اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
    به گزارش خبرگزاری فرانسه از دمشق، رسانه های دولتی سوریه گزارش دادند بشار اسد دستیابی رژیم تهران به توافق هسته ای را به رهبر جمهوری اسلامی که هم پیمان رژیم سوریه است، تبریک گفت.

بابت این تبریک کوچک چند میلیارد نصیبش میشه حالا ما بدنبال چند پیپ هستیم

اگه اون تبریک نگه کی میخواد بگه پس

نصرالله و عبدالله و .... هم که با بوی دلار های تازه مستشون کرده هم در صف تمجید واستادن
    150 میلیاردی هم که جشن براش گرفته شد، شایعه بود

رقم وافعی و آب رفته اش 29 میلیارد بیشتر نبوده ایهاالناس

و چه کسایی توی دستگاه دارن به ریش مردم دردمند و زودفریب می خندن
    ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 07-17-2015, 03:00 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
      150 میلیاردی هم که جشن براش گرفته شد، شایعه بود

رقم وافعی و آب رفته اش 29 میلیارد بیشتر نبوده ایهاالناس

و چه کسایی توی دستگاه دارن به ریش مردم دردمند و زودفریب می خندن
      اسد از این جریان بسیار گزیده شده و احساس فریب خوردگی بهش دست داده. ( حتما قولهای آبدارتری از سفره مردم گرسنه، بهش داده شده بوده )

به نوشته خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، امضای توافق هسته ای با حکومت ایران گامی است که می تواند با آزادسازی پول های بلوکه شده، سرمایه گذاری های وعده داده شده این کشور در سوریه را به دنبال داشته باشد.
      ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 07-18-2015, 03:40 PM

نظر

• توی یک جمعی نشسته بودم بی حوصله بودم . مجله ای برداشتم ورق زدم ، مداد لای آن را برداشتم همینکه توی دلم خواندم سه عمودی یکی گفت : بلند بگو ؟

​​
        گفتم​:

یک واژه ی سه حرفیه ، از همه چیز برتر است .

حاج آقا گفت : پول
        تازه عروس گفت :عشق
        شوهرش گفت : یار
        کودک دبستانی گفت : علم
        حاج آقا پشت سر هم گفت : پول اگه نمیشه طلا ، سکه
        گفتم : حاج آقا اینها نمیشه
        گفت : پس بنویس مال
        گفتم : حاج آقا بازم نمیشه
        گفت : جاه
        خسته شدم با تلخی گفتم : نه ، نمی شه
        دیدم ساکت شد ... مادربزرگ پیر گفت : عمر
        سیاوش که تازه از سربازی اومده بود گفت : کار
        محسن خندید و گفت : وام
        یکی از آن میان بلند گفت : وقت
        یکی گفت : آدم
        دوباره یکی گفت : خدا
        خنده تلخی کردم و مداد را گذاشتم سر جایش ولی دریافتم ، هرکس جدول زندگی خود را دارد ، تا شرح جدول زندگی کسی را نداشته باشی حتی یک واژه ی سه حرفی آن هم درست در نمی آید . ...
        شاید کودک پا برهنه بگوید کفش ، کشاورز بگوید برف ،
        لال بگوید سخن ،
        ناشنوا بگوید نوا ،
        بابینا بگوید نور ...
        و من هنوز در اندیشه ام واژه ی سه حرفی جدول زندگی من چیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
          توی یک جمعی نشسته بودم بی حوصله بودم . مجله ای برداشتم ورق زدم ، مداد لای آن را برداشتم همینکه توی دلم خواندم سه عمودی یکی گفت : بلند بگو ؟

​​
          گفتم​:

یک واژه ی سه حرفیه ، از همه چیز برتر است .

حاج آقا گفت : پول
          تازه عروس گفت :عشق
          شوهرش گفت : یار
          کودک دبستانی گفت : علم
          حاج آقا پشت سر هم گفت : پول اگه نمیشه طلا ، سکه
          گفتم : حاج آقا اینها نمیشه
          گفت : پس بنویس مال
          گفتم : حاج آقا بازم نمیشه
          گفت : جاه
          خسته شدم با تلخی گفتم : نه ، نمی شه
          دیدم ساکت شد ... مادربزرگ پیر گفت : عمر
          سیاوش که تازه از سربازی اومده بود گفت : کار
          محسن خندید و گفت : وام
          یکی از آن میان بلند گفت : وقت
          یکی گفت : آدم
          دوباره یکی گفت : خدا
          خنده تلخی کردم و مداد را گذاشتم سر جایش ولی دریافتم ، هرکس جدول زندگی خود را دارد ، تا شرح جدول زندگی کسی را نداشته باشی حتی یک واژه ی سه حرفی آن هم درست در نمی آید . ...
          شاید کودک پا برهنه بگوید کفش ، کشاورز بگوید برف ،
          لال بگوید سخن ،
          ناشنوا بگوید نوا ،
          بابینا بگوید نور ...
          و من هنوز در اندیشه ام واژه ی سه حرفی جدول زندگی من چیست؟
          پیپ

