اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش معاملاتی ptm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

پیام جان هنوز نیومده ،چه جوسنگین شده نمونه اش همین اقای گلد انالایست بااین همه جلال و جبروت و برجستگیش !! ، خودش رو نواموز خطاب میکنه یعنی خداوکیل ! ادم جرات نمیکنه دیگه حرف بزنه اینجا چه برسه به ترید لایو گذاشتن آقا من همین اول بگم ، تریدهایی که میکنم بیشتر استاپ میخورن اگر هم تی پی خوردن شانسی هست اینجا هم گهگاه ترید لایو میزارم اگر کسی هم سوالی پرسید که جوابش رو میدونستم سعی میکنم پاسخ بدم ، دیگه ریش و قیچی دست خودتون.

شب خوش

نظر

آقا کدوم برجستگی؟!

نظر

با سلام

sell Eur/Jpy
        enter point in picture
        tp=+50 risk free @ +25
        sl = 106.11+ spread
        type:standard

(توضیح : معاملات سل استاپ سه پیپ پایینتر از دره مشخص شده میباشد و معاملات بای استاپ سه پیپ بالاتر از قله مشخص شده بعلاوه اسپرد میباشد )

گلد جان! بابا همون برجستگی سیاهه زیرآیدیتون رو میگم دیگه :دی
        فایل های پیوست شده
        ویرایش توسط حاج محمد خان جان : https://www.traderha.com/member/6628-حاج-محمد-خان-جان در ساعت 11-28-2012, 12:36 PM دلیل: افزودن عکس سایز بزرگ به یک بدبختی :دی

نظر

حاجی جان

جوّ نده!! در این فروم همه دانش آموز کلاس اول هستند.

چرا یورو ین؟
          فرصتش تا کی هست برای فعال شدن؟
          فعال شد تا کی میتونه باز باشه؟

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
          2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
          3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
          4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
          5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
          6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
          7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
            حاجی جان

جوّ نده!! در این فروم همه دانش آموز کلاس اول هستند.

چرا یورو ین؟
            فرصتش تا کی هست برای فعال شدن؟
            فعال شد تا کی میتونه باز باشه؟

رییس جان من که میدونم جواب سوالات رو بهتر از هر کسی میدونید ولی رییس هستید ، به هربهانه ای این سوالات رو طرح کرده باشید نمیشه پیچوند

سوال اول : اگه یورو ین نه، پس چی؟؟ توی نه تا جفت عاشقی که من دارم فعلا این یکی شرایطش اوکی هست.
            سوال دوم : کلا اردرها تا پایان سشن لندن فرصت فعال شدن دارند غیر جمعه ها . مگر شرایط توی همون سشن لندن فرق کنه ، مثلا همین اردر اگر قیمت میرفت بالای مووینگ آبی، کنسل میشد و یا مثلا زمان پست زدن ، نوشته بودم نوع ورود استاندارد هست ولی بعدش شرایط استاندارد مووینگها بهم خورد و خوشبختانه چون تایم شصت و سی دقیقه str بود ، نیاز به کنسلی اردر نشد.
            سوال سوم: اگر اردر فعال بشه صبر میکنم یا به تی پی بخوره یا استاپ مگر اینکه پوزیشن به روز بعد کشیده بشه که به موقعش در موردش توضیح میدم.

موفق و کلاس اولی باشید

نظر

سلام
              یک پیشنهاد
              برای بهینه کردن سیستم ptm ، منطقه ntz را حد فاصل موینگ سبز و آبی در نظر بگیرید. چرا که درست 4 در جه بالاتر از موینگ سبز یعنی ma 34 و یک ریتریس 100% از کارکشن قبلی روش معاملاتی Symetri خانم کارولین برودن قرار دارد که بعضا حرکات معنی دار و قدرتمند بازار را نشان می دهد
              ویرایش توسط shadifx : https://www.traderha.com/member/3089-shadifx در ساعت 11-28-2012, 02:29 PM

نظر

نوشته اصلی توسط shadifx نمایش پست ها
                سلام
                یک پیشنهاد
                برای بهینه کردن سیستم ptm ، منطقه ntz را حد فاصل موینگ سبز و آبی در نظر بگیرید. چرا که درست 4 در جه بالاتر از موینگ سبز یعنی ma 34 و یک ریتریس 100% از کارکشن قبلی روش معاملاتی Symetri خانم کارولین برودن قرار دارد که بعضا حرکات معنی دار و قدرتمند بازار را نشان می دهد
                من يه نكته رو نگرفتم
                منظورتون براي همين يه پوزيشن معرفي شده توسط حاجي مهروبن بود يا كلا مي گيد؟

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                  من يه نكته رو نگرفتم
                  منظورتون براي همين يه پوزيشن معرفي شده توسط حاجي مهروبن بود يا كلا مي گيد؟
                  کلا

نظر

نوشته اصلی توسط حاج محمد خان جان نمایش پست ها

سوال اول : اگه یورو ین نه، پس چی؟؟ توی نه تا جفت عاشقی که من دارم فعلا این یکی شرایطش اوکی هست.
                    سلام حاج محمد خان جان
                    آقا این نه جفت ارزی عاشقی که فرمودید میشه نام ببرید ؟
                    حتما باید ارزهایی باشند که حرکات منطقی تکنیکال از خودشون نشون میدن!!!

