اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوست محترم

به این محفل دوستانه ولی از تشکر هراسان و خارجی پرست خوش امدید

اینکه نوشتم خارجی پرست یعنی اگر فرضا بنده یک تحلیل یا ترید با تمام ابعاد ان به درستی بگذارم حتی سختشونه یک تائیدی بکنند ولی با افتخار از سایت خارجی همون تحلیل را بصورت نیمه ( مثل اجر نیمه ) را اینجا با افتخار به نمایش میگذارند ، دو سال پیش دقیقا بر عکس بود مگه کسی از ترس امیر ( پسر عزیزم ) جرات میکرد چنین بی حرمتی به زحمت کشان داخلی بکنه ، امیر جان جات سبزه و عدم حضورت کاملا مشهوده ، تو دنیائی از انرژی بودی

الان باید خودمون برای خودمون دست بزنیم و خودمون را تشویق کنیم

عزیزم ته تنها داینامیک تریدر بلکه هر نوع تاپیک مورد علاقتان را در اون کادر جستجوی بالا سمت چپ تایپ کنید تا موارد مربوطه براتون پشت سر هم نمایان بشه

مثلا اگه بنویسی موسوی ، تاپیک های بنده را با حدود 1500 پست خواهی یافت که کل انها دو ریال ارزش ندارند

شاد باشید
    ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 11-10-2015, 11:19 AM
    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط fatemeh56 نمایش پست ها
      سلام از کجا می تونم نرم افزار داینا میک تریدر را دانلود کنم ممنون
      http://www.bestinfo2010.com/PCM/EBOO...c_Trader_6.rar
      انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• قابل توجه کسانی که وام ۲۵ تومانی خودرو میگیرند

١، سند خودرو تا ۷ سال در رهن بانک می ماند و شما تا هفت سال مجبورید این فرغون را داشته باشید.

٢، خودرو ها صفر نیستند چرا که چند سال تو پارکینگ مانده اند.

٣، حتى خودروهای صفر هم بدون کیفیت هستند . برای اطمینان از تعمیرگاه های خصوصی بپرسید.

۴، در صورت خرید خودرو صفر هر روز باید بروید نمایندگی برای رفع عیوب . تازه اگر نمایندگی جواب بدهد !

۵، عمر مفید یک لاستیک ۴ سال است که به طور میانگین ۲ سال آن سپری شده است.

۶، خودروهای داخلی از لاستیک های بی کیفیت و تاریخ گذشته داخلی و یا چینی استفاده کرده اند.

٧، اکثر ماشین های صفر در پارکینگ خودرو سازها در زمان تحریم ساخته شده اند که اکثر آنها از قطعات بی کیفیت چینی استفاده کرده اند.

٨، پس از ۷ سال معادل قیمت ۲ خودرو پول پرداخت کرده اید.

٩، پس از هفت سال خودرو شما را حتى کمتر از یک چهارم پولی که پرداخت کرده اید نمی خرند یعنی کمتر از یک دوم قیمت نقدی خودرو .

١٠، همه خودروسازها خودرو را به صورت قسطی تحویل می دهند ولی در کشور ما این طور نیست.

١١، چرا خودرو سازها برای رونق اقتصادی، وام خودرو اختصاص داده اند ؟ چرا وام را به جاهای دیگر اختصاص نمی دهند مانند کشاورزی و صنایع دیگر ؟!؟!!!

١٢، چرا خودروهای ساخت داخل فقط باید در بازار داخلی فروش برود ؟! مگر خوددرو هیوندای فقط در کشور کره به فروش می رسد ؟

١٣، بسته رونق اقتصادی نشان میدهد که کشورهای افریقایی و افغانستان و عراق و …. حاضر به خرید چنین خود رو هایی نیستند وگرنه خودروها را در پارکینگ نگه نمی داشتند.

١۴، چرا تصمیم گیرندگان رونق بسته اقتصادی، فقط هدف فروش خودرو را دارند ؟! چرا این بسته را برای خرید خانه اختصاص نمی دهند ؟!؟!!! مردم ما که به خانه نیاز بیشتری دارند تا خودرو !

١۵، بهتر بود اسم بسته رونق اقتصادی را بسته ى رونق خودرو، یا بسته ى شکستن “کمپین تحریم خودرو صفر” می گذاشتند.

١۶، اگر به این گفته ها شک دارید، به این نکته توجه کنید که چطور خودروسازها این روزها به فکر خلاص شدن از شرایط کنونی هستند.

