اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Sarsa نمایش پست ها
    دوست عزیز، ممکنه بعضی از دوستان ما حساب ریل نداشته باشن با پی سی ام و بازم یه بهونه ای برای پیجوندنشون وجود داشته باشه، اما من هم حساب ریل داشتم و هم دارم و هم مشکل داشتم با سیستم... جهت اطلاعتون اسپردای پی سی ام نه تنها کم نشده که حتی اضافه هم شده از زمانی که با کلی تبلیغات گفتن که کمش کردیم کمش کردیم... بازم جهت اطلاعتون خیلی از دوستان عزیزی که در این دیالوگ حضور دارن از همون زمان بروکرشونو بتدریج عوض کردن. تنها بخشی از اسپرد که کم شده اون عددیه که اندیکاتور نشون میده، وگرنه شما روی همون حساب ریل یه معامله بگیر (تو هر ساعتی از شبانه روز و در هر شرایطی و هر جفت ارزی) ببین به شکل کاملا ثابت و منظم با فاصله ثابت 14 پوینت (1.4 پیپ) برای eurusd و 17-18 پوینت برای gbpusd و مقادیر ثابت دیگه برای جفت ارزهای دیگه پوزیشن رو باز میکنه... موقع تسویه و بستن معاملات هم باز بطور منظم با فاصله ثابتی از محل بستن پوزیشن بوسیله تریدر بسته میشه... خنده دارش هم اینه که گاهی حتی محل ورود یا خروج معامله اصلا خارج از کندل و شدو میفته (خخخخخ)...
    در مورد پاسخگویی لحظه ای هم فرمایشتون درسته، بنده و بسیاری دیگه از دوستان تیکت فرستادیم تو کابین و دوستان بروکر هم در اسرع وقت (انصافا بیشتر از چند ثانیه البته!!!) پاسخ دادن که این بخاطر ریکوت هست و طبیعیه!!!!!! فقط من نمیدونم این بلایای طبیعی چرا دقیقا همزمان با طرح کاهش ظاهری اسپرد پیش اومده... خلاصه این پاسخهای کامل و قانع کننده دوستان تا جایی ادامه پیدا کرد که بنده که تریدر 5 و 15 دقیقه بودم الان به ناچار، از ترس اسپرد شدم تریدر 1 و 4 ساعته!!! به قول شاعر، میگه "از طلا بودن پشیمان گشته ایم - مرحمت فرموده ما را مس کنید!".
    در هر حال از صمیم قلب امیدوارم که این بروکر که انصافا اسطوره صداقت و راستی بوده در این مدت (...................................) بتونه با قدرت به کارش ادامه بده و باز هم از این طرحهای کاهش اسپرد بذاره.
    مابقی مسائل رو هم دوستان گفتن... بقول آقای روحانی "بهترین مرجع احراز صلاحیت خود مردم هستن".
    در پایان مجددا یادآور میشم که تنها بروکری که من حساب ریل دارم روش همین بروکره و خیلی هم حال میکنم باهاش (به دلایل شخصی). ایشالا که برادران این فروم مستقل قصد بن کردن بنده و حاشیه سازی بخاطر این خاطراتی که عرض کردم نداشته باشن... یا حق...
    گمان کنم چند باری میشه در این مورد صحبت شده ، من خودم این مساله رو داشتم چند ماه پیش ( الیپیج )

فکر کردم الان پس از این چند ماه حل شده باشه !

شرح حال موضوع هم در همون پست قبلی بنده هست ...

اینجا محل رسیدگی به این امور نیست ولی وقتی طرفداری میشه آدم یاد خاطرات خوبش میوفته ...

در حال حاضر به دلیل اینکه دوست خوبم sarsa عزیز این مورد رو فرمودند من فقط جهت تایید صحبت ایشون پست زدم ، وگر نه من خیلی وقت هست ازین موضوع رد شدم
    مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• بخش بروکرها انصافا بایست راه بیافته تا مشکل بروکرها دیدن بیاد ببینید مشکل چیه !

امیر جان الان مشکلی که بیان شده دارا هستید شما ؟ من رو اکانتم چنین چیزی ندارم.

نظر

• نمی دونم چرا امضا منو پاک میکنید !!

مگه مختص مدیران هست؟!!

