اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PyGentleman نمایش پست ها
    اگر چنین بود شرکتهای بزرگ در وال استریت همیشه به دنبال نخبگان و نابغه های ریاضی و ریاضیدانان قدر نبودند و آنها رو با پاداشهای چند میلیون دلاری استخدام نمیکردند ... البته که همون شرکت ها هم دوران ضرردهی رو تجربه میکنند ولی اکثرا در طولانی مدت سودهای کلان دارند و دلیل این سودها چیزی نیست غیر از اینکه از سیستمی ( هم از نظر نیروی انسانی تحلیلی و هم از نظر نیروی انسانی تحقیقاتی و هم از نظر ابزارهای تحلیلی و حتی از نظر رانت اطلاعاتی ) بسیار دقیق و ظریف با نظم بسیار بالا فعالیت میکنند ...

پس در مارکت معمولا کسانی موفق هستند که پس از تحقیقات لازم و رسیدن به نتیجه مطلوب با رعایت مدیریت سرمایه و ریسک ( که عدم رعایتش هم میتونه به بعد روانی و هم به بعد سرمایه ای تاثیر بگذاره ) معاملاتی کاملا منظم و دقیق و به عبارتی بسیار تمیز انجام بدهند
    در مورد مدیریت سرمایه و ریسک بحثی نیست...در مورد دقت و ظرافت و داشتن نظم هم بحثی نیست...

همه اینها قابل انجام است اما یک ذهن ساده اندیش و ساده نگر و منطقی را هر کسی ندارد و این برمیگردد به شرایط زندگی هر شخص و هر شخصی که میتواند از این بازار با یک دید ساده و منطقی سود کلان کسب کند دقیقا مصداق یک نخبه است...

این بازار ساده تر از ان است که فکرش را بکنید...انقدر ساده است که به دلیل این سادگی بسیار بسیار زیاد حقیقت بازار را کسی نمیبیند جز کسانی که ذهنی ارام ، ساده نگر و منطقی دارند...

موفق باشید...
    ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 06-28-2017, 08:45 AM

نظر

• World awaits first ever Trump-Putin meeting

فایل های پیوست شده
      ویرایش توسط ali_mobayyen : https://www.traderha.com/member/4389-ali_mobayyen در ساعت 07-07-2017, 03:17 PM

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• سلام، دوستان کسی. هست که در حال حاضر در ترکیه اقامت داشته باشه و تریدر باشه؟ دولت ترکیه تریدینگ رو ممنوع کرد، می.خوام بدونم چه می.شه کرد؟

نظر

• سلام دوستان، من عضو جدید هستم و میخوام وارد بورس بشم. چه کتاب هایی رو برای شروع کار معرفی می کنید؟

نظر

• همچنان در حال بهینه سازی :

https://t.me/MoRaFx

نظر

• نوشته اصلی توسط mojgan.a نمایش پست ها
              سلام دوستان، من عضو جدید هستم و میخوام وارد بورس بشم. چه کتاب هایی رو برای شروع کار معرفی می کنید؟
              اگه میخواین تکنیکال کار کنید به نظر من همون کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی عمده مطالب مورد نیاز رو گفته.
              هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• آیا میدانستید

درزمان قديم که يخچال نبود، خنك.ترين آب قنات در تهران، قناتى بود كه بعدها زندان قصر در آن ساخته و بنا شد. بعد از آن، هركس به زندان مي.افتاد، مي.گفتند رفته آب خنك بخوره.
                و اين اصطلاح بعدها شامل همه زنداني.هايي شد كه به زندان مي.افتادند!!

قدیما که تهرانیها با ماشین دودی میرفتن زیارت شاه عبدالعظیم
                پول رفت و برگشت ماشین رو باید اول میدادن
                برای همین اهالی شهر ری که مطمئن بودن اینا چون پول بلیط رو قبلا دادن حتما برمیگردن خونه هاشون, الکی تعارف میکردن که تو رو خدا شب پیش ما باشین!!!
                .
                .
                از اونجا تعارف شاه عبدالعظیمی ضرب المثل شد...

جامهای شراب در قدیم دارای هفت خط بودند و هرکس بنا بر ظرفیتش تا یک خط خاص میتوانست شراب بنوشد.
                این خطها عبارت بودند از
                ۱-مزور
                ۲-فرودینه
                ۳-اشک
                ۴-ازرق
                ۵-بصره
                ۶-بغداد
                ۷-جور.
                هرکس شراب خوار قهاری بود و میتوانست تا خط هفتم شراب بخورد به هفت خط معروف میشد.
                بعضی مواقع شخصی برای خودنمایی تقاضای پر کردن جام تا خط هفتم میکرد ولی نمیتوانست همه شراب را بنوشد.در اینجا دوستانش برای حفظ آبروی او تا خط جور ,شراب او را سر میکشیدند و اصطلاح جور کسی را کشیدن از اینجا ضرب المثل گردید

اصطلاح "بوق سگ" چیست؟ اینکه گفته می شود از صبح تا بوق سگ سر کارم!!

