اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    حاجی زیاد تو فکرش نرو...

بهتره دیتاها از صندوق بین المللی پول دریافت کنید تا تریدینگ اکونومیک . گرچه از دیدگاه شخصیم هیچکدام از امارها دقیق و معتبر نیست چرا که هنوز در کشور ما تعارف وجود دارد و هیچ اداره و نهادی آمار رسمی و دقیق رد نمیکند و برای نشان دادن ... آمار را غیر واقعی ریپورت میکنند . یکی از علت های که هنوز اقتصاد مملکت مورد آنالیز قرار ندادم همین نبود اطلاعات واضح و شفاف هست.
    خلیل جون 14 ساله بودم که یاد گرفتم دیگه تو فکرش نروم ...اخوی !!

زنده باد جهان !
    کلی کار دارم ... !!

Elegance
    is in
    Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط حاجی خارجی نمایش پست ها
      خلیل جون 14 ساله بودم که یاد گرفتم دیگه تو فکرش نروم ...اخوی !!

زنده باد جهان !
      حاجی جان با این نبود فضای اطلاعاتی شفاف تعجب میکنم چرا اکثر افراد گرایش پیدا کردند به بورس داخلی...

والله از دوستم که در کارگزاری یکی از بانک ها در تهرآن کارمند هست میپرسیدم ، عنوان میکردند باید رانت دستت باشه !

دقیقا همینجوره چرا که فاند که در زمینه اقتصاد خرد ... هست و خواندن صورت های مالی و آنالیز در کمتر از دوماه میشه تسلط "نسبی" پیدا کرد

تکنیکال هم که مشترک تمام بازارهاست...

با این وجود نمیشه کار کرد و واقعا جای تعجب هست .

بلفرض اگر در بازار شبه رقابتی اف ایکس کار میکنیم ، با وجود نداشتن هزینه زیاد برای بدست آوردن رانت"مثل خط خبری توماس رویترز" حداقل گزارشاتی مبنی بر معاملات غول ها در دست داریم

علت وارد شدن افراد چنین میبینم:

1- وارد کردن سرمایه در بورس ایران خیلی راحتتر از مارکت های بین المللی است و امنیت آن به دلیل وجود دفاتر در خود کشور به مراتب در چشمان مردم بیشتر هست

2- وارد شدن با سرمایه های کمتر مثلا ده میلیون در حد توان افراد هست اما در اف ایکس هر هزار دلار معادل سه میلیون و اندی است

3- نبود دانش کافی در امر تریدری چرا که ریسک در هر مارکتی به خود ما بستگی دارد

مثلا در اف ایکس شما میتوانید به راحتی زیر یک درصد در معاملات ریسک خود را تنظیم کنید و سرمایه شما در معرض ریسکی که حاصل از عناصر مختلف از جمله احتمالات بازار ، فراریت بازار...هست کنترل کنید

در کل منظور تمام صحبت های بالای بنده، نبود اطلاعات درست در مورد بازارهای مالی است که به این سمت کشیده شده اند والی به گفته طه گل مرد اصلا حرف بئرس داخلی نزن

پ.ن: صحبت های بالا دیدگاه شخصیم هست و کسی جبهه گیری نکند . شما عزیزان در بازارهای مالی غیر از اف ایکس باز میتوانید سرمایه گذاری کنید البته با بررسی بازگشت مالی که دارند.و اعتقاد دارم سرمایه گذاری در جای که اطلاعات شفافی از اقتصاد در دستانمان نیست یک خودکشی است مگر رانت در دستانتان باشد . در این فروم عزیزانی دیده ام که نحوی در مورد سهمی صحبت میکنن که به وضوح مشخص هست که بی خبر از پشت پرده نیستند . این یک پوینت مثبت و مفید تلقی میشود. لذت ببرید از ترید سهام ها اما استراحت به خود دهید و سعی کنید دیدگاه سرمایه گذاری "بلندمدت" داشته باشید و استراحتی به خود در روزهای تعطیل و ساعات تعطیلی بازار بدهید نه اینکه حداومذخواب از چشمانتان ببرید که فردا سهم چه میخواهد شود.... شوخی کردم نزنیت خوردمون کنید شماها عزیزیت و دوستون داریم
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• اول از همه تشکر کنم از جناب ..... به خاطر تمام تحلیل های مفیدشون در زمینه بنیادی و تکنیکال . تقریبا از اول ایجاد این تایپیک از نظراتشون استفاده کردم .
          خدا قوت جناب آ زادی

