اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    سلام

به نظر بنده شما وقتی وارد دنیای معاملات می شوید هدف اصلیتون باید کسب سود مطمین (منظور سودی هست که به صورت ممتد با یک تولرانس قابل قبول کسب شود) باشه... اما دقیقا مانند بقیه فضاهای اجتماع نهایتا عده بسیار محدودی موفق به کسب سود مناسب از این بازار می شوند (شاید زیر 5 درصد افراد)...

یک تریدر موفق مانند یک پزشک جراح است که حرفه های شغلی جانبی زیادی باید در کنار آن وجود داشته باشه که اون پزشک بتونه عمل بکنه... از نگهبان بیمارستان گرفته تا پرسنل اداری و پرستار و دستیار و کمک ها و حتی نظافت چی ها... بنابراین اینکه کسی تدریس کنه یا کتاب بنویسه یا آی بی گری کنه و یا بروکر داشته باشه به خودی خود امر خوبیه چون زمینه رو برای اون کسی که واقعا می خواهد تو ترید موفق باشه هموار می کنه... و البته همانطور که یک پزشک جراح تمرکز اصلیش روی شغل خودش هست در دنیای معاملات هم شرایط به همینگونه است و کمتر پیش میاد یک پزشک جراح شغل های دیگر هم با هدف کسب منفعت داشته باشه... اما یک پزشک می تونه علم خودش رو به جوون تر ها منتقل کنه که در این کار به دنبال منفعت مالی نیست...

ترید شغل بسیار سختی هست و خیلی از افرادی که سالها در تلاش برای موفقیت در این امر هستند بعد از سالیان دراز به این نتیجه می رسند که نمی تونند درآمد مطمینی از این راه داشته باشند و به طور خودآگاه وارد حیطه های جانبی این شغل می شوند که همان مشاغل غیر پزشکی است در مثالی که زدم... هیچ ایرادی هم نداره... هر کسی برای ترید ساخته نشده... چند روز پیش هم اشاره کردم که بسیاری از افرادی که نام استاد و مولف و مترجم رو یدک می کشند، صرفا در همین حوزه ها فعالند و اصلا قابل قیاس با تریدرهای واقعی نیستند... یکی مدرس خیلی خوبی میشه یکی مولف و مترجم خوبی میشه یکی خدمات بروکری و آی بی گری خوبی ارایه میده یکی تحلیل های خوبی ارایه میده یکی هم تریدر میشه...

شاید اگر در ترید هم مانند هر رشته دانشگاهی کسی که می خواست به درجه دکترای تخصصی برسه، راه دشواری رو پشت سر میگذاشت این استادنماهای امروز وجود نداشتند... اکثر تریدرهای واقعی در فروم ها اصلا حضور ندارند و درصد بسیار کمی از این قشر در فروم ها فعالند... در هر حال دیدگاه های فردی است و می تونه دارای خطا باشه... باز یکی نشه کاسه داغ تر از آش و بیاد بگه تو به این و اون تیکه میندازی... از کسی برای خودتون بت نسازید به خصوص اساتید ایرانی که صحت و سقم سابقه تریدیشون برای هیچ احدی معین نیست...

شب دوستان خوش- بهزاد
    سپاس از نظر جنابعالی

از اینکه شما تریدری را با جراح پزشکی مقایسه نمودید تعجب میکنم ! ( چه مقایسه خوبی که من بار ها به آن فکر کرده ام ) اما در صورتی که با اطلاعاتی که شما میفرمایید بخواهیم یک تریدر را به یک جراح مقایسه کنیم ، جراحی که از هر 10 بیمار 5 بیمار را درمان کند میتواند جراح خوبی باشد و پیشرفت کند ! ( مانند تریدری که میفرمایند میتواند نصف معاملاتش ضرر باشد و در آخر سود کند ... و اسم خود را موفق بگذارد )

در خصوص بعضی صحبت ها هم من نظر ندم بهتر هست چون بعضی دیدگاه ها متناسب با فضای شغلی دوستان هست و برای من توجیح ندارد جواب بدهم.
    نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
    ما معمولا وقتی به هدفی نمیرسیم به جای تغییر نقشه (فرض بر داشتن نقشه!) ، هدف را تغییر میدیم !
    نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    سلام
    گاهی هم که به هدف نمیرسیم با تغییر هدف و شکست آن به اهداف کوچکتر میتوان با همان نقشه قبلی به هدف رسید!!!! که این مورد در سیستم مدیریت مدرن بسیار قابل توجه است....
    هر کس برداشت آزاد خود را دارد که امیدوارم جهت پیشرفت او شود ...