مگه در تلگرام تبلیغ بروکر یا . . . شده که امضا را پاک میکنید؟!!

الان چندمین بار هست امضا پاک میشود

اگر دلیل خاصی دارد بفرمایید که نه من مرتب امضا درست کنم نه شما تو زحمت پاک کردن بیوفتید

با احترام
        محمد
        تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
        در این سایت و در تلگرام
        SmartSignalFX@

نظر

• نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
          نمی دونم چرا امضا منو پاک میکنید !!

مگه مختص مدیران هست؟!!

مگه در تلگرام تبلیغ بروکر یا . . . شده که امضا را پاک میکنید؟!!

الان چندمین بار هست امضا پاک میشود

اگر دلیل خاصی دارد بفرمایید که نه من مرتب امضا درست کنم نه شما تو زحمت پاک کردن بیوفتید

با احترام
          محمد
          سلام آقا محمد

کلا تبلیغ راههای تماس شخصی یا سوشیال های شخصی ممنوع می باشد. این قانون بدون در نظر گرفتن محتویات تلگرام یا غیره و در راستای حفظ منشور فروم میباشد.

نظر

• من تا به حال حساب ریل در بروکر pcm نداشتم ولی اخیرا بنا به دلایلی برای تست در حساب دمو این بروکر دارم کار می کنم. به نظرم اسپرد ها بالا نیست و تقریبا نرماله. شاید در بعضی مواقع مثل خبرهای مهم اسپرد افزایش پیدا کنه که این مساله طبیعیه و در اکثر بروکر ها صادقه.
            بنا به دلایل امنیتی بنده هیچ وقت پولم رو در یک بروکر نمیریزم و همیشه در چند بروکر تقسیم کردم. خیلی از بروکرها هستند که اسپرد بالایی دارند مثل فیبو .. دوستان اگر تجربه کار با این بروکر رو داشته باشند می فهمند معنی اسپرد بالا یعنی چی!
            ضمنا اگر واقعا مشکلی با این بروکر دارید می تونید بدون هیا هو بروکر خودتون رو تغییر بدید. حتما می دونید مطرح کردن مشکلات این بروکر در این انجمن تقریبا کار بی فایده هست حتی اگر حق با شما باشه. توقع نداشته باشید از ماست بند بپرسید ماستت ترشه یا شیرین؟ و در جواب بگه ماستم ترشه!
            کاش این انجمن یه بخش مخصوص به بروکرها داشت و نماینده هاشون مشکلات بروکر ها رو در اون بخش پاسخگو بودند البته بدون ابزار قهریه!! کاش به جای اینکه پشتیبان مالی انجمن یک بروکر باشه. انجمن رو پولی می کردید. هر چند که هزینه یک فروم خیلی زیاد نیست.. و حتی با کمک مالی داوطلبانه اعضا هزینه هاش به راحتی جواب داده میشه... شاید اگر این اتفاق می افتاد خیلی از مسائل حاشیه ای پیش نمی اومد و ضریب فعالیت در انجمن افزایش پیدا می کرد و خیلی ها رو که الان در بینمون نیستند همچنان در انجمن داشتیم.
            ویرایش توسط Technical Trader : https://www.traderha.com/member/12644-technical-trader در ساعت 01-25-2016, 08:05 PM
            انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• از انصاف که نگذریم پی سی ام توی سرویس دهی و خدمات خوب کار کرده. اسپرد و واریز و برداشت و همه چیزش اوکیه چون خودم تجربه کردم. در ضمن دوستان مگه پی سی ام زمان تحریم به وجود اومده بوده که با از بین رفتن تحریم ضرر کنه. پی سی ام حدود 10 ساله داره کار میکنه از اون زمانی که هیچ تحریمی نبود. که از کارنکس شروع شد. هزینه فروم و سرور و امنیت و این ها اصلا هزینه کمی نیستند. خداییش این بروکر از هیچ سرویسی برای بهتر شدن سطح علمی تریدرها دریغ نکرده.

