اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• 'A Beautiful Mind' mathematician John Nash killed in car crash

http://www.businessinsider.com/a-bea...r-crash-2015-5

نظر

• معجون آرامش

روزی انوشیروان بر بزرگمهر خشم گرفت و در خانه ای تاریک به زندانش فکند و فرمود او را به زنجیر بستند.چون روزی چند بر این حال بود،کسری کسانی را فرستاد تا از حالش پرسند. آنان بزرگمهر را دیدند با دلی قوی و شادمان.بدو گفتند:در این تنگی و سختی تو را آسوده دل می بینم!
      گفت:معجونی ساخته ام از شش جز و به کار می برم و چنین که می بینید مرا نیکو می دارد.

گفتند:...
      آن معجون را شرح بازگوی که ما را نیز هنگام گرفتاری به کار آید

گفت:آری جز نخست اعتماد بر خدای است ،عزوجل
      ،دوم آنچه مقدر است بودنی است،
      سوم شکیبایی برای گرفتار بهترین چیزهاست.
      چهارم اگر صبر نکنم چه کنم،پس نفس خویش را به جزع و زاری بیش نیازارم،
      پنجم آنکه شاید حالی سخت تر از این رخ دهد
      ششم آنکه از این ساعت تا ساعت دیگر امید گشایش باشد
      چون این سخنان به کسری رسید او را آزاد کرد و گرامی داشت.
      ویرایش توسط tester : https://www.traderha.com/member/18733-tester در ساعت 05-25-2015, 01:36 PM
      پروردگارا
      اکنون اراده ی شخصی خود را بر محراب می نهم تا قربانی اراده ی تو شود .
      اراده ی تو نه اراده ی من .
      به وقت تو نه به وقت من
      .طریق تو نه طریق من
      .چنین است که آنچه طلبیده ام در یک چشم به هم زدن انجام می پذیرد

نظر

• باز هم بنزین گرون شد

ملت که عادت کردند به گرونی
        اگه بندازنمون تو دریا ، انقدر سازگار شدیم که آبشش درمیاریم و تنفس میکنیم

دمتون گرم ( عجب سیاستی هست این سیاست مردم فریب )
        طوری برخورد میکنند که مردم بدهکار هم می شوند

ظاهرا 3 هزار میلیاردی تموم شده یه جدیدش امده 12 هزار میلیارد
        آقایون کشش ندن فقط بخورن
        نوش جونتون
        بخور بخوره ، بخور بخور

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
        در این سایت و در تلگرام
        SmartSignalFX@

نظر

• نظر

• ﺳﻮﺍﻟﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﺫﻫﻦ ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﻦ ﻭ ﺩﻭﻟﺖ ﺭﺍ
            ﻣﺸﻐﻮﻝ ﮐﺮﺩﻩ :
            .
            .
            .
            ﭼﺮﺍ ﻫﺮﮐﺎﺭﯼ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﺯ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ
            ﻧﻤﯿﻤﯿﺮﻥ...؟!

نظر

• مالک واقعی«ایران خودرو..» کیست؟

آن سالها (اواخر دهه 40 خورشیدی) که سفر به عربستان از سفر به آمریکا هم دشوارتر بود، و “حاجی شدن” مثل این روزها مد نبود، او به خاطر اعتقادات مذهبی اش حاجی شده بود.

آقای مدیرعامل، عادت داشت گاهی به محوطه کارخانه سر می زد و کارها را از نزدیک سرک می کشید.

در یکی از همین بازدیدها، زمانی که سر ظهر در حیاط کارخانه قدم می زد، کارگری را دید که به جای حضور در بوفه، گوشه ای نشسته و مشغول خوردن“نان و پنیر و انگور” است.

نزدیک شد و علت این کار را از او پرسید:
              - چرا بوفه نمی روی؟
              کارگر گفت غذای کارخانه 12 ریال است؛ نان و پنیر ارزانتر در میاد!
              اینطوری چیزی هم برای خانواده ام جمع می کنم.