سپاس مهرداد جان اگر منظور شما را متوجه شده باشم ، به نظر اهداف مدل های مختلف دارند . یک هدف بزرگ را که فرد با آن فاصله بسیار دارد منطقی است خرد کنیم به اهداف کوچکتر و کم کم پازل کامل خواهد شد .

مانند خوردن یک نهنگ ...

از شعر مولانا که یادآوری کردید بسیار ممنونم ، به نظر تریدر ها بیش از بقیه مردم باید به آن توجه نمایند !
    ویرایش توسط AmiR.HJ : https://www.traderha.com/member/11686-amir-hj در ساعت 01-30-2016, 11:14 PM
    مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• سلام امیر جان

در مثل مناقشه نیست...

منظور من اصلا مقایسه معاملات با بیماران نبود که شما گفتید و اصلا چنین قیاسی اشتباه است... بنده خیلی کلی گفتم که شغل تریدری همانند شغل جراحی سخت است و چه بسا خیلی ها آرزوی رسیدن به آنرا داشته باشند اما در عمل تعداد بسیار کمی موفق می شوند... خیلی ها با هدف دکتر شدن بزرگ می شوند اما نهایتا به همان شغل های جانبی تن در می دهند...

در دنیای ترید هم همینگونه است... خیلی از اینهایی که الان استاد و مولف و مترجم و آی بی و مدیر و بروکر و غیره هستند ترجیح می دادند این عناوین رو نداشته باشند اما تریدری موفق باشند... البته من هیچ فرد خاصی رو مثال نمی زنم و خیلی کلی این موضوع رو دارم میگم... الان از بچه های همین فروم بپرسند شما در سال 2016 آیا سود می کنید یا ضرر تقریبا 99 درصد میگن معلومه سود می کنیم آن هم چه سودهایی و حتی ممکنه ناراحت بشن از اینکه این سوال رو ازشون بپرسن... اما در پایان سال 2016 بنده به شما قول می دهم بالای 95 درصد این افراد حتی یک ریال هم سود نمی کنند اگر کلی نباخته باشند... البته ممکنه خیلی از این بازنده ها از روش های دیگر در همین بازار درآمد داشته باشند ( از همان شغل های جانبی)...

