اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستا در مورد تلفن اعتباری ایرانسل ابهامی داشتم این جماعت واقعا دزد هستند یا من توهم میکنم شارژم زود تمام میشه ؟
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• [
      QUOTE=moslemb;109691]دوستا در مورد تلفن اعتباری ایرانسل ابهامی داشتم این جماعت واقعا دزد هستند یا من توهم میکنم شارژم زود تمام میشه ؟[/QUOTE]

گزینه 1 درست است.

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
        دوستا در مورد تلفن اعتباری ایرانسل ابهامی داشتم این جماعت واقعا دزد هستند یا من توهم میکنم شارژم زود تمام میشه ؟
        به نظر من که از همراه اول خیلی بهتره. تا حالا هم مشکل زود تموم شدن شارژ برنخوردم البته اذیتهای کوچیکی کردند که طبیعی است مثلا اس ام اس سند نمیشه ولی پولش کم میشه ولی در بقیه موارد حداقل با من درست رفتار کردند

ارادتمند---------------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• [IMG][/IMG]

نیم کیلو باش ولی مرد باش

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
          معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
          -----------------------------------------------------------------------------------------------
          «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
          هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

• کودکی از مسئول سیرکی پرسید:

چرا فیل به این بزرگی را با طنابی به این کوچکی و ضعیفی بسته اید؟ فیل میتواند با یک حرکت به راحتی خودش را آزاد کند و خیلی خطرناک است!

صاحب فیل گفت:...
            این فیل چنین کاری نمیتواند بکند. چون این فیل با این طناب ضعیف بسته نشده است.
            آن با یک تصور خیلی قوی در ذهنش بسته شده است.

کودک پرسید چطور چنین چیزی امکان دارد؟

صاحب فیل گفت: وقتی که این فیل بچه بود مدتی آن را با یک طناب بسیار محکم بستم. تلاش زیاد فیل برای رهایی اش هیچ اثری نداشت، و از آن موقع دیگر تلاشی برای آ ز ا د ی نکرده است.
            فیل به این باور رسیده است که نمیتواند این کار را بکند!

هر کدام از ما، با نوعی فکر بسته شده ایم که مانع حرکت ما به سوی پیروزی است.
            ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 12-13-2013, 12:54 AM
            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نظر

• حرفی ندارم

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                  کودکی از مسئول سیرکی پرسید:

چرا فیل به این بزرگی را با طنابی به این کوچکی و ضعیفی بسته اید؟ فیل میتواند با یک حرکت به راحتی خودش را آزاد کند و خیلی خطرناک است!

صاحب فیل گفت:...
                  این فیل چنین کاری نمیتواند بکند. چون این فیل با این طناب ضعیف بسته نشده است.
                  آن با یک تصور خیلی قوی در ذهنش بسته شده است.

کودک پرسید چطور چنین چیزی امکان دارد؟

صاحب فیل گفت: وقتی که این فیل بچه بود مدتی آن را با یک طناب بسیار محکم بستم. تلاش زیاد فیل برای رهایی اش هیچ اثری نداشت، و از آن موقع دیگر تلاشی برای آ ز ا د ی نکرده است.
                  فیل به این باور رسیده است که نمیتواند این کار را بکند!

هر کدام از ما، با نوعی فکر بسته شده ایم که مانع حرکت ما به سوی پیروزی است.
                  ممنون مصطفی عزیز از این سخن سنجیده ات ......

واقعا این جمله آخری رو باید با طلا نوشت چون خیلی از ترس های ما بی مورد اند .....

در کل دمت گرم بازم از اینها بگذارید اگه زحمتی نیست

متشکرم

نظر

• کره شمالی امروز جمعه از اعدام شوهر عمه رهبر این کشور به اتهام خیانت خبر داد.

IMG10595385.jpg

جا داره که بنده همینجا مراتب تسلیت و تاسف خود را خدمت عمه ی گرامی ایشون اعلام کنم و از خداوند منان ،علو درجات رو برای آن مرحوم و صبر جلیل را برای بازماندگان طلب نمایم .
                    تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
                    که رحــ ـم اگر نکند مدعـی ، خدا بکنـــد

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
                      ممنون مصطفی عزیز از این سخن سنجیده ات ......