در قدیم بازارها دارای چهار مدخل بودند که شبانگاهان انان را با درهای بزرگ می بستنذ. وتمامی دکانها نیز به همین طریق قفل می شدند .از انجا که همیشه احتمال خطر میرفت،نگهبانانی نیز شب در بازار پاسبانی میدادند. به دلیل اینکه نمی توانستندتمامی بازار را کنترل کنند ، سگهای وحشی به همراه داشتند که به جز خودشان به ** دیگری رحم نمی کردند. پاسبانان شب، در ساعت معینی از شب، در بوق بزرگی که ازشاخ قوچ بود ، با فاصله زمان معینی می دمیدند . بدین معنا که عنقریب سگها را دربازار رها خواهیم کرد . دکانداران نیز سریع محل کسب خود را ترک کرده وبه مشتریان خود میگفتند دیر وقت است وبوق سگ را نواختند. از ان زمان بوق سگ اصطلاح دیر بودن معنا گرفته !

به مختارالسلطنه گفتند که ماست در تهران خیلی گران شده است. فرمان داد تا ارزان کنند. پس از چندی ناشناس به یکی از دکان.های شهر سر زد و ماست خواست.

ماست فروش که او را نشناخته بود پرسید : چه جور ماستی می.خواهی ؟ ماست خوب یا ماست مختارالسلطنه !

وی شگفت.زده از این دو گونه ماست پرسید.

ماست فروش گفت: ماست خوب همان است که از شیر می.گیرند و بدون آب است و با بهای دلخواه می.فروشیم. ماست مختارالسلطنه همین تغار دوغ است که در جلوی دکان می.بینی که یک سوم آن ماست و دو سوم دیگر آن آب است و به بهایی که مختارالسلطنه گفته می.فروشیم. تو از کدام می.خواهی؟!

مختارالسلطنه دستور داد ماست فروش را جلوی دکانش وارونه از درختی آویزان کرده و بند تنبانش را دور کمر سفت ببندند. سپس تغار دوغ را از بالا در لنگه.های تنبانش بریزند و آنقدر آویزان نگهش دارند تا همه آب.هایی که به ماست افزوده از تنبان بیرون بچکد!

چون دیگر فروشنده.ها از این داستان آگاه شدند، همگی ماست.ها را کیسه کردند!!!
                وقتى ميگن فلانى ماستشو كيسه كرده يعنى اين...

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سلام دوستان عزیز
                  دوسالی هست به انجمن سر نزدم و خداروشکر یکسالی هسهستش که با وجود علاقه ام به فارکس از اون فاصله گرفتم دلیلم برای فاصله گرفتن از فارکس ضرر نبود چون من بعد از مدتها تونسته بودم حسابم رو به سود تقریبا ثابت هرچند خیلی کوچیک برسونم
                  دلیلم فقط و فقط این بود که احساس کردم پولی که از فارکس نصیب من بشه پول حلالی نیست.. چون همون لحظه که من در حال سود کردن هستم یک نفر در یک جای دنیا همونقدر رو ضرر کرده.. و برای من خارجی و اینا نداره همه بنده خدا هستیم ..خواستم اینو بگم دوستان بیشتر به این موضوع توجه کنن و دنبال شغلی باشن که منفعت عام داشته باشه..

نظر

• سود وام بانکی 36 درصد حتما حلاله. تفکراتی داریم بخدا....
                    ویرایش توسط Mohsen-FX : https://www.traderha.com/member/7671-mohsen-fx در ساعت 07-11-2017, 04:29 AM
                    https://t.me/MoRaFx