قربانت- بهزاد

نظر

• دکتر جان الان دنیای اینترنت و گوشی های هوشمند و کلا سوشیال ها شده و با این نظر شما موافق نیستم که افراد موفق حالا چون موفق هستند نبایست در اینجاها باشند و برعکس ، نیازمند به اطلاعات دارند ، اخبار و داده ها که میبایست از همین منابع تهیه کنند و اجبارا بایست حضور پیدا کنند. از اینکه خارج از هیاهو هستند و عنصر آرامش را پیشه کردند شکی در آن نیست و این از الزامات شروع معامله گری می باشد. خیلی از افراد موفق در اینجا حضور دارند و فعال هستند منتهی برخی مشاهده میکنید صرفا در یک تاپیک خود فقط پست میزنند و کاری به کار کسی ندارند . به نظرم بهتره در این زمینه تجدید نظر کنید . افراد موفق رفتار مثبتی دارا هستند ! افراد موفق انرژی منفی را در درون خود ضعیف نمودند و ساختار ذهنی معامله گری را تقویت کردند. هر انسانی آرزو دارد روزی در یک موسسه مالی مشغول به فعالیت شود و علاوه بر وضعیت و حریم تریدری خود چنین فعالیتی را داشته باشد و این از حس قدرت و نیاز درونی نشات میگیرد. انشالله مطالب رولنشانسی که کلا در کانال تریدرها به اشتراک گذاشتم در فروم نشر خواهم داد. انسان بایست صادق باشد و هر زمان به این مرحله رسید و توانست با خود رک و روراست پیش رویی کند گام بزرگی در موفقیت برداشته است. ببینید از کجا آمده اید ! آمدنتون بهره چه بوده و به کجا میخواهید بروید !؟ دکتر جان هر حرفه و شغل مقدس هست و قابل احترام " منظورم نوع حلال هست" ، اینشکلی نیست که حال یک تریدر اگر به سوددهی رسیده باشد نبایست امور دیگری انجام داد . هیچ محدودیتی نیست . اتفاقا از افراد زرنگ که بتوانند چندین کار را انجام دهند خوشم میاد و قابل تحسین برایم هستند. در مورد اساتید و مولفین بایست گفت ، اکثر کتب های نشر یافته ترجمه و تدوین میباشد و تنها کتاب های جالب هستند که نشات گرفته از دانسته ها و تجربیات و کشفیلت فرد باشد ، کتاب های مهندس آزادی نمونه بارز این مورد هست ، کتاب جناب علی قهرمانی چنین میباشد ... همچنین مقالات نشر یافته را بایست دید به چه شکل هست . نمونه بارزش همین تاپیک دو سه صفحه ای هارمونیک تریدینگ خود در این فروم میباشد . همه جا در مورد این سبک معاملاتی مطلب وجود دارد اما این تاپیک حاصل تجربیات شخصی است که کاملا متمایز از بقیه موارد بود که به دل خودم نشست . کسی استاد هست که بتواند بر انورات کاملا اشرافیت داشته باشد و انواع اقسام ابزارها و سبک ها را چیدمان و بکار ببرد مانند سر آشپز خبره که غذاهای جدیدی را خلق میکند با استفاه از همان موادی که در بقیه خوراکی ها استفاده میشود . خیلی از مقالات و مطالب هم ترجمه هست نمونه بارز جناب دکتر محمدی که زحمات فراوانی میکشند و قابل احترام و تقدیر میباشد و بایست دستانشان را بوسید و از زحماتشان تشکر کرد ! تمام کتب را به زبان شیوا ترجمه نمودند . شما خود دستی در آتش دارید و میدانید فرق اینها را ، از همین تفاوت ها میتوان مشاهده کرد چه کسی در چه درجه ای قرار گرفته است . در کل شخصا" همه انسان ها را خوب و درستکار میبینم مگر خلاف آن ثابت شود و همه بچه های اینجا را تریدر میبینم حال چه ضعیف یا قوی مگر خلاف آن ثابت شود.به امید موفقیت روز افزون شما و بقیه عزیزان

نظر

• خلیل عزیز

صحبت های بنده رو بگذارید به حساب دلسوزی و اینکه نمی خواهم بیجهت در باغ سبز به افرادی که دارای تجربه کافی نیستند نشان داده شود...

شما بهتر در جریان هستید که بنده متعلق به یک نسل قبل از شما در این بازارها هستم... باز هم بهتر می دونی که سالیان سال است هیچ تدریسی ندارم و حتی تنها دوره آموزشی مالتی مدیا رو هم سه سالی هست رایگان کردم تا قابل استفاده برای همه بدون پرداخت هزینه باشه به خصوص که عمر تجاری اون دوره برای من به سر آمده بود... حدود هشت پی دی اف تالیفی و یا تدوینی دارم که هر کدوم چندده صفحه هستند و تقریبا اکثرا رایگان در نت هستند...

