اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
    روزی موسا برای گرفتن وامی به بانک سینا مراجعه کردندی بانک گفتندی : نمیدهیم. موسا عصبی شدندی و با عصای خویش شعبه را به دونیم کردندی و از وسط آن گذر کردندی و به بانک دیگری رفتندی.

و بانک چون این صحنه بدیدندی ٬ برآشفتندی و در حال عهد بکردندی که مال مردم بستندندی و قرانی به ایشان وام ندهندندی!

و چنین شد عروسها در خانه ترشیدندی ٬ و اکابر در باتلاق خرج در اوفتندی و نای ایستادن نداشتندی.

نظر

• از سخنان زیبای استیو جابز :
      اگر خوشبختی را برای يک ساعت می خواهيد، چرت بزنيد.
      اگر خوشبختی را برای يک روز می خواهيد، به پيك نيك برويد.
      اگر خوشبختی را برای يک هفته می خواهيد، به تعطيلات برويد.
      اگر خوشبختی را برای يک ماه می خواهيد، ازدواج كنيد.
      اگر خوشبختی را برای يک سال می خواهيد، ثروت به ارث ببريد.
      اگر خوشبختی را برای يک عمر می خواهيد،
      ياد بگيريد كاری را كه انجام می دهيد دوست داشته باشيد

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• اطلاعیه مهم:

قبلاً سواد انگلیسی زیادی نداشتم و فکر میکردم بلفرض فلان سبک تحلیلی که در اختیار داریم از فلان فرد ایرانی بیرون آمده است اما الان قضیه خیلی فرق میکنه !

پس از مطالعه سنگین که روی منابع خارجی داشتم متوجه شدم هیچ ایرانی تا به الان نتوسنته مطلبی رو خلق کنه بلکه ترجمه کرده و یک سری ایده از هر نظریه پرداز و کاشف گرفته است اعم از سبک های بنیادی و تکنیکی والی آخر

جز یک نفر که خالق پیوت های زمانی هست و کسی نیست جز مهندس نیما آزاد-ی که فردی باهوش و خلاق در زمینه تکنیکال میباشد و به نظرم لقب پدر علم تکنیکال ایران شایسته ایشان هست

عنوان کنم هر صحبتی میشه ،هر گفتاری که موجود هست بی شک ترجمه مطالب خارجیان هست که تک به تک مطالبی که عنوان میکنم میتوانم نام کاشف ، ایده پرداز و سازنده آن مطلب را بیان کنم ، همراه با کتاب یا مقالاتی که نشر کردند.

دریافتم که ایرانیان از جمله خودم جز منسجم کردن و تدوین و ترجمه مطالب چیزی نتوانستد به خلق تریدر اهداء کنند ، این قضیه به این معنی نیست که بد هست بلکه برعکس از دیدگاه خودم منسجم کردن و هماهنگی بین ایده ها و ابزارها یک هنر هست و کسی میتواند این کار را انجام دهد که نگرش مناسب و دیدگاه بالای نسبت به سبک های تحلیلی و بازار را داراست

این بحث از آنجا حائز اهمیت میباشد که هر از چند گاهی افرادی پیدا میشوند و ادعای مالکیت مطلب یا مطالبی را میکنند.

زین پس مدعی صاحب اثر یا مطلب ، باید به ما اثبات کند که هدفش از اینکه علم یک بابای خارجی به نام خود میزند چیست ؟ فدرت و شهرت اذعان کسی است که نوکر ملت هست و برای بزرگ شدن باید خادم شد. دنبال ثروت اندوزی و کسب درآمد از تدریس مطالب خارجیان نباشید چرا که دشمن کلاس ها خلیل رحمانی هست ، کسی که عزم خود را جزم کرده تا علم باباهای خارجی را به رایگان و کاربردی نشر دهد. اگر شخص خلیل مطلبی بیان میکند به صراحت اعلام میکنه که مال خودش نیست و یک منسجم کننده ، یکپارچه کننده و هماهنگ کننده ابزار مطالب ... هست و تا به امروز نتوانسته یک ایده کاملاً نو که هیچ فردی تا به الان به زبان نیاورده است کشف و نشر کند

تمام مطالب مولتی مدیاها که ضبط میشه در همه فروم های فارسی زبان ، فیس بوک و رسانه های ارتباطی دیگر نشر خواهد یافت و مسئولیت نشر آنها برعهده خلیل رحمانی است و پاسخگو خواهد بود .

