اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط maze نمایش پست ها
    قربونت بشم.اوني كه چندين سال هست تو فاركس فعال هست كه نمياد با پي سي ام حساب باز كنه.من خيلي از قديمي ها رو ديدم كه اصلا دوست ندارند با پي سي ام كار كنند.(البته نميدونم دقيقا علتش چيه؟).من خودم مدتي با حساب دمو پي سي ام كار كردم.قطعي چندين ساعته زياد داشت.در حالي كه ديگر بروكرها در همون زمان قطع نبودند.وقتي با پشتيباني تماس و ايميل زدم.جواب داد و سريع هم جواب داد.اما جوابش اين بود كه ما اصلا قطعي نداشتيم.و شما اشتباه ميكنيد.من هم ديگه چيزي نگفتم.

مسلما بروكر پي سي ام اصلا در سطح خاورميانه شناخته شده نيست.اين رو همه ميدونند.اسپرد بالا هم داره كه اصلا خوب نيست.فكر ميكنم شما بجاي اينكه با حلوا حلوا كردن بخواهيد شيرين كنيد كار رو.بايد سعي كنيد بروكر رو در سطح بالاتري ارتقاء بديد تا قدرت انتخاب كاربران براي شما هم محفوظ بماند.اگر با برداشته شدن تحريم ها پاي بروكرهاي اروپايي و استراليايي در ايران باز بشه مطمئن باشيد كار براي بروكر پي سي ام خيلي سخت خواهد شد.بنظرم تيم مديريتي اين بروكر بايد تغييرات ضروري و حرفه اي رو در كار مدنظر داشته باشند.در مورد انتقال پول هم اگر لغو تحريم ها ادامه دار باشه با پي پال و وبماني و ديگر پولهاي رايج الكترونيكي با اكثر بروكرهاي سطح جهاني ميشه كار كرد.و مطمئننا ايراني ها به اون سمت ميروند.
    به هر حال نظرات متفاوته. منم خیلی از قدیمیها رو میشناسم که با پی سی ام کار میکنند. حساب دمو هم ملاک نیست. اسپردهای پی سی ام کاملا رقابتیه و در حساب های حرفه ای از خیلی بروکرهای به قول شما شناخته شده تر کمتره. شرکت نرم افزاری پی سی ام بریجی که تولید کرده رو به چند بروکر معروف دیگر هم فروخته است و وایت لیبل های زیادی از پی سی ام سرویس های نرم افزاری میگیرند. به هرحال ما که از نزدیک بیشتر با همکارای دفتر اصلی در ارتباطیم اطلاعات بیشتری داریم. عجیبه که اینقدر با قاطعیت نظر میدین.
    ویرایش توسط Traderha : https://www.traderha.com/member/14002-traderha در ساعت 01-24-2016, 11:13 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Traderha نمایش پست ها
      به هر حال نظرات متفاوته. منم خیلی از قدیمیها رو میشناسم که با پی سی ام کار میکنند. حساب دمو هم ملاک نیست. اسپردهای پی سی ام کاملا رقابتیه و در حساب های حرفه ای از خیلی بروکرهای به قول شما شناخته شده تر کمتره. شرکت نرم افزاری پی سی ام بریجی که تولید کرده رو به چند بروکر معروف دیگر هم فروخته است و وایت لیبل های زیادی از پی سی ام سرویس های نرم افزاری میگیرند. به هرحال ما که از نزدیک بیشتر با همکارای دفتر اصلی در ارتباطیم اطلاعات بیشتری داریم. عجیبه که اینقدر با قاطعیت نظر میدین.
      حساب دمو ملاك نيست؟؟.اين چه حرفي هست؟؟.همه بروكرها حساب دمو رو خوب و با حال نشون ميدن كه مشتريان بتونند بروكر رو امتحان كنند.آخه اگر حساب دمو كه هيچ اهميتي نداره اينطوري باشه.چطور ميشود به حساب ريل اطمينان كرد.؟؟طرف نميگه اگر دمو و اسپردش اينه چطور در ريل ميشود كار كرد؟اين حرف شما درست نيست.

در ضمن شما نبايد اينطور با قاطعيت از بروكر تعريف كنيد.اگر بگذاريد مشتري ها خودشون مزايا و معايب رو بگن بهتره.

