اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
    بنده هم مثل شما تنها دسترسی به تاپیک های ایشون را دارم

بار دیگر دوستان رو ارجاع میدم به قسمتی از جملات جناب گیتی که همین قسمت به صورت نهفته پرده از راز بازار برمیدارد... :

-------------------------------------------

با توجه عدم اگاهی و شناخت مسیر و شرایط محیطی، بهترین روش برای شناسایی قله بررسی مسیری است که طی کردیم.

این بررسی تنها با مقایسه عددی است که ارتفاع سنج در طول مسیر صعودی داده است.

پس فقط به قله ها نگاه می کنیم.

بنابراین اگر از قله اول به هر دلیلی رد شدیم، می توانیم امیدوار باشیم که در این حالت بر روی قله ایستاده ایم. و ...

زیرا تنها عامل شناسایی قله ارتفاع می باشد.

پس : اگر از قله قبلی به هر سختی و فشاری گذر کردیم، می توانیم امیدوار باشیم که بر روی قله ایستاده ایم. ( تنها می توانیم امیدوار باشیم که روی قله ایستاده ایم )

سوال تکنیکال : چرا و به چه دلیلی در تحلیل تکنیکال بسیاری از تحلیل گران الگوی Double Top را شناسایی و معرفی می کنند ؟
    آیا از ادامه مسیر آگاه هستند ؟
    و یا آنکه شناختی از کلیت مسیر دارند ؟

در ادامه آیا بعد از گذر از آخرین قله در مسیر بازگشت ( شیب منفی - نزول - کاهش ازتفاع ) در نوع سنگ ها و مسیر تفاوت هایی را شناسایی و کشف می کنند ؟

اجازه بدید بیشتر از این جلوتر نرویم.

تا همینجا کافیست که بدانیم :
    هدف از کوه نوردی رسیدن به قله های بالاتر
    و
    هدف از پرش در دریا و رفتن به عمق دریا رسیدن به کف پائین تر می باشد.

طبیعت به زیبایی این مطلب را برای ما مشخص نموده است.

-------------------------------------------------------------------------------

در این نوشته همه چیز گوباست هیچ عکس و مطلب دیگه ای لازم نیست...

منتها چشم ها نمیبنند...

اما انان که به دنبال درک واقعیات هستند به مقصود خواهند رسید...

موفق باشید و شادی سراسر وجودتان...
    محسن جان سلام

میدونم که شما از نظر دیدگاه خیلی شبیه جناب گیتی بودید و میدونم تا حالا هم کلی تجربه در این دیدگاه به دست آوردید
    امکانش هست مفصل(کم نه) از این تجربیات بگید لطفا؟؟؟
    خیلی خیلی ممنون میشم.
    همون قضیه آشوب و نظم در بازار
    رسیدن به سطوح تعادل و رد شدن یا نشدن از این سطوح
    گذاشتن استاپ پشت این سطوح و خوردن استاپ اما برگشت به پشت سطح
    همین موارد
    ممنونم

نظر

• درود بر تمام دوستان عزیز

امیدورم همه خوب باشید.

خواستم نمونه ای از لطف و محبت دوستان را خدمتتان نشان دهم تا متوجه شوید داستان چیست. البته بارها به مدیریت محترم انجمن گزارش شد اما متاسفانه تنها با جواب صبور باشید و ... پاسخگو بودند.

شادی سراسر وجودتان

فایل های پیوست شده
      ویرایش توسط پولدوست : https://www.traderha.com/member/10107-پولدوست در ساعت 12-01-2016, 01:32 PM

نظر

• سلام جناب گیتی اگر براتون مقدوره یک کانال تلگرام راه بیندازید من شما خیلی مسائل مالی یاد گرفتم واقعا شما یک نابغه ترید هستید ممنون

نظر

• درود بر شما

کناره عزیز.

من هیچ چیز نیستم. دوستان موفق بسیاری در این انجمن هستند و اساتید بزرگواری.

حتما دوستان شما را یاری خواهند کرد.

شادی سراسر وجودتان

نظر

• جناب گیتی اگه گه گاهی هم تحلیل هم بزارید خوبه استفاده میکنیم خواهشن فعال شید حالا یا تلگرام یا سایت یا هر جا که خودتون صلاح میدانید خیلی ها استفاده میکنن حتی هفته ای یک بار حرفی که از دل براید به دل نشیند من از سایت قیمتها شما رو میشناسم واقعا حرف های جدید و قشنگ میزنید من تمام صحبت های شما رو سیو کردم با تشکر از بزرگ واری شما