نظر

• وقتی آب و هوا تغییر میکند هیچ کس معتقد نیست که قوانین فیزیک تغییر کرده ، مشابه آن وقتی بازار سهام در دوران وخامت است من باور ندارم قوانین تغییر کرده باشند

"benoit mandelbrot"

نظر

• نوشته اصلی توسط Technical Trader نمایش پست ها
                  من تا به حال حساب ریل در بروکر pcm نداشتم ولی اخیرا بنا به دلایلی برای تست در حساب دمو این بروکر دارم کار می کنم. به نظرم اسپرد ها بالا نیست و تقریبا نرماله. شاید در بعضی مواقع مثل خبرهای مهم اسپرد افزایش پیدا کنه که این مساله طبیعیه و در اکثر بروکر ها صادقه.
                  بنا به دلایل امنیتی بنده هیچ وقت پولم رو در یک بروکر نمیریزم و همیشه در چند بروکر تقسیم کردم. خیلی از بروکرها هستند که اسپرد بالایی دارند مثل فیبو .. دوستان اگر تجربه کار با این بروکر رو داشته باشند می فهمند معنی اسپرد بالا یعنی چی!
                  ضمنا اگر واقعا مشکلی با این بروکر دارید می تونید بدون هیا هو بروکر خودتون رو تغییر بدید. حتما می دونید مطرح کردن مشکلات این بروکر در این انجمن تقریبا کار بی فایده هست حتی اگر حق با شما باشه. توقع نداشته باشید از ماست بند بپرسید ماستت ترشه یا شیرین؟ و در جواب بگه ماستم ترشه!
                  کاش این انجمن یه بخش مخصوص به بروکرها داشت و نماینده هاشون مشکلات بروکر ها رو در اون بخش پاسخگو بودند البته بدون ابزار قهریه!! کاش به جای اینکه پشتیبان مالی انجمن یک بروکر باشه. انجمن رو پولی می کردید. هر چند که هزینه یک فروم خیلی زیاد نیست.. و حتی با کمک مالی داوطلبانه اعضا هزینه هاش به راحتی جواب داده میشه... شاید اگر این اتفاق می افتاد خیلی از مسائل حاشیه ای پیش نمی اومد و ضریب فعالیت در انجمن افزایش پیدا می کرد و خیلی ها رو که الان در بینمون نیستند همچنان در انجمن داشتیم.
                  بخش بروکرها هست و به زودی زود تلاش میکنم راه بیافته ،مدتی مریض بودم کلا ساقط شدیم منتهی الان ریکاوری شدیم و خدا عمر بده این هفته شروع کردیم به فعالیت و خدا با ما یار باشد این بخش و بخش تریدری که نوپا هست را بیشتر خواهیم پرداخت.

در مورد اینکه مشکلات مطرح شده در این بخش به جای نمیرسد که اینجور هم نیست اینه که فروم یک مرکز تولید محتوا آموزشی تریدری و خبری هست نه بخش پشتیبان فنی که کسی پاسخگو باشد ولی با این وجود با وساطتت و پیگیری مشکلات احتمالی رفع رجوع میشود و هیچ یک از شرکت های دیگر فکر نکنم به خوبی این مکان دارا باشند که افراد حرفها را بیان میکنند .هیچ چیز و هیچ عکس بی عیب و نقص نیست جز خداوند متعال، پس انتقادات سازنده به جا و درست همه جای دنیا قابل پذیرش و استقبال هست .

هزینه امنیت پشتیبانی فنی ، سرور هاست و ... بسیار بالاست و کار ساده ای نیست . خیلی سایت ها برای تامین مالی از هر شرکتی که باشه کار ندارند کلاهبردار باشه نباشه... اسپانسری میگیرند که عواقب مناسبی نداره و دور از انسانیت و وجدان هست که هرچیزی را به خوراک هموطنان دهند صرفا برای تامین مالی و منافع خود ... الان پی سی ام با بهترین ها در سطح دنیا در حال رقابت هست و این رقابت روز به روز شدیدتر خواهد شد و دوستان برای رسیدن یک بروکر فارسی به سطح اول دنیا بایست همکاری و مساعدت کنند. شما ایرادی میبینید ؟ از طریق کابین مشتری که راه ارتباطی است مطرح نمایید .مطالبی علمی اموزشی تخصصی دارید؟ در فروم قرار دهید و باعث پیشرفت خود و بقیه شوید . به همین راحتی ..