اما چند وقته، وقتی می آم توی تایپیک درد دل های بورسی از بعضی رفتار کاربرا واقعا متعجب میشم . این تایپیک یه تایپیک تحلیلی در زمینه بورسه . طرف می آد سوال میکنه آقا فلان سهمو من بخرم ؟ جناب آ زادی می آد با کمال تواضع پاسخ میده باز مراعات نمی کنه می آد یه پست می زنه تشکر .
          اون یکی می آد تعداد پست هاش بشه سی تا، پست خبری کامل می زاره ، لا اقل لینک خبر رو بزارید . می آد کل خبر رو قرار میده نمی دونم لابد از این کارش احساس شعف بهش دست میده .
          کاربر دقیقا می آد این پست رو میده " کل خبرهای بورس یعنی تو مخابرات ختم میشه؟این جور کارها یه اسم دیگه داره ها.......بورس ایران را خراب نکنید.شماها که سیرید "دیگه چی میخواهید؟" یا این پست رو میده " عزیز.....اینکه اطلاع رسانی کنی یه چیزه....دون پاشی کاذب کنی چیز دیگر هست...... "
          بعد خودش می آد از سایت بورکس مطلب در مورد فملی کپی میکنه و از عقاید حمید اعرابی میگه . و از قیمت جهانی لحظه ای مس میگه
          خوب جناب اگه کار بقیه ایراد داره و شما خورده میگیری خودت چرا دم به دقیقه از فملی میگی؟ اونم توی ساعات معاملاتی؟
          چه جالب از صبح امروز سه تا پست در مورد فملی داده حالا ای کاش پست های خودش بود غصه نداشت !!!
          من خودم وقتی می بینم گفته هام ارزش تحلیلی رو ندارن حداقل سکوت می کنم و از نوشتن مطالب بیهوده خود داری می کنم . خوب جناب برو توی زنگ تفریح و جوک مطلب بزار تا سی تا پستت تکمیل بشه .
          چرا الکی تایپیک رو پر می کنی
          واقعا از این ملت خودخواه من در تعجبم .
          چند وقتی بود ذهنم رو این مطالب در گیر کرده بود امروز دیگه طاقت نیوردم
          ویرایش توسط م.شکیبا : https://www.traderha.com/member/5534-م-شکیبا در ساعت 07-31-2013, 01:19 PM

نظر

• گاهی جو دیکتاتوری به سود همه هست

اگر معلم با خط کش پشت دست ما نمیزد الان باید مثل نسل جدیدها پشت آتاری بودیم یا شلوارک پاره ...

خوب کتک خوردیم. دوره دبستان با وجود معدل بیست بودنم هر روز صبح مدیر مدرسه بدون استثنا چهار پنج تا کشیده بهم میزد.

کاری کرد که در تمام کارها منظم شدیم .دیگه دیر نمیرفتم ، کسی اذیت نمیکردم ، سر کلاس احترام معلمم میزاشتم... خلاصه عالیشد.

مهندس جان با وجود اینکه خصوصی سازی مخالفم ، ماندن شما در پریوایت بهتر از نبودنتان درعموم هست.

نظر

• چند روز هست دنبال خونه ميگردم از غربي ترين نقطه تا شرقي ترين نقطه براي رهن و اجاره، قيمتها به شكل عجيبي باور نكردني هست و مهمترين نكته اش اينه كه نود درصد صاحبان ملك دنبال گرفتن اجاره هاي تپل هستن...!!!

