رو پرو بالت
        ...
        چه خوبه اومدی اینجا
        تو هستی این یه تسکینه
        چقدر آموزشت خوبه
        چه سیگنالهات شیرینه !!!

تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
        که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

درود پشوتن عزیز

دوسال گذشت!

از روزگاری که تو بر من تشر و نهیب میزدی که این چه وضعی است در تاپیک راه انداختی!! و من به مانند دانش آموز کلاس اول فقط میگفتم : اجازه آقا، ما میخواستیم درستش کنیم نمیدونیم چرا خراب شد!!!

از روزگاری که تو میگفتی :این کار ،انسان منظم و وظیفه شناس میخواد و من میگفتم این کار، آدم هنرمند ماجراجو میطلبه!!
          ...

پشوتن جان

سپاس از تو عزیز که روی شاگردت را زمین نزدی و دعوتم را پذیرفتی.

قدمت پر خیر و برکت باد.

ارادتمندت ،پیــام

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
          2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
          3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
          4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
          5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
          6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
          7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط pashootan نمایش پست ها
            با سلام و عرض ادب خدمت کلیه دوستان عزیز و قدیم و جدید
            و بویژه یاران و هواداران قدیمی Ptm که خوشبختانه با همت برادر عزیزم جناب پیام مجددا در اینجا دور همدیگر جمع شده اند.

از پیام عزیز بابت راه اندازی این تاپیک - و همچنین بابت تهیه آن جزوات جاودانه که حقیقتا در نوع خودشان به لحاظ تولید فنی و گرافیکی و محتوایی بی نظیر هستند - بسیار ممنون و سپاسگزارم.
            و همچنین از نیمای عزیزم ، که به یاد این حقیر بودند و از بنده دعوت کردند تا در این محفل جدید حضور داشته باشم نهایت قدردانی و سپاس را دارم.

دعوت این دو عزیز بزرگوار را اطاعت امر میکنم
            و سعی میکنم که محفل کوچکی را در این سایت راه اندازی نمایم تا حتی المقدور و در حد وقت و فرصت و توانم در خدمت همه دوستان و بویژه نوآموزان و تازه واردان باشم.

رفقای قدیم که خوشبختانه هرکدام برای خودشان پیش کسوت و استاد شده اند ،
            و دیگر زمان آن فرا رسیده که محافل شخصی خود را برپا نمایند و حاصل تجربیات و آموزشهای خود را در اختیار عموم مخاطبان جوان بگذارند.
            اما برای آن دسته از نوآموزان و تازه واردهایی که احیانا هنوز فرصت آشنایی با آموزشهای ptm را نداشته اند حتما سعی میکنم برنامه ریزی جدیدی را برای ارایه یکسری آموزشهای تازه ، طراحی و تدوین کنم و سپس به تدریج در همین جا و در تاپیکی که به این منظور راه اندازی خواهم نمود ، خدمت تان ارایه نمایم.

بهرحال انگار که این چرخه دایمی خلقت است!
            دانشجویان مستعد و جوان میایند ، و به تدریج رمز پرواز را فرا میگیرند ، و سرانجام به تکامل میرسند و بال می گشایند و به سمت مقصد غایی خویش میروندا

و این ما معلم ها هستیم که همچنان برفراز همان بام و منزل قدیمی مان ایستاده ایم و نظاره گر آسمان هستیم!
            خودمان را با دانشجویان جدید مشغول ساخته ایم تا شاید تلخی طعم تنهایی و انزوای غیرقابل انکار خود را فراموش نماییم...

روزها و هفته ها و ماه ها میایند و میروند ،
            و در حالیکه شاهد چرخه ای از رشد و شکوفایی و بالندگی شاگردان هستیم
            انگار که فراموش میکنیم بالهای خسته و زخمی خودمان سالهاست که دیگر یارایی برای پرواز ندارد...

در این چرخه ابدی ، دلمان صرفا به پرواز شما خوش است،
            پس بال بگشایید و پرواز کنید ، که آسمان از برای شماست ، و شما لایق بیش از اینها هستید!