صحبت های امروز من مشاهدات من از گذشتگانی است که این مسیر رو طی کرده اند... در همان مقطع که شما در موسسه ایران بورس در سر کلاس بنده برای یادگیری الیوت بودید (اگر اشتباه نکنم 7 یا 8 سال پیش بود) بزرگان زیادی بودند که القاب رو یدک می کشیدند در انچمن های مشابه... بزرگانی که تالیف و ترجمه های بسیاری داشتند و همگی استاد محسوب می شدند... حسب برخی موارد بنده هنوز با خیلی از این همکاران عزیزان دورادور در ارتباط هستم و چه باور کنید و چه نکنید بالای 90 درصد این استاتید که حتی خیلی از اونها بر گردن بنده هم نقش معلمی دارند و از اونها آموخته ام و جز اولین های این بازار در ایران هستند، دیگر در دنیای ترید نیستند... اما دلیل چیست؟

به این دلیل که این شغل سخت تر از آنچه است که در ظاهر نمود پیدا می کند... خیلی ها بعد از سالها کلنجار رفتن با روش های گوناگون تحلیلی و بعد از اینکه روی همه ابعاد بازار مسلط شدند تازه در می یابند برای این بازار مناسب نیستند چون شاید بتوان دیگران را گول زد اما هیچ کس خودش را نمی تواند گول بزند... و به ناچار به فعالیت های جانبی این رشته کشیده می شوند چراکه ترک زمینه ای که برای آن سالها وقت گذاشته اند امری ثقیل و سنگین هست برایشان... البته من نمیگم الزاما هر کسی فعالیت های جانبی می کنه تو این دسته هست اما درصد بالایی از همین دوستانی که در فعالیت های جانبی فعال هستند در دنیای ترید جایی برای خود نیافته اند که به آن سمت کشیده شده اند... باز هم تاکید می کنم که قطعا استثنا داریم...

در مورد فعالیت در انجمن صحبت شما متین است و حداقل برای خود بنده اینگونه بوده است که تکرار مطالب باعث میشه اون مطالب رو در دنیای ترید از بر داشته باشم... حتما یادت هست که من سر کلاس جزوه نداشتم به این دلیل که اینقدر اون مطالب عنوان شده بود برایم که ملکه ذهنم شده بود و مثل یک نوار می تونستم اونها رو منتقل کنم... من خدای ناکرده نمی خواهم کار ارزشمند خیلی از دوستان رو زیر سوال ببرم و اینجا بحث بر سر تریدر بودن واقعی است وگرنه خیلی از فعالیت هایی که دوستان در گذشته کرده اند و یا می کنند دارای ارزش معنوی بالایی هست و اگر کسب منفعتی هم باشه کاملا حلال است...

درصد افرادی که در حال کسب سود مطمین از بازار در این انجمن ها هستند بسیار کمتر از انچه است که در پست ها نمود پیدا می کند به این دلیل که هیچ کس دوست ندارد خود را در گروه بازنده ها بداند و حتی اونهایی که سالهای سال در این بازارها هستند هنوز امید دارند امسال برایشان سال دیگری باشد اما نسل ها عوض می شوند و رویه فرقی نمی کند... در همین انجمن که به قول شما انجمن خوبی هم هست مطمین باشید 95 درصد بازنده داریم و مطمین باشید تعداد افرادی که سود مطمین و مستمر و نه تصادفی و مقطعی کسب می کنند زیر انگشتان دو دست است...

از دید من اینها واقعیت های بازار هستند که باید به افراد تازه کار نشان داده شود تا بدونند اگرچه همه با آرزوی جراح شدن پا به این دنیا می گذارند اما نهایتا درصد بسیار کمی موفق به رسیدن به این درجه می شوند... من این زاویه دید رو واقع بینی می دونم و برایم قابل درک هست که این پست های من به مذاق خیلی از دوستان و به خصوص خیلی از قدیمی ها خوش نیاید...

روز خوبی داشته باشید- بهزاد

نظر

• پدر پولدارم همیشه می گفت:
            " برنده واقعی خوب میدونه که شکست خوردن هم جزئی از پیروز شدنه. فقط بازنده ها فکر می کنند برنده ها هیچ وقت نمی بازند. بازنده کسی هست که همیشه خواب برنده شدن را می بینه و تمام زورش را میزنه که اصلا" اشتباه نکنه."
            کتاب دانشکده کسب و کار- رابرت کیوساکی

نظر

• مقاله خیزش نفت ایران در افق پساتحریم از دوست خوبم هادی الویری که در دنیای اقتصاد دست به قلم دارند را تقدیم شما عزیزان میکنم

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4319734821.pdf

لینک دنیای اقتصاد آن : http://www.donya-e-eqtesad.com/news/993822/

نظر

خلیل عزیز

صحبت های بنده رو بگذارید به حساب دلسوزی و اینکه نمی خواهم بیجهت در باغ سبز به افرادی که دارای تجربه کافی نیستند نشان داده شود...