نظر

• نوشته اصلی توسط جودی آبوت نمایش پست ها
                      سلام دوستان عزیز
                      دوسالی هست به انجمن سر نزدم و خداروشکر یکسالی هسهستش که با وجود علاقه ام به بازار تبادلات ارزی از اون فاصله گرفتم دلیلم برای فاصله گرفتن از بازار تبادلات ارزی ضرر نبود چون من بعد از مدتها تونسته بودم حسابم رو به سود تقریبا ثابت هرچند خیلی کوچیک برسونم
                      دلیلم فقط و فقط این بود که احساس کردم پولی که از بازار تبادلات ارزی نصیب من بشه پول حلالی نیست.. چون همون لحظه که من در حال سود کردن هستم یک نفر در یک جای دنیا همونقدر رو ضرر کرده.. و برای من خارجی و اینا نداره همه بنده خدا هستیم ..خواستم اینو بگم دوستان بیشتر به این موضوع توجه کنن و دنبال شغلی باشن که منفعت عام داشته باشه..
                      بازار بورس ایران که سرمایه مردم تو خرید سهام بانک صادرات و آکنتور گیر کرده، حلال حلاله. کارمزد 1.5 درصد کارگزارای بورس حلاله اما کارمزد 2 یا 3 پیپی فارکس حرام و نجس هستش! حرام اون آمپولیه که قیمتش دو میلیون تومنه(این جمله ای بود از حمید فرخ نژاد تو فیلم گشت ارشاد)
                      اینکه من با مدرک فوق لیسانس با سه سال سابقه کار باید بیگاری ازم بکشند و حقوق ناچیزی اونم با تاخیر سه ماهه بدهند حلاله!!!!! سود بانکی 23 درصد بانک آینده حلاله!

نظر

• Fall seven times and stand up eight.” Japanese Proverb

اگر هفت بار افتادید، هشت بار برخیزیر.

ضرب المثل ژاپنی

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

نظر

• آیا کشور ما مدرن می.شود؟

ویکتور پِلِوین (Victor Pelevin) رمان نویس روس در رمان ۲۰۰۸ (۱) خود، مدرن بودن را چنین تعریف می کند:

• – قطارهای روسی سر موقع برسند و حرکت کنند؛
                            • – کارکنان رشوه نگیرند؛
                            • – قضات به تلفن.های توصیه.ای پاسخ ندهند؛
                            • – تجار درآمد خود را به لندن نبرند؛
                            • – پلیس راهنمایی و رانندگی با حقوق خود راحت زندگی کنند؛ و
                            • – ساکنان Rublyovka (منطقه اعیان نشین بیرون مسکو) همه به Christopal Skeya (زندانی در مسکو) منتقل شوند.

تاریخ سیاسی روسیه همانند تاریخ ما به شدت تحت تأثیر مسائل فقیر و غنی بوده است. ناتوانی در پرکردن این شکاف طبقاتی به پوپولیسم و اقتدارگرایی منجر شده است. پرکردن شکاف طبقاتی یا ایجاد عدالت، رفاه و حقوق مدنی برای شهروندان بدون قاعده.مندی و حکومت قانون امکان.پذیر نیست. حکومت قانون ضرورتاً حکومت دموکراتیک نیست. سنگاپور یک حکومت قانون، قاعده و شفافیت است اما حکومت دموکراتیک نیست. انگلستان سه قرن حکومت قانون بود در حالی که هنوز یک قرن نشده که دموکراتیک شده است. دموکراسی بدون نظام حزبی و تسلط بخش خصوصی بر اقتصاد تحقق پیدا نمی کند. با شرایط فعلی رسیدن به دموکراسی در خاورمیانه اگر عزمی باشد نزدیک به نیم قرن کار دارد. مدرن شدن یک طیف است. بعضی به اشتباه فکر می کنند که مدرن بودن یعنی مصرف کالاهای لوکس، پوشیدن لباس.های گران قیمت، سوار شدن اتوموبیل آلمانی و زندگی در خانه.های بزرگ. کاملاً بد فهمیده اند. مبنای مدرن بودن در افکار و رفتار است و نه در نوع مصرف.

ریشه فلسفی مدرن بودن در مدنیّت است. شخصِ مدرن به تکثّر برداشت و اندیشه معتقد است و نظر خود را صرفاً یک نظر در میان نظرات دیگر تلقی می.کند. شخصِ مدرن، متفاوت بودن فکری انسان.ها را حق آن.ها می.داند. شخصِ مدرن با دلیل و fact با دیگران تعامل می کند نه تخیلات، توهمات و شنیده.ها. شخصِ مدرن به کسی که به او می.گوید: من شما را دوست ندارم، می.گوید حقِ شماست که مرا دوست نداشته باشید؛ مگر قرار است همه مرا دوست داشته باشند. شخصِ مدرن در هیچ شرایطی دشنام نمی.دهد، پرخاش نمی.کند بلکه تلاش می.کند ریشه.های جهل طرف مقابل را کشف کند. شخصِ مدرن نه اجازه می.دهد دیگری وارد حریم خصوصی او شود و نه در حریم خصوصی دیگران دخالت می.کند. اما یک ویژگی شخصِ مدرن بسیار تعیین کننده در جامعه مدنی و حکومت قانون است: به محض اینکه پای خود را از منزل بیرون گذاشت در سطح جامعه برای تمامی شهروندان، حقوق انسانی قائل است.