موفق باشید

نظر

• با سلام خدمت همه عزیزان
                    دوستان با تجربه به نظرتون نیاز دارم . می خوام ببینم شخصی مثل من با بیش از 4 سال تجربه و فعالیت در ف ا ر ک س و کال کردن چند حساب رییل و گذروندن خیلی از موارد که همه میدونید ، برای تست استراتژی و پلن معاملاتی نهاییش چه مدت باید با حساب دمو تست انجام بده ؟ ایا باید یه دوره زمانی خاصی رو مد نظر قرار بدم ؟ این دوره زمانی چقدر باید باشه ؟ برخی از دوستان میگن که هر وقت تونستی اون حساب دمو رو با رعایت پلنت 2 برابر کنی برو برای رییل .. به هر جهت ایده ی مشخصی ندارم . دوستان نظرتون برام مهمه .
                    با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
                      با سلام خدمت همه عزیزان
                      دوستان با تجربه به نظرتون نیاز دارم . می خوام ببینم شخصی مثل من با بیش از 4 سال تجربه و فعالیت در ف ا ر ک س و کال کردن چند حساب رییل و گذروندن خیلی از موارد که همه میدونید ، برای تست استراتژی و پلن معاملاتی نهاییش چه مدت باید با حساب دمو تست انجام بده ؟ ایا باید یه دوره زمانی خاصی رو مد نظر قرار بدم ؟ این دوره زمانی چقدر باید باشه ؟ برخی از دوستان میگن که هر وقت تونستی اون حساب دمو رو با رعایت پلنت 2 برابر کنی برو برای رییل .. به هر جهت ایده ی مشخصی ندارم . دوستان نظرتون برام مهمه .
                      با تشکر
                      سلام هادی عزیز

به نظرم بازه زمانی واقعیت های سیستم رو بیشتر مشخص میکنه

نظر

• پيشرفت تريدرهاي ايراني تا جايي است كه خودشون ميگن مديريت سبد ١٠٠ و ٢٠٠ ميليون دلاري دارن
                        كل ثروت ولف وال استريت كه هاليود واسش فيلم ساخت ٥٠ ميليون دلار بود
                        واقعا هنر نزد ايرانيان است و بس

نظر

• نوشته اصلی توسط osmeta نمایش پست ها

پيشرفت تريدرهاي ايراني تا جايي است كه خودشون ميگن مديريت سبد ١٠٠ و ٢٠٠ ميليون دلاري دارن
                          كل ثروت ولف وال استريت كه هاليود واسش فيلم ساخت ٥٠ ميليون دلار بود
                          واقعا هنر نزد ايرانيان است و بس
                          با همین حسابهای درشت (البته برای ایشون پول خرده این پولها) و هج فاندهای بزرگ نشست و برخواست دارند که بقیه را پشمک فرض میکنند...
                          همی گویی و گفته ای بارها بود عشق تو مهر پولدارها
                          کنی هی ضرر ماهها، سالها نداری هنر جز ضرر بارها
                          یکی گویدت این بخر، آن فروش دگر گویدت آن نخر ،خر فروش
                          به تحلیل بنیادی غرق ضرر به تحلیل تکنیکی، چو زنبور نر
                          به خود گفته ای کار بهتر نبود؟ برو بیل بزن، بورس بازی چه سود؟
                          الها تورا بورس آشفته کرد علاجت نکرد، بلکه فرسوده کرد
                          بسی رنج بردی در این سالها که سرمایه هات افت کرد بارها
                          دمادم ترا عشق بورس در دل است درختی که چون ریشه اش در گِل است
                          بناهای آباد گردد خراب ز باران و از تابش آفتاب
                          .................................................. .....

