اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام و درود

محمد اصفهانی

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• دو واقعیت!!

چارلی چاپلین :
      من هر قدر با کار طنز، کوشش کردم تا مردم " بفهمند"
      اما آنها فقط " خندیدند " !

امام سجاد (ع) :
      پدرم با برترین مردان زمان خویش در خون غلطید تا مردم " بفهمند" اما آنان فقط" گریه کردند " !
      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
        دو واقعیت!!

چارلی چاپلین :
        من هر قدر با کار طنز، کوشش کردم تا مردم " بفهمند"
        اما آنها فقط " خندیدند " !

امام سجاد (ع) :
        پدرم با برترین مردان زمان خویش در خون غلطید تا مردم " بفهمند" اما آنان فقط" گریه کردند " !
        سلام
        آقا مصطفی منبع این حدیث رو هم میشه ذکر کنید.
        من اینترنت سرچ کردم ولی هیچ جا براش منع و سند ذکر نشده بود!!!
        هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• وقتی از فروم و مارکت دورم احساس خلاء درونی میکنم ، واقعاً دپرس میشم اگه پشت مارکت ننشینم ، حال زیاد هم بشینیم دچار افسردگی و کسالت در روح و روان میشویم . سعی خواهم کرد که برنامه ریزی را منسجم کرده و از هفته آتی مثل سابق بیشتر تایم را در اینجا و پشت مارکت بگذرانم. مدتی خودم اصلاً با نت سرو کار نداشتم و در سفر بودم.امروز برگشتم و لب تابم روشن کردم . بخدا از کارهای دیگه جز کار تریدری راضی نیستم و دلم نمیخواد انجام بدم اما مجبورم ، فردا اطرافیان و نسل ما بهره میبرند ، وقتی من در گور برم دیگه تریدری و ایم عالمی که هستم با خودم بردم به گور و سودی به کسی نمیرسد . این دوران هم تمام میشود اما واقعاً اعصاب خرد کنیه . شاید برنامه ریزی کردم و اینکارو به کسی دیگر سپردم و خود کاملاً از این حیطه ( کار ترانزیت ) خارج بشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
            وقتی از فروم و مارکت دورم احساس خلاء درونی میکنم ، واقعاً دپرس میشم اگه پشت مارکت ننشینم ، حال زیاد هم بشینیم دچار افسردگی و کسالت در روح و روان میشویم . سعی خواهم کرد که برنامه ریزی را منسجم کرده و از هفته آتی مثل سابق بیشتر تایم را در اینجا و پشت مارکت بگذرانم. مدتی خودم اصلاً با نت سرو کار نداشتم و در سفر بودم.امروز برگشتم و لب تابم روشن کردم . بخدا از کارهای دیگه جز کار تریدری راضی نیستم و دلم نمیخواد انجام بدم اما مجبورم ، فردا اطرافیان و نسل ما بهره میبرند ، وقتی من در گور برم دیگه تریدری و ایم عالمی که هستم با خودم بردم به گور و سودی به کسی نمیرسد . این دوران هم تمام میشود اما واقعاً اعصاب خرد کنیه . شاید برنامه ریزی کردم و اینکارو به کسی دیگر سپردم و خود کاملاً از این حیطه ( کار ترانزیت ) خارج بشم.
            خلیل جان

حیف هست که آدمی به استعداد تو از بازارهای مالی فاصله بگیره... قطعا می تونی برنامه ریزی موثری برای فعالیت در بازار برای خودت معین کنی که هم به کار و حرفه اصلی خودت برسی و هم در بازار تحلیل و ترید کنی... خیلی ها رو دیدم تو این سالها که تحلیلگران موفقی بودند و بالکل از بازار رفته اند... به نظرم نباید بگذاری این اتفاق بیفته و استعدادی که داری در نطفه خفه بشه...

قربانت- بهزاد
            ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 10-28-2015, 01:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
              خلیل جان

حیف هست که آدمی به استعداد تو از بازارهای مالی فاصله بگیره... قطعا می تونی برنامه ریزی موثری برای فعالیت در بازار برای خودت معین کنی که هم به کار و حرفه اصلی خودت برسی و هم در بازار تحلیل و ترید کنی... خیلی ها رو دیدم تو این سالها که تحلیلگران موفقی بودند و بالکل از بازار رفته اند... به نظرم نباید بگذاری این اتفاق بیفته و استعدادی که داری در نطفه خفه بشه...