واقعا این جمله آخری رو باید با طلا نوشت چون خیلی از ترس های ما بی مورد اند .....

در کل دمت گرم بازم از اینها بگذارید اگه زحمتی نیست

متشکرم
                      سلام
                      با تشکر از مصطفی وبقیه دوستان
                      من خودم نیازمند به هدایتم.
                      از دیدی دیگر : بگذارید نگاهمان را بسط دهیم.قدری تامل کنیم
                      از چند بعد بحث رو ادامه میدم با اجازه دوستان
                      بله به نظرم در مورد ما افراد غیر معصوم هر چه که از کودکی فاصله میگیریم تا وقتی که بعضی از ما به پیری .کهولت سن و نسیان حافظه می رسیم.
                      در این بازه زمانی به درست یا غلط قید و بندهایی از زندگی یا روزگار. تجربه و ...به ما می چسبد.
                      اینکه کدام قید و چقدر از آن خوب است ما (اسوه الحسنه) داریم.
                      خداوند در قرآن پیامبر اسلام(ص) را به عنوان بهترین
                      الگو کافی دانسته (شخصی عزیز که مکارم اخلاق را کامل کرده)
                      من و شما مختاریم .از بین دو لشکر عقل ولشکر جهل یکی را در هر حالی از احوالات زندگی انتخاب کنیم.
                      من که یک بار بیشتر به این دنیا نمیایم پس اگر قراراست عادت کنیم به چیزی بهتره به صفات خوب عادت کنیم .( حتی اگر نماز خواندن فرد را از روی عادت بدانند).
                      روی دیگر سکه را هم ببینید که عادت به صفت زشت هم وجود دارد.
                      واگر ازخوبی و لشکر عقل انتخاب نکنیم. شیطان بیکار ننشسته.
                      البته به نظرم با لا قیدی از عقل به قید وبندخوردن به جهل وشیطان نزدیکتر میشویم.
                      در روایات ما توصیه به بازنگری وتوجه هر شب قبل از خواب نسبت
                      به روزی که گذشت شده. واگر اهل غفلت باشیم از شفاعت شفاعت کنندگان هم دور خواهیم شد.
                      در نتیجه بهتر است.هر روزو هر شب تکانی به خود بدهیم.
                      اوضاع را بررسی کنیم .
                      شاید قیدی که داریم یااشتباه بوده یا شرایطی را رعایت نمیکنیم که
                      ما را به نتیجه نمیرساند. بیشتر اهل تفکروعمل باشیم.
                      نکند در ناخوداگاه مغزمان نسبت به امر خوبی لج کردهایم .
                      گیر فکری ما کجاست. حسادت دروغ حرص . به چیست
                      نسبت به راستی وفادار باشیم تا فردا گیر دروغ های بزرگ وبزرگتر
                      نیافتیم .(بعضی وقتها به خودمان دروغ میگوییم)
                      در این مثال دوستمان فکر میکنیم که فیل به نوعی اسیر است
                      آیا ما خودمان واقعا آزادیم یا فقط تصورمان این است.
                      اگر من خودم را مثلا نسبت به صراط مستقیم الهی دین اسلام
                      و چار چوب آن را در زندگی ام پیاده نکنم و بی تفاوت باشم.
                      و خودم را آزاد بنامم در این صورت آیا ازدست شیطان هم آزادم ؟.
                      ..... چیه ؟. ترس چیست؟ . سعادت چیست؟. راه رهایی چیست ؟

راستش بعضی نا ملایمات در زندگی با گذشت بهتر حل میشه تا با انتقام. (این جمله را یادمون نره: آدمی که میبخشه یک عمر راحته
                      ولی کسی که انتقام میگیره یه شب راحته)
                      بالاخره من که نمیتونم این همه بار مشکلات رو بار منفی رو و...روبا
                      خودم در طول زمان ودر طول این سفر پر مشقت زندگی با خودم حمل کنم.تا کجا باید فکر چیزی که ارزش نداره رو از گذشته بکنم .
                      بی خبر از اینکه زمان حال و عمر مفیدم داره میگذره .و من همش در
                      گذشته سیر و ناملایمتهای گذشته را یاد آوری تا کی؟
                      (اگرگناه و اشتباهمان یادمان باشدو به فکر اصلاح وجبران باشیم خوبه ولی اگر به ایکاش بگذره چی)
                      جلو ضرر رو از هر جا بگیریم منفعت است.
                      در ادامه حدیثی از امام علی (ع):بهشت با عمل صالح بدست می آید نه
                      با آرزو.

