اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط modi نمایش پست ها
    دوست خوبم ممنون که این موارد را مطرح میکنید

من هم فرمایش شما را تائید میکنم و جالبه که بقیه متاتریدر ها کار میکردند حتی دمو این بروکر اسمشو نبر هم کار میکرد ولی حساب ریل انهم در حساسترین قسمت تغیر جهت موج فریز شده بود

همه روزه از این اتفاق میوفته منتهی برای احترام برخی دوستان از مطرح کردنش خودداری میکنیم ولی قطعی امروز بی سابقه بود و جالبتر اینکه زمان ریزش ها و صعودها که میخوای بیشترین کنترل را روی حساب داشته باشی این اتفاق میوفته

باز هم از شما ممنون
    اکانت دمو pcm بر روی متاتریدر گوشی اندرویدم نصبه و همیشه روبرومه من قطعی ندیدم . ریل هم که درحال کار کردنیم . اگر چنین چیزی اتفاق افتاده یک کلیپ از پلتفرم بگیرید و با زمان دقیق در کابین تریدری تیکت بفرستید تا بررسی کنند شاید مربوط به حساب یا اینترنت و حالا یک مشکلی باشه که آنها تسلط بیشتری برای رفع رجوع آن دارند. اینکه بگیم قطعی داره موقع بلندی و پستی های چارت با منطق شما جور در میاد که در دنیای رقابت سخت شرکت های مختلف ، چنین مسایل پیش پا افتاده ای رخ دهد؟ یوزر منو نبین سبز رنگ هست ، من از دل این فروم به شرکت ملحق شدم و در مرحله اول یک کاربر و مشتری شرکت هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
      کسی به دل نگیره . به کسی هم بر نخوره . ولی واقعیت همینه:
      #######################################
      #######################################
      حروم چیست؟؟؟؟ معنی حروم رو کی فهمیده؟؟؟؟
      حروم اون پدر معتادیه که واسه خرج خودش دخترشو میده دست هرکس...

حروم دزدی های میلیاردی از جیب های مردمه که به شاه دزد مدال لیاقت هم تقدیم می کنند

حروم پدر معتادیه که دختر ۳ سالشو واسه یک میلیون میفروشه...

حروم یعنی وزن سیری.مون رو با ترازوی یه گرسنه بکشیم ...

حروم اون صاحب خانه.ایه که اگه اجاره.اش یه روز دیر بشه اثاثیه ما میره تو خیابون...

حروم یعنی دل شکستن یه دل شکسته...

حروم اونایی هستن که باعث شرمندگی هزاران پدر میشن...

حروم آیینه بغل ماشینیه که اگه بشکنه پولش قدر دیه منه...

حروم اون آمپولیه که هرکدومش ۲میلیون پولشه.

حروم اون حاجیه که رفته مکه واسه خودنمایی کلی پلاکارد میزنه ...

حروم اون مسئوله که باید همچین بلایی سر بچه اش بیاد تا به فکر اصلاح باشه...

.
      .
      .
      به نظر شما حروم چیه؟
      حرام و حرامی پدید آورنده های این فجایع هستند
      معلول نه علت

نظر

• طلا میخواد بریزه تا پیوت یک یعنی تا 1184

اگر رو طلا ترید میکنید حواستون به 1184 باشه ممکنه صعود 160 پیپی داشته باشیم در یک کندل
        ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 05-06-2015, 03:28 PM

نظر

• سلام برای من که بیش از دوساعت قطع بود فکر کردم بازم از اینترنت ایران یا سیستم خودمه ولی به وقت ایران از 11:30 تا13:40 قطع بود به فروم هم دسترسی نداشتم توی کابین هم نمیتونستم برم بقیه سایتهاو پلتفرمها روبه راه بودند

نظر

• نوشته اصلی توسط alishm نمایش پست ها
            سلام برای من که بیش از دوساعت قطع بود فکر کردم بازم از اینترنت ایران یا سیستم خودمه ولی به وقت ایران از 11:30 تا13:40 قطع بود به فروم هم دسترسی نداشتم توی کابین هم نمیتونستم برم بقیه سایتهاو پلتفرمها روبه راه بودند
            از دیشب تا الان توی فروم هستم و کلاً یه کله نشستم در حال مطالعه و کار رو اموراتم ، هیچ قطع شدنی نسبت به پلتفرم و فروم نداشتم البته من دائم به قند شکن متصل هستم و کل سیستم به این تونل وصل میباشد. و منکرش نیستم در حالت عادی ممکنه فروم مشکل بزنه . اما در این حالت به هیچ عنوان حتی یک ثانیه تا به امروز مشکلی نداشتم. شما هم بهتره یک تونل برای خود تهیه کنید. فدات