قربانت- بهزاد
              دقیقا درسته دکتر جان

شما لطف دارید . واقعا سخته چهار سال شغل اصلی و اول و آخرت بخوای دور بشی . هیچ کاری ارزش دور ماندن از کار و زندگی ات ندارد. انشالله خیره

نظر

• سلام
                شاید خطابم با مسولین و ناظر سایت باشه .البته شاید هم خودم راهشو بلد نباشم .
                اینکه گاهی مشتاقی که تحلیلهای استادی را دنبال کنی ولی وقتشو نداشته باشی که هر دقیقه به سایت سر بزنی .برام خیلی اتقاق می افته که استادی تحلیل یا مطلبی میزاره و یک کاربر بلا فاصله پشت سرش یک پست در همان تاپیک میزاره .چی میشه ؟ ده دقیقه نگذشته اسم اون استاد حذف میشه و مثل من نمیتونم بفهمم و تحلیل را دنبال کنم .
                حالا نمیدونم من بلد نیستم یا اینکه باید راه چاره ای اندیشید.
                ممنون میشم راهنماییی کنید
                برای رسیدن به هدف به صبر احتیاج دارید تا شانس

نظر

• سخنانی قاطع و زیبا از مولا علی (ع)در نکوهش دنیا پرستی

ای بندگان خدا شما را سفارش میکنم که دنیا را وا گذارید زیرا او شمارو وا خواهد گذاشت ، شما به مانند مسافری هستید که راهی را می پیماید و گمان میبرد که به پایانش میرسد ، اما مقصدی را در نمی یابد ، و در همین تلاش هستید که ناگهان مرگ را می یابید .

پس به پیروزی ها و نازش های دنیایی دل نبندید و به زیورها و بهره هایش شادمان نباشید ، و از گرفتاریها و ناگواریهایش به زاری و ناله نیفتید . زیرا چیرگی و زیبایی و نعمت هایش همه پایدار نمی ماند و سختی و درد هایش همیشگی نیست ، هر روزگاری در این دنیا گذرا و هر زنده ای در آن ناپایدار است .

آیا سرنوشت پدرانتان به شما پند و اندرز نمی دهد ؟ آیا ندید گذشتگان بر نگشتند و حاضران باقی نمی مانند ؟ آیا نمی بینید مردم دنیا شبانه روزها را با حالتی گوناگون سپری میکنند ؟ برخی می میرند و برخی می گریند برخی بیمارند و برخی از آن ها عیادت میکنند ؟ و عده ای در بستر مرگ جان می دهند؟

مردم در جستجوی دنیا هستند و مرگ در جستجوی آن هاست، مردم از سرنوشت خود بی خبرند ، آیندگان به دنبال گذشتگان می روند ، ای مردم آگاه باشید . دنیا دورانی نا پایدار است ، نورهای فریبنده اش زود به خاموشی می گرایند سایه اش ماندگار نخواهد بود . و حیوان سرکشی است که به کسی سواری نمی دهد ، بلکه لگد می پراند . تیرانداز ماهری است که نیرومند ترین مردان را به خاک می افکند .

ای عزیزان بدانید دنیا و آینده اش ناشناخته و مبهم است ، شادمانیش با اندوه در آمیخته است، توانمندی انسان ها (جوانی) به ناتوانی و سستی (پیری) می گراید .
                  خداوند رحمت آرد بر آن کس که درباره ی دنیا بیندیشد و عبرت آموزد و بینایی یابد ، زیرا هر آنچه در دنیا است نابود می شود و آخرت پایدار است ، آنچه در انتظار است فرا می رسد ، و هر آینده ای اگر چه به نظر دور آید ، نزدیک است .
                  ویرایش توسط tester : https://www.traderha.com/member/18733-tester در ساعت 10-28-2015, 09:15 PM
                  پروردگارا
                  اکنون اراده ی شخصی خود را بر محراب می نهم تا قربانی اراده ی تو شود .
                  اراده ی تو نه اراده ی من .
                  به وقت تو نه به وقت من
                  .طریق تو نه طریق من
                  .چنین است که آنچه طلبیده ام در یک چشم به هم زدن انجام می پذیرد

نظر

• دلارکد جفت ارزی که شیطنت میکنه در حد تیم ملی بورکینافاسو...