هر که برای خود احترام قائل باشد خواهشهای نفسانیش در نظر او بی ارزش می شود.

خوب دوستان در انتها به نکته ای اشاره میکنم.: اگر نسبت به عامل محیط شکایت داشته باشیم خداوند در قرآن فرموده :چرا مهاجرت نکردی(زمین خدا وسیع است) بله دوستان ما در جامعه مدنی نیستیم در واقع ما در جامعه مهاجر زندگی میکنیم مهاجر الی الله
                      آخرت همین الان با عمل خودمان داریم میسازیم.(فکر کنید پرده ای
                      افتاده فعلا آخرت را نمی بینیم اما پیامبر(ص)میدید.)
                      بیائیم با رهایی از قید و بند صفات بی ارزش وپست به سوی رستگاری و جاودانگی منزل همیشگیمان آخرت قدم برداریم
                      این منزل دنیا موقتی و متاعی کم ارزش است اما اگر درست از
                      اون استفاده کنیم می توانیم بارزشترین چیزها رو در بهترین
                      قرارگاه به صورت جاودانه داشته باشیم.
                      اینها رویا نیست با عمل صالح به آن خواهیم رسید.
                      اگر دنیا برای مومن جایی پست وزندان وراهی سخت نمود پیدا کرده
                      وبتواند در همین مسیر دنیا خود را بالاخره به ..... حقیقی برساند
                      با عمل صالح و رحمت الهی قطعا در آخرت به ..... وسعادت حقیقی میرسد.
                      همانا پس از هر سختی آرامش و راحتی است.

سعادتمند و پیروز باشید.
                      ویرایش توسط sibabi : https://www.traderha.com/member/11967-sibabi در ساعت 12-13-2013, 07:01 PM

نظر

• سلام
                        یه متن جالب و قرمز از مجموعه کلاه قرمزی

یکی از زیباترین و ماندگارترین دیالوگ ها بین فامیل دور و اقای مجری
                        آقای مجری: واسه چی در ُ باز گذاشتی؟ فامیل دور: واسه بهار .از در بسته دزد رد می.شه ولی از در باز رد نمی.شه. وقتی یه در ُ باز بذاری که دزد نمیاد توش. فکر می.کنه یکی هست که در ُباز گذاشتی دیگه. ولی وقتی در بسته باشه، فکر می.کنه کسی نیست ُ یه عالمه چیز خوب اون .تو هست ُ می.ره سراغ.شون دیگه. در باز ُ کسی نمی.زنه. ولی در بسته رو همه می.زنند. خود شما به خاطر این.که بدونی توی این پسته دربسته چیه، می.شکنیدش. شکسته می.شه اون در. دل آدم هم مثل همین پسته می.مونه. یه سری از دل.ها درشون بازه. می.فهمی تو دلش چیه. ولی یه سری از دل.ها هست که درش بسته .اس. این.قدر بسته نگهش می.دارند که بالاخره یه روز مجبور می.شند بشکنند و همه.چی خراب می.شه. آقای مجری: در دل آدم چه.جوری باز می.شه؟
                        فامیل دور: در دل آدم با درد دله که باز می.شه گردآوری: گروه سرگرمی سیمرغ

نظر

• درس های بزرگی که از زندگی یاد گرفتم:
                          لطف مکرر میشه حق مسلم
                          به هیچ کس بیش از حد لطف نکنید.
                          نه تنها ممنونتون نمیشن بلکه طلبکارتون هم میشن