١٧، هموطن برای حمایت از صنعت پر سود خودروسازی تا کاهش قیمت و بهبود کیفیت خودرو از خرید خودرو صفر خودداری کنید.

این همه دلیل براى نخریدن خودرو صفر کافى نیست ؟!!!
        بگذاریم حتى براى یک بار هم که شده در انجام یک کار وحدت داشته باشیم، تا نمونه و مثالى شود براى انکه بتوانیم در اینده نیز حق خود را از گرانفروشان بگیریم.
        اگر این طرح موفق شود، در اتحاد هاى بعدى هم موفق خواهیم شد. و اگر این طرح به شکست بخورد، در برنامه هاى دیگر نیز مورد ظلم واقع خواهیم شد.

نظر

• میخواهم ماشین هام چنج کنم چه وضعش هست تا کی این کمپین به راهه ما مردیم که ... عجبا

یک رفیق بزغاله دارم رفت خرید . البته خدانکنا آدم بیسواد باشه ! سواد حتما تحصیلات آکادمیک نیست . بلکه همین ندانستن پروسه نخریدن هست . چرا ملت نمیخرند ! فکر میکنند فرصتی خوب هست . اما نمیدانند که افراد زرنگ زیادی وجود دارد و اگر قرار بر خرید بود ایشان ته صف بودند. از اون روز هم باهاش رابطه ای ندارم . چون با آدم هی دارای سطح شعور کم بچرخید اتومات در شما اثر خواهد کرد. البته روز اولش هم نداشتا ، ما باهاش بودیم که خودش از نظر عقلی بالا بکشد اما متوجه شدم برخی آدم ها واقعا کمبود دارند و نیاز دارند به جا بروز دهند . کسی که نوکیسه هست این لول برایش دارای درجه بیشتری است. گناه داره تو عمرش ماشین سوار نشده حالا هم دلش خش باشه که ماشین صفر سواره ...
          ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 11-10-2015, 05:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
            میخواهم ماشین هام چنج کنم چه وضعش هست تا کی این کمپین به راهه ما مردیم که ... عجبا

یک رفیق بزغاله دارم رفت خرید . البته خدانکنا آدم بیسواد باشه ! سواد حتما تحصیلات آکادمیک نیست . بلکه همین ندانستن پروسه نخریدن هست . چرا ملت نمیخرند ! فکر میکنند فرصتی خوب هست . اما نمیدانند که افراد زرنگ زیادی وجود دارد و اگر قرار بر خرید بود ایشان ته صف بودند. از اون روز هم باهاش رابطه ای ندارم . چون با آدم هی دارای سطح شعور کم بچرخید اتومات در شما اثر خواهد کرد. البته روز اولش هم نداشتا ، ما باهاش بودیم که خودش از نظر عقلی بالا بکشد اما متوجه شدم برخی آدم ها واقعا کمبود دارند و نیاز دارند به جا بروز دهند . کسی که نوکیسه هست این لول برایش دارای درجه بیشتری است. گناه داره تو عمرش ماشین سوار نشده حالا هم دلش خش باشه که ماشین صفر سواره ...
            خلیل جان یه ضرب المثل ایرانی هست که میگه: از ماست که بر ماست .
            ما چه کردیم که الان با ما اینگونه رفتار می کنند . ما چگونه با پروژه های عوام فریبانه قبلی برخورد کردیم که الان چنین احمقانه با ما صحبت می کنند.
            زیاد به تغییر اوضاع امیدوار نباش تا وقتی که عوام مردم احساس نکند باید در خودشان تغییری ایجاد کنند.

نظر

• سلام دوستان
              امید وارم که همگی خوب خرم باشید و روزهای پر پیپی براتون ارزو می کنم
              یک شعر را استادم همیشه زمزمه می کرد و من به اجبار یاد گرفتم و بعد از چند سال به مفهومش پی بردم .
              البته پیشا پیش عذر خواهی می کنم .طنز هستش
              خر نه به نشانه جول و افسار خر است تن خر گر رود در کت شلاوار خر است
              یکی دو سه مثقال خریت ز خران چیزی نیست ادمی هست که اللحق دو سه خروار خر است
              خوش باشید

نظر

• دوستان راه های استخدام و کلا جستجو و یافتن شغل های مربوط به بازار مثل تریدری تحلیلگری... در شرکت های مالی بلدند ؟