بازم ممنون
                    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• در انتظار نتیجه...

نظر

• حاجی یه تکون حاجی دو تکون حاجی ته ...

اِ اِ اِ...
                        ماه محرم این حرفا!!؟

محمد جان

من از دو اندیکاتور در کنار سیستم شخصی استفاده میکنم .

یکی اندیکاتوری atr level و یکی هم tz pivot البته فقط برای نشان دادن باکس دیروز قیمت و کف و سقف دیروز.

گاهی ممکنه در چند چارت موقعیت باشه و همه هم مناسب. به دو عامل توجه میکنم 1)میزان فاصله قیمت با لول atr و 2) شرایط قیمت نسبت به کندل روز قبل.

فکر میکنی به کارت بیاد؟

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                          سلام حاج محمد خان جان
                          آقا این نه جفت ارزی عاشقی که فرمودید میشه نام ببرید ؟
                          حتما باید ارزهایی باشند که حرکات منطقی تکنیکال از خودشون نشون میدن!!!

بازم ممنون
                          سلام تریسر جان

اون نه جفت اینا هستن:
                          Eur/usd,gbp/usd,eur/aud,aud/usd,cad/jpy,eur/jpy ,nzd/usd,gbp/chf,usd/chf
                          اگه اشتباه نکنم از بین 17 جفت این جفتها سربلند بیرون اومدن ، دو تا نکته برای انتخابشون حائز اهمیت بوده ، یکی اینکه توی این سیستم جواب بدن و دیگه اینکه اسپرد اونها با توجه به اینکه تی پی های ما خیلی بزرگ نیست ، مناسب و معقول باشه.

نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                          حاجی یه تکون حاجی دو تکون حاجی ته ...

اِ اِ اِ...
                          ماه محرم این حرفا!!؟

محمد جان

من از دو اندیکاتور در کنار سیستم شخصی استفاده میکنم .

یکی اندیکاتوری atr level و یکی هم tz pivot البته فقط برای نشان دادن باکس دیروز قیمت و کف و سقف دیروز.

گاهی ممکنه در چند چارت موقعیت باشه و همه هم مناسب. به دو عامل توجه میکنم 1)میزان فاصله قیمت با لول atr و 2) شرایط قیمت نسبت به کندل روز قبل.

فکر میکنی به کارت بیاد؟

پیام جان atr همونی هست که تلورانس روزانه قیمت رو نشون میده؟ (اختلاف های و لوی امروز و مقایسه با میانگین مثلا دوره 6 ماهه) اگه این هست تا اندازه ای که من تست کردم زیاد توی پی تی ام این مورد مهم نیست ، وقتی مووینگها مناسب باشن ، حتی اگه تلورانس روزانه هم پر شده باشه باز هم قیمت به مسیر خودش ادامه میده البته الان مدتهای مدیدی هست که قیمت به سختی میتونه تلورانس روزانه خودش رو پر کنه چه برسه به اینکه ازاون میزان تجاوز کنه.
                          اون اندیکاتور دیگه هم که گفتین ، کاربردی هست ، چون تا زمانی که قیمت نتونسته باشه از محدوده قیمتی روز قبل خارج شده باشه ،سیستم سیگنال صادر نمیکنه.

نظر

• محمد جان

اندیکاتورها و تمپلیت و البته یه ابزار دیگه که مفیده.

دقت کن:
                            اندیکاتور tz pivot تعیین ساعت داره در ستاپش.این ستاپ برای بروکری با ساعت محلی +2 gmt هست.

لینک

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                              محمد جان

اندیکاتورها و تمپلیت و البته یه ابزار دیگه که مفیده.

دقت کن:
                              اندیکاتور tz pivot تعیین ساعت داره در ستاپش.این ستاپ برای بروکری با ساعت محلی +2 gmt هست.

لینک

حاج محمد خان جان بنده حمید کوچیک شما هستم . منو ببخشید این پست رو با اجازه شما میزنم و تصویرش رو می گذارم.
                              پیام جان تمپلیت رو سریع چسبوندم به ارزهای عاشق و منتظر
                              ولی ATR رو که روی چارت گذاشتم به جای High و Low چهار لول روشنه میشه لطف کنی ATR مربوطه رو هم مرحمت کنی
                              البته حاجی .... تو سیستمش استفاده نداره فکر کنم تستش کنیم بد نباشه

ارادتمند حمید یزدان دوست
                              ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 11-28-2012, 07:27 PM
                              تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• درود حمید جان

خدمت شما با احترام.

لینک

نظر

پردازش ...
                                X