نظر

سلام برای من که بیش از دوساعت قطع بود فکر کردم بازم از اینترنت ایران یا سیستم خودمه ولی به وقت ایران از 11:30 تا13:40 قطع بود به فروم هم دسترسی نداشتم توی کابین هم نمیتونستم برم بقیه سایتهاو پلتفرمها روبه راه بودند

افرین به شما دوست نترس و با جرات

داشتم از اینهمه بی تفاوتی دوستان که مطمنم اکثرا برای ترید و مثل بنده برای یاد گیری از اساتید محترم این فوروم اینجا جمع شده ایم و قصدمون بهیچ وجه وقت گذرانی نیست زجر میبردم که دوست اخر نیز قطعی متای اسمشو نبر را تائید کرد

ولی وقتی یک اتفاق واضح و روشن اینگونه تکذیب میشود و حواله به کابین یعنی خفه کردن صدا داده میشود انوقت این تصاویر وحشتناک و اسفباری که در مورد فرزند فروشی و یا گرسنه خوابیدن یک عده هموطن گذاشته اید،، معنی پیدا میکنه

میدونید معنیش چیه ؟؟ این که بنده بقول دوستمون ایدی modi به اتفاقات دور و ورم بی تفاوت هستم و یراحتی روی موارد روشن چشم میپوشانم و هر زمان یک بی عدالتی مشاهده میکنم از ترس اینکه مبادا اون لقمه نون بخور نمیر را جلویم نیاندازند سکوت میکنم ،، اره عزیز همهمون سکوت میکنیم

امیدوارم به خود ائیم تا ناظر فروختن ناموس کسی نباشیم

شاد باشید
              ویرایش توسط Modi : https://www.traderha.com/member/7320-modi در ساعت 05-06-2015, 04:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط pcmfund نمایش پست ها
                اکانت دمو pcm بر روی متاتریدر گوشی اندرویدم نصبه و همیشه روبرومه من قطعی ندیدم . ریل هم که درحال کار کردنیم . اگر چنین چیزی اتفاق افتاده یک کلیپ از پلتفرم بگیرید و با زمان دقیق در کابین تریدری تیکت بفرستید تا بررسی کنند شاید مربوط به حساب یا اینترنت و حالا یک مشکلی باشه که آنها تسلط بیشتری برای رفع رجوع آن دارند. اینکه بگیم قطعی داره موقع بلندی و پستی های چارت با منطق شما جور در میاد که در دنیای رقابت سخت شرکت های مختلف ، چنین مسایل پیش پا افتاده ای رخ دهد؟ یوزر منو نبین سبز رنگ هست ، من از دل این فروم به شرکت ملحق شدم و در مرحله اول یک کاربر و مشتری شرکت هستم
                با سلام خدمت اقای مدیر .
                ساعت 11:50 دقیقه (به وقت تهران)به مدت حدود 20 دقیقه متای ریل بروکر pcm قطع شد .
                این مطلب از طریق کابین هم پیگیری شد .
                بروکر هم در حال رفع این مشکل بود .
                این مشکل سپس رفع شد .
                در حال حاظر هم یه 10 ، 12 پیپ قیمت های کندل ساعت 9 (به وقت بروکر) وجود ندارد (با مقایسه با چند تا بروکر دیگه عرض می کنم).

مدیر عزیز تازه شما می فرمایید اگر این اتفاق افتاده کلیپ درست کنید و تیکت بدین و ... . درسته که برای مشکلات این تیپی باید تیکت درست کرد ولی این اظهار بی اطلاعی شما و انکار این رخداد، جای تعجب داره . بهتره قبل از اینکه شما جواب دوستمون رو اینگونه بدین ، یه سوال از بخش فنی بروکر بکنید که آیا این اتفاق افتاده یا نه .

ضمنا من هم از مشتریان پروپا قرص بروکر هستم و اگر این مطلب رو عنوان کردم صرفا به دلیل ارتقای سطح کاری بروکر بوده و نه خراب کردن آن