نظر

• دختر جان کری به همراه همسر ایرانی اش +تصاویر

تصاویری از دختر جان کری وزیر امور خارجه آمریکا و داماد ایرانی وی توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده است.

پس از آنکه سناتور جان کری برای تصدی سمت وزیر امور خارجه آمریکا معرفی و با مخالفت جمهوری خواهان طرفدار اسرائیل مواجه شد رسانه های خارجی خبردادند، داماد کری یک پزشک جراح ایرانی -الاصل است…

دکتر ونسا بردفور کری، دختر کوچکتر جان کری از همسر اولش با دکتر بهروز والا ناهید که یک پزشک ایرانی-امریکایی است، ازدواج کرده است.
            با این وجود تا پیش از مطرح شدن نام کری برای تصدی وزارت خاجه امریکا رسانه ها کمتر به ایرانی بودن داماد وی توجه کرده و حتی در خبر اعلام مراسم ازدواج ونسا و بهروز در اکتبر ۲۰۰۹ توسط روزنامه «نیویورک تایمز» هیچ اشاره ای به اصلیت وی نشد.

پدر و مادر دکتر بهروز ناهید نیز هر دو پزشک هستند . او مدرک لیسانس خود را با درجۀ ممتاز از دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و مدرک پزشکی اش را نیز با درجۀ عالی از دانشگاه ییل اخذ نموده و در بیمارستان "جنرال ماساچوست” مشغول به کار است
            دکتر بهروز برایان ( والا ناهید) جراح مغز و اعصاب به همراه همسرش وانسا کری،فرزند جان کری وزیر خارجه آمریکا، در بیمارستان ماساچوست بوستون مشغول طبابت هستند
            دکتر بهروز والا ناهید همچنین استادیار دانشگاه هاروارد در رشته جراحی اعصاب است. وانسا کری و بهروز والا ناهید در همین بیمارستان در سال ۲۰۰۵ با یکدیگر آشنا شدند و پس از چهار سال در سال ۲۰۰۹ رسما ازدواج کردند.

درهمین حال رسانه های خارجی خبردادند در مراسم تحلیف وزیر خارجه امریکا ونسا کری دختر کری و همسرش بهروز والا ناهید به همراه الکساندر نوه وی حضور داشته اند.

انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نکات و پندهایی زندگی از بزرگ ترین میلیاردر جهان

دیوید راکفلر، بزرگترین بیلیونر جهان، در جشن تولد 100 سالگی اش گفت و گویی با مجله فوربس انجام داده که در آن گفت و گو درس های مهم زندگی اش را که طی 100 سال زندگی به دست آورده است بیان می کند. شنیدن این تجربیات خواندنی است.

دیوید راکفلر، بزرگترین بیلیونر جهان، در جشن تولد 100 سالگی اش گفت و گویی با مجله فوربس انجام داده که در آن گفت و گو درس های مهم زندگی اش را که طی 100 سال زندگی به دست آورده است بیان می کند. شنیدن این تجربیات خواندنی است.

[با ارزش ترین درس های بزرگ ترین میلیاردر جهان]

سود همیشه مهم است

چه در زندگی شخصی و چه در دنیای تجارت، همواره به دست آوردن سود و منافع است که باعث اشتغال، ثروت و قدرت بخشیدن به افراد می شود. درواقع توجه به سود است که جامعه را به جایی از رشد می رساند که هیچ سیستم اقتصادی و سیاسی دیگری نمی تواند به آن درجه از قدرت برسد، اما در کنار سود، 2 چیز دیگر است که باعث می شود هزینه سنگینی را بابت آن بپردازید. روزی یک مشاور خانواده به من گفتن طلاق گرفتن و وارد سیاست شدن 2 انتخابی است که برایت گران تمام خواهدشد. بنابراین اگر می خواهید هزینه نپردازید این 2 کار را انجام ندهید.