موفق و رهسپار افق های بیکران باشید
            پشوتن./

.
            استاد ارجمند و بزرگوار ضمن عرض سلام خدمت شما. نمیدانید چقدر خوشحالم که شما با این همه مشغله کاری افتخار دادین که دوباره به آموزش نواموزان و جوانان علاقمند مطمئن هستم مثل همیشه راهنمای خوبی برای من و امثال من خواهید بود. حضور بزرگانی مثل شما و آقای نیما آزادی عزیز برای ما غنیمت است. با احترام فیروزی
            http://tadavomteam.com/

Market
            Is Not About Prediction. It Is About Reaction

نظر

سلام و تشکر به جناب پشوتن عزیز یه سوال از جناب پشوتن اگر طبق سیستمتون از تاریخ 12 تا 16 نوامبر پوزیشن میکاشتین اردرها و tp , sl رو کجا قرار میدادین؟؟؟

نظر

سلام
                Icemetal عزیز، در این سیستم جزئیات و بررسی های بسیاری برای پزیشن گیری به کار میرود. از تحلیل های هفتگی تا بررسی روند و strها و الگوهای اختصاصی و ntz چهارساعته و چرخه ها و سپرها و ..........
                به همین دلیل پاسخ به این سوال بدون در نظر داشتن این مباحث، اما و اگر های بسیاری را به دنبال خواهد داشت.
                باز هم تاکید میکنم: ptm یک سیستم معاملاتی نیست.یک نگاه و نوعی تحلیل بازار است.
                جسارت من را در پاسخ گویی زودتر از آقای پشوتن ببخشید. (قدیم ها چنین اجازه ای از سوی ایشان به بنده و چند تن از دوستان داده شده بود. وگرنه جسارت نمیکردم)
                ممنون و موفق باشید.

نظر

ضمن تشکر از شما ولی بازم همون سوال رو از جناب پشوتن دارم ضمن اینکه فرض رو بر این بزارین که این سیستم رو تا جای که بصورت عمومی گفته شده میدونم و با اون چیزی که شما میدونید و ما نمیدونیم کاری ندارم که بازم میشه به دو صورت اردر گذاری کرد که تو صحبتهای شما هیچ کدومش نبود؟؟
                  ویرایش توسط ice_metal2007 : https://www.traderha.com/member/4153-ice_metal2007 در ساعت 11-18-2012, 02:10 AM

نظر

طبق ptm مقدماتی در هیچ زمانی از بازه تعریف شده ما اجازه پزیشن گیری نداشتیم.
                    موفق باشید.

پ.ن: دوست عزیز تمام استراتژی ها و آموزش های این سیستم به صورت عمومی ارائه شده است و هر چه من میدانم همان چیزی است که در طول دوره آموزش یه صورت عمومی از طرف آقای پشوتن اراده شده است.
                    ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 11-18-2012, 10:22 AM

نظر

فکر نمیکنم جواب سوال من پیش شما باشه؟؟؟کسی که ندونه که چرا این سوال پرسیده شده جوابشم نمیتونه بده؟؟
                      چرا این محدودیت گذاشته شده؟علتش رو شاید بیشتر تریدرها بدونن از هر جای که سیستم احازه میده پوزیشن بکارین طوری که این محدوده هم توش باشه؟؟؟؟
                      ضمن تشکر از شما
                      ویرایش توسط ice_metal2007 : https://www.traderha.com/member/4153-ice_metal2007 در ساعت 11-18-2012, 10:50 AM

نظر

منم به نوبه خودم عرض ارادت خدمت پیشکسوت جناب پشوتن دارم

البته که اینجا محفل گرمه ولی هر چی استید بیشتر محفل گرم و کارا تر امید وارم بتونیم در کنار هم با همه بچه ها یه قدم در راه تعالی ایران و ایرانی برداریم

استاد بیصبرانه منتظر شروع هستیم

ممنونم
                        صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

با سلام خدمت پشوتن عزیز

بی صبرانه منتظر آموزش شما در این زمینه هستیم و علاقه زیادی به یادگیری این روش داریم .
                          امیداورم شاگرد خوبی باشیم در محضر شما .

مرسی

نظر

هفته ای سخت در انتظار یورودلار:
                            تحلیل هفتگی:

نظر

آقا پیام با اجازه

یه چند روزی دارم ترکیب این سیستم رو با آپادانا چک میکنم اگه دوستان دیگه هم میتونن یه بک تستی بگیرن فکر کنم جواب عالی از توش در بیاد در یه سری شرایط بسیار عالی جواب میده و آپادانا رو ..... میکنه

ممنونم
                              صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

نوشته اصلی توسط mehrmts نمایش پست ها
                                آقا پیام با اجازه

یه چند روزی دارم ترکیب این سیستم رو با آپادانا چک میکنم اگه دوستان دیگه هم میتونن یه بک تستی بگیرن فکر کنم جواب عالی از توش در بیاد در یه سری شرایط بسیار عالی جواب میده و آپادانا رو ..... میکنه

ممنونم
                                سلام چه جالب من از شاگردان استاد پشوتنم . اون هفته روي تمپليت آپادانا مووينگ هاي پي تي ام رو تست كردم به نظرم اومد اگر يه كار تيمي اتفاق بيفته چيز خوبي از توش در مياد. به هرحال پيشنهاد خوبيه
                                http://tadavomteam.com/

Market
                                Is Not About Prediction. It Is About Reaction

نظر

پردازش ...
                                X