سپاس فراوان

نظر

• من فقط اطلاع رسانی کردم و امیدوارم در جهت بهبود شرایط و بالارفتن سطح کیفی ازش استفاده بشه به هیچ وجه منظور ایراد گیری یا درشت نمایی ندارم به هر حال دارم با این بروکر کار میگنم و توقع ارایه خدمات مناسب جهانی رو از دوستان دارم مطمئنن تلاش میکنند ولی بروز این مشکلات رو مستقل از پذیرش که شاید خیلی هم مهم نباشه باید در جهت رفع عوامل و فاکتورهای این اتفاق انرژی بزارند و تلاش کنند که این خیلی مهمه احترام به همه دستاندر کاران بروکر به من کوچک واجبه و ارائه خدمات مطمئن و امن جزو حقوقی است که توسط بروکر توقع رعایت آن رو دارم لطفا محکوم به جو دادن نکنیدبا آرزوی روزهایی که شاهد چنین موارد حتی جزیی نباشیماز طریق وایبر هم به بروکر اطلاع رسانی کردم هنوز جوابی دریافت نکردم

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                    با سلام خدمت اقای مدیر .
                    این مشکل سپس رفع شد .
                    در حال حاظر هم یه 10 ، 12 پیپ قیمت های کندل ساعت 10 (به وقت بروکر) وجود ندارد (با مقایسه با چند تا بروکر دیگه عرض می کنم). در ضمن در زمان قطعی متا، یک گپ در تایم یک دقیقه وجود دارد که برای بررسی بیشتر می توانید آنرا مشاهده کنید.

مدیر عزیز تازه شما می فرمایید اگر این اتفاق افتاده کلیپ درست کنید و تیکت بدین و ... . درسته که برای مشکلات این تیپی باید تیکت درست کرد ولی این اظهار بی اطلاعی شما و انکار این رخداد، جای تعجب داره . بهتره قبل از اینکه شما جواب دوستمون رو اینگونه بدین ، یه سوال از بخش فنی بروکر بکنید که آیا این اتفاق افتاده یا نه .

ضمنا من هم از مشتریان پروپا قرص بروکر هستم و اگر این مطلب رو عنوان کردم صرفا به دلیل ارتقای سطح کاری بروکر بوده و نه خراب کردن آن

سپاس فراوان
                    چون فرصت ویرایش سپری شده بود مجبور شدم مجددا پست بزنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Modi نمایش پست ها
                      افرین به شما دوست نترس و با جرات

داشتم از اینهمه بی تفاوتی دوستان که مطمنم اکثرا برای ترید و مثل بنده برای یاد گیری از اساتید محترم این فوروم اینجا جمع شده ایم و قصدمون بهیچ وجه وقت گذرانی نیست زجر میبردم که دوست اخر نیز قطعی متای اسمشو نبر را تائید کرد

ولی وقتی یک اتفاق واضح و روشن اینگونه تکذیب میشود و حواله به کابین یعنی خفه کردن صدا داده میشود انوقت این تصاویر وحشتناک و اسفباری که در مورد فرزند فروشی و یا گرسنه خوابیدن یک عده هموطن گذاشته اید،، معنی پیدا میکنه

میدونید معنیش چیه ؟؟ این که بنده بقول دوستمون ایدی modi به اتفاقات دور و ورم بی تفاوت هستم و یراحتی روی موارد روشن چشم میپوشانم و هر زمان یک بی عدالتی مشاهده میکنم از ترس اینکه مبادا اون لقمه نون بخور نمیر را جلویم نیاندازند سکوت میکنم ،، اره عزیز همهمون سکوت میکنیم

امیدوارم به خود ائیم تا ناظر فروختن ناموس کسی نباشیم

شاد باشید
                      دوست عزیز کسی تکذیب نکرده یا قصد چنین نداره ، شخصاً وضعیت خودم در مورد ااتصال به فروم و اکانت تشریح کردم.

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                      با سلام خدمت اقای مدیر .
                      این مشکل سپس رفع شد .
                      در حال حاظر هم یه 10 ، 12 پیپ قیمت های کندل ساعت 9 (به وقت بروکر) وجود ندارد (با مقایسه با چند تا بروکر دیگه عرض می کنم).

سپاس فراوان
                      من مدیر دپارتمان توسعه و تحقیق هستم و امورات تریدری و اکانت های معاملاتی هیچ دخل و تصرفی نیست که حتی اجازه سوال پرسیدن داشته باشم. هرکس در خط خودش در حال انجام خدمت هست. بنده وضعیت خودم تشریح کردم. بدون شک اگر مشکلی باشه با ارسال تیکت و بررسی بخش فنی تایید یا رد خواهد شد. اگر سمت شرکت باشه جبران ضرر ... بدون شک انجام خواهد گرفت و کسی قرار نیست بر چیزی سرپوش بگذاره یا قصد انکار اشکالات باشد . گل بی عیب خداست و وسلام

نظر

• سلام به همه کاربران محترم

از تمامی کاربران عزیز و مشتریان محترمی که قطعی 10 دقیقه ای امروز سرور را بیان و پیگیری می نمایند سپاسگذارم و چند نکته در مورد آن بازگو میکنم.
                        ابتدا آن که بله امروز سرور لایو برای مدت 10 دقیقه قطع بود و این مسئله تایید میشود ولی : .......