نظر

• دانلود رایگان انواع pdf آموزشی استراتژهای فارکس

www.zeoosforex.ir
                            ویرایش توسط original : https://www.traderha.com/member/10492-original در ساعت 12-14-2013, 06:25 PM
                            درس این زندگی از بهر ندانستن ماست
                            این همه درس بخوانیم و ندانیم که چه

نظر

• نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
                              درس های بزرگی که از زندگی یاد گرفتم:
                              لطف مکرر میشه حق مسلم
                              به هیچ کس بیش از حد لطف نکنید.
                              نه تنها ممنونتون نمیشن بلکه طلبکارتون هم میشن
                              سلام و عرض ادب خدمت جناب رجب زاده عزیز
                              غیر از این هم جزء نوادر هست...

خوبی که از حد بگذرد نادان فکر بد کند..
                              امام علی (ع)

موفق باشی عزیز
                              چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• ای داد و بیداد ، زندگی ما همش شده پول و مقام غافل از اینکه با این رویه چه به اینها
                                برسیم چه نرسیم زندگی را باخته ایم .

امروز رفتم سراغ ماجرای امیر علی اکبری اولین ایرانی دارنده مدال طلای وزن 120 کیلو کشتی
                                فرنگی و اینها رو خوندم و نوشتم و کلی هم روانم تقویت شد :

اژدهای ورزش نما همچنان قربانی میگیرد

این شرح رویداد اولین ایرانی برنده مدال طلای 120 کیلو جهان
                                گریه های قهرمان کشتی ایران در یک برنامه تلویزیونی
                                و این باور سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در رقابت.های جهانی مجارستان
                                چمن.گلی:دوپینگ علی.اکبری توطئه است
                                و این تنها یکی از اتهام زدن ها :
                                شناگر 16 ساله چینی: قسم می.خورم که دوپینگ نکرده.ام
                                ثانیه هائی بیشتر از کسب دومین مدال طلا توسط یی شیون نگذشته بود که بی بی سی
                                امکان استفاده او از مواد نیرو زا ( دو پینگ ) را مطرح کرد . و همینکه امیر علی اکبری حکم
                                محرومیت دائمی خود را توطئه اربابان فدراسیون جهانی کشتی اعلام کرد باز همان بی بی سی
                                یک نظر خواهی در مورد دوپینگ او مطرح کرده و تنها نظرهائی که به شرزنش اکبری میپردازند
                                منتشر میکند . امیر علی.اکبری هم.چنین گفت: ای کاش هیچ وقت به وزن 120 کیلوگرم نمی.آمدم؛ چون وزنی نیست که بخواهند به ایران مدال طلای المپیک بدهند. حالا که فکر می.کنم، به این نتیجه می.رسم که ای کاش در 96 کیلوگرم می.ماندم تا مافیای کشتی این.طور مرا قربانی نمی.کرد.
                                و اینهم قضاوت ناصر نوربخش مربی سابق کشتی فرنگی
                                نوربخش: امیر علی.اکبری به خودش ظلم کرد/ مسئولان این موضوع را جدی بگیرند
                                او میگوید ( واقعیت امر این است او با این حرکت به خودش ظلم کرد چراکه در هیچ یک از ابعاد زندگی، دیگر جایگاهی نخواهد داشت. )
                                یعنی چه ؟ در نهایت او از شرکت در مسابقات محروم شود . ولی گفتن اینکه او دیگر در هیچ یک از ابعاد زندگی
                                جایگاهی نخواهد داشت کینه توزی و ناجوانمردی نیست ؟ مافیای فیلا حکم محرومیت از کشتی صادر کرد و این
                                ایرانی حکم محرومیت از همه زندگی و بود و نبودش را !
                                از دشمنان شکایت برند به دوستان
                                چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم
                                و این صفحات فیس بوک در حمایت از امیر علی اکبری
                                حامیان امیر علی اکبری
                                حامیان امیر علی اکبری
                                ویرایش توسط rashid : https://www.traderha.com/member/7373-rashid در ساعت 12-15-2013, 01:50 AM

نظر

پردازش ...
                                X