پ.ن: بايد قيد زندگي توو تهران را بزنيم با اين وضع قيمتها، مجردها قدر پدر و مادرتون را بدونيد.

خداحافظ تهرون...
              نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• درود
                سایتی غیراز فارکس فکتوری هست که زمان اعلام خبر ها رو داشته باشه؟
                سایت فارکس فکتوری از 2007 قبل تر نداره برای بکتست نیاز دارم
                سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali_M نمایش پست ها
                  درود
                  سپاس
                  سلام یک سری هم به اینجا بزن
                  Economic Calendar | FXstreet.com

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
                    چند روز هست دنبال خونه ميگردم از غربي ترين نقطه تا شرقي ترين نقطه براي رهن و اجاره، قيمتها به شكل عجيبي باور نكردني هست و مهمترين نكته اش اينه كه نود درصد صاحبان ملك دنبال گرفتن اجاره هاي تپل هستن...!!!

پ.ن: بايد قيد زندگي توو تهران را بزنيم با اين وضع قيمتها، مجردها قدر پدر و مادرتون را بدونيد.

خداحافظ تهرون...
                    بچه ها پیوت پوینت و ، گله از وضع اقتصاد ؟؟!!!!!!
                    نزن این حرفو نوکرتم
                    شما که یه Position سحرگاهیتو بدی ، نصف ولنجک و گرفتی
                    خدایا ببیـــــــــــــــــــــن !!! سیگنال به کیا میدی !!!

بالاخره منم یه روز از این بازار ارز پول در میارم !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali_M نمایش پست ها
                      درود
                      سپاس
                      حاج علی لیست زیر چک کن ببین کدوم به کارت میاد:

Economic Calendar - Bloomberg

2013 Economic Calendar

Economic Calendar - Investing.com

Economic

U.S. Economic Calendar

Economic Calendar | FXstreet.com

نظر

• هــمـانـطـورکــه خــوردن شــراب حــرام اســت ،
                        خــوردن غــصـه هــم حـــرام اســت
                        و خـــوردن هـیـچ چــیـز مــثـل خــوردن غــصـه حــرام نــیـسـت ...
                        اگـر مــا فـهـمیدیــم کــه جـهان دار عــالم اوســت
                        دیــگـر چـه غصــه ای بــایـد بخـــوریـم ؟

"دکتر الهی قمشه ای"

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                        https://telegram.me/Cyclicalwaves
                        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• before you start anything..learn how to finish it

نظر

• جناب رحمانی سلام
                            مطمئن نیستم جای مناسبی این موضوع رو مطرح میکنم البته چون دیدم اینجا پست زیادی از شما زده شده میخواست این سئوال رو بپرسم ایا دوره الیوت بهزادی در سایت قرار داده شده است ؟
                            تحلیل های بنیادی حرفه ای های بورس تهران و همچنین تحلیل های شخصی اینجانب ،
                            صرفا به منظور ایجاد دریچه ای جدید برای بررسی و تحلیل معامله گران است
                            و لذا اساسا بر مبنای این تحلیل ها اقدام به خرید یا فروش نفرمایید.

نظر

• نوشته اصلی توسط فاندانیکال نمایش پست ها
                              جناب رحمانی سلام
                              مطمئن نیستم جای مناسبی این موضوع رو مطرح میکنم البته چون دیدم اینجا پست زیادی از شما زده شده میخواست این سئوال رو بپرسم ایا دوره الیوت بهزادی در سایت قرار داده شده است ؟
                              سلام بزرگوار

کلیپ ها قبلا در فروم مرحوم قیمتها منتشر شده بود و فکر کنم دست همه باشه !

در اینجا قرار داده نشده است و اگر قرار بگیرد برای حفظ قوانین فروم و رعایت حقوق کپی رایت در مکان خصوصی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

موفق باشید

نظر

• سلام
                                شیطنتهای بروکر رو ببینید؟؟؟؟

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5459632221.png
                                ببخشید آپلود نمیکند
                                فایل های پیوست شده
                                WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                                account demo

نظر

پردازش ...
                                X