اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط f.alipour نمایش پست ها
    مباحث عنوان شده نقل قول هست جناب ؛ در یک فروم ، دانشجویان غیرحضوری شما ( مجموعه مولتی مدیا آموزش الیوت که اکنون رایگان نشر یافت ) ساپورت علمی می شدند ، پس تنها آموزش حضوری در بخش نامه مد نظر داشتند .
    اون مجموعه مالتی مدیا هم از بعد از سال 90 که موضوع ممنوعیت در اردیبهشت اون سال ایجاد شد حتی یک نسخه فروش نرفت...

در سال 92 فروم آدان تحلیل مشکل مالی داشت و مدیر وقت جناب خالقی از بنده راهنمایی خواستند... بنده به ایشان گفتم دوره ای دارم که دو سالی هست اون رو به کسی نمی دهم اما سبک تحلیلی اون قابل استفاده در هر بازاری است اگرچه مثالها مربوط به بازار تبادلات ارزی است چون دوره در زمانی تهیه شده که این بازار در ایران قانونی بوده... بهشون پیشنهاد دادم من این دوره رو که قبل از سال 90 با قیمت 300 تا 500 هزار تومان در اختیار دوستان قرار می گرفته با مبلغ پایین 80 هزار تومان برای فروش در انجمن می گذارم تا دوستان بورسی هم با خرید اون ازش بهره ببرند و مبلغ جمع شده صرف هزینه ارتقا سرور سایت و رفع مشکلات بشه...

با همکاری بچه های اون انجمن در عرض حدود یک ماه نزدیک به 70 نسخه فروش رفت و مبلغی حدود 5 تا 6 میلیون تومان جمع آوری شد... حتی یک ریال اون مبلغ در جیب من نرفت چون هدف کمک به انجمن بود... همانطور که اگر این انجمن هم روزی دچار مشکل بشه من باز هم کمک می کنم در حد توانم...

بعد از اون یکماه هم به مهرداد گفتم که چون مشکل انجمن برطرف شده است لطفا اعلام کن دوره رایگان هست ازین پس...

این کل ماجرا بوده... اگر این کار از نظر شما اشتباهه دیگه من نمی دونم چی بگم... بنده از این دوره بعد از سال 90 نفعی نداشته ام که با میل خودم بوده این موضوع...

دوست نداشتم این موضوع رو باز کنم اما پست شما باعث این مورد شد...

در مورد حرف و حدیث ها هم بنده کاری با این صحبت ها ندارم... من مسیر خودم رو طی می کنم... متاسفانه ما ایرانی ها اخلاق زشت زیاد داریم به خصوص در این فضاهای مجازی و هر کسی عقده دل خودش رو اینجا خالی می کنه در حالی که اگر در یک جمع حضوری باشیم همون فرد لباس تمدنگرایی به تن می کنه و رفتاری متفاوت از ذات خودش نشان میده...

کم توهین و بد و بیراه نشنیده ام در این ده سال و مشکلی از بابت این پست ها ندارم چون فقط باعث میشه من در مسیر خودم ثابت قدم تر باشم...

قربانت- بهزاد

نظر

• سلام دوستان،

اگرچه تو این همه سال با فعالیت تو انجمن های زیادی به نوعی پوستمون کلفت شده اما گاها از برخی بی مهری ها و صحبت ها اون هم در قبال نیت خوبی که در انجام اون مورد داشته اید دلمان به درد می آید و پوست کلفت هم چاره ساز این درد نمی شود...

این نیز بگذرد...

بدرود- بهزاد

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
        سلام دوستان،

اگرچه تو این همه سال با فعالیت تو انجمن های زیادی به نوعی پوستمون کلفت شده اما گاها از برخی بی مهری ها و صحبت ها اون هم در قبال نیت خوبی که در انجام اون مورد داشته اید دلمان به درد می آید و پوست کلفت هم چاره ساز این درد نمی شود...

این نیز بگذرد...

بدرود- بهزاد
        با سلام خدمت دوستان

بحث کردن در این فروم یک نتیجه خوبی دارد فقط تقویت اعصاب هست و بس ، به شرط آنکه باعث از بین رفتن دسیپلینتان در ترید نشود.