اميدوارم اين بروكر در آينده و در سايه نغو تحريم ها انتخاب اول ايراني ها باشد.بله ما خسيس نيستيم.موفقيت يك بروكر كه اعضاي اون ايراني باشند و صد البته در واقعيت در سطح بالا قرار بگيرند بسيار خوب است.اما به عمل كار برآيد به سخنراني نيست.

بگذريم......

نظر

• نوشته اصلی توسط maze نمایش پست ها
        حساب دمو ملاك نيست؟؟.اين چه حرفي هست؟؟.همه بروكرها حساب دمو رو خوب و با حال نشون ميدن كه مشتريان بتونند بروكر رو امتحان كنند.آخه اگر حساب دمو كه هيچ اهميتي نداره اينطوري باشه.چطور ميشود به حساب ريل اطمينان كرد.؟؟طرف نميگه اگر دمو و اسپردش اينه چطور در ريل ميشود كار كرد؟اين حرف شما درست نيست.

در ضمن شما نبايد اينطور با قاطعيت از بروكر تعريف كنيد.اگر بگذاريد مشتري ها خودشون مزايا و معايب رو بگن بهتره.

اميدوارم اين بروكر در آينده و در سايه نغو تحريم ها انتخاب اول ايراني ها باشد.بله ما خسيس نيستيم.موفقيت يك بروكر كه اعضاي اون ايراني باشند و صد البته در واقعيت در سطح بالا قرار بگيرند بسيار خوب است.اما به عمل كار برآيد به سخنراني نيست.

بگذريم......
        شما موقعی که حساب ریل داشته باشید میتونید عملا تجربه کنید. دمو خیلی وقت ها توسط بروکرها برای انجام کارهای تستی و آزمایش عملیات های پیش از انتقال به سرور ریل استفاده میشه که ممکنه گاها پیش بیاد و معمولا هم اطلاع رسانی میشه که مثلا این روزا قطع هست یا نه.

من تعریف الکی نمیکنم منم دارم واقعیت هایی که به عینه دیدم رو بیان میکنم. منم یک یوزر فروم هستم و برای اطلاع شما آی بی هم نیستم که بگین به خاطر منفعتش هست.

ولی اینکه چرا بعضی قدیمی های بازار تبادلات ارزی از پی سی ام دلخوشی ندارن بر میگرده به مقالات پی سی ام در مورد توضیح دادن تفاوت بروکر ها با بروکرنماها که باعث شد اون سالها اطلاعات تریدرها خیلی بالا بره و خیلی از آی بی ها جیبشون خالی بشه. فقط خواستم دلیل این مورد رو هم بدونید.

حرفتون کاملا درسته به حرف نیست به کاره و کار خیلی زیاد شده. نتیجش ارتقای خدمات در سطح عالی بوده و انشاله بیشتر از این هم میشه. منم مطمئنم سطح بروکر در سال های آینده باز هم همین مسیر رو به رشدش رو طی میکنه.
        ویرایش توسط Traderha : https://www.traderha.com/member/14002-traderha در ساعت 01-24-2016, 11:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
          چه منطق باحالی

یعنی pcm بچسبیم که در دوران سخت هم با ما بود )
          امیر میام با این تن مریض میزنمتا "شوخی"

در دوران تحریم هم ما سوار شولت بودیم و در عین حال پژو و پراید ... و این اصلا مثال و مقایسه ای نیست که در مورد شرکتی مثل pcm به کار برود . تو همون تحریم حساب fxcm و fxpro انگلستان رو داشتم که دوست دختر روس ام واسم باز کرده بود اما موقع بحران فرانک پول مرا به زور پس دادن . درجه یک دنیا به گفته خیلی ها هستا اما تا دلت بخواد سر خبر ریکوت داشت . و هزار مشکل دیگه از جمله اینکه fxpro وقتی از متاتریدر به سی تریدر تحت وب تغییر دادم بالاش میزد دمو !!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
            بروکر های معتبر همیشه معتبر بودند و به صورت قارچی ظاهر نشدن .حتی در دوران تحریم هم گزینه های خیلی بهتری نسبت به این بروکر بود و هست .

