اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش معاملاتی ptm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مکدی از فاکتورهای اساسی در ptm هست. مثلا در همین الگو که محمد عزیز معرفی کردند تقریبا نیمچه واگرایی هم دیده میشود و البته طبق تعریف پی تی امی ضعف در مکدی و اصطلاحا کم شدن بنزین رو میشه دید و همین میتونه باعث بشه تریدر محطاط (درست نوشتم؟؟!!) وارد معماله نشود و تریدری که میخواهر ریسک کنند با حجم اصلاح شده وارد شود.

موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
      مکدی از فاکتورهای اساسی در ptm هست. مثلا در همین الگو که محمد عزیز معرفی کردند تقریبا نیمچه واگرایی هم دیده میشود و البته طبق تعریف پی تی امی ضعف در مکدی و اصطلاحا کم شدن بنزین رو میشه دید و همین میتونه باعث بشه تریدر محطاط (درست نوشتم؟؟!!) وارد معماله نشود و تریدری که میخواهر ریسک کنند با حجم اصلاح شده وارد شود.

موفق باشید.
      محتاط رو هیچی نگیم
      با معماله چه کنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
        محتاط رو هیچی نگیم
        با معماله چه کنیم؟
        می خواهند را هم غلط نوشته میخواهر فکر کنم یک دو سه ای بگیرد از املا
        ویرایش توسط ebrahimi : https://www.traderha.com/member/4021-ebrahimi در ساعت 02-03-2013, 03:17 PM
        برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط حاج محمد خان جان نمایش پست ها
          سلام بر تو ای تریدر میله به دست :دی

پیشگویی که نیست علی جان ، ولی بعد از دو سال فقط سرو کله زدن با مووینگها ، یکسری الگوهای بازگشتی میتونم با همین مووینگها پیدا کنم که خیلی قوی عمل میکنن ، منتهی هنوز چون نتونستم نقطه ورودو خروج براشون پیدا کنم قابلیت ترید ندارند و فقط یک هشدار جدی برای عدم ورود هستند.

دوست خوبم سلام

داشتم مطالب مفیدتان را مطالعه میکردم تا به این پست رسیدم ،، نه اینکه ادعای سواد کنم که همواره بر دانش اموز بودنم تاکید داشتم ولی چون 2 کلام نه بیشتر در این مورد میدانم خواستم با شما دوستان خوب به اشتراک بگذارم

چون دیدم با مکدی و موینگ کار میکنید پاسخ را با این دو اندیکاتور خدمتتان ارائه میکنم

بهترین محل ورود و خروج را میشود با کمک یک موینک 40 یا 50 ساده و زمانی که قیمت با ان بر خورد میکنه و یا به نزدیکی ان میرسه بگیریم

از نظر مکدی ایجاد یک میله در بالا یا پائین تراز صفر مخصوصا اگر پس از وقوع واگرئی ایجاد شده باشه

مورد بعدی که به دوستان استفاده انرا تجویز میکنم،، فیبو و نحوه ترسیم صحیح ان هست،،

ولی گذشته از دو مورد فوق ،، دو مورد که حاصل تجربه شخصی خودم هست شروع حرکت روزانه ان جفت ارز که ترید میکنیم میباشد نسبت به ساعتی از روز ،،،که حرکت یک گام یا نیم گامش را میخواد شروع کنه،،که با مرور روزهای قبل میشه ان زمان خاص را که رنج ان بعلاوه و منهای نیمساعت هست پیدا کرد یعنی شما میتونید با احتمال 90 در صد به بالا در یکساعت ( منظورم 60 دقیقه ) انتظار حرکت اصلی را داشته باشید

ولی مهمتر از موارد فوق اتمام موج قبلی است که باید در تایمهای پائین دنبال تکمیل موج ( منظور شمارش 5 تائی یا سه تائی ) باشیم ( در یک کلام قیافه شناسی امواج )

از اساتید محترم عذرخواهی میکنم و امیدوارم جسارت نشده باشه

ممنون مهدی
          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• این غلط ها املایی نیست برادر...تایپیه :دی کلا بعد از این همه سال یه جورایی امضای پست های من شده.

این عهم خالی نبودن عریشه )))))))

پ.ن:ویرایش شد..
            ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 02-03-2013, 03:58 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
              مکدی از فاکتورهای اساسی در ptm هست. مثلا در همین الگو که محمد عزیز معرفی کردند تقریبا نیمچه واگرایی هم دیده میشود و البته طبق تعریف پی تی امی ضعف در مکدی و اصطلاحا کم شدن بنزین رو میشه دید و همین میتونه باعث بشه تریدر محطاط (درست نوشتم؟؟!!) وارد معماله نشود و تریدری که میخواهر ریسک کنند با حجم اصلاح شده وارد شود.

موفق باشید.