نظر

• ادب از که آموختی
              از بی ادبان

نظر

• سلام
                ما نیز از جنابعالی خواهشمندیم در صورت امکان فعالیت خود را مجددا قوت دهید.
                مطمئنا تمام همکاران حمایت خود را از کاربران باتجربه و صاحب نظر دریغ نخواهند کرد.
                امیدواریم با پاسخ مثبت شما آخر هفته ای شاد برای تمام دوستان رقم بخورد.
                لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• سلام دوستان
                  درخواست یک راهنمایی داشتم از دوستانی که از اینترنت و کامپیوتر سررشته دارن!
                  من برای تحلیل بازار، یک پوشه دارم که اسمش رو گذاشتم «پوشه ابزار کار» که در این پوشه برای هر جفت ارز یا هر سهمی یک فایل اکسل دارم که این فایلها اول هر ماه جدید میلادی دوباره نویسی میشه و فایلهای ماه قبل رو بایگانی می کنم، در کنار اینها تمپلیتها و پروفایلهای متاتریدر4 رو هم هر چند روز یک بار دوباره ذخیره می کنم که اگر به هر دلیل چارتی از متاتریدر حذف شد سابقه و پیشینه تحلیلهام از دست نره، ولی این فایلهای اکسل بایگانی شده رو هم باید همیشه دم دست داشته باشم. کل حجم این «پوشه ابزار کار» از ابتدای سال جاری میلادی تا حالا حدود 200 مگ شده و در آینده بیشتر هم خواهد شد.
                  حالا سؤال من اینه که چه راه حلی پیشنهاد میشه برای اینکه:
                  1- احتمال حذف این پوشه از کامپیوترم به هر دلیلی به صفر برسه .
                  2- نیاز به انتقال دائم و مستمر دیتاهای مربوط به تمپلیتها و پروفایلهای متاتریدر از کامپیوتر منزل به لب تاپ نباشه.
                  3- «پوشه ابزار کار» رو به صورت آنلاین در دسترس داشته باشم (مثل ذخیره روی سایتهای معتبر و مطمئن)
                  توضیح اینکه فعلا با حدود 30 جفت ارز و تعدادی هم سهامهای دیگر کار می کنم.
                  با تشکر پیشاپیش
                  ارادتمند همه حسین

نظر

• نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    من برای تحلیل بازار، یک پوشه دارم که اسمش رو گذاشتم «پوشه ابزار کار» که در این پوشه برای هر جفت ارز یا هر سهمی یک فایل اکسل دارم که این فایلها اول هر ماه جدید میلادی دوباره نویسی میشه و فایلهای ماه قبل رو بایگانی می کنم، در کنار اینها تمپلیتها و پروفایلهای متاتریدر4 رو هم هر چند روز یک بار دوباره ذخیره می کنم که اگر به هر دلیل چارتی از متاتریدر حذف شد سابقه و پیشینه تحلیلهام از دست نره، ولی این فایلهای اکسل بایگانی شده رو هم باید همیشه دم دست داشته باشم. کل حجم این «پوشه ابزار کار» از ابتدای سال جاری میلادی تا حالا حدود 200 مگ شده و در آینده بیشتر هم خواهد شد.
                    2- نیاز به انتقال دائم و مستمر دیتاهای مربوط به تمپلیتها و پروفایلهای متاتریدر از کامپیوتر منزل به لب تاپ نباشه.
                    3- «پوشه ابزار کار» رو به صورت آنلاین در دسترس داشته باشم (مثل ذخیره روی سایتهای معتبر و مطمئن)
                    با تشکر پیشاپیش
                    ارادتمند همه حسین

شما میتونید از گوگل درایو استفاده کنید و فایلهای اکسل رو هم همونجا آپدیت کنید و داشته باشید . کلا باید از فضای ابری استفاده کنید و اینجاها ذخیره کنید تا احتمال از دست رفتن هم کم بشه . ولی باز برای استفاده آفلاین هم در لپ تاپ و هم در کامپیوتر منزل باید در هر دو لود کنید . ولی اگر بخواهید آنلاین استفاده کنید با هر وسیله ای که وارد اکانت گوگل خود بشید میتونید به دیتاها دسترسی داشته باشید
                    وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

و او را از جايى كه گمان ندارد روزى میدهد; و هر كس بر خدا
                    اعتماد كند، او براى وى بس است; خداوند فرمان خود را به انجام میرساند; و خدا براى هر چيزى اندازه‏ اى قرار داده است!

( آیه 3 سوره طلاق )

با اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی ممکن هست ضرری هم کنیم
                    ولی
                    بدون اجرای منظم و دقیق قوانین معاملاتی قطعا بازنده خواهیم بود.