نقل و انتقال پول که اینقدر روی اون فوکوس کردید هم به راحتی با یک حساب وبمانی قابل انجام است و خودم شخصا فقط از حساب وبمانی جهت نقل انتقال استفاده میکنم و در هر بروکری که با حساب وبمانی کار کن میتونم به راحتی افتتاح حساب انجام بدم .
            من با وبمانی بیشتر سیصد دلار کار نکردم تو زندگیم ! بابای آمریکای میخواست پول برای من انتقال بده ، بدبخت میگفت یه اکانت پی پال ... بده که بشه کار کرد این تو آمریکا اصلا مجوز نداره ! حالا چطور شده این راه امن شده برای شما خدا داند . پولی بخوام رد و بدل کنم از طریق صرافی پسر دایی ام ارسال میکنم صدبار میرم خونه باباش والله ! شما چطور اعتماد به وبمانی دارید الله اعلم . چون تجربه کار با ایگولد حتما ندارید که چطور تار و مار کرد... مبالغ سنگین جز از طریق انتقال بانکی و صرافی یک کار اشتباه بزرگ هست و این نصیحت از من بیسواد داشته باشید. عزیزی

نظر

• دیروز شیراز بودم از قضا به دوستم گفتم بایست حجامت عادی و کبد بریم گفت باشه ! ما از لحظه حرکت به این دوست امون که تجربه کار نداشت هی میگفتم فلان درد داره فلان حالت به وجود میاد و خلاصه ممکنه نابود بشی ! این بنده خدا هم وحشت کرده بود . رسیدیم مطب و دکتر هم مارو میشناخت و سلام علیک کرد و گفت قرار بود بیای برای حجامت سر که شاید موهات برگرده... به دوستم گفتم اگر کچل دوا داشت اول سر خود مداوا میکرد . اگر حجامت سر اکی بود که مو برگرده خودش الان این وضع نبود ! خلاصه بگم که دوست ما همین که رفت تو اتاق و لخت شد با این قد و هیکل گنده و ادعا ... از ترس بی حال شد و افتاد ! حالا داستان ما همینه ، عده ای نشستند و هی ندیده چیزی رو و تجربه نکرده حرف و حدیث میشنود و میگن عجب خیلی ناجوره ...

حالا بگین ببینم از یک کارگزار چه انتظار و توقع میره ؟ الان تنها مشکل بروکر هست !!!!!!!؟؟ روز آخر خدمت بازجویی داشتم منم هی میگفتم همه چیز عالی بود ... میدونستند که پادگان پوکوندم . میگفتند یعنی هیچ مشکلی نبود و همه چیز گل و بلبل بود و تنها مشکل شما هوای گرم بود؟!!!

خوش به سعادت شما ، من هنوز دارم مطالعه میکنم ، بی وفا نباشید حداقل دوتا تاپیک بزنید راه و رسم عاشقی هم به ما بیاموزید ما هم فقیر خودتون هستیم جای دوری نمیره والله جان خالد (پسر خاله ام که هفتا جون داره)

نظر

• نوشته اصلی توسط shahabi.ma نمایش پست ها
                مردم تا وقتی که مجبورند پراید یا پژو میخرند. روزی که در ها باز شد، بعد از آن انتخاب می کنند.اگر با همان قیمت پراید و پژو بتوانند هیوندا و تویوتا بخرند نباید انتظار داشت همچنان به پراید وفادار باشند. مگر اینکه سایپا و ایرانخودرو هم مثل تویوتا و هیوندا به نظرات مشتری اهمیت بگذارند و کیفیت و قیمت رقابتی اعلام کنند، نه اینکه اگر یک مشتری گفت no quote یا ... بزنند ریشه اش را قطع کنند.
                این مساله که همکاری از روی اجبار یا انتخاب باشد متفاوت است. یک ضرب المثل هست که میگه:اونموقع که جیک جیک مستونت بود فکر زمستونت یود.
                در واقع ضعف مدیریت یک سیستم باعث میشود که بهترین مهره اش (بودن در زمان تحریم)تبدیل به یک مهره سوخته شود.خنده و گریه در غیاب .... اتفاق می افتد.بهتر است تا زمان است به فکر ایده های نو در مدیریت و جذب مشتری و برطرف کردن اشکالات بود تا اینکه زمان را با ... از دست داد. با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمی شود.