پ.ن: با یوزر عادی این مطلب درج شد که حساب شخصی را با حساب مدیریتیم که در اینجا و سایر فروم ها هست جدا باشد . پس صحبتی احیاناً هست به این یوزر بزنید

دوستدار همه شما خلیل رحمانی
        22 سپتامبر 2013
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• روزی پسر ارشد شیخنا نزد وی رفت و گفت :
          - می خواهم ازدواج کنم . شیخ ناگاه خرکیف شد و پرسید :
          نام دختر چیست ؟ مرد جوان گفت :

- نامش سمسام السلطنه است و در همین دیار ما زندگی می کند . شیخنا ناراحت شد . صورت در هم کشید و گفت :

- مرا ببخش که این گویم اما تو نتوانی با این دختر مزدوج شوی چون او خواهر توست ...
          جونی نند از این موضوع چیزی به مادرت نگو ... مرد جوان نام سه دختر دیگر را آورد ولی جواب حکیم فرزانه برای هر کدام از کیس ها همین بود . با ناراحتی نزد ام گرامی خود رفت و گف :

- ننه من می خواهم ازدواج کنم اما نام هر دختری را می آورم آقام می گوید که او خواهر توست ! و نباید به تو بگویم . مادرش لبخند زد و گفت :
          - نگران نباش پسرم . تو با هریک از این دخترها که خواستی می توانی ازدواج کنی . چون تو پسر او نیستی...! :))))))))

مریدان نمیدانم از کجا آمدندی و خود را جر دادندی و رمیدندي
          و خشتك ها دریدندي !!!!)))))))

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نظر

• کلید نبود که شاه کلید هم نبود خدای کلیدا بود اصن...

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                دوست نداشتم این مطلب را اینجابزنم ولی .. خواستم نظردوستان را هم بدونم
                ظاهرا رئیس بانک مرکزی خودش یک سفته باز حرفه ای هست به نظرم جناب روحانی باید نسبت به انتصاب ایشان تجدید نظر کنند ظاهرا ایشان هم به نوعی با دولت قبلی ارتباط دارند و با کاهش ارزش دلار ا کلی ضرر خواهد کرد یکی نیست بهش بگه آخه مردک تورو چه به بازار آزاد ( باید از بازار ازاد دفاع کنی ؟ ببین چه کسائی از این افزایش سود میبرند چند روز قبل از اظهار نظراین شخص دلالان در بازار درحال خرید سنگسن ارز بودند ) متاسفم از چنین انتصابی

نظر

• در مورد دلار در برابر ریال نکته ای عنوان کنم:

همه میدانیم نرخ ارز بر صادرات و واردات کالا و خدمات اثر گذار هست " فایل های آموزش ویدئوی و نوشتاری بنیادی را ببینید"

دلار ارزون باعث میشه واردات ما بیشتر بشه و ترغیب به استفاده از کالاهای غیر ایرانی افزایش پیدا کنه چرا که ارزون تر واسمون آب میخوره و این واسه ما که میخوایم عوامل تولید و بنگاه های اقتصادی رونق بدیم تا رشد و شکوفایی در سطح اقتصاد شاهد باشیم یک پوینت منفی محسوب میشه

برعکس تحریم ها از این نظر برداشته بشه و مسایل بین ایران و ایالات متحده حل بشه که بتونیم با دنیا تجارت بین الملل داشته باشیم و از اینکه ریال ارزون هست بهره ببریم و صادرات خودمون افزایش بدیم که منجر به تولید ثروت میشه و از این طریق کم کم جایگاه اصلی دلار به ریال به خود بگیرد

فکر دلار 900 تومانی و دو هزار تومانی از این دست قیمت های رویایی نباشید ، برعکس فکر این باشید که دلار گرونتر بشه و تحریم ها و مسایل سیاسی حل بشه که بتونیم با دنیا تجارت کنیم و رشد واقعی در سطح اقتصاد شاهد باشیم !

شخصاً از طریق این دیدگاه به دنبال افزایش قیمت دلار هستم

نکته آخر اینکه هز کشوری که میخواد از جهان سوم ترقی کنه و به یک کشور نسبتاً خوب در عرضه اقتصادی نقش ایفا کنه باید به دنبال ثبات و تثبیت قیمت ارز باشه تا بتونه در ابتدا نهاد ها و بنگاه ها احیا کند سپس با صادرات کسب ثروت کند.

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                    در مورد دلار در برابر ریال نکته ای عنوان کنم:

همه میدانیم نرخ ارز بر صادرات و واردات کالا و خدمات اثر گذار هست " فایل های آموزش ویدئوی و نوشتاری بنیادی را ببینید"

دلار ارزون باعث میشه واردات ما بیشتر بشه و ترغیب به استفاده از کالاهای غیر ایرانی افزایش پیدا کنه چرا که ارزون تر واسمون آب میخوره و این واسه ما که میخوایم عوامل تولید و بنگاه های اقتصادی رونق بدیم تا رشد و شکوفایی در سطح اقتصاد شاهد باشیم یک پوینت منفی محسوب میشه