با احترام
        تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
        در این سایت و در تلگرام
        SmartSignalFX@

نظر

• کاشکی این بگو و مگو و توهین ها حسابمون پر سود میکرد.دوستان شاید در گذشته کسی یک کاری انجام داده که از نظر شخص شما بد بوده ولی شاید از نظر اشخاص دیگر ان کار خوب بنظر رسد.نمیدونم یکی بیاد بگه 200 ملیون دارم مدیریت میکنم من نمیتونم بیام بگم داره دروغ میگه . جونکه این مبالغ در ف ا ر ک س امکان پذیره.بهتر به جای تهمت زدن به افراد اول خودمونو درس کنیم.من نه طرفدار کسی هستم نه از کسی حمایت میکنم.بنظرم هر کسی با هر نوع اخلاقی وارد فروم میشه باید احترام شو گذاشت و با احترام ازش انتقاد کرد

ببخشید
          فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

• نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
            میشه اینجا نه تعریف و تمجید باشه نه تخریب شخصی؟ چند بار خواهش کنم ؟ عربی حرف بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجا یک مکان تخصصی هست ، با علم هرچه هست اثبات کنید ، با همون ترید که عده ای تریدر نیستند عده ای هستند ! با حرف حلوا دهن من شیرین نمیشه ، بخش تریدری ایجاد شده برای تمایز دادن افراد ... اینکه برخی افراد مدرس هستند برخی تحلیلگر و عده کمی در خط آتش ، ایرادی نداره ! هرکس راه زندگی خودش انتخاب میکنه و چیزی که یک نفر قادر به انجامش هست نفر دیگری هم ، قادر خواهد بود مگر در مواردی خاص که استعداد خدادادی باشد.
            چرا خواهش ؟! پست را پاک کنید، پست کسی که تو چند سال عضویتش تو فروم چند تا پست بیشتر نزده اون چند تاپستشم حاشیه سازه چه ارزشی داره؟!
            ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 02-01-2016, 11:27 PM

نظر

• همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل
              در این سایت و در تلگرام
              SmartSignalFX@

نظر

• نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
                چرا خواهش ؟! پست را پاک کنید، پست کسی که تو چند سال عضویتش تو فروم چند تا پست بیشتر نزده اون چند تاپستشم حاشیه سازه چه ارزشی داره؟!
                یه خورده از این بحث پیش آمده ناراحت شدم و گفتم یکساعتی برم بیرون آروم بشم و برگردم ، معمولا حالم خراب میشه بایست سوار ماشین بشم و آهنگی گوش بدم و رانندگی کنم . خلاصه برادر اگر سیاست حذف در راستای کارم بود هیچگاه هیچ بحثی پیش نمیومد و سریعا" زمینه را صاف میکردم منتهی آزادی بیان قرار دادم و به همه نظرات و افکار احترام میگذارم . منتهی دوستان بایست توجه کنند اگر اناقادی میکنند سازنده باشه حال چه به اشخاص یا شرکت ها ، نه اینکه بی احترامی کنند . تایپ دو جمله بی حرمتی از یک بچه اول ابتدایی هم بر میاد . زمانی که پا در عرصه اینترنت میگذاریم نبایست این را جدای از محیط واقعی ببینیم. این یوزرها هر کدام یک شخص پشت آن هست که برای خود شخصیت احترام ابهت خاصی برخوردار هست . حال هرکس در گذشته کاری کره مربوط به خودش میشود ، در این فروم ما همه به دنبال هدف نهایی سود کردن هستیم نه اینکه اعصاب خود و دیگران بر هم بریزیم. نگاه اکثر یوزرها بکنید ، تحلیل ترید و مطالب خود به اشتراک میگذارند بدون آنکه به کسی کاری داشته باشند یا بخواهند حاشیه سازی کنند. این حرفها سودی به کسی نمیرساند. در پست های قبل عنوان کردم همه خوب هستند مگر خلاف آن اثبات شود . همه تریدر هستند مگر خلاف آن اثبات شود . باز قرار نیست همه سود کنند . اینجا هم درست شده برای همین که افرادی سود نمیکنند در نهایت به سود دهی برسند. قرار بود همه سود کنند اصلا ایجاد انجمن یه امر بی معنی بود. هرکس حرفی برای گفتن دارد زمینه آماده هست. تحلیلگری در بخش تحلیلگری ، علم خود را اثبات کن . اگر سیگنال پروایدر هستی در بخش سیگنال ، سیگنال های خود را در یک اکانت به اشتراک بگذار . اگر هم مدعی تریدری هستی جای حرف زدن ، بخش آن ایجاد گردیده است و تاپیک و حساب خود را به اشتراک بگذار . شخص خود تاپیک و اکانت اشتراک گذاشتم اما دو ماه در بیمارستان بستری بودم و هر زمان به هوش می آمدم با فبلت آن هم قاچاقی به اینترنت میومدم. در حال حاضر هم یه طرف بدنم به شدت درد میکنه با این وجود کار را از سر گرفتم با همین تن در حال پست زدن هستم. ترید هم پیش زمینه های داراست و تنها علم نیست که باعث سودرسانی میشود . بلکه قوای جسمانی و روحی بایست آماده شود که بتوان اقدام کرد و بتان یک پوزیشن را با تفکر و تصمیمات دقیق هدایت کند والی تاپیک را پیش میبردم تا با همین علم هردمبیل کلاسیک ترید کردن را به نمایش بگذارم که با همین اصول ساده ملت ها در حال سود کردن هستند و عوامل سوددهی علم تنها نیست.