نظر

دوستان راه های استخدام و کلا جستجو و یافتن شغل های مربوط به بازار مثل تریدری تحلیلگری... در شرکت های مالی بلدند ؟
                  خیر مهندس جان. لطفا اگه خودتان اطلاع دارید بفرمایید تا افراد مشتاق استفاده کنند.
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hameddz نمایش پست ها
                    خیر مهندس جان. لطفا اگه خودتان اطلاع دارید بفرمایید تا افراد مشتاق استفاده کنند.
                    ممنون
                    راهش که من بلدم . دوستان دیگر رو میطلبه ببینم چکار میکنند

نظر

دوستان راه های استخدام و کلا جستجو و یافتن شغل های مربوط به بازار مثل تریدری تحلیلگری... در شرکت های مالی بلدند ؟
                      هرکس تمایل داره فرا بگیره و فرصت یابی کند به من در تلگرام بک پیغام ارسال کند.

Telegram.me/fxcma

موفق باشید

نظر

• سلام من به دو تا از بروکرهای معروف ایمیل زدم برای باز کردن حساب. fxcm که اصن جواب نداد pepperstone هم گفت خیر
                        الان من یه سوال داشتم بعد از کریسمس که تحریم ها لغو شد امکان باز کردن حساب در بروکر های معروف هست؟

نظر

• با بروکرهای آمریکایی نمی توانید حساب داشته باشید چه قبل از تحریم چه بعد از تحریم
                          ویرایش توسط devoshca : https://www.traderha.com/member/4179-devoshca در ساعت 11-12-2015, 02:42 AM
                          تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                          در این سایت و در تلگرام
                          SmartSignalFX@

نظر

• نوشته اصلی توسط picasso نمایش پست ها
                            سلام من به دو تا از بروکرهای معروف ایمیل زدم برای باز کردن حساب. fxcm که اصن جواب نداد pepperstone هم گفت خیر
                            الان من یه سوال داشتم بعد از کریسمس که تحریم ها لغو شد امکان باز کردن حساب در بروکر های معروف هست؟
                            اگر آشنا داری توی آمریکا یا اروپا بگو واست باز کنه . البته به نام خودش ...

بعدش من اینجاها همه داشتم ، پی سی ام رقابت میکنه با نامبر وان ها . بخدا fxcm و fxpro یه چیزای دیدم که مفت حساب بهم بده حاضر به ترید نیستم. حالا جای بحث نیست و حرف بزنیم عده ای فک میکنند سنگ پی سی ام دارم به سینه میزنم. من همیشه افراد را به تفکر و تحقیق تشویق کردم و اینم خوبه تجربه کنید و حساب همه جا داشته باشید تا متوجه حرفم بشید. به اقوام دوست آشنا اعتماد داری بگو واست راحت میتونه وا کنه . مشکلی هم نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط pcmfund نمایش پست ها
                              اگر آشنا داری توی آمریکا یا اروپا بگو واست باز کنه . البته به نام خودش ...

بعدش من اینجاها همه داشتم ، پی سی ام رقابت میکنه با نامبر وان ها . بخدا fxcm و fxpro یه چیزای دیدم که مفت حساب بهم بده حاضر به ترید نیستم. حالا جای بحث نیست و حرف بزنیم عده ای فک میکنند سنگ پی سی ام دارم به سینه میزنم. من همیشه افراد را به تفکر و تحقیق تشویق کردم و اینم خوبه تجربه کنید و حساب همه جا داشته باشید تا متوجه حرفم بشید. به اقوام دوست آشنا اعتماد داری بگو واست راحت میتونه وا کنه . مشکلی هم نیست
                              این کار شدنی نیست
                              چون ip که عوض شود ، بروکر حسابو میبنده و علت را جویا میشه و اگر اعلام کنید که در مسافذت هستید، حداکثر 6 ماه میتونید با ip ایران کار کنید
                              تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                              در این سایت و در تلگرام
                              SmartSignalFX@

نظر

• نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                                این کار شدنی نیست
                                چون ip که عوض شود ، بروکر حسابو میبنده و علت را جویا میشه و اگر اعلام کنید که در مسافذت هستید، حداکثر 6 ماه میتونید با ip ایران کار کنید
                                من کار کردم و مشکلی پیش نیومد . دوستم اعلام کرده بود ایشان استاد راهنما و مشاورم هستند که کانکت میشند برای عیبیابی و گاهی آموزش و تریدری ...
                                دستورات معاملاتی را بیشتر به ایشان میسپردم ست کنند.

خوب اصلا اینا ارزش نداره اینکارا بکنیم .شما با یک vps اون کشور هم باز قادر هستید .
                                ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 11-12-2015, 01:40 PM

نظر

پردازش ...
                                X