برعکس تحریم ها از این نظر برداشته بشه و مسایل بین ایران و ایالات متحده حل بشه که بتونیم با دنیا تجارت بین الملل داشته باشیم و از اینکه ریال ارزون هست بهره ببریم و صادرات خودمون افزایش بدیم که منجر به تولید ثروت میشه و از این طریق کم کم جایگاه اصلی دلار به ریال به خود بگیرد

فکر دلار 900 تومانی و دو هزار تومانی از این دست قیمت های رویایی نباشید ، برعکس فکر این باشید که دلار گرونتر بشه و تحریم ها و مسایل سیاسی حل بشه که بتونیم با دنیا تجارت کنیم و رشد واقعی در سطح اقتصاد شاهد باشیم !

شخصاً از طریق این دیدگاه به دنبال افزایش قیمت دلار هستم

نکته آخر اینکه هز کشوری که میخواد از جهان سوم ترقی کنه و به یک کشور نسبتاً خوب در عرضه اقتصادی نقش ایفا کنه باید به دنبال ثبات و تثبیت قیمت ارز باشه تا بتونه در ابتدا نهاد ها و بنگاه ها احیا کند سپس با صادرات کسب ثروت کند.

موفق باشید
                    برادر ارجمند واستاد گرامی
                    سلام
                    ضمن عذر خواهی از شما استاد عزیز باید عرض کنم اگر اینطور که شما میفرمائید باشد پس خیلی کشورها باید تا حالا نابود میشدند مثل کویت برید ببینید ارزش پول ملیش چند برابر ریال و دلار هست همینطور کشور افغانستان ظاهرا درحال نابودیست چون ارزش پولش چند سالیه که رو به افزایش هست حتی افغانی ها هم ایران را قبول ندارند و در حال خروج هستند
                    مطالبی که حضرتعالی فرمودید شاید از چند جنبه درست باشه ولی اون زمانی هست که ما مشکل تولید نداشته باشم . به نظر من اساسا زمانش الان نیست باید زیر ساختها درست بشه بعد دلارو ببرند برسون به 100 هزار تومان دلاری که بایک نوسان و افزایشی جزئی زندگی مردم کشورمون رو به زیر خط فقر سوق میده نشان از وضعیت ساختاری بسیار شکننده داره برادر گرامی بنده هیچ وقت منافع شخصی خودمو به منافع ملتم ترجیه نخواهم داد اما با نگاه به زیر ساخت ها ی اقتصادی و تولید ملی وارزش ریالی کشور وموارد کلی که با یک تحریم کوچولو بسیاری از شرکتهای تولیدی بسوی نابودی سوق پیدا مکنند ( مثل شرکتهای خودروئی ) که تولیدشان بشدت در حال کاهش هست به نظر میرسد اولویت اول باید به سمت برطرف نمودن مشکلات زیر ساختی باشد ولذا افزایش دلار ویا نرخ کنونی دلار درحال حاضر توجیح ندارد وکاهش آن صددرصد به نفع ملت خواهد بود لذادر مورد ایده شما زمانش الان نیست کارشناسان قبلی برای جلوگیری از فشار تحریمها با افزایش دلار ودلال بازی وسفته بازی مشکل را مدیریت کردند ( شاهد هستید چند روز پیش رئیس بانک مرکزی چه بذل فرمودند ( باید عرض کنم درست یکی دورروز قبل از آن دلالها وسفته بازها درحال جمع آوری دلار از سطح بازار آزاد بودند ) که با پیام رئیس بانک مرکزی وافزایش دلار سود خوبی به جیب زدند ( ظاهرا رئیس محترم هم سفته باز حرفه ای هست )
                    ایده بنده نگاه به رنگ وبوی امید است کشور ما درحال حاضر ظرفیت نظر کارشناسی شما را نداره با افزایش دلار درسته که به ظاهر فروش صادراتی باعث سود آوری میشود ولی باید به پیام های صادره شده ناشی از افزایش نرخ دلار هم توجه کرد (افزایش ونرخهای کنونی دلار = تحریم ،نبود تعامل ، وجود سفته بازان و ودلالان ، نبود تولید نبود امید وهرآنچه که برایمان خوب نیست )
                    استاد عزیز بازهم عذر خواهی میکنم بابت ادبیات نوشتاری ضعیفم

نظر

• با سلام.
                      با احترام به نظر دوستان، به عقیده بنده آنقدر که ثبات قیمت دلار در اقتصاد فعلی موثر است، قدر مطلق قیمت آن موثر نیست.
                      شاید نسخه ای که بوی امید از آن بیاید این باشد: ثبات قیمت + ثبات سیاست های دراز مدت و منطقی بودن آن ها + برداشت تحریم ها.
                      ارزان شدن قیمت دلار، به خصوص در شرایط فعلی که