شما بهتر در جریان هستید که بنده متعلق به یک نسل قبل از شما در این بازارها هستم... باز هم بهتر می دونی که سالیان سال است هیچ تدریسی ندارم و حتی تنها دوره آموزشی مالتی مدیا رو هم سه سالی هست رایگان کردم تا قابل استفاده برای همه بدون پرداخت هزینه باشه به خصوص که عمر تجاری اون دوره برای من به سر آمده بود... حدود هشت پی دی اف تالیفی و یا تدوینی دارم که هر کدوم چندده صفحه هستند و تقریبا اکثرا رایگان در نت هستند...

صحبت های امروز من مشاهدات من از گذشتگانی است که این مسیر رو طی کرده اند... در همان مقطع که شما در موسسه ایران بورس در سر کلاس بنده برای یادگیری الیوت بودید (اگر اشتباه نکنم 7 یا 8 سال پیش بود) بزرگان زیادی بودند که القاب رو یدک می کشیدند در انچمن های مشابه... بزرگانی که تالیف و ترجمه های بسیاری داشتند و همگی استاد محسوب می شدند... حسب برخی موارد بنده هنوز با خیلی از این همکاران عزیزان دورادور در ارتباط هستم و چه باور کنید و چه نکنید بالای 90 درصد این استاتید که حتی خیلی از اونها بر گردن بنده هم نقش معلمی دارند و از اونها آموخته ام و جز اولین های این بازار در ایران هستند، دیگر در دنیای ترید نیستند... اما دلیل چیست؟

روز خوبی داشته باشید- بهزاد
                با اينكه دكتر بهزادي خودشون هم قبلا تدريس كننده بودند.اما حرف حساب و حقيقت رو هم بيان ميكنند.و اين خيلي خوبه كه ما ايراني ها هميشه حقيقت گويي رو سر لوحه كار قرار بدهيم.من با حرفهاشون كاملا موافقم و حقيقت فاركس و درك حقيقت فاركس و شنيدن حقايق فاركس از زبان كساني كه تجربه طولاني و خوبي دارند حس خوبي به آدم ميدهد.و از اين بابت خيلي خوشحالم.همين صحبت ها باعث ميشه خيلي ها با اعتماد به نفس كاذب درون شغلي خطرناك و پر ريسك قرار نگيرند و فاركص در ايران روال عادي و طبيعي خودشو طي كنه و همانند يك شغل بهش نگاه بشه نه سكويي پرتاپ براي يكشبه پولدار شدن.

درود بر شما آقاي بهزادي .....

نظر

• سلام به دوستان

( اگر میخواهید در این بازار باقی بمانید )

لطفا مطالب جناب دکتر بهزادی را بیش از دو بار بخوانید

حتما این کار را انجام دهید

وقتی خواندن بیش از دو بار تمام شد ، یک بار دیگر هم به خاطر خودتان بخوانید

واقعا نکاتی در آن وجود دارد که باید با فکر کردن خواند

ممنون از دکتر بهزادی بابت پست های بسیار مفید

با احترام
                  محمد
                  تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                  در این سایت و در تلگرام
                  SmartSignalFX@

نظر

• با احترام به نظر تمام دوستانی که دیگران را از بازار میترسانند باید بگم سود گرفتن از این بازار به راحتی اب خوردن است...اما نه با شیوه های تدریسی که دوستان ارجمند در فروم ها و کتاب ها و مقالات و کورس ها و غیر بیان کردند...این شیوه ها مانند الیوت ، هارمونیک ، خطوط روند ، کانال ها و غیر برای بزرگان بازار نخ نما شده و بسیار هوشمندانه به راحتی میتواند در هر زمانی تحلیل های صورت گرفته بر اساس این شیوه ها فیلد شود...