مدیر با شنیدن این سخنان دچار بهت شده بود؛
              همیشه در مقابل کارمندانش و کسانی که از کار او امرار معاش می کردند، احساس مسوولیت می کرد.
              قبلا هم این احساس مسوولیت را ثابت کرده بود؛ زمانی که دستور داد برای نخستین بار در تاریخ شرکت ها و موسسه های خصوصی ایران، شرکت او برای همه کارمندانش خانه بسازد و با وام های بلندمدت در اختیارشان قرار دهد (مجتمع آپارتمانی معروف به 16 دستگاه).

مدیرعامل در حالیکه سرش را به زیر انداخته بود، لبخندی زد و از کارگر دور شد.
              از هفته بعد، به دستور مدیرعامل، غذای کارگران در کارخانه های وابسته به شرکت او، رایگان شد.
              نام این مرد “حاج محمود خیامی” و شرکت او ایران ناسیونال سابق یا همان “ایران خودرو” بود.

احمد و محمود خیامی به همراه خواهرشان، کارگاه مونتاژ خودروی ایران را سال 1341 تاسیس کرده بودند.
              زمانی که شرکت آنها با تشکیلات جدید و نام رسمی “ایران ناسیونال” در سال 1346 و با سرمایه 40 میلیون تومان ثبت شد، تنها می توانست روزانه 10 خودروی سبک و 7 خودروی سنگین (اتوبوس و کامیون بنز) تولید کند.

هفت سال بعد، ایران خودرو با افتخار اعلام کرد که سرمایه شرکت در همین مدت کوتاه، بیش از 12 برابر شده و ایران ناسیونال از نظر کیفیت و کمیت تولید، در ردیف بزرگترین خودروسازان آسیا قرار گرفته است.
              پس از آن، در سال 1352، ایران ناسیونال اعلام کرد که خودکفایی در تولید قطعات یدکی را در راس برنامه هایش قرار داده است.

بدین ترتیب، در همین سال، شرکت های بلبرینگ، پیستون و ایدم تبریز، شرکت ریخته گری، شرکت رضای مشهد و… توسط این کمپانی تاسیس شد.
              در همین سالها، حاج محمود خیامی با کمک گروهی دیگر از سرمایه داران ایران، بانک صنعت و معدن و فروشگاه های زنجیره ای کوروش را نیز بنیان نهاد.

سال 1356، ایران ناسیونال اعلام کرد که می خواهد “پیکان” را از خط تولیدش خارج کند، و با شرکت پژو وارد شراکت جهانی شود و تولیداتش را به کشورهای دیگر صادر کند.

حاج محمود خیامی بعد از انقلاب به عنوان یک سرمایه دار دستگیر شد، تمام اموال او مصادره و ملی شدند و وی نیز از کشور خارج شد.

اگر فکر می کنید به آخر داستان یکی از بزرگترین کار آفرینان خوش فکر ایرانی رسیده اید، باید بگویم که داستان تازه شروع شده است!

حاج محمود خیامی به دلیل سابقه خوبی که در همکاری با شرکت مرسدس بنز آلمان داشت،
              از این شرکت اعتبار گرفت و در خارج از ایران، کارش را به عنوان فروشنده از صفر آغاز کرد.
              به دلیل نبوغ اقتصادی که داشت، این بار هم موفق شد
              و اکنون خانواده او، یکی از نمایندگی های فروش مرسدس در انگلیس و آمریکا را دارد.

حاج محمود اعتقاداتی داشت که آنها را تحت تاثیر پول و قدرت قرار نمی داد.
              برای همین، او با ثروتی که از فروش “مرسدس” در آمریکا به دست آورد، شروع به ساخت مدرسه در مناطق روستایی استان خود (خراسان) کرد و آنقدر به این کار ادامه داد تا به یکی از بزرگترین مدرسه سازان تاریخ کشور تبدیل شد.

خیامی در سالهای گذشته نه.تنها 110 مدرسه در روستاهای استان خراسان ساخته است، بلکه هشت مجموعه بزرگ آموزشی نیز در مشهد احداث کرده است.

خیامی ساخت هجده مجموعه کار و دانش را در استان خراسان به پایان رسانده که هجده میلیارد تومان هزینه دربرداشته است.