پ.ن: امیدوارم این مطلب انتقاد تلقی شود.
                منم با شما موافقم و به عنوان مشتری چندین ساله پی سی ام همیشه دیدم که این بروکر در حال ارتقا بوده و همیشه شرایط را به سمت رضایت مشتری پیش برده امیدوارم این رویه همیشه ادامه داشته باشه تا بجای داشتن آرزو بروکر های اسم در رفته که هیچ مزیت خاصی برای ما ندارند بتوانیم در ایده آل ترین بروکر حساب داشته باشیم

نظر

• نوشته اصلی توسط Traderha نمایش پست ها
                  سلام،
                  بازم سوال من اینه شما از کجا میدونین مسولین هیچ وقت جواب قانع کننده به این دوستان ندادند. ما چون فکر میکنیم این فروم همکار بروکر هست حل همه مشکلاتشون اینجا باید باشه. بروکر کابین تریدری داره و در کسری از ثانیه پاسخگویی دارند. بقیه بروکرا چون فروم ندارند هیچ وقت هم مشکلاتشون حتی عنوان هم نمیشه چه برسه به اینکه پاسخگویی هم داشته باشن و ماها حتی از دستکاری هاشون هم خبردار هم نمیشیم.

خیلی از این مشکلاتی که شما میگین متاسفانه به خاطر عدم آگاهی تریدرها از بازار هست و به این خاظر گیج و عصبانی میشن و از لحاظ روانی فروم رو اولین جایی میدونن که کمی از عصبانیتشون کاسته بشه. وگرنه همگی جواب هاشون بی چون و چرا با تلفن، پشتیبانی تلگرام و کابین و ... داده شده و اکثرا هم به اشتباهشون پی بردند و بعدا بیشتر هم کار کردند با بروکر. بدون اغراق عرض میکنم پشتیبانی فارسی بروکر پی سی ام به پشتوانه افراد متخصصی که در آن حضور دارند مشابه دیگری نداره و یک فضای خیلی حرفه ای برای تریدرها به وجود اورده.

بنابراین باید با دید باز به این قضیه نگاه کرد و جای هیچ نگرانی وجود نداره بابت جواب نگرفتن و مطمئنم خودتون تجربه خواهید کرد. این یه نکته مثبته که جایی هست که این قدر پشتیبانی قوی داره و این همه نیرو پشتیبان یه بروکر هست که باعث شده به مشکلات مشتریانشون توجه میکنند.
                  دوست عزیز، ممکنه بعضی از دوستان ما حساب ریل نداشته باشن با پی سی ام و بازم یه بهونه ای برای پیجوندنشون وجود داشته باشه، اما من هم حساب ریل داشتم و هم دارم و هم مشکل داشتم با سیستم... جهت اطلاعتون اسپردای پی سی ام نه تنها کم نشده که حتی اضافه هم شده از زمانی که با کلی تبلیغات گفتن که کمش کردیم کمش کردیم... بازم جهت اطلاعتون خیلی از دوستان عزیزی که در این دیالوگ حضور دارن از همون زمان بروکرشونو بتدریج عوض کردن. تنها بخشی از اسپرد که کم شده اون عددیه که اندیکاتور نشون میده، وگرنه شما روی همون حساب ریل یه معامله بگیر (تو هر ساعتی از شبانه روز و در هر شرایطی و هر جفت ارزی) ببین به شکل کاملا ثابت و منظم با فاصله ثابت 14 پوینت (1.4 پیپ) برای eurusd و 17-18 پوینت برای gbpusd و مقادیر ثابت دیگه برای جفت ارزهای دیگه پوزیشن رو باز میکنه... موقع تسویه و بستن معاملات هم باز بطور منظم با فاصله ثابتی از محل بستن پوزیشن بوسیله تریدر بسته میشه... خنده دارش هم اینه که گاهی حتی محل ورود یا خروج معامله اصلا خارج از کندل و شدو میفته (خخخخخ)...
                  در مورد پاسخگویی لحظه ای هم فرمایشتون درسته، بنده و بسیاری دیگه از دوستان تیکت فرستادیم تو کابین و دوستان بروکر هم در اسرع وقت (انصافا بیشتر از چند ثانیه البته!!!) پاسخ دادن که این بخاطر ریکوت هست و طبیعیه!!!!!! فقط من نمیدونم این بلایای طبیعی چرا دقیقا همزمان با طرح کاهش ظاهری اسپرد پیش اومده... خلاصه این پاسخهای کامل و قانع کننده دوستان تا جایی ادامه پیدا کرد که بنده که تریدر 5 و 15 دقیقه بودم الان به ناچار، از ترس اسپرد شدم تریدر 1 و 4 ساعته!!! به قول شاعر، میگه "از طلا بودن پشیمان گشته ایم - مرحمت فرموده ما را مس کنید!".
                  در هر حال از صمیم قلب امیدوارم که این بروکر که انصافا اسطوره صداقت و راستی بوده در این مدت (...................................) بتونه با قدرت به کارش ادامه بده و باز هم از این طرحهای کاهش اسپرد بذاره.
                  مابقی مسائل رو هم دوستان گفتن... بقول آقای روحانی "بهترین مرجع احراز صلاحیت خود مردم هستن".
                  در پایان مجددا یادآور میشم که تنها بروکری که من حساب ریل دارم روش همین بروکره و خیلی هم حال میکنم باهاش (به دلایل شخصی). ایشالا که برادران این فروم مستقل قصد بن کردن بنده و حاشیه سازی بخاطر این خاطراتی که عرض کردم نداشته باشن... یا حق...
                  ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2016, 02:30 AM دلیل: سیاسی