برای سود گرفتن از این بازار باید به سراغ مطالب کسانی رفت که گلیم خود را از آب بیرون کشیدند نظیر کسانی چون مهندس گیتی بزرگوار...شیوه ای که ایشان استفاده میکردند یقینا باعث موفقیت دوستان خواهد شد...بنده خوشحالم که چند تن از دوستانی که مطالب ایشان را دنبال میکردند الان بسیار در ترید موفق هستند...

باقی روش ها و شیوه ها را باید به زباله دان تاریخ ریخت چون اگر سودی داشت تا الان اثبات شده بود...البته بنده منکر این روش ها نمیشوم و با این روش ها باید با جان کندن از این بازار سود بگیرید سرانجام هم معلوم نیست بتوانید سودتان را حفظ کنید...

حالا دوستان تا میخوان دنبال روشهای معمول باشن و خودشون رو سردرگم کنن...برای یکبار هم شده قبول کنید که راه را اشتباه رفتید...

البته تغییر در نگرش بسیار سخت است و کار هر کسی نیست و سختتر از ان قبول کردن اینکه راهی که سالهای برای رسیدن به مقصد پیموده ایم اشتباه است...پذیرفتن اشتباه اولین قدم برای رسیدن به موفقیت است...

موفق باشید...

نظر

• نوشته اصلی توسط osmeta نمایش پست ها

پيشرفت تريدرهاي ايراني تا جايي است كه خودشون ميگن مديريت سبد ١٠٠ و ٢٠٠ ميليون دلاري دارن
                      كل ثروت ولف وال استريت كه هاليود واسش فيلم ساخت ٥٠ ميليون دلار بود
                      واقعا هنر نزد ايرانيان است و بس
                      نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                      با همین حسابهای درشت (البته برای ایشون پول خرده این پولها) و هج فاندهای بزرگ نشست و برخواست دارند که بقیه را پشمک فرض میکنند...
                      همی گویی و گفته ای بارها بود عشق تو مهر پولدارها
                      کنی هی ضرر ماهها، سالها نداری هنر جز ضرر بارها
                      یکی گویدت این بخر، آن فروش دگر گویدت آن نخر ،خر فروش
                      به تحلیل بنیادی غرق ضرر به تحلیل تکنیکی، چو زنبور نر
                      به خود گفته ای کار بهتر نبود؟ برو بیل بزن، بورس بازی چه سود؟
                      الها تورا بورس آشفته کرد علاجت نکرد، بلکه فرسوده کرد
                      بسی رنج بردی در این سالها که سرمایه هات افت کرد بارها
                      دمادم ترا عشق بورس در دل است درختی که چون ریشه اش در گِل است
                      بناهای آباد گردد خراب ز باران و از تابش آفتاب
                      .................................................. .....
                      نوشته اصلی توسط osmeta نمایش پست ها
                      اخوي مگه ما اينجا به كسي توهين كرديم
                      نوشته استاد رو اينجا چسبانديم و زيرش نوشتيم موجب افتخاره كه ايراني ها سبد ٢٠٠ ميليون دلاري مديريت ميكنن به كدام ايراني همچين سبدي ميدن
                      ضمنا استاد$$ يكي $$از پيشنهاد هاشون اين سبد بوده است
                      نميدونم چرا برداشت تهمت و حق الناس و معصيت اين وسط اومده اين پيشنهادها خيلي عادي محسوب ميشه[emoji856][emoji856] واسه استاد ،،كسي كه اينهمه اطلاعات در مورد اليوت و ماينر داره
                      كسانيكه به امدن باران ايمان دارن با چتر بيرون ميان
                      شما هم اگه به سبد ١٠٠ ميليوني ايمان داري برداشت تهمت و حق الناس نكن و بگو ما داريم تمجديد ميكنيم
                      صحیح
                      ویرایش توسط f.alipour : https://www.traderha.com/member/8101-f-alipour در ساعت 02-01-2016, 09:21 PM

نظر

این هم اضافه کنم که بر اساس بخشنامه شماره 11010076 سازمان بورس در سال 93 هر گونه فعالیت در حوزه بازار تبادلات ارزی ممنوع هست... که این موضوع شامل آموزش، کارگزاری و نماینده کارگزاری و سایر موارد هست...