یعنی الان حتما باید میومدی خط روند صعودی رو میشکستی بعد صعود میکردی؟؟؟

من مدتهاست این جفت ارزو بوسیدمو گذاشتمش کنار...

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                      دلارکد جفت ارزی که شیطنت میکنه در حد تیم ملی بورکینافاسو...

درود دوست عزیز و گرامی
                      بازار هست دیگر ، گاهی وقتا دلش میخواد با تریدرها بازی بکنه و تمام قوانین رو هم زیر پا بزاره ! اما خب هیجانش به تمام لذت های دنیا میرزه ، به خصوص برای ما ایرانی ها که از نبود هیجان دچار یخ زدگی شدیم توی روزهای تکراری زندگی ، من خودم روی پوند/ین زیاد کار میکنم یعنی جفت ارز اصلیم برای معامله ، تا دلت بخواد از این حرکات عجیب غریب میکنه اونم روی تایم های بالا ! ولی خب هیچ موقع از دست این دیوانگی هاش ناراحت نشدم بلکه عاشقش شدم ... باور کن مثله گاو وحشی هست که به سرش بزنه نه حمایت و نه مقاومت و نه خط روند ، هیچی رو نمیشناسه ...

پاینده باشی

نظر

محسن جان باز هم کانادا که دوسش داری حرکت زد )

نمیدونم چرا اصلا نمیتونم با این مدل ترند لاین ها ارتباط خوبی بر قرار کنم
                        مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

محسن جان ، مدت هاست اصلا توجه ای به دلار کد نمی کنم. ترید که هیچ حتی جرات تحلیل هم روی این جفت ارز ندارم!
                          به چند دلیل از جمله همپوشانی بازگشایی بازار آمریکا و کانادا و همزمان شدن انتشار آمارهای اقتصادی این دو کشور. از طرفی هم اقتصاد کانادا شدیدا با قیمت نفت در ارتباطه ! به همین دلایل نوسانات ناگهانی در این جفت ارز خیلی زیاده.
                          این همه جفت ارز هست حالا چرا دلار کد ناهنجار اونم تایم یکساعته!
                          ویرایش توسط Technical Trader : https://www.traderha.com/member/12644-technical-trader در ساعت 10-29-2015, 12:12 PM
                          انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• نوشته اصلی توسط DIMEBAG نمایش پست ها
                            درود دوست عزیز و گرامی
                            بازار هست دیگر ، گاهی وقتا دلش میخواد با تریدرها بازی بکنه و تمام قوانین رو هم زیر پا بزاره ! اما خب هیجانش به تمام لذت های دنیا میرزه ، به خصوص برای ما ایرانی ها که از نبود هیجان دچار یخ زدگی شدیم توی روزهای تکراری زندگی ، من خودم روی پوند/ین زیاد کار میکنم یعنی جفت ارز اصلیم برای معامله ، تا دلت بخواد از این حرکات عجیب غریب میکنه اونم روی تایم های بالا ! ولی خب هیچ موقع از دست این دیوانگی هاش ناراحت نشدم بلکه عاشقش شدم ... باور کن مثله گاو وحشی هست که به سرش بزنه نه حمایت و نه مقاومت و نه خط روند ، هیچی رو نمیشناسه ...

پاینده باشی
                            دوست من چكاريه اخه اين همه جفت ارز خوب...من قلبم ضعيفه سراغ اين جور هيجانها نميرم...تريد برام با آرامش لذتبخش ترين چيزه

نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
                            محسن جان باز هم کانادا که دوسش داری حرکت زد )

نمیدونم چرا اصلا نمیتونم با این مدل ترند لاین ها ارتباط خوبی بر قرار کنم
                            ازش متنفرم : ))

اميرجان اگه مشكلي در رسم وجود داره يا نكته اي هست خوشحال ميشم گوشزد كني...

نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
                            محسن جان ، مدت هاست اصلا توجه ای به دلار کد نمی کنم. ترید که هیچ حتی جرات تحلیل هم روی این جفت ارز ندارم!
                            به چند دلیل از جمله همپوشانی بازگشایی بازار آمریکا و کانادا و همزمان شدن انتشار آمارهای اقتصادی این دو کشور. از طرفی هم اقتصاد کانادا شدیدا با قیمت نفت در ارتباطه ! به همین دلایل نوسانات ناگهانی در این جفت ارز خیلی زیاده.
                            این همه جفت ارز هست حالا چرا دلار کد ناهنجار اونم تایم یکساعته!
                            كارن جان ممنون از توضيحت...واقعا انتخاب جفت ارز مناسب براي تريد خيلي مهمه...اكثر دوستان وقتي به يه استراتژي ميرسن ميخوان اونو روي همه جفت ارزها پياده كنن و طبعا ممكنه در دراز مدت نتيجه مطلوبي نگيرن در صورتي كه ابتدا بايد مخضوصا كسايي كه تريد كوتاه مدت ميكنند ابتدا جفت ارز مناسبو انتخاب كنن بعد استراتژيشونو پياده كنن اينطوري درصد موفقيت بالاتر ميره...

يعني اين دلار كد موقعيت با احتمال 99 درصد هم بده من يكي حتي سمتشم نميرم...
                            ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 10-29-2015, 12:46 PM

نظر

• جفت ارز مناسب برای ترید الزاما به معنای حرکت بیشتر از نظر مقدار پیپ یا رنج حرکتی نیست.
                              به عنوان مثال اگر فرضا جفت ارز مناسب برای ترید از لحاظ فاندامنتال دلارکانادا فرانک انتخاب بشه آیا فراریت یا رنج حرکتش بیشتر از دلارکانادابه دلار خواهد بود؟ جفت ارز مناسب به نظرم اونی هست که پایین ترین اسپرد رو داشته باشه. هر چه اسپرد پایین تر باشه عمق اون جفت ارز بیشتر و در نتیجه اتکای به شکست یا تبدیل سطوح میتونه قابل استنادتر باشه.
                              ترند لاین : اصولا هر خطی که در چارت هر تعداد از افراد بکشند به صورت رندوم در گذشته یا در آینده ممکنه قیمت بهش واکنش نشون بده. عقیده من اینه که اگر قیمت در جایی به خطی واکنش میده به خاطر وجود اون خط در اون ناحیه نیست بلکه این قیمته که به صورت رندوم از اون نقطه برگشت کرده. میدونم خیلی از دوستان با این حرفم مخالف هستن ولی به نظر من پول بک هم دلیل دیگه ای جز خط روند داره چنانچه میبینیم بعضی مواقع پول بک نمیکنه یا پول بک نصفه نیمه میکنه یا دوباره بر میگرده و رد میکنه .... و در این جور مواقع جواب و دلیل ما اینه که حرکت قدرتمند بود یا شارپ بود و فرصت نداد یا شکست فیل شد و هیچ موقع فکر نمیکنیم که واقعا از نظر جریان اردری چرا این اتفاقات افتاد. در هر صورت فکر نمیکنم سرمایه میلیاردی هج فاندا و بانکایی که مث افعی در کمین هم نشستن تو این جنگ جهانی سوم، صرفا با تکیه بر این مفاهیم کلاسیک که به غلط و شاید عمدا تو ذهن ما جا انداختن ورود و خروج کنه به بازار. با تقدیم احترام.
                              ویرایش توسط Mohsen-FX : https://www.traderha.com/member/7671-mohsen-fx در ساعت 10-29-2015, 04:06 PM
                              https://t.me/MoRaFx

نظر

• یه جای بسیار زیبا در جنوب ساری در منطقه کوهستانی

سعی میکنم هر وقت فرصت داشته باشم برم اونجا ، سقف 9 اطاق و همچنین سقف سالن این منزل بزرگ ، معرق کاری شده ، تمام درهای ورودی اطاق ها با نام خدا مزین شده

http://pcmupload.traderha.com/uploa...6298523211.jpg
                                ویرایش توسط devoshca : https://www.traderha.com/member/4179-devoshca در ساعت 10-31-2015, 06:15 PM
                                تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                                در این سایت و در تلگرام
                                SmartSignalFX@

نظر

پردازش ...
                                X