سلام بر تریدر شهر تریدرهای میله دوست :دی

پندار جان چیزی که من درمورد مک دی و واگرایی ها در سیستم پی تی ام کسب کردم این هست که شکل مکدی و انواع و اقسام واگرایی های حاصل از آن کوچکترین تاثیری در تصمیم گیری در گرفتن یا نگرفتن پوزیشن وحتی خروج از پوزیشن نداره و مشاهده واگرایی ها از نیمچه تا ابر واگرایی کوچکترین خللی در گرفتن پوزیشن حاصل نمیکنه. اگر شرایط ورود بلحاظ مووینگی مناسب باشه و مانعی سر راه قیمت نباشه وووو ، مک دی اگر در بدترین و ضعیفترین شرایط خودش هم باشه ، اونقدر مردانگی به خرج میده که تی پی شما رو لمس کنه و حالا اگه خیلی هم مردانگی به خرج نده اونقدر مرام میزاره که دیگه در بدترین حالت پوزیشن بریک ایون بشه .
              بعنوان شاهد مثال! در همین پست قبلی من ، شما یک واگرایی نصفه و نیمه شناسایی کردید که تنها برای یک تریدر محتاط میتونست الارم احتیاطی باشه در حالیکه در همون جا الگویی که شکل گرفته و من معرفی کردم اینقدر قوی هست که حتی یک تریدر ترمز بریده و بی بند و بار!! هم باید حتما از ورود حذر کنه چرا که به احتمال فراوان درصورت ورود در موقعیتهای مشابه با استاپ مواجه میشه . والبته عکس این قضیه هم درست هست ، یعنی یک واگرایی بسیار قوی داریم ولی از اونطرف تمام شرایط ورود، فارغ از واگرایی مهیا هست و در نتیجه بدون استرس و دغدغه میشه وارد پوزیشن شد ... تنها استفاده من از مک دی در چارتها شناسایی ماژورها جهت ترسیم کانگسشن ها و خط روند هست.

در مورد اون کلمه تریدر محطاط هم که سوال کرده بودی فکر کنم منظورت همون تریدر معتاد هست که درستش همینی هست که من نوشتم :دی
              ویرایش توسط حاج محمد خان جان : https://www.traderha.com/member/6628-حاج-محمد-خان-جان در ساعت 02-03-2013, 04:16 PM

نظر

• سلام
                فردا با روش بي تي ام
                سيكنالا رو ميزارم

نظر

• [QUOTE=piraste;50498]نتیجه

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-13-2013, 02:30 PM

نظر

• با سلام خدمت دوستان گل وبلبل:دی

Sell Gbp/Usd
                    enter point in picture
                    tp=+95 risk free @ +30
                    sl = 5653+spread
                    type: Standard
                    110% ~ Reward/Risk

نظر

• سلام محمد جان
                      خوب هستی؟
                      یک سوال برام پیش اومد
                      مگه استاپ نباید
                      sl = 5659+spread
                      و یا
                      sl = 5666+spread
                      و بالای آخرین قله باشه؟

چرا استاپ رو 5653 گذاشتی؟

ممنون بابت تاپیکت
                      هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
                      باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
                      .

نظر

با سلام خدمت دوستان گل وبلبل:دی

Sell Gbp/Usd
                        enter point in picture
                        tp=+95 risk free @ +30
                        sl = 5653+spread
                        type: Standard
                        110% ~ Reward/Risk

اردر کنسل شد...

نوشته اصلی توسط sadegh نمایش پست ها
                        سلام محمد جان
                        خوب هستی؟
                        یک سوال برام پیش اومد
                        مگه استاپ نباید
                        sl = 5659+spread
                        و یا
                        sl = 5666+spread
                        و بالای آخرین قله باشه؟

ممنون بابت تاپیکت
                        الان یکم عجله دارم بعد میام جواب میدم صادق جان

نظر

• نوشته اصلی توسط sadegh نمایش پست ها
                          سلام محمد جان
                          خوب هستی؟
                          یک سوال برام پیش اومد
                          مگه استاپ نباید
                          sl = 5659+spread
                          و یا
                          sl = 5666+spread
                          و بالای آخرین قله باشه؟

ممنون بابت تاپیکت

تاپیک از من نیست صادق جان :دی
                          چرا استاپ رو اونجاهایی که شما گفتی باید بزاریم؟

نظر

تاپیک از من نیست صادق جان :دی
                            چرا استاپ رو اونجاهایی که شما گفتی باید بزاریم؟
                            مگه نباید بالای قله کامل باشه؟
                            ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-13-2013, 02:25 PM
                            هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
                            باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
                            .

نظر

• نوشته اصلی توسط sadegh نمایش پست ها
                              مگه نباید بالای قله کامل باشه؟

سلام
                              بله صحبت شما درست هست و بقول شما تا زمانی که قیمت از نقطه ورود ما چند پیپ پایینتر نره ، قله کامل همونی هست که شما نشون دادید ولی نکته ای که هست اینه که اگر بخوایم اون جایی که شما بعنوان قله کامل نشون دادید رو بعنوان محل استاپ در نظر بگیریم استاپ خیلی بزرگ میشه از طرفی تقریبا قله ای که من روش استاپ رو گذاشتم اگه اون رو در نظر بگیریم و استاپ رو چند پیپ بالاتر از مووینگ ابی در اون نقطه قرار بدیم (یعنی جایی که من قرار دادم) تقریبا در اکثر مواقع اگه اون استاپ لمس بشه دیگه روند برمیگرده و اون قله کاملی که شما مشخص کردین رو هم لمس میکنه . پس قطعا استاپ با درصد احتمال لمس تقریبا برابر با استاپ بزرگتر گزینه بهتری هست.

نظر

• با سلام خدمت دوستان گرامی

تا اونجایی که من متوجه شدم اموزش 100 روز است ولی فایلهای اموزشی 90 روز در سایت موجود است. ایا اموزش در 90 تمام شده و یا اگه 100 روز کامل است لطفا دوستان اپ کنند.

با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X