پس مجدد خواهش میکنم بحث کوتاه کنید ، دکتر جان از شما بعید هست که بخواید با افراد اینچنینی که هدف خاصی دارا هستند سر بحث را بگیرید. همه برای من عزیز هستند . پس خواهش میکنم باعث رنجش خود و دیگران نشوید که انسان صبری دارد.

با تشکر از همه

نظر

• تکراری

نظر

• خلیل جان

ان شالله که همیشه سالم و سلامت باشی که ارزش مادیات کمتر از یک تار موی انسان است...

چشم... پاسخ پست ها با هدف معین رو نمی دهم... بنده معمولا ابزار دیدگاهام همیشه کلی هست و از کسی نامی نمی برم اما در این دو سه روز شاهد نوعی رفتارهای زننده از یکی دو کاربر بودم که هر یک در حد ده پست هم نداشتند... در هر حال وقتی آی دی هایی که زیز 10 پست دارند وارد این مباحث می شوند مشخص هست که هدف اصلی چیست...

باز هم ممنون از وقتی که برای انجمن با وجود مشکلاتی که داری می گذاری...

سلامت باشی- بهزاد

نظر

• سلام
                      دوستان اندیکاتور هایکن آشی در متا رو وقتی میخوام نازکتر کنم یا رنگش رو تغییر بدم با یه تغییر تایم فریم دوباره برمیگرده به حالت اولش!!
                      اگه راه حلی سراغ دارین ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
                      هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• سلام
                        میخواستم بدونم چطور میشه افرادی که یصورت دستی ترید میکنن رو در سایت
                        https://www.mql5.com پیدا کرد ؟
                        چون بیشتر حساب هایی که رشد خوبی داشتند از اکسپرت استفاده کردند.
                        ویلیام شکسپیر:
                        آدم موفق کسیست که :
                        بیشتر از دیگران بداند
                        پیشتر از دیگران تلاش کند
                        کمتر از دیگران انتظار موفقیت داشته باشد.

سقراط:
                        هرکسی که بداند که نداند از همه داناتر است یک چیز را خوب می دانم و آن این است که هیچ نمی دانم هر که بداند درست چیست، دست به نادرست نمی زند

نظر

• نوشته اصلی توسط HOSSEINII نمایش پست ها
                          سلام
                          میخواستم بدونم چطور میشه افرادی که یصورت دستی ترید میکنن رو در سایت
                          https://www.mql5.com پیدا کرد ؟
                          چون بیشتر حساب هایی که رشد خوبی داشتند از اکسپرت استفاده کردند.

سلام دوست عزیز

معمولا افرادی که از اکسپرت استفاده میکنن شورت ترم کار میکنن و تعداد ترید های بیشتری دارن و با پیپ خیلی کم زیر 10 پیپ بسته میشوند .البته بستگی به استراتژی آنها هم دارد ولی خیلی به ندرت پیش میاد که یکی با اکسپرت ترید لانگ ترم انجام بده !

Avg holding time کسانی که با اکسپرت کار میکنن معمولا یک روز و کمتر است در حد چند ساعت .

برای نمونه این شخص واضحه که از اکسپرت استفاده کرده است : https://www.mql5.com/en/signals/147213

ساعت Avg holding time = 11 و تعداد ترید در مدت 11 هفته بیش از 1000 ترید که به صورت دستی خیلی سخته.

برای نمونه این شخص مشخصه که به صورت دستی ترید میکند : https://www.mql5.com/en/signals/144715

روز Avg holding time =5 و تعداد ترید در مدت 16 هفته تنها 126 عدد که کاملا واضحه به صورت دستی ترید انجام شده .

نظر

• نوشته اصلی توسط bigprofit نمایش پست ها
                            سلام دوست عزیز

معمولا افرادی که از اکسپرت استفاده میکنن شورت ترم کار میکنن و تعداد ترید های بیشتری دارن و با پیپ خیلی کم زیر 10 پیپ بسته میشوند .البته بستگی به استراتژی آنها هم دارد ولی خیلی به ندرت پیش میاد که یکی با اکسپرت ترید لانگ ترم انجام بده !

Avg holding time کسانی که با اکسپرت کار میکنن معمولا یک روز و کمتر است در حد چند ساعت .

برای نمونه این شخص واضحه که از اکسپرت استفاده کرده است : https://www.mql5.com/en/signals/147213

ساعت avg holding time = 11 و تعداد ترید در مدت 11 هفته بیش از 1000 ترید که به صورت دستی خیلی سخته.

