اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش معاملاتی ptm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط حاج محمد خان جان نمایش پست ها
    سلام پیراسته جان
    اخه موضوع اینجاست که مشکلی نیست اگر بخوایم تعاریف کلاسیک رو توی یک استراتژی دخیل کنیم ولی به شرط اینکه اصول اولیه اون استراتژی رعایت شده باشه وگرنه اگر شما بدون رعایت اصول اولیه استراتژی اقدام به پوزیشن گیری کردی و ازقضا اون پوزیشن به سود نشست این بسیار خطرناک هست چرا که برای شما نادیده گرفتن اصول ، به عادت تبدیل میشه ودر نهایت درطولانی مدت مجموع پوزیشنهای شما منفی خواهدشد.
    بسيار عالي
    نكته ديگه هم اينه كه براي ارزيابي درست هر سيستمي شما بايد در پوزيشن گيري از اصول ثابت و يكساني استفاده كنيد. در غير اينصورت نمي تونيد با استفاده از تريدهاي گرفته شده، در خصوص سيستم قضاوتي بكنيد چرا كه شرايط گرفتن پوزيشن براي اون سيگنالها يكسان نبوده و بنابراين قابليت مقايسه بين اونها مفهوم نخواهد داشت. در اين حالت نمي شه به سيستم اعتماد كرد و مي دونيد كه يكي از مهمترين اصول در بازار اعتماد كامل به سيستم معاملاتي هست.

نظر

• gbp usd

دو سناریوی احتمالی .......

نظر

• نوشته اصلی توسط piraste نمایش پست ها
        gbp usd

دو سناریوی احتمالی .......

چناب پیراسته من به شما پیشنهاد میکنم که روش پی تی ام را کنار بگذارید
        چون در این تصویر بر اساس پی تی ام هیچ سناریویی محتمل نیست و فعلا ntz کامل

نظر

• من درسهای آقای پشوتن رو مصالعه کردم.کسی میدونه اون خطوط آبی و سبز و قرمزی که روی نمودارها رسم میکنه بر چه مبنایی هستن؟راستش من نفهمیدم هر کار کردم

نظر

• تست ارسال پست...

توی تاپیک سوالات عمومی پست زدم نمیدونم چرا این پیغام رو داد...

ویرایش توسط حاج محمد خان جان : https://www.traderha.com/member/6628-حاج-محمد-خان-جان در ساعت 12-27-2012, 06:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid7252001 نمایش پست ها
              من درسهای آقای پشوتن رو مصالعه کردم.کسی میدونه اون خطوط آبی و سبز و قرمزی که روی نمودارها رسم میکنه بر چه مبنایی هستن؟راستش من نفهمیدم هر کار کردم
              مووینگ های چهارساعته.
              بهترین پزیشن ها ورودهایی هستند که در جهت چهارساعته باشند.

موفق باشید.

نظر

تست ارسال پست...

توی تاپیک سوالات عمومی پست زدم نمیدونم چرا این پیغام رو داد...

حاجی جان سلام علیکم!!

حاجی جان ،سوالات در مورد عملکرد فروم را در این تاپیک مطرح کن.

و من الله توفیق!!

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                  حاجی جان سلام علیکم!!

حاجی جان ،سوالات در مورد عملکرد فروم را در این تاپیک مطرح کن.

و من الله توفیق!!
                  و علیکم اخوی

آخه اینجا قبلا میتونستم بدون تایید شدن پست بدم ، برای همین اینجا پست زدم میخواستم ببینم اونجا که پست زدم و نمایش داده نشده ، آیا جدیدا اینجا هم یکضرب نمایش داده نمیشه و از بیخ باید تایید بشم و یا فقط این تایید شدن مخصوص بعضی تاپیکهاست!

برای شما هم توفیق ایضا!

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid7252001 نمایش پست ها
                    من درسهای آقای پشوتن رو مصالعه کردم.کسی میدونه اون خطوط آبی و سبز و قرمزی که روی نمودارها رسم میکنه بر چه مبنایی هستن؟راستش من نفهمیدم هر کار کردم
                    شما اگر خوب مطالعه کنید متوجه می شوید
                    اینها موینگهای 4 ساعته با همان تنظیمات هستند که باید با موینگ 15 شما همجهت باشند و اگر در سر راه قیمتی باشند ممکن است هر لحظه لگدی پرت کنند

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز

خوب این هم از اولین پست این تاپیک در سال 2013...

Sell Nzd/Usd
                      enter point in picture
                      tp=+40 risk free @ +20
                      sl = 8280+spread
                      type: Standard
                      70% ~ Reward/Risk
                      اعتبار فعال شدن پوزیشن تا ساعت 14.30 ایران و در صورت فعال شدن توضیحات تکمیلی...

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز

Sell Nzd/Usd
                        enter point in picture
                        tp=+40 risk free @ +20
                        sl = 8280+spread
                        70% ~ Reward/Risk

خوب این پوزیشن فعال شد...
                        در مورد پوزیشنهای روز جمعه در صورتیکه نیم ساعت قبل بازگشایی بازار نیویورک پوزیشن در سود باشه ، دستی پوزیشن رو با سود میبندیم اما اگه در ضرر فرو رفته باشه در اولین فرصت روی نقطه ورود از پوزیشن خارج میشیم ، پس فعلا منتظر خروج بر روی صفر هستیم البته اگه استاپ لمس نشه :دی

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز

Sell Nzd/Usd
                          enter point in picture
                          tp=+40 risk free @ +20
                          sl = 8280+spread
                          70% ~ Reward/Risk

نتیجه پوزیشن و اینکه دیگه این اخرین باری باشه که در روز اعلام خبر ان اف پی بخوام چارت رو باز کنم و ترید کنم و البته این اتفاق اولین بار و اولین تجربه هم بود ...

نظر

• درود محمد جان

توبه کردم که دگر می نخورم در همه عمرم

به جز از امشب و فرداشب و شبهای دگر...

بسی ارادت...

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز

آقا امروز اومدم تو انجمن دیدم یک نفر که مشخصه از بچه های بی ریای انجمن هست چون هیچ اسم و نشونی از خودش به جا نزاشته ، برام پیغام زیر رو گذاشته ، اصن وقتی این پیغام رو خوندم اشک تو چشام جمع شد و حالی شدم برای خودم ... یعنی یک چیزی گفته که تا این سن هیچ بشری بهم نگفته
                              خلاصه اگه چند وقت دیگه خبر ورشکستگی چند تا بروکر به گوشتون رسید بدونید که انرزی بالای من اون بروکرها رو کال کرده

فقط تو یک سایتی یک بنده خدایی به اسم اصغر عاشقم شده بود خدا کنه این یکی دیگه سیبیل کلفت نباشه

نظر

• با سلام خدمت دوستان گل و بلبل :دی

Buy Eur/Jpy
                                enter point in picture
                                tp=+50 risk free @ +25
                                sl = 114.82
                                85% ~ Reward/Risk

نظر

پردازش ...
                                X