اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بدون شرح ...

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• سلام
      اگر کسی بخواهد با پول کسی در بازار معامله کنه شرایط قانونی برای قرارداد بستن و محاسبه سود و زیان طرفین چگونه است؟
      ممنون میشم دوستان نظر بدهند

نظر

• سلام
        اگر کسی بخواهد با پول کسی در بازار معامله کنه شرایط قانونی برای قرارداد بستن و محاسبه سود و زیان طرفین چگونه است؟
        ممنون میشم دوستان نظر بدهند

نظر

• معمولا از حساب های pam یا حسابهای زولو ترید و یا سایت متا تریدر و برای این کار ها استفاده می شود
          آموزش تو اینترنت زیاد هست بگردی پیدا می شود

نظر

• نوشته اصلی توسط zoomer20 نمایش پست ها
            معمولا از حساب های pam یا حسابهای زولو ترید و یا سایت متا تریدر و برای این کار ها استفاده می شود
            آموزش تو اینترنت زیاد هست بگردی پیدا می شود
            سلام
            بنده کلا قراره با سرمایه شخص دیگه ای ترید کنم وخواستم ببینم عرف چی هست و اگر سود کردیم این سود با چه نسبتی بین طرفین تقسیم خواهد شد و همچنین ضرر....

نظر

• نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
              سلام
              بنده کلا قراره با سرمایه شخص دیگه ای ترید کنم وخواستم ببینم عرف چی هست و اگر سود کردیم این سود با چه نسبتی بین طرفین تقسیم خواهد شد و همچنین ضرر....
              سلام،

معمولا بروکرها یه همچین نمونه قراردادهایی دارن. چون ممکنه تریدرهایی از طرف بروکر روی سرمایه مشتریان کار کنند.

اگر حسابتون سنگین هست پیشنهاد میکنم با پی سی ام کار کنید چون اونها خودشون قراردادهای رسمی و قانونی برای سرمایه گزار و سرمایه پذیر دارند.

نظر

• نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
                سلام

عرف این است که با پول خودت کار کنی و از مردم پول برای مدیریت نگیری چون عاملی برای استرس و افزایش ترس هست و کلا تمام احساسات تریدر را دو سه برابر تشدید می کند .
                در یک کارگذار حساب های پم را بررسی کن ، بعد از اینکه چنذ حساب رو بررسی کردی ملاک کار میاد دستت
                ویرایش توسط zoomer20 : https://www.traderha.com/member/7785-zoomer20 در ساعت 09-24-2017, 12:08 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Traderha نمایش پست ها
                  سلام،

معمولا بروکرها یه همچین نمونه قراردادهایی دارن. چون ممکنه تریدرهایی از طرف بروکر روی سرمایه مشتریان کار کنند.

اگر حسابتون سنگین هست پیشنهاد میکنم با پی سی ام کار کنید چون اونها خودشون قراردادهای رسمی و قانونی برای سرمایه گزار و سرمایه پذیر دارند.
                  سلام
                  الان پیشنهادتون اینه که سرمایه را تو پی سی ام بیاریم یا اینکه پی سی ام برامون مدیریت کنه یا اینکه پی سی ام حاضره سرمایه در اختیار بذاره یا..

نظر

• نوشته اصلی توسط zoomer20 نمایش پست ها
                    عرف این است که با پول خودت کار کنی و از مردم پول برای مدیریت نگیری چون عاملی برای استرس و افزایش ترس هست و کلا تمام احساسات تریدر را دو سه برابر تشدید می کند .
                    در یک کارگذار حساب های پم را بررسی کن ، بعد از اینکه چنذ حساب رو بررسی کردی ملاک کار میاد دستت
                    اگر شما علمش را داشته باشی و بتونی با هنر و علمت جذب سرمایه کنی چه اشکالی داره عزیز

نظر

• امید وارم هرگز پی به این نبرید که چرا افراد قبل از شما گفته اند با سرمایه دیگران ترید نکنید