خیامی بخشی از ثروت خود در انگلستان را نیز صرف برگزاری همایش هایی برای گفتگو میان پیروان اسلام و مسیحیت کرده است و بخش دیگری از ثروت خیامی به خرید اشیای عتیقه ایرانی در حراجی های بین المللی اختصاص یافته و بالاخره او، اکنون یکی از یاری رسانان به برنامه های فرهنگی ایرانیان در خارج از کشور است.

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• نوشته اصلی توسط P R A V D A نمایش پست ها
                مالک واقعی«ایران خودرو..» کیست؟

خیامی بخشی از ثروت خود در انگلستان را نیز صرف برگزاری همایش هایی برای گفتگو میان پیروان اسلام و مسیحیت کرده است و بخش دیگری از ثروت خیامی به خرید اشیای عتیقه ایرانی در حراجی های بین المللی اختصاص یافته و بالاخره او، اکنون یکی از یاری رسانان به برنامه های فرهنگی ایرانیان در خارج از کشور است.

ذزود بر شما جناب pravda بخاطر این پست با ارزشتان

از چنین بزرگمردان هر چه ستایش شود کم هست

انگونه که بنده اطلاع دارم پارسال از سوی ملکه انگلیس به ایشان بخاطر کارهای با ارزش و عام المنفعه که در انگلیس کرده بود لقب ( سر ) ذاده شد

یکی از اشنایان بنده که منظور خودم هستم ( ابنگونه مبنویسم که شناسائی نشم ) سال 1370 کارخانه منحصر بفرد نه در ایران بلکه در خاورمیانه را در شیراز راه اندازی نمودم که حدود یکصد کارگر .و مهندس در ان شاغل بودند ولی به جهت سیاست های ضد تولید که در زمان جناب احمدی نژاد به اوج خود رسید و بجای حمایت از صنایع داخلی ، از وازدات بی کیفیت چینی حمایت شد و اکنون نیز همچنان ادامه دازد ، که باعث تعطیل ان گردید ، که هنوز هم دارم سنوات پرسنل را میپردازم ،،

خدا اخر عاقبتمون را به خیر کند

خوش باشید عزیزان
                ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 05-25-2015, 11:02 PM
                تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• یـک اپتــومتریســت. کانادایــی لنــز بیــونیک جدیــدی ابــداع کرده کــه "قــدرت بینــایی" رو "3 بــرابر" افزایــش میــده کــه بــا استفــاده از اون نیـازی بــه عینــک نخواهیــد داشــت..
                  جالبــه بدونیــد ایــن لنــز طــی یــک عمــل 10 دقیقــه ای داخـل چشــم قــرار میگیــره کــه ایــن عمــل بسیــار شبیــه عمــل آب مــروارید چشمــه...
                  بــرگـرفتــه از هفتــه نامــه آسیــا :: www.asianews.ir

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• دوستان یک بیمار سوختگی که وضعیت وخیمی داراست نیاز به کمک مالی شدیدی برای درمان داره ، هرکس هر چقدر در توان داره و قادر هست کمک کنه به لینک زیر که اینستاگرام شخصی ام هست رجوع کنه و شماره کارت رو برداره و مبلغی به حساب بزنه ، و مقدار آن را به من اطلاع دهد. ممنون

https://instagram.com/p/3JSW6arAMT/?taken-by=fxcma

نظر

• حضور هیچکس در زندگیمان اتفاقی نیست،در هر حضور جادویی نهان است برای کمالمان،
                      خوشا آنروز که دریابیم جادوی حضور یکدیگر را

جبران خلیل جبران
                      پروردگارا
                      به وقت تو نه به وقت من
                      .طریق تو نه طریق من

نظر

• یه روز خلیل میره پیش باباش میگه
                        بابا من 9 تا تجدید آوردم چکار کنم؟

باباش میگه جبران خلیل، جبران

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
                          یه روز خلیل میره پیش باباش میگه
                          بابا من 9 تا تجدید آوردم چکار کنم؟

باباش میگه جبران خلیل، جبران
                          با حال بود )
                          پروردگارا
                          به وقت تو نه به وقت من
                          .طریق تو نه طریق من