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
                    حجم نقدینگی در بروکر دوکاسکوپی اصلا قابل قیاس با بروکر شما یعنی پی سی ام نیست !

اعتباری که این بروکر داره و همچنین لیکویتی پروایدر هایی که داره صد البته از بروکر پی سی ام بالاتر و بهتر هست . یعنی بهترین قیمت و بدون ریکوت و قعطی سرور

شما در لیست 50 بروکر برتر هم قرار ندارید .

مقایسه بروکر پی سی ام با دوکاسکوپی و دیگر بروکر های مطرح دیگه مثل مقایسه گوشی glx با گوشی ایفون 6 ... حتی شوخیش هم خوب نیست
                    حجم نقدینگی چه ربطی به بروکر داره ؟ حجم نقدینگی به لکودیتی پراوایدر هایی بستگی داره که هر بروکر با انها کار میکنه، پس روی چه حساب میگید که اصلا قابل قیاس نیست ؟
                    شما میتوانید لیست پراوایدرهای دوکاسکوپی و پی سی ام را همراه با اعتبار و شرایط سرویس های دیتاشون ارائه کنید تا بقیه هم بتوانند به دیدگاه شما برسند؟ ایا شما اعتبار یه بروکر را فقط توی مدت فعالیت و کشورش ملاک میکنید ؟
                    چند بار تا حالا از پی سی ام ریکوت و قطعی سرور را دیدید ؟ ایا دلایل واقعی ریکوت و قطعی سرور را میدونید ؟
                    خب پس شما هم در محیط چنین شوخی حضور نداشته باشید یادتون نره که این فروم به حمایت مالی پی سی ام اداره میشه و تشریف ببرید توی فروم دوکاسکوپی.حیف هست که اینجا آی دی داشته باشید
                    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط mental نمایش پست ها
                      بدنبال اسپرید پایین هستم در عین حال که کم کردن اسپرید توسط بروکر در جای دیگه با شیطنت بروکر جبران نشه.رقابت در بازار ایران بین بروکر های خوب در این جهت خواهد بود.پی سی ام اسپریدش بالاست.
                      مگه شما چه مقدار اسپرد را راضی هستید ؟ الان که بالا ترین حد اسپرد پی سی ام توی یرو دلار 1.2 هست که تا 0.7 هم رسیده

نظر

• لطفا در اولین زمان ممکن در همینجا به صورت تصویری یا هر روش دیگر به صورت شفاف مشکلی که در خصوص اسپرد مطرح نمودید را به صورت مستند ارائه کنید.