تابحال دیده اید: سرنشینان یک اتوموبیل گران قیمت یک میلیارد تومانی، چگونه پوست میوه، دستمال کاغذی و خاکستر سیگار به بیرون پرتاب می.کنند؟ تابحال دیده اید چهار نفر آهسته با هم در عرض یک پیاده رو قدم می زنند و گپ می.زنند و مانع عبور دیگر شهروندان می.شوند؟ تابحال دیده اید پیاده روهای نزدیک به رستوران.های فست.فود ساعت دوازده شب چگونه مملو از آشغال است؟ آیا تابحال دیده اید راننده.ای نه دوبله بلکه در ردیف سوم پارک کرده و رفته است و ترافیک خیابان را مختل نموده است؟

صدها رفتار مانند اینها ضدّ مدرن بودن است. فکر کردن، استدلال آوردن، مؤدب بودن، احترام گذاشتن، نظیف بودن، رعایت حقوق دیگران را کردن، قانون را رعایت کردن، منظم بودن، صد متر دورتر رفتن ولی درست پارک کردن، وظیفه شناس بودن، مالیات دادن، درآمد بدون زحمت را قبول نکردن، دقیق بودن، حرف بیهوده نزدن، تخریب نکردن، غیبت نکردن، قانع بودن، دورغ نگفتن، انتهای صف ایستادن، تهمت نزدن، وجدان کاری داشتن و صدها اندیشه و رفتار دیگر از مشتقات مدرن بودن است.

درست می.فرمایید اگر همه این گونه رفتار کنند کشور بهشت می.شود؛ حتی اگر هفتاد درصد این گونه عمل کنند ایده آل است. ملت.ها و سرنوشت آن.ها با خصلت.های اکثریت تعیین می.شود. اگر اقلیتی درست رفتار کند فایده.ای ندارد. ژاپن، ژاپن شده است چون ۹۵ درصد مدرن رفتار می.کنند.

رمان نویس روس نمی.گوید دموکراتیک شویم بلکه مدرن شویم: قانون را رعایت کنیم، رشوه نگیریم، به حقوقی که می.گیریم قانع باشیم و با رانت صاحب خانه نشویم. بی دلیل نیست وقتی گفته می.شود بعضی کشورها در خاورمیانه هنوز وارد عصر مدرنیته نشده.اند چه برسد به دموکراسی که تحمل اندیشه.های متفاوت، رقابت حزبی و دولت حداقلی در آن متصور است.

چگونه جوامع مدرن می.شوند؟ تاریخ غرب، آسیا و آمریکای لاتین به ما به وضوح پاسخ می.دهد. بسیار روشن و شفاف: انرژی، عزم، اراده، همت، خواست و تصمیم مسئولین و نخبگان سیاسی یک کشور است که جامعه را مدرن می.کند. اول خودشان عمل می.کنند و سپس با دقت و جدیّت بر اجرای قوانین نظارت می.کنند. نخبگانی که خود قانون را رعایت نکنند نمی.توانند از جامعه انتظار مدنیّت داشته باشند. هنگامی که یک وزیر با رانت زندگی نکند سپس می.توان انتظار داشت که آحاد مردم با حقوقی که می.گیرند نیز زندگی کنند. خوشا به حال مردم، حکومت و قوه قضائیه کره جنوبی که وقتی متوجه شدند رئیس جمهور خلاف کرده با او برخورد کردند. روحیات، افکار، خواست.ها و پایگاه اجتماعی نخبگان یک کشور، سرنوشت آن را تعیین می.کند.

