اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
    بعضی از سیستم ها و استراتیجیها با تغییر رفتار ارز ورد نظر کارایی خودشون از دست میدهند !

بسیاری از سیستم ها کارایی انها تابعی از رنج یا نوسان قیمت ارز دارد ! ممکنه شما یک سیستمی طراحی کنید که در ان زمان میانگین رنج ارز 100 باشه ولی بعد از یک سال رنج تغییر میکنه و به 50 یا 200 میرسه ! در این موقعه سیستم معاملاتی دچار مشکل میشود یا کلا قابل استفاده نمیشود یا نیاز به ارتقا دارد!
    مسلم جان منم همین مشکل رو داشتم
    چاره کار فقط یک چیزه

به کندل هفتگی و روزانه قبل نگاه کن خودش بهت میگه قیمت کجا میره

یعنی شما یک روند صعودی داری هر نوع تحلیل الیوت و هارمونیک و کانال و خط روند بزار روش بازم بالا میره حالا کافیه توی قلش یک کندل برگشتی مثل شوتینگ استار به وجود بیاد قیمت گلوله می کنه میاد پایین
    از وقتی دارم با کندل ها کار می کنم واقعا معنی آرامش رو می فهمم .

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
      سلام و درود

حیف اسم حیوون نیست بر روی این آدم نهادی حیوانها هم به اندازه شعورشون احساس دارند اما این آدم عاری از هر نوع احساس و عاطفه است
      من که کلمه ای براش نمیتونم پیدا کنم . فقط برای اون بچه آرزو میکنم در آینده به مشکلات مفاصل کتفی وچار نشه .
      سلام جناب یزدی

توو لحظه انقدر عصبی شده بودم که نمیدونستم چی باید بنویسم، واقعا حیف از اسم حیوون برای این...

دلم میخواست بدونم بعد از این کارا چهره اون بچه چطور هستش، نمیدونم نفسی براش مونده بوده یا...
      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• نوشته اصلی توسط AmiR.K نمایش پست ها
        تريدري رو پيشنهاد ميكنيد يا تحليلگري رو ؟ چرا ؟
        تحلیلگری لازمه تریدری هست ! یک تریدر باید تحلیلگر باشد اما فرق تریدر و تحلیلگر من در روانشناسی میبینم نه چز دیگر !

بازارهای مالی که براساس ریسک و احتمالات عمل میکنند بر روان فرد تاثیر میگذارد یعنی یک فرد تریدر شخصیتی مناسب این محیط دارد ولی یک فرد تحلیلگر ترسو هست و ناتوان از فعالیت در این محیط پر ریسک و نامعلوم هست !

این اساسیترین مسئله در موفقیت در بازارهای مالی همچون بورس و فارکس هست ! فارکس بدلیل نوسان بسیار تاثیر پذیری از عوال فراوان موجب تنش های روحی و روانی بسیاری میشود

اینکه میگویند 90 درصد در این بازار شکست میخورند املا درست هست چونکه اهل این کار نیستند ولی بدلیل راحتی ورود به این حرفه خیلی زود وارد و خیلی زود خارج میشونذ

خیلی از دوستان و افراد فقط برای امتحان کردن شانس خود وارد این حرفه میشوند و برای کسب ثروت شانسی ! و هیچ هدف حرفه ای دیگری ندارند !

نتجه اینکه تریدر توانایی فعالیت در یک محیط پرریسک و نامعلوم را دارد ولی تحلیلگر یا افراد ناموفق ندارند !
        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
          کسی نیست این حیوون رو کنترل کنه...
          عجب بی شعوریه این دیگه!!! نتونستم تا تهش رو ببینم واقعا داشتم روانی میشدم. الاغ حداقل یه بار میکشه این موجود دوپا اون فایده رو هم نداره.