جناب دکتر موسوی ( Modi ) که متن زیر را در این مورد ارسال نمودید ( نقل قول از پست 2790) :
                        من هم فرمایش شما را تائید میکنم و جالبه که بقیه متاتریدر ها کار میکردند حتی دمو این بروکر اسمشو نبر هم کار میکرد ولی حساب ریل انهم در حساسترین قسمت تغیر جهت موج فریز شده بود همه روزه از این اتفاق میوفته منتهی برای احترام برخی دوستان از مطرح کردنش خودداری میکنیم ولی قطعی امروز بی سابقه بود و جالبتر اینکه زمان ریزش ها و صعودها که میخوای بیشترین کنترل را روی حساب داشته باشی این اتفاق میوفته
                        وقتی بنا به هر دلیل فنی سرور برای مدتی کوتاه قطع میشود آیا باید اینقدر آن را به عنوان یک فرصت بشمارید که با چنین لحنی " حتی دمو این بروکر اسمشو نبر " به مقایسه آن بپردازید ؟ چه قدر دنبال فرصت بودید تا قطعی سرور را چنین جلوه دهید ؟
                        " در حساسترین قسمت تغیر جهت موج فریز شده بود " واقعا فکر میکنید یک سری انسان بیکار و علاف و از طرفی تحلیلگر برتر مانند شما در بروکر نشسته اند و حساسترین قسمت تغییر جهت موج را تشخیص میدهند و سرور را قطع میکنند تا سود ملت را از ایشان بگیرند ؟ اولا که همین حساسترین قسمت تغییر جهت موج که شما فرمودید تنها 12 پیپ شد آیا برای این 12 پیپ بروکر نشسته و تحلیل میکنه و در حساسترین نقاط سرور را قطع میکنه ؟ دوما این همه خدمات ویژه برای محیا کردن بستری مناسب برای مشتریان محیا شده آیا هزینه زمانی و مالی آن با قطع کردن سرور برای 12 پیپ عقلانی و منطقی هست ؟

جالبتر اینکه زمان ریزش ها و صعودها که میخوای بیشترین کنترل را روی حساب داشته باشی این اتفاق میوفته " پاسخ این متن جنابعالی هم شبیه به متن بالا می باشد آیا واقعا 12 پیپ برای شما ریزش و صعود محسوب میشود که بیشترین کنترل را روی پوزیشن خود دارید ؟ یک نفر در آینده پست شما را مطالعه میکرد میگفت خدای من چند ده یا صد پیپ بروکر پی سی ام سرور را قطع کرده که یک مشتری چنین گفته.

لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام جناب alishm عزیز

مجددا یاد آور میشوم که قطعی امروز سرور تنها برای مدت 10 دقیقه بود و بیش از این مقدار مربوط به مسائل بروکر نبوده و همچنین دسترسی به فروم و کابین اصلا مختل نبود و در همان دقایق درخواستهای بسیاری از طریق کابین برای کنترل کردن پوزیشن ها دریافت نمودیم که تعدادی هم تیکت برای پیگیری این موضوع از مشتریان محترم دریافت نمودیم.

نظر

• بنده مجددا در کمال احترام از تمامی کاربران عزیز و مشتریان محترمی که موضوع قطعی امروز را به نیت و هدف یاری و تلاشی برای همیاری با بروکر بیان نموده اند صمیمانه تشکر میکنم و امیدوارم به پاسخ حسن نیت ایشان دیگر مشکلی از این دست در آینده رخ ندهد.

با سپاس فراوان

نظر

• امام فرمودند:آقای دکتر احمدی نژاد روی این صندلی بنشین!