جامعه و حکومت قانون یا مدرن شدن یک تصمیم است. بی عدالتی، فساد مالی، رانت، ورود عده.ای خاص به حوزه.های دولتی و کتمان واقعیت.ها از جمله زمینه.هایی بودند که باعث شدند تا سیستم پهلوی دوم علی رغم کارهای عمرانی نتواند تداوم پیدا کند. وقتی جامعه مدرن می.شود که دولت و نخبگان سیاسی بخواهند مدرن شوند و سیستم قانونی را نهادینه کنند. جامعه در عصر مجازی سریع متوجه می.شود که آیا قانون برای همه است یا عده.ای. برای شناخت یک جامعه و حکومت و آیندۀ آن باید اول سراغ نخبگان سیاسی و درجۀ رعایت قواعد و قوانین از سوی آن.ها رفت. آلمان، سوئیس، ژاپن، سنگاپور، کره.جنوبی، کانادا، نروژ، سوئد و دانمارک نمونه.های بارز هستند. هیچ اتفاقی در طبیعت تصادفی نیست. رعایت قواعد پاسخ می.دهد. ثروتمند شدن در آلمان با قاعده است و نه رانت. بخش حقوقی دفتر صدراعظم آلمان، مهم.ترین بخش از حاکمیت این کشور است زیرا هر تصمیم و عملی باید با تأیید بخش حقوقی انجام شود. اگر بخش حقوقی غفلت کرد حتی یک خبرنگار می.تواند توجه همه را به نقض قانون جلب کند. رمان.نویس روس هم همین را می.خواهد. او نمی.گوید ثروتمند نشوید بلکه با رعایت قاعده به ثروت برسید و این فرصت برای همه فراهم باشد.

نکته علمی آخر: در تمامی کشورهایی که مدرن شده.اند و حکومت قانون تشکیل داده.اند، نخبگان سیاسی به لحاظ احساسی، عقلی، وجدانی و تاریخی، تعلق خاطر عمیقی به کشور، خاک و وطن دارند.
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

نظر

• نوشته اصلی توسط جودی آبوت نمایش پست ها
                              سلام دوستان عزیز
                              دوسالی هست به انجمن سر نزدم و خداروشکر یکسالی هسهستش که با وجود علاقه ام به بازار تبادلات ارزی از اون فاصله گرفتم دلیلم برای فاصله گرفتن از بازار تبادلات ارزی ضرر نبود چون من بعد از مدتها تونسته بودم حسابم رو به سود تقریبا ثابت هرچند خیلی کوچیک برسونم
                              دلیلم فقط و فقط این بود که احساس کردم پولی که از بازار تبادلات ارزی نصیب من بشه پول حلالی نیست.. چون همون لحظه که من در حال سود کردن هستم یک نفر در یک جای دنیا همونقدر رو ضرر کرده.. و برای من خارجی و اینا نداره همه بنده خدا هستیم ..خواستم اینو بگم دوستان بیشتر به این موضوع توجه کنن و دنبال شغلی باشن که منفعت عام داشته باشه..
                              دوستان گفتنیها رو گفتند و حرفی نموند
                              فقط این رو یادت باشه کسی که توانایی داشته باشه از بازار ارز پول بکشه بیرون قطعا از شیر مادر حلال تر هست
                              و بستگی داره تعریف شما از حلال و حرام چی باشه . تنها تعریف از حلال " خرید با قیمت واقعی و فروش با قیمت واقعی " هست که البته در بازار فارکس کاملا خلاف ایران شما ارزش واقعی ( و دقیق ترین قیمت 1 ثانیه ی پیش) رو خرید و فروش می کنید
                              جالب تر از این اونه که شما اول به سود رسیدید و بعد به فکر حلال و حرامی اون
                              Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                              There is also a time to buy and a time to sell
                              !

Rocco fund
                              13:21 26.12.2016

نظر

• سلام
                                دوست عزیز من از این بازار فاصله گرفتم به همون دلایلی که گفتم وگرنه بسیار افردای که میشناسم که بالای ده ساله دارن ضرر میکنن و دست بردار هم نیستن چون اعتیاد دارن.. من اگر به این اعتقاد نمیرسیدم انقدر عاشق فارکس بودم که برای فان هم شده بیخیال نمیشدم

الانم ایمیل اومد که نقل قول داشتین و اومدم
                                دوستان البته گفتنی خاصی نگفتن! فقط گفتن چون وام پرسود و بیگاری کشیدن و دزدی حرامه پس فارکس حلاله! بنابراین دلیلی ندیدم که بخوام جوابی برای حرفاشون داشته باشم و البته من قصد قانع کردن کسی ندارم
                                اما در جواب شما! با توجه به گفته هاتون اگر تنها دلیل برای حلال بودن یه کاری خرید و فروش در قیمت واقعیه پس خرید و فروش در قیمت واقعیه مواد مخدر هم حلاله!
                                نون حلال تکلیفش روشنه خرید و فروش باید دارای دو سر سود باشه(البته گاهی پیش میاد یکی از طرفین ضرر کنه) ولی نباید حتما و همیشگی باشه یعنی من با سود کردنم صدرصد به یکی ضرر بزنم! با کلی اندیکاتور و ابزار و تحلیل و غیره پول از جیب یکی دیگه بردارم و قرار بدم توی جیب خودم! بدون انجام کار مفیدی

نظر

پردازش ...
                                X