مرتیکه نفهم واسه با نمک بازی دست به هر کاری میزنه
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• 64=65??!!
            before you start anything..learn how to finish it

نظر

• مالیات در کشورهای مختلف

http://www.taxrates.cc/index.html

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
              معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
              -----------------------------------------------------------------------------------------------
              «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
              هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

• فارکسه یا فریزر؟
                یه تکونی بابا
                اِ

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

• RANGE ROVER
                  خوشکله نه ؟؟؟؟؟

نظر

• او باید بداند که همهٔ مردم عادل و صادق نیستند، اما به پسرم بیاموزید که به ازای هر شیاد، انسان صدیقی هم وجود دارد. به او بگویید، به ازای هر سیاستمدار خودخواه، رهبر جوانمردی هم یافت می.شود. به او بیاموزید که در ازای هر دشمن، دوستی هم هست.می.دانم وقت می.گیرد، اما به او بیاموزید اگر با کار و زحمت، یک دلار کسب کند، بهتر از آن است که جایی روی زمین پنج دلار بیابد. به او بیاموزید که از باختن پند بگیرد؛ از پیروز شدن لذت ببرد.او را از غبطه خوردن بر حذر دارید. به او نقش و تأثیر مهم خندیدن را یادآور شوید. اگر می.توانید به او نقش موثر کتاب در زندگی را آموزش دهید. به او بگویید تعمق کند، به پرندگان در حال پرواز در دل آسمان دقیق شود. به گل.های درون باغچه و زنبورها که در هوا پرواز می.کنند، با دقت نگاه کند.به پسرم بیاموزید که در مدرسه بهتر این است که مردود شود، اما با تقلب به قبولی نرسد. به پسرم یاد بدهید با ملایم.ها، ملایم و با گردن کش.ها، گردن کش باشد. به او بگویید به عقایدش ایمان داشته باشد، حتی اگر همه بر خلاف او حرف بزنند.به پسرم یاد بدهید که همهٔ حرف.ها را بشنود و سخنی را که به نظرش درست می.رسد انتخاب کند.ارزش.های زندگی را به پسرم آموزش دهید. اگر می.توانید به پسرم یاد بدهید که در اوج اندوه تبسم کند. به او بیاموزید که از اشک ریختن خجالت نکشد.به او بیاموزید که می.تواند برای فکر و شعورش مبلغی تعیین کند، اما قیمت گذاری برای دل بی معناست. به او بگویید که تسلیم هیاهو نشود و اگر خود را بر حق می.داند پای سخنش بایستد و با تمام قوا بجنگد.هنگام تدریس با پسرم ملایمت به خرج دهید، اما از او یک نازپرورده نسازید. بگذارید که شجاع باشد. به او بیاموزید که به مردم اعتقاد داشته باشد. توقع زیادی است، اما ببینید که چه می.توانید بکنید، پسرم کودک کم سال بسیار خوبی است.آبراهام لینکلن - شانزدهمین رئیس.جمهور ایالات متحدهٔ آمریکا
                    before you start anything..learn how to finish it

نظر

• هرگز نگویید " هنوز وقت است " یا " شاید دفعه ی بعد "به قول شاعر " خیلی زود دیر میشه "
                      پس تا بیش از این دیر نشده از گفتن "دوستت دارم ",
                      "معذرت میخواهم" ,"دلم برایت تنگ شده "و…… به عزیزانتان دریغ نکنید , فردا شاید دیر باشد !!!!!!

هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی یییییییی!!!!
                      ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 11-05-2013, 02:47 AM
                      خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

• ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-05-2013, 04:12 AM
                        زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• کیا آنلاین هستند ؟؟؟؟؟؟؟

یادش به خیر

ممکنه یه روزی دوباره باز بشه ولی بعضی از دوستان مثل مرحوم امیر حسین شاهرودی عزیز دیگه اونجا نمیان و.....

فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

نظر

• نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
                            کیا آنلاین هستند ؟؟؟؟؟؟؟

یادش به خیر

ممکنه یه روزی دوباره باز بشه ولی بعضی از دوستان مثل مرحوم امیر حسین شاهرودی عزیز دیگه اونجا نمیان و.....

یادش به خیر

نظر

• نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
                              کیا آنلاین هستند ؟؟؟؟؟؟؟

یادش به خیر

یادش بخیر

خیلی تلاش کردم قیمتها دوباره فعال بشه ولی نشد.

قیمتها هیچ وقت برنخواهد گشت .

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                              2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                              3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                              4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                              5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                              6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                              7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• [IMG][/IMG]

نور را در پستوی خانه نهان باید کرد....

شوق را در پستوی خانه نهان باید کرد....

عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد....

خدای را در پستوی خانه نهان باید کرد.......
                                «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

پردازش ...
                                X