نامه نیوز نوشت:
                              عبدالرضا داوری از چهره های نزدیک به احمدی نژاد در صفحه ی خود در یکی از شبکه های اجتماعی خاطره ای از رئیس جمهور سابق منتشر کرده است.
                              عبدالرضا داوري نوشت: اواخر فروردین امسال در یکی از جلساتی که خدمت دکتر احمدی نژاد بودم ، بحث به دوران تحصیلات دکتری ایشان افتاد و دکتر احمدی نژاد خاطره ای را تعریف کرد که جالب و خواندنی است.
                              دکتر احمدی نژاد گفت: «زندگی من در 45 سال اخیر تماما درگیر مساله انقلاب اسلامی بوده است اما سال 1376 که مدرک دکترایم را گرفتم مدام در ذهنم این درگیری بود که آیا بدون مدرک دکتری نمی توانستم در خدمت انقلاب باشم و آیا اخذ مدرک دکتری و عضویت در هیئت علمی دانشگاه، برای رویکردهای شخصی ام بوده یا تلاش در مسیر انقلاب اسلامی؟»
                              دکتر احمدی نژاد در ادامه گفت:« این دغدغه ذهنی تا سال 1380 با من بود. دهه فجر سال 80 یک شب خوابی دیدم که این دغدغه ام را بر طرف کرد. خواب دیدم با پژویی که آن زمان داشتم ، در جاده هراز ، از تهران به سمت شمال رانندگی می کنم و یک شیخ هم که البته نامش را نمی برم کنارم نشسته بود.
                              در جاده هراز گردنه ای هست که وقتی به آن گردنه می رسید، قله دماوند ظاهر می شود. وقتی به این گردنه رسیدیم و کوه دماوند رویت شد ناگهان دیدم در وسط جاده 3 صندلی گذاشته شده است، در دو صندلی امام خمینی و مقام معظم رهبری نشسته بودند و صندلی سوم خالی بود. پژو را کناری پارک کردم و به همراه شیخی که همسفرم بود به سمت امام و آیت الله خامنه ای رفتیم. من در کناری ایستادم اما آن شیخ همسفر ما مدام تلاش می کرد تا روی صندلی سوم بنشیند که امام خمینی به او اجازه نداد.
                              داوري نوشت: ناگهان امام خمینی رو به من کردند و با حالت تحکم گفتند: «آقای دکتر احمدی نژاد! بفرمایید روی این صندلی بنشینید! ». این گفته امام خمینی باعث شد تا آن شیخ به کناری رود و من بر روی صندلی کنار امام خمینی و آیت الله خامنه ای بنشینم.»
                              به نوشته داوري، دکتر احمدی نژاد در پایان گفت:« در همین لحظه از خواب پریدم و دیدم که نزدیک اذان صبح است. از اینکه امام خمینی مرا در خواب با عنوان «دکتر احمدی نژاد» مورد خطاب قرار داده بود احساس کردم که تحصیلات دکترایم حتما در خدمت انقلاب اسلامی خواهد بود و همین خواب و خطاب امام خمینی باعث شد تا دغدغه چهار ساله ام پس از دوره دکتری برطرف شود.»
                              انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• من گیچ شدم. Modi بزرگوار شما دکتر مهدی موسوی هستید؟

بایست اعلامیه ای درج بشه که فروم تحت کنترل دپارتمان R&D شرکت PCM هست و اردردسک و اتاق معاملات هیچ دخل و تصرفی نداره و کسی اینجا پاسخگو این امورات نیست. کابین تریدری تیکیت ارسال شده باشد بدون شک میبایست پاسخ دریافت کنید. حال ده دقیقه و پونزده پیپ در تایم فریم کاری بنده به چشم نیومده و پاسخ بنده را نبایست بر انکار مشکلات بدانید یا جو خفقان... شرکت های دیگه جز پشتیبان آنها ، شما با هیچ یک از کارمندان ارتباط نخواهید داشت اما PCM با تمام قوا در حال خدمت رسانی است .شرکت جز احترام جز رفع مشکلات و ارایه بهترین خدمات چیزی را به ارمغان نیاورده و نمیدانم چرا قصد جو سازی وجود داره و اینکه عده ای قصد دارند جو اینجا را دارای خفقان و سکوت جلوه دهند. فروم های دیگر کافیه به یکی از مدیران بگوید بالای چشمتان ابرو است ،در کسری از زمان یوزر بن خواهد شد.اینجا ماشالله انتقاد آزاد هست و گاهی برخی دوستان لطف زیادی دارند و با مدیران همچون برادرشان و محیط خانه برخورد میکنند و خلاصه جو دوستانه و راحتی است. کی و کجا چیزی باعث خفقان شده؟ تا پست های حاشیه ای از سمت مدی گرفته تا کاربران آرشیو میشه بدون اینکه یدونه پاک بشند تا اینکه کاربران در آینده با مطالعه آنها از اصل دموکراسی و حقوق کاربران آگاه باشند. انتقاد کنید سازنده در جهت پیشرفت ، بدون شک استقبال میشه . اما با سبک و سیاق مخرب قرار بر سخن باشه و کسی حرفی نزنه سنگ رو سنگ بند نمیشه .

از بذل توجه دوستان نسبت به مشکلات شرکت و پلتفرم تجاری بسیار بسیار سپاسگذارم و دستان دوستان عزیزی که ما را همراهی میکنند میبوسم.

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X