برای نمونه این شخص مشخصه که به صورت دستی ترید میکند : https://www.mql5.com/en/signals/144715

روز avg holding time =5 و تعداد ترید در مدت 16 هفته تنها 126 عدد که کاملا واضحه به صورت دستی ترید انجام شده .
                            سلام به شما دوست عزیز
                            بنده نیز به مواردی که فرمودید آگاهم
                            اما میخواستم بدونم آن دسته از تریدر هایی که به صورت دستی ترید میکنن میشه به صورت sort شده دسته بندی کرد.
                            چون بیشتر حساب هایی که موفق بودند رجوع میکنیم با مولفه هایی گه گفتید مشخص است از اکسپرت استفاده میکنند.
                            ممنون
                            ویلیام شکسپیر:
                            آدم موفق کسیست که :
                            بیشتر از دیگران بداند
                            پیشتر از دیگران تلاش کند
                            کمتر از دیگران انتظار موفقیت داشته باشد.

سقراط:
                            هرکسی که بداند که نداند از همه داناتر است یک چیز را خوب می دانم و آن این است که هیچ نمی دانم هر که بداند درست چیست، دست به نادرست نمی زند

نظر

• یه مطلب جالب از یه دوست بورسی:

سلام
                              منافع ما بورسیها برابر است با منافع ملی -انتخابات اسفند
                              بعضی شغلها هستند مثل مرده شوئی کفن فروشی قصابی و سلاخی میگن مکروه است دلیلش میتونه این باشه که یک کفن فروش و یا مرده شو منافعش در اینه که مرده ها بیشتر شوند
                              طلا فروشان و صرافان و خریداران طلا و ارز هم منافعشون در اینه تنش و هرج مرج و جنگ و اوضاع اقتصادی نابسامان بیشتر شود تا قیمت طلا و ارز افزایش یابد سود بیشتری ببرند
                              شخصی که سقف خانه اش سوراخ است منافعش در این است باران نیاید ولی یک شخص کشاورز منافعش در این است که باران بیاید
                              خوشبختانه ما خانواده بورس منافعمون در صلح آرامش رشد و رونق اقتصادی است تا بورس رونق داشته باشد و از این جهت شغل خیلی خوب و البته خیلی سختی داریم دوست داریم پالایشگاه منفجر نشود دوست داریم در کشور هرج ومرج نشود دوست داریم جنگ نباشد چون همسو با منافع ما است و هروقت اخبار و شایعه ای از این دست پخش می شود تنمون می لرزه و به دلیل همین استرس و اضطراب شغل سختی داریم ومنافع ما دقیقا" با منافع ملی یکی است
                              شمایی که اصلاح طلب تندور هستی شمایی که احمدی نژادی تندرو هستی من برای هر دوی شما احترام قائل هستم بالاخره منافع شما هم در تندروی و ایجاد هرج و مرج و تنش در کشور است ولی از من که بورسی هستم انتظار نداشته باشید ضد منافع خودم کارکنم و از شما حمایت کنم میاید به مطالب من گیر می دهید منافع بورسی ما در این است مجلسی معتدل وهمسو با دولت تدبیر و امید روی کار بیاد وروش من هم در بحث سرمایه گذاری و بورس این است با هیچکس تعارف و ملاحظه ای ندارم
                              شما تندروها از هر جناح مجلس را به دست بگیرید در کشور هرج و مرج و تنش ایجاد می کنید سرمایه گذار خارجی را فراری می دهید و حتی امکان داره توافق هسته ای که این کشور هزینه آن را پرداخت کرده به هم بزنید دنبال سیاسی بازی و کار انتخاباتی هستید مطالب محمد باقر را نخونید حذف کنید دنبال سرمایه گذاری و بورس و سود هستید من درخدمت شما هستم
                              موفق وپیروز باشید

نظر

• باز هم شکار پرنده های مهاجر در شمال ایران

دو حالت بیشتر وجود ندارد

1- مسئولین مرده اند

2- مسئولی برای این کار وجود ندارد تا جلوی شکارچیان را بگیرد ( شکارچی قانونی و غیر قانونی وجود ندارد ، شکارچی ، شکارچی هست )

بنده تصور میکنم کشور مرده هست متاسفانه ، اگر کشور زنده باشه باید عکس العملی نشون بده تا 48 ساعت آینده ، اگر شاهد عکس العمل مسئولان نباشیم
                                مطمئن باشید کشور خیلی وقت پیش فوت کرده و چون بدنش گرمه حالیش نیست و ما هم حالیمون نیست متاسفانه

در این سایت و در تلگرام
                                SmartSignalFX@

نظر

پردازش ...
                                X