نوشته اصلی توسط Sarsa نمایش پست ها
                        دوست عزیز، ممکنه بعضی از دوستان ما حساب ریل نداشته باشن با پی سی ام و بازم یه بهونه ای برای پیجوندنشون وجود داشته باشه، اما من هم حساب ریل داشتم و هم دارم و هم مشکل داشتم با سیستم... جهت اطلاعتون اسپردای پی سی ام نه تنها کم نشده که حتی اضافه هم شده از زمانی که با کلی تبلیغات گفتن که کمش کردیم کمش کردیم... بازم جهت اطلاعتون خیلی از دوستان عزیزی که در این دیالوگ حضور دارن از همون زمان بروکرشونو بتدریج عوض کردن. تنها بخشی از اسپرد که کم شده اون عددیه که اندیکاتور نشون میده، وگرنه شما روی همون حساب ریل یه معامله بگیر (تو هر ساعتی از شبانه روز و در هر شرایطی و هر جفت ارزی) ببین به شکل کاملا ثابت و منظم با فاصله ثابت 14 پوینت (1.4 پیپ) برای eurusd و 17-18 پوینت برای gbpusd و مقادیر ثابت دیگه برای جفت ارزهای دیگه پوزیشن رو باز میکنه... موقع تسویه و بستن معاملات هم باز بطور منظم با فاصله ثابتی از محل بستن پوزیشن بوسیله تریدر بسته میشه... خنده دارش هم اینه که گاهی حتی محل ورود یا خروج معامله اصلا خارج از کندل و شدو میفته (خخخخخ)...
                        در مورد پاسخگویی لحظه ای هم فرمایشتون درسته، بنده و بسیاری دیگه از دوستان تیکت فرستادیم تو کابین و دوستان بروکر هم در اسرع وقت (انصافا بیشتر از چند ثانیه البته!!!) پاسخ دادن که این بخاطر ریکوت هست و طبیعیه!!!!!! فقط من نمیدونم این بلایای طبیعی چرا دقیقا همزمان با طرح کاهش ظاهری اسپرد پیش اومده... خلاصه این پاسخهای کامل و قانع کننده دوستان تا جایی ادامه پیدا کرد که بنده که تریدر 5 و 15 دقیقه بودم الان به ناچار، از ترس اسپرد شدم تریدر 1 و 4 ساعته!!! به قول شاعر، میگه "از طلا بودن پشیمان گشته ایم - مرحمت فرموده ما را مس کنید!".
                        در هر حال از صمیم قلب امیدوارم که این بروکر که انصافا اسطوره صداقت و راستی بوده در این مدت (...................................) بتونه با قدرت به کارش ادامه بده و باز هم از این طرحهای کاهش اسپرد بذاره.
                        مابقی مسائل رو هم دوستان گفتن... بقول آقای روحانی "بهترین مرجع احراز صلاحیت خود مردم هستن".
                        در پایان مجددا یادآور میشم که تنها بروکری که من حساب ریل دارم روش همین بروکره و خیلی هم حال میکنم باهاش (به دلایل شخصی). ایشالا که برادران این فروم مستقل قصد بن کردن بنده و حاشیه سازی بخاطر این خاطراتی که عرض کردم نداشته باشن... یا حق...

نظر

• نوشته اصلی توسط ناظرسایت نمایش پست ها
                          لطفا در اولین زمان ممکن در همینجا به صورت تصویری یا هر روش دیگر به صورت شفاف مشکلی که در خصوص اسپرد مطرح نمودید را به صورت مستند ارائه کنید.
                          ضمن تقدیر از پاسخ منطقیتون و آرزوی گسترش فرهنگ برخورد مناسب با انتقادات، فکر میکنم طبیعتا از روی تصویر که نمیشه این مشکل رو نشون داد اما سعی میکنم بزودی با گرفتن چند پوزیشن روی حساب ریل و تهیه ویدیویی از این موضوع مستندات مورد نظرتون برای این موضوع رو ارائه کنم.
                          موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sarsa نمایش پست ها
                            ضمن تقدیر از پاسخ منطقیتون و آرزوی گسترش فرهنگ برخورد مناسب با انتقادات، فکر میکنم طبیعتا از روی تصویر که نمیشه این مشکل رو نشون داد اما سعی میکنم بزودی با گرفتن چند پوزیشن روی حساب ریل و تهیه ویدیویی از این موضوع مستندات مورد نظرتون برای این موضوع رو ارائه کنم.
                            موفق باشید.
                            اگر ممکنه این مشکل اسپردی که میگین براتون رخ میده رو حتما به یک نحو قابل فهمی برای من بفرستید. من به شما قول میدهم پیگیری میکنم.