تا آنجایی که می توانید از محل کارتان دور شوید

من در طول زندگی ام، حدود 5 میلیون مایل مسافت هوایی را طی کردم که حدودا به اندازه 200 بار گشتن دور دنیاست. در این سفرها به 103 کشور دنیا مسافرت کردم. تا آنجا که می توانید از محل کارتان خارج شوید. من یکبار صد وعده غذایی تنها برای جور شدن یک ملاقات تجارتی صرف کردم و هزارها تماس تلفنی و قرار ملاقات با مشتریانم داشتم.

اعتماد؛ رمز موفقیت

من عقیده دارم بزرگ ترین انجمن های تجاری موفق دنیا برپایه اعتماد، درک و وفاداری پایه ریزی شده اند. این ویژگی ها دقیقا از خصوصیات یک دوستی نزدیک شخصی است.

به نظر دیگران اهمیت ندهید

بعضی افراد تا حدودی بدبین و شکاک هستند. گاهی اوقات آنها تصور می کنند که هرچیزی که شما به دست آورده اید درنتیجه اسم و رسمی است که داشته اید و اهمیتی نمی دهند که شما برای رسیدن به این مرحله از پیشرفت تلاش کرده اید. در مقابل این گروه از افراد بی توجه باشید.

تضاد جذابیت می آورد

با وجود اینکه من و همسرم از بودن کنار یکدیگر لذت می بریم اما هرکدام از ما سرگرمی ها و علایق مخصوص به خودمان را داریم که آنها را به صورت مستقل دنبال می کنیم. این راز ازدواج بلندمدت و شاد ماست. همواره برای خود سرگرمی ای داشته باشید که خود را با آن مشغول کنید.

پدرشدن زندگی را متفاوت می کند

پدرشدن چشم انداز جدیدی را در زندگی تان به وجود خواهد آورد. پدرشدن مرا با کمبودهایی که داشتم آشنا کرد. این تجربه باعث شد نسبت به خصوصیات ذاتی پدرم و محدودیت هایی که برایم می گذاشت احساس همدردی بیشتری داشته باشم و او را بهتر از گذشته درک کنم. تا آنجایی که در توانتان است بیشترین کاری که می توانید به عنوان یک پدر برعهده بگیرید را انجام دهید.

یک معلم خوب بیابید

علت اصلی علاقه وافرم به تاریخ را مدیون معلم کلاس ششم خانم «المینا لوک» هستم. درواقع او بود که گذشته را به وضوح برایم زنده کرد.

تاسف نخورید

پدربزرگ من هرگز نه نسبت به پدرم و نه نسبت به نوه هایش تاسف نخورد.

برای خودتان سرگرمی بسازید

وقتی جوان بودم فکر می کردم یک واحد در رشته زیست شناسی گذراندم که در آن به انواع سوسک ها علاقه مند شدم. از آن به بعد همیشه با خودم یک ظرف شیشه ای داشتم که سوسک های مورد علاقه ام را داخل آن قرار می دادم.
                منبع: هفته نامه زندگی مثبت
                انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• به نظر من دولت به عنوان بازیگر اصلی بازار ارز (به علت داشتن بیشترین ذخیره ارزی) چون با کمبود بودجه مواجه می باشد و از طرفی در آمد عمده ای از طریق فروش ارز بدست می آورد اجازه نخواهد داد قیمت ارز کاهش چشمگیری بنماید. یکی از گواه های این مورد هم افزایش تدریجی نرخ ارز دولتی در چند وقت اخیر می باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط rigmond2000 نمایش پست ها
                    به نظر من دولت به عنوان بازیگر اصلی بازار ارز (به علت داشتن بیشترین ذخیره ارزی) چون با کمبود بودجه مواجه می باشد و از طرفی در آمد عمده ای از طریق فروش ارز بدست می آورد اجازه نخواهد داد قیمت ارز کاهش چشمگیری بنماید. یکی از گواه های این مورد هم افزایش تدریجی نرخ ارز دولتی در چند وقت اخیر می باشد
                    مگه قرار بوده دلار کاهش ارزش داشته باشه؟

نظر

• .بچه ها دیدید توافق چه زود اثر کرد
                      .
                      .
                      .
                      ما هم مثل خارجی ها شنبه و یکشنبه تعطیلیم!
                      ویرایش توسط ANAHITA : https://www.traderha.com/member/17286-anahita در ساعت 07-19-2015, 09:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                        مگه قرار بوده دلار کاهش ارزش داشته باشه؟
                        قراری که در کار نبوده ولی خب افکار عمومی کم و بیش همچین پیش بینی رو بعد از توافق اخیر میکرد که من به شخصه هیچوقت چنین نظری نداشتم