بنابراین زمانی که خود فعالیت این بازار در ابهام هست اینکه بیام و بر اساس حرام و غیر حرام روی موضوعی موازی که دقیقا ماهیتی یکسان داره انگ بگذاریم درست نیست...

انتظار میره این فروم هم وابستگیش رو به کارگزاری خاص کمتر کنه تا برای مدیران و کاربرانش در آینده ایجاد مشکل نشه... واقعا چه دلیلی داره این همه از یک کارگزار خاص تبلیغ می کنیم اون هم در شرایطی که حداقل هیچ نامی از این کارگزار در رنگینگ های معتبر جهانی وجود نداره...

نوشته اصلی توسط maze نمایش پست ها
                        با اينكه دكتر بهزادي خودشون هم قبلا تدريس كننده بودند.اما حرف حساب و حقيقت رو هم بيان ميكنند.و اين خيلي خوبه كه ما ايراني ها هميشه حقيقت گويي رو سر لوحه كار قرار بدهيم.من با حرفهاشون كاملا موافقم و حقيقت فاركس و درك حقيقت فاركس و شنيدن حقايق فاركس از زبان كساني كه تجربه طولاني و خوبي دارند حس خوبي به آدم ميدهد.و از اين بابت خيلي خوشحالم.همين صحبت ها باعث ميشه خيلي ها با اعتماد به نفس كاذب درون شغلي خطرناك و پر ريسك قرار نگيرند و فاركص در ايران روال عادي و طبيعي خودشو طي كنه و همانند يك شغل بهش نگاه بشه نه سكويي پرتاپ براي يكشبه پولدار شدن.

درود بر شما آقاي بهزادي .....
                        تدریس در زمان ممنوعیت ، تدریس با پوشش بورس ایران و دور زدن ، صداقت هست ؟

نظر

• میشه اینجا نه تعریف و تمجید باشه نه تخریب شخصی؟ چند بار خواهش کنم ؟ عربی حرف بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجا یک مکان تخصصی هست ، با علم هرچه هست اثبات کنید ، با همون ترید که عده ای تریدر نیستند عده ای هستند ! با حرف حلوا دهن من شیرین نمیشه ، بخش تریدری ایجاد شده برای تمایز دادن افراد ... اینکه برخی افراد مدرس هستند برخی تحلیلگر و عده کمی در خط آتش ، ایرادی نداره ! هرکس راه زندگی خودش انتخاب میکنه و چیزی که یک نفر قادر به انجامش هست نفر دیگری هم ، قادر خواهد بود مگر در مواردی خاص که استعداد خدادادی باشد.

نظر

• جناب علیپور،

خلط مبحث نفرمایید...

به نوبت پاسخ موارد رو می دهم...

1- فیلم هالیوود چه ارتباطی با بازار داره... در لندن بالای 300 صندوق داریم که مبلغشان بالای 200 میلیون دلار است... صندوقی که بنده به همراه یکی از دوستان در حال مدیریت اون هستیم یک صندوق متوسط هست... اگر اطلاعی از اعداد و ارقام دنیای واقعی ندارید لزومی نداره اظهار نظر کنید دوست عزیز... صندوق جدید هم متعلق به یکی از سازمانهای داخلی است که لزومی نداره به شما بگم مربوط به کجاست...

2- تدریس بنده در این حوزه در زمانی بوده که موضوع بازار تبادلات ارزی ممنوع نبود و حتی چندین کارگزار ایرانی در این زمینه در ایران بودند... اگر از گذشته موضوع اطلاعی ندارید بهتر هست اول تحقیق کنید... در بورس ایران هم بنده حتی یک ساعت تدریس نکرده ام و شما احتمالا خواب نما شده اید... بالای 5 ساله که من تدریس نمی کنم و واقعا این صحبت شما جالبه که بدون سند حرف می زنید...

برخی از دوستان که پست های عجیب در برخی جاها می زنند، رسما تعطیل تشریف دارند...