نظر

• با سلام
                            دوستان یه اندیکاتور نیاز دارم که تو متاتریدر 5 با کلوز کندل هشدار بده . واسه متاتریدر 4 دارم ولی برای متاتریدر 5 تمام اینترنتو زیرو کردم یه همچین چیزی نبود .لطفا از دوستان هر کی میدونه یه لینکی چیزی اینجا قرار بده .
                            با تشکر

نظر

• مولوی

بـــی همگــــان بســـــر شـــــود بی تـو بســـــر نمـــی شــــود
                              داغ تـــــو دارد ایــــن دلـــــم جــــای دگـــــــر نمــــی شـــود
                              دیـــده عقــــل مســـت تــــو چـرخــــه چـــرخ پســـت تــــو
                              گــــوش طـــرب بــــه دســت تــــو بــی تـــو بســـر نمی شود
                              جـــان ز تــــو جــوش مـــی کند دل ز تـــو نـوش می کند
                              عقـــل خـــــروش مــــی کنــد بـــی تــــــو بســـر نمـی شــود
                              خمـــــر مـــن و خمـــــار مـــن بــــاغ مـــن و بهـــار مــــن
                              خـــواب مـــن و خمــــار مــــن بــی تـو بســر ن می شود
                              جـــاه و جلال مــن تـــویی ملکت و مــــال مـــن تـویی
                              آب زلال مــــن تــــویی بــــی تــــو بســــر نمی شـود
                              گـــــاه ســــوی وفــــا روی گــــاه ســوی جفــــا روی
                              آن منــی کـــجا روی بـــی تــــو بســـــر نمی شـــود
                              دل بنهنـــد بــــر کنـــی تـــوبـــــه کــننـــــد بشــکنــی
                              ایــن همــه خــود تـــو میکنی بــی تو بســر نمی شــود
                              بی تـــو اگـــر بســـر شدی زیــر جهــان زبر شدی
                              باغ ارم سقــر شــدی بــی تــو بســر نمــی شـود
                              گــــر تـــو ســری قــدم شـوم ور تــو کفی علم شوم
                              ور بــــروی عــــدم شــــوم بی تـو بسـر نمی شود
                              خــواب مــــرا ببستــــه ای نقـــش مــرا بشسته ای
                              وز همـــه ام گسسته ای بــی تــــو بسر نمی شود
                              گـــر تـــو نباشی یار من گشت خراب کــار مــن
                              مــونس و غمگـــسار مـــن بی تو بسر نمی شود
                              بی تو نه زندگی خوشم بی تو نه مردگی خوشم
                              ســر ز غـم تو چون کشم بی تو بسر نمی شود
                              هر چه بگویم ای صنم نیست جـدا ز نیــک و بـد
                              هم تو بگو ز لطف خود بی تو بسر نمی شود
                              مولوی

ﺻﺪ ﺳﺎﻝ ﺭﻩ ﻣﺴﺠﺪ ﻭ ﻣﯿﺨﺎﻧﻪ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﻋﻤﺮﺕ ﺑﻪ ﻫﺪﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﮔﺮ ﺩﺳﺖ ﻧﮕﯿﺮﯼ
                              ﺑﺸﻨﻮ ﺍﺯ ﭘﯿﺮ ﺧﺮﺍﺑﺎﺕ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﭘﻨﺪ ﻫﺮ ﺩﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺍﺩﯼ ﺑﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﺩﺳﺖ ﺑﮕﯿﺮﯼ
                              "ﺷﯿﺦ ﺑﻬﺎﯾﯽ"

. No matter how many patterns, lines, fibs, etc. I draw on the chart, the market will do what it will do
                              If you are not sure, then you do not have a trading plan for yourself in place. I suggest you make one before you continue to do any
                              trading
                              .You cannot control the outcome of a trade. You can only control the setup and the risk you accept

نظر

• معجزه آب ...
                                http://pcmupload.traderha.com/uploa...3099470621.zip
                                ویرایش توسط mehdi.trader : https://www.traderha.com/member/17481-mehdi-trader در ساعت 05-31-2015, 11:49 PM

نظر

پردازش ...
                                X