نظر

• شما از نظر شرعی و قانون ایران میپرسید دیگه ؟؟؟ از نظر شرعی وقتی شما و سرمایه گزارتون روی هر درصدی توافق کنید که هم توی سود شریک باشه هم توی ضرر مشکلی نیست . نباید سرمایه گزار فقط توی سود شریک باشه ( که تبدیل به ربا میشه ) از نظر قانونی هم هفت هشت سال پیش من از سازمان بورس سوال کردم ( چون هدف سازمان جذب سرمایه به سمت بورس ایران بود ) پشت تلفن گفتند که فقط معامله روی پول خودتون صحیح هست و فعالیتهایی مثل جذب سرمایه و یا بی آی بودن یا بروکر تاسیس کردن در ایران و ... صحیح نیست ( که همون موقع دو کارگزاری pfk و کارآمد بسته شدند . سایت سیگنال ایران بسته شد و خیلی اتفاقای دیگه ) و میتونه مشکل ساز بشه . حالا شما دوباره میتونید تماس بگیرید و در مورد قوانین به روز سوال کنید که احیانا اتفاقی نیافته براتون ...
                        البته که همه انگشتان دست مثل هم نیستند . ولی قویا تاکید میکنم که تا 100% از سودده بودن خودتون برای مدت طولانی ( حداقل دو سه ساله ) مطمئن نباشید درگیر حس قوی طمع نشید چون دیدم و شنیدم اکثر کسانی ( به غیر از انگشت شمار ) که چنین کاری کردند دچار مشکلات بزرگ و بعضا فاجعه آمیز شدند . خیلی با احتیاط در این مسیر قدم بردارید چون ممکن هست هم خودتان و هم خانواده اتان و هم نزدیکترین افرادتان و هم افراد دیگه زندگیشان تحت تاثیر قرار بگیره ...

موفق باشید
                        وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
                        اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
                        ولی
                        بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

• سلام به همه دوستان
                          یک سؤال؟
                          متاتریدر من وقتی که بازش می کنم، سنگین بالا میاد، برای رفع این موضوع باید چه کار کنم؟
                          سیستم دوال کور هست، آیا با ارتقاء سیستم این مشکل رفع میشه؟
                          آیا ویندوزم کند شده و نیاز به نصب مجدد ویندوز دارم؟
                          یا؟
                          فیلمش رو هم میذارم که ببینید.

http://pcmupload.traderha.com/uploads/1506652098531.rar

تشکر پیشاپیش از جوابی که خواهید داد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
                            سلام به همه دوستان
                            یک سؤال؟
                            متاتریدر من وقتی که بازش می کنم، سنگین بالا میاد، برای رفع این موضوع باید چه کار کنم؟
                            سیستم دوال کور هست، آیا با ارتقاء سیستم این مشکل رفع میشه؟
                            آیا ویندوزم کند شده و نیاز به نصب مجدد ویندوز دارم؟
                            یا؟
                            فیلمش رو هم میذارم که ببینید.

http://pcmupload.traderha.com/uploads/1506652098531.rar

تشکر پیشاپیش از جوابی که خواهید داد.
                            برا منم زیاد پیش اومده ولی نمیشه گفت اشکالش از کندی سیستم و ... هست
                            معمولا زمانی این پیش میاد که از ترمینال نصب شده از قبل ( در ویندوز های قبلی)استفاده میکنید
                            به نظرم شما چارت هاتون زیاد انباشته شده پروفایلهاتونو مرتب کنین و جارت های اضافی ( بویژه چارت های تایم پائینی مثل 1 دقیقه که هیستوری طولانی ای دارند) رو پاک کنید شاید درست بشه
                            اگه حل نشد همه چیز با دانلود کجدد ترمینال حل میشه
                            Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                            There is also a time to buy and a time to sell
                            !

Rocco fund
                            13:21 26.12.2016

نظر

• نوشته اصلی توسط WOLF.051 نمایش پست ها
                              برا منم زیاد پیش اومده ولی نمیشه گفت اشکالش از کندی سیستم و ... هست
                              معمولا زمانی این پیش میاد که از ترمینال نصب شده از قبل ( در ویندوز های قبلی)استفاده میکنید
                              به نظرم شما چارت هاتون زیاد انباشته شده پروفایلهاتونو مرتب کنین و جارت های اضافی ( بویژه چارت های تایم پائینی مثل 1 دقیقه که هیستوری طولانی ای دارند) رو پاک کنید شاید درست بشه
                              اگه حل نشد همه چیز با دانلود کجدد ترمینال حل میشه
                              ===
                              جناب ولف سلام
                              ضمن تشکر مجدد از پاسخ شما ، چند تا توضیح میدم خدمتتون:
                              یکی اینکه بنده 25 تا جفت ارز که یکیش طلاست، روی چارتم لازم دارم بنابراین نمی تونم حذفشون کنم.
                              دوم اینکه تحلیلها و رسم خطوط و نصب اندیکاتورها و تمپلیتها رو از اول سال 2016 روی چارتهام ذخیره دارم و باید داشته باشمشون.
                              سوم اینکه من با چارتهای 30 دقیقه به بالا سر و کار دارم، چطوری چارتهای پایین تر رو پاک کنم؟
                              باز هم تشکر پیشاپیش از شما

نظر

• درود به همگی.
                                سوالی دارم از محضر دوستان. بتازگی ویندوز رو عوض و متاتریدر جدید نصب کرده ام. چطور میتونم تمپلیت رو به متاتریدرم اضافه کنم؟
                                Truth Alone Triumphs
                                حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

پردازش ...
                                X