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                              با احترام به نظر تمام دوستانی که دیگران را از بازار میترسانند باید بگم سود گرفتن از این بازار به راحتی اب خوردن است...اما نه با شیوه های تدریسی که دوستان ارجمند در فروم ها و کتاب ها و مقالات و کورس ها و غیر بیان کردند...این شیوه ها مانند الیوت ، هارمونیک ، خطوط روند ، کانال ها و غیر برای بزرگان بازار نخ نما شده و بسیار هوشمندانه به راحتی میتواند در هر زمانی تحلیل های صورت گرفته بر اساس این شیوه ها فیلد شود...

برای سود گرفتن از این بازار باید به سراغ مطالب کسانی رفت که گلیم خود را از آب بیرون کشیدند نظیر کسانی چون مهندس گیتی بزرگوار...شیوه ای که ایشان استفاده میکردند یقینا باعث موفقیت دوستان خواهد شد...بنده خوشحالم که چند تن از دوستانی که مطالب ایشان را دنبال میکردند الان بسیار در ترید موفق هستند...

باقی روش ها و شیوه ها را باید به زباله دان تاریخ ریخت چون اگر سودی داشت تا الان اثبات شده بود...البته بنده منکر این روش ها نمیشوم و با این روش ها باید با جان کندن از این بازار سود بگیرید سرانجام هم معلوم نیست بتوانید سودتان را حفظ کنید...

حالا دوستان تا میخوان دنبال روشهای معمول باشن و خودشون رو سردرگم کنن...برای یکبار هم شده قبول کنید که راه را اشتباه رفتید...

البته تغییر در نگرش بسیار سخت است و کار هر کسی نیست و سختتر از ان قبول کردن اینکه راهی که سالهای برای رسیدن به مقصد پیموده ایم اشتباه است...پذیرفتن اشتباه اولین قدم برای رسیدن به موفقیت است...

موفق باشید...
                              امیدوارم هر جاهست موفق باشه چشم خیلی ها رو در این فروم باز کردن ولی متسفانه نزاشتن به کارشون ادامه بدن
                              فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

جناب علیپور،

خلط مبحث نفرمایید...

به نوبت پاسخ موارد رو می دهم...

1- فیلم هالیوود چه ارتباطی با بازار داره... در لندن بالای 300 صندوق داریم که مبلغشان بالای 200 میلیون دلار است... صندوقی که بنده به همراه یکی از دوستان در حال مدیریت اون هستیم یک صندوق متوسط هست... اگر اطلاعی از اعداد و ارقام دنیای واقعی ندارید لزومی نداره اظهار نظر کنید دوست عزیز... صندوق جدید هم متعلق به یکی از سازمانهای داخلی است که لزومی نداره به شما بگم مربوط به کجاست...

2- تدریس بنده در این حوزه در زمانی بوده که موضوع بازار تبادلات ارزی ممنوع نبود و حتی چندین کارگزار ایرانی در این زمینه در ایران بودند... اگر از گذشته موضوع اطلاعی ندارید بهتر هست اول تحقیق کنید... در بورس ایران هم بنده حتی یک ساعت تدریس نکرده ام و شما احتمالا خواب نما شده اید... بالای 5 ساله که من تدریس نمی کنم و واقعا این صحبت شما جالبه که بدون سند حرف می زنید...

برخی از دوستان رسما تعطیل تشریف دارند...
                                مباحث عنوان شده نقل قول هست جناب ؛ در یک فروم ، دانشجویان غیرحضوری شما ( مجموعه مولتی مدیا آموزش الیوت که اکنون رایگان نشر یافت ) ساپورت علمی می شدند ، پس تنها آموزش حضوری در بخش نامه مد نظر داشتند . تمایلی به مباحثه با شما جناب ندارم .

برخی از دوستان واقعاً رسما تعطیل تشریف دارند که دو رویی افراد را مشاهده نمیکنند .
                                ویرایش توسط f.alipour : https://www.traderha.com/member/8101-f-alipour در ساعت 02-01-2016, 09:52 PM

نظر

پردازش ...
                                X