نظر

• ..ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ !!...
                          ﮔﺎﻫـــــﯽ ﺑﺎ ﮐﺴﯽ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ !!..
                          ﮔﺎﻫــــــــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ !!...
                          ﮔﺎﻫــــــــــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ ﺍﻡ !!...
                          ﮔﺎﻫـــــــــــﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ !!...
                          ﮔﺎﻫـــــــــــــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺍﻡ !!...
                          ﮔﺎﻫـــــــــــــــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ !!...
                          ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳــــــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــــــــﻮﯾﻢ :ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــــــــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ " ﺁﻣﻮﺧــــــــﺘﻪ ﺍﻡ !!..."
                          ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤـــــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﻫﺴﺘﻢ !!...
                          ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ !!...ﺍﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣـــــــــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻫﺴﺘﻢ !!...ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ...

ﺣﺴﯿﻦ ﭘﻨﺎﻫﯽ
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• توی سالهایی که "روایت فتح" شب.های جمعه پخش می شد، یه خاطره از یه رزمنده پخش شد که داستان اینجوری بود:
                            دو تا قایق کنار هم ایستاده بودن یکی پشت جبهه می رفت یکی سمت عملیاتی بی بازگشت!
                            راوی می گفت: دو دل بودم؛ یه پام تو این قایق بود یه پام تو اون قایق.
                            شهید (که اسم اش خاطرم نیست) به راوی می گه: یه پا تو بردار!..
                            حالا هم یکی باید پیدا بشه تا به بعضی از ما بگه: یه پاتو بردار...

بگه:

تویی که پیش از ماه رمضون یخچالت رو از گوشت و مرغ پر کردی! از طرفی به هیچ مرجعی هم اعتقاد نداری! ولی روز عید فطر منتظری ببینی مراجع چی تصمیم می گیرن تا بفهمی چند کیلو گندم باید فطریه بدی!...یه پا تو بردار!
                            .
                            تویی که می.گی اسلام مال ۱۴۰۰ سال پیشه، ولی ارثیه خواهرت رو نصف دادی، یه پاتو بردار...
                            آهای خانم! خواهرم! تویی که هم می.خوای امتیاز زن شرقی رو داشته باشی و مهریه.ات رو بگیری و هم از مزایای زن غربی بهره مند باشی؛
                            ولی به جای مشارکت در تولید، هفته.ای یه بار فیس بوک شوهرت رو چک می.کنی.، یه پا تو بردار...
                            داداشم... نمی تونی یه زن باربی بگیری و هر روز برات (میزان پلی) کنه و در عین حال بوی قرمه سبزی تو راهروی خونه.ات بپیچه و بدون اجازه.ات خرید نره و ... ولی با هم بشینید اندر وصف سکوت سمفونی بتهون صحبت کنید..
                            یه پاتو بردار...
                            روشنفکر امروز! دانشجوی دیروز! نمی.تونی برای رسیدن به دوره.ی تحصیلی بالاتر، جزوه هات رو از هم اتاقیت قایم کنی و الان تو شبکه های اجتماعی اندر وصف خِساست ایرانی ها و open بودن خارجی ها سر به فیس بوک بکوبی!
                            تو هم یه پاتو بردار...
                            استاد گرامی، پژوهشگر ارجمند! شما هم نمی تونی تابلوی جمله.ی (مداد العلما افضل من دما شهدا) رو روی دیوار خونه.ی ۴۰۰ متریت بکوبی، در حالی که افزایش حقوق استاد تمومیت، از مقالات دانشجوآت بدست اومده.
                            با عرض پوزش شما هم یه پاتو بردار...
                            حاجی بازاری دیروز و بیزینس.من امروز، تویی که عمرا بتونی رادیکال ۴/۲ رو حساب کنی، اینکه بخوای از احترام یه دانشگاهی برخوردار بشی..
                            شما حتما یه پاتو بردار...
                            نماینده..ی عزیز! تویی که پول تبلیغات میلیاردیتو "هِبِه" گرفتی؛ نمی.تونی بعدا رانت ندی و عضو کمیته حقیقت یاب اختلاس باشی!
                            اگه بهت بر نمی.خوره شما هم یه پاتو بردار..
                            آدم هایی که می.خوان تو هر دو تا قایق باشن، کارشون مثل راننده خودرویی می مونه که هم راهنما به چپ می زنه هم به راست! و پشت سریه حتما می.فهمه حال راننده خوب نیست...ما خیلی وقتا حالمون خوب نیست!