نظر

• دوستان عزیزان دل ، بحث غیر تخصصی میکنید حداقل مربوط به شخصی نباشد که دلخوری پیش بیاد ! ترید یکی از نشانه های آن آرامش هست ! اگر بخوایم هر روز با یه نفر سر و کله بزنیم تو بلدی تو بلد نیستی که کار به جای پیش نمیرود . هیچکس خبر از زندگی کسی ندارد و نبایست قضاوتی کرد . بورس و بازارهای مالی هم یک شغل همانند َشغل هاز دیگری است که بعضا راه های گریزی برای کسب سو بیشتر هم وجود دارد . هیچ فرقی ندارد .اینجا برای گفتگو های تخصصی و بعضا گفتگوهای برای شادی و آرامش دور هم جمع شدیم که زندگی بسازیم ، شخصا اعتقاد دارم برای اون دنیا میبایست واجبات دینی را به جا آورد و تا میتوانیم مفید واقع شویم و به دیگران کمک کنیم . جز برای این منظور به دنیا نیامدیم . زمان کاشت اندک هست و تا ابد میبایست حساب و کتاب این کاشت را در دنیای باقی بدهیم . اگر یک صدم حرف کسی درست نباشد و تهمت محسوب گردد و طرف حلال نکند این میشود حق الناس که اون دنیا بخشیده نمیشود . پس الکی خود را صاحب معصیت نکنید . زندگی بسیار زیباست و بایست بهره برد . اگر به دیدگاه شما یک نفر حرفش دروغ میاد یا غیر منطقی ، پیش خود نگه دارید و قرار نیست در بوق و کرنا قرار دهید . هرکس برای خود شخصیتی داراست و شکستن آن توسط دیگری اصلا جایز نیست و این مکان اصلا احازه چنین رفتاری را نمیدهد . ما طبق ضوابط انسانی بایست پیش رویی کنیم و در عین آزادی بیان ، حرمت ها را بایست نگه داریم . دکتر بهزادی در سالهای قدیم استاد بنده بودند و با وجود اینکه علم تکنیکال ۶ درصد از پازل حرکتی من در معاملات را شامل میشود ، باز ایشان استاد و دوست و همکار محسوب میگردد و احترام آن واجب هست. در علم تکنیکال ، جناب مهندس آزادی ، آقای حامد خسروی، گل مرد روزگار ساسان امیری ، امیر فرهنگ و و و و خیلی افراد دیگر باعث ترقی ام در این زمینه شدند . باز همیشه میگم مدیون نصایح کلیدی دکتر بهزادی هستم که مرا با ساختار ذهنی تریدری آشنا کرد نه تکنیکال شاخه الیوت ! همان که کتاب مارک داگلاس را به من دادند همان که مرا تشویق کردند همان که مرا از آخر کلاس به صف اول منتقل دادند خود برایم دنیای هست . شاید اختلاف نظر در علم بازار داشته باشیم و انتقادی کنیم ، اما ایشان شخصیت بزرگی است و احترام واجب هست و دوست ندارم کسی در این مکان تنشی علیه ایشان ایجاد کند . پس دستتان میبوسم اینکار نکنید . چون در ذات من برخورد منفی نیست . نمیتوانم کسی را بن کنم نمیتوانم حرفی منفی بزنم . خود اذیت میشوم . پس موجبات راحتی و آسایش و آرامش یکدیگر را فراهم کتید.

تشکر از شما دوستان گل

نظر

• همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

اخوي مگه ما اينجا به كسي توهين كرديم
                              نوشته استاد رو اينجا چسبانديم و زيرش نوشتيم موجب افتخاره كه ايراني ها سبد ٢٠٠ ميليون دلاري مديريت ميكنن به كدام ايراني همچين سبدي ميدن
                              ضمنا استاد$$ يكي $$از پيشنهاد هاشون اين سبد بوده است
                              نميدونم چرا برداشت تهمت و حق الناس و معصيت اين وسط اومده اين پيشنهادها خيلي عادي محسوب ميشه[emoji856][emoji856] واسه استاد ،،كسي كه اينهمه اطلاعات در مورد اليوت و ماينر داره
                              كسانيكه به امدن باران ايمان دارن با چتر بيرون ميان
                              شما هم اگه به سبد ١٠٠ ميليوني ايمان داري برداشت تهمت و حق الناس نكن و بگو ما داريم تمجديد ميكنيم
                              ویرایش توسط osmeta : https://www.traderha.com/member/20763-osmeta در ساعت 01-29-2016, 01:11 AM

نظر

• با توجه به سابقه کوتاه مدت آی دی های hero و osmeta و نا معلوم بودن هویت و نیت اصلی این آی دی ها اگر به نگارش غیر تخصصی ادامه دهند مستحق تصمیمی در خصوص ادامه فعالیتشان در فروم خواهند بود.
                                ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 01-29-2016, 11:09 AM
                                لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

پردازش ...
                                X