نظر

سلام دوستان
                      با تشکر پیشاپیش
                      ارادتمند همه حسین

این خواسته شما با microsoft one drive حل میشه که میتونید فایل ها تون رو به محض آنلاین شدن در چندین دستگاه هماهنگ کنید که البته با پاک شدن یکی دیگری در دستگاه دیگر مثل مبایل یا لپتاپ و شاید سرور نت هست
                      البته خودم باش کار نکردم و طرز کارشو نمیدونم
                      Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                      There is also a time to buy and a time to sell
                      !

Rocco fund
                      13:21 26.12.2016

نظر

• نوشته اصلی توسط پولدوست نمایش پست ها
                        درود بر شما

کناره عزیز.

من هیچ چیز نیستم. دوستان موفق بسیاری در این انجمن هستند و اساتید بزرگواری.

حتما دوستان شما را یاری خواهند کرد.

شادی سراسر وجودتان
                        سلام
                        واقعا خوشحال شدم شمارو بعد از مدتها دیدم
                        امکانش هست بفرمایید در حال حاضر در کدوم سایت یا فروم یا کانال تلگرام فعال هستید؟؟؟
                        خواهشی که از شما دارم اینه که کسانی که قدر شمارو میدونند رو بی نصیب از تجربیاتتون نزارید.
                        ممنون میشم
                        (اگر عمومی نمیتونید لطفا خصوصی بفرمایید)

سراسر زندگیتان به شادی

نظر

سلام دوستان
                          با تشکر پیشاپیش
                          ارادتمند همه حسین

محدوه قیمت: از 156,040,000 تا 156,040,000 ریال

میتونی از ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ نس استفاده کنیTVS-EC1080-E3-32G

نظر

• [QUOTE=بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده;188902]محدوه قیمت: از 156,040,000 تا 156,040,000 ریال

میتونی از ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ نس استفاده کنیTVS-EC1080-E3-32G
                            ====
                            جناب باباقلی میرزا سلام
                            این قیمتایی که فرمودید یک کم زیاده، لطفا ارزونتر حساب کنید تا مشتری شیم. تو مایه های رایگان و یا یک کم بیشتر راهنمایی بفرمایید.
                            البته برای ما قارکسکارای ایرانی این مبالغ عددی نیست ولی، رایگان یک چیز دیگه است. این طور نیست؟
                            البته اگر چرخدارش باشه، شاید بشه باهاش کنار اومد، اینهایی که توی اینترنت دیدم به نظر سنگین میاد.
                            با تشکر
                            ویرایش توسط Ghoghnoosepars : https://www.traderha.com/member/11010-ghoghnoosepars در ساعت 12-04-2016, 04:10 PM

نظر

• [QUOTE=Ghoghnoosepars;188903][QUOTE=بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده
                              جناب باباقلی میرزا سلام
                              این قیمتایی که فرمودید یک کم زیاده، لطفا ارزونتر حساب کنید تا مشتری شیم. تو مایه های رایگان و یا یک کم بیشتر راهنمایی بفرمایید.
                              البته برای ما قارکسکارای ایرانی این مبالغ عددی نیست ولی، رایگان یک چیز دیگه است. این طور نیست؟
                              البته اگر چرخدارش باشه، شاید بشه باهاش کنار اومد، اینهایی که توی اینترنت دیدم به نظر سنگین میاد.
                              با تشکر[/QUOTE]

ای بابا ! یعنی 15 میلیون هم تو دست و بالت پیدا نمیشه .

اینجا همه ساعتی 15 میلیون درامد دارن هر تریدشون بالای 100 میلیون پول جابجا میشه . حالا یکم سابقه کارت بالا بره دیگه این رقما واست ناچیز میشه .

نظر

• در بیشتر انجمن ها برای بزرگ نمای تصویر ارسالی یک گزینه وجود دارد که با کلیک روی ان می توان ان تصویر را بزرگ کرد ولی این گزینه در این انجمن نیست و یا فکر کنم در تنظیمات ان غیر فعال شده است

نبود این گزینه فکر کنم همه را اذیت می کند
                                یک فکری به حال ان بکنید

اگر روی تصویر بالای کلیک کنید درست به هاست سایت هدایت می شودید و اگر روی تصویر پایینی کلیک کنید روی تصویر زوم می شود ولی اگر به اشتباه صفحه را ببندید ان وقت باید دوباره صفحه را لود کنید البته بیشتر کاربران از حالت بالایی استفاده می کنند که ان هم امکان زوم ندارد و باید تصویر را اول داخل کامپیوتر ذخیره کنیم و بعد ان را باز کنیم

کلا پس و پیش این کار عذاب است من در هیچ فرومی مثل اینجا اضطراب بزرگ نمایی تصاویر را حس نمی کنم
                                شما را نمی دان
                                فایل های پیوست شده
                                ویرایش توسط zoomer20 : https://www.traderha.com/member/7785-zoomer20 در ساعت 12-08-2016, 09:46 PM

نظر

پردازش ...
                                X