نویسنده: نا مشخص

نظر

• ادعای عجیب یک سناتور امریکایی :!!!
                              تد کروز، یکی سناتورهای جمهوری خواه که از جمله نامزدهای این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده آمریکا ، از جمله دیگر افرادی است که علیه توافق هسته ای موضع گیری کرده است. به نوشته پایگاه اینترنتی «نشنال ژورنال»، کروز مدعی شده توافق با ایران، مرگ میلیون ها آمریکایی را به همراه خواهد داشت. وی اظهار داشته: «اگر ایران به سلاح اتمی برسد، خطرناک ترین وضعیتی که می تواند روی دهد، این است که این کشور این سلاح را سوار یک کشتی کند و از آنجا آن کلاهک را به طرف اتمسفر شلیک کند. اگر این کلاهک به اندازه کافی بالا برود و در آنجا منفجر شود، آنگاه یک پالس الکترو.مغناطیسی شدید ایجاد خواهد کرد که می تواند همه شبکه الکترونیکی، سیستم های مالی ما و حتی می تواند توزیع آب و غذا، سیستم های تهویه هوا، حرارتی و حمل نقل را مختل کند و آنگاه ده ها میلیون آمریکایی جان خود را از دست خواهند داد».

به نظر شما همین سنــــــــاریو نمیتونه شامل حال کره شمالی هم بشه !!! با توجه به اینکه کره شمالی کلاهک هسته ایی هم داره و دل خوشی هم از آمریکا نداره ... پس چرا اینقدر که نگران ایران هستن ، نگران کره شمالی نمیشن ؟!
                              داستان چیه این وسط ... ندومبه

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
                                ادعای عجیب یک سناتور امریکایی :!!!
                                تد کروز، یکی سناتورهای جمهوری خواه که از جمله نامزدهای این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده آمریکا ، از جمله دیگر افرادی است که علیه توافق هسته ای موضع گیری کرده است. به نوشته پایگاه اینترنتی «نشنال ژورنال»، کروز مدعی شده توافق با ایران، مرگ میلیون ها آمریکایی را به همراه خواهد داشت. وی اظهار داشته: «اگر ایران به سلاح اتمی برسد، خطرناک ترین وضعیتی که می تواند روی دهد، این است که این کشور این سلاح را سوار یک کشتی کند و از آنجا آن کلاهک را به طرف اتمسفر شلیک کند. اگر این کلاهک به اندازه کافی بالا برود و در آنجا منفجر شود، آنگاه یک پالس الکترو.مغناطیسی شدید ایجاد خواهد کرد که می تواند همه شبکه الکترونیکی، سیستم های مالی ما و حتی می تواند توزیع آب و غذا، سیستم های تهویه هوا، حرارتی و حمل نقل را مختل کند و آنگاه ده ها میلیون آمریکایی جان خود را از دست خواهند داد».

به نظر شما همین سنــــــــاریو نمیتونه شامل حال کره شمالی هم بشه !!! با توجه به اینکه کره شمالی کلاهک هسته ایی هم داره و دل خوشی هم از آمریکا نداره ... پس چرا اینقدر که نگران ایران هستن ، نگران کره شمالی نمیشن ؟!
                                داستان چیه این وسط ... ندومبه
                                اناهیتای عزیز

علتش مشخصه ، اینکه نه در کره و نه هیچ جای دنیا نمیشه سیاستمداری مثل محمود خوش تیپ پیدا کرد که مستقیم به دنیا اعلام نابودی کشور های دیگر را بدهد

ضمنا فرصتی پیش اومد سناریوئی خدمت دوستان عرض کنم که نتیجه تحلیل بر اساس سخنرانی های بعد از توافق و نیز عدم باور بخش عمده از تصمیم گیران هست ( وضع بورس و ... ) اینکه پس از رفع تحریم ها و رفع بلوکه از اموال ، جشن هسته ای با رو کردن چند بمب تر و تمیز برگزار بشه و یک رو دستی به این خوش باوران غربی که دشمن همیشگی کشورمان هستند زده بشه و ژوکری بزنن رو میز ، انوقت حال و وضع اوباما دیدنی خواهد یود ؟؟ احتمال زیاد به پدر بزرگ مسلمونش پناه میبره ،

نظر

پردازش ...
                                X