با تشکر

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
                              ببخشید میدونم سوالم خنده دار و یا اصلا شاید از پایه اشتباه باشه ولی متاسفانه فکرمو درگیر کرده دیگه. ممنون میشم من بی اطلاع و صفر کیلومتر رو راهنمایی بفرمایید.
                              بنده میخواهم در بروکر آلپاری حساب باز کنم و وارد دنیای ف ارکس شوم. فقط یک سوال دارم که خدمتتون عرض میکنم که اگر پاسخ من را بدهید و راهنمایی بفرمایید بی نهایت سپاسگزارم.
                              همانطور که مستحضر هستید بروکر الپاری دو تا سایت به آدرس های alpari.com و alpari-forex.com دارد. سایت دوم را در ایران بدون ف یلتر شکن به زبان فارسی باز می شود ولی سایت اول ف یلتر می باشد و نیازمند ف یلتر شکن. حال سوال من اینجاست که با توجه به اینکه احتمال دارد در آینده این سایت هم ف یلتر شود، آیا بنده از همین ابتدا و ثبت نام در سایت از ف یلتر شکن استفاده کنم یا نه؟ و یا احتمال ف یلتر شدن هست یا نه؟ و هم اینکه اگر برای ثبت نام از یک ف یلتر شکن با ip یک کشور خاص استفاده کنم ولی در آینده مجبور به استفاده از یک ف یلتر شکن دیگر با ip دیگر و از طریق کشور دیگری شوم، آیا میتوانم باز هم وارد حسابم شوم؟ اگر امکان دارد سریعتر من را راهنمایی کنید. مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط sayande نمایش پست ها
                                با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
                                ببخشید میدونم سوالم خنده دار و یا اصلا شاید از پایه اشتباه باشه ولی متاسفانه فکرمو درگیر کرده دیگه. ممنون میشم من بی اطلاع و صفر کیلومتر رو راهنمایی بفرمایید.
                                بنده میخواهم در بروکر آلپاری حساب باز کنم و وارد دنیای ف ارکس شوم. فقط یک سوال دارم که خدمتتون عرض میکنم که اگر پاسخ من را بدهید و راهنمایی بفرمایید بی نهایت سپاسگزارم.
                                همانطور که مستحضر هستید بروکر الپاری دو تا سایت به آدرس های alpari.com و alpari-forex.com دارد. سایت دوم را در ایران بدون ف یلتر شکن به زبان فارسی باز می شود ولی سایت اول ف یلتر می باشد و نیازمند ف یلتر شکن. حال سوال من اینجاست که با توجه به اینکه احتمال دارد در آینده این سایت هم ف یلتر شود، آیا بنده از همین ابتدا و ثبت نام در سایت از ف یلتر شکن استفاده کنم یا نه؟ و یا احتمال ف یلتر شدن هست یا نه؟ و هم اینکه اگر برای ثبت نام از یک ف یلتر شکن با ip یک کشور خاص استفاده کنم ولی در آینده مجبور به استفاده از یک ف یلتر شکن دیگر با ip دیگر و از طریق کشور دیگری شوم، آیا میتوانم باز هم وارد حسابم شوم؟ اگر امکان دارد سریعتر من را راهنمایی کنید. مرسی
                                سلام

از طریق آموزشهای افتتاح حساب و کابین تریدری که در لینک زیر به زبان فارسی و به صورت تصویری هستند برای افتتاح حساب در پی سی ام بروکرز استفاده نمایید. در کنار راهنمایی ها و آموزش های موجود میتوانید سوالات خود را در همان تاپیک و مشکلات خود را از طریق کابین تریدری در اسرع وقت مطرح نمایید.

http://traderha.com/f34/%D9%85%D8%B4...B1%D8%B2-4046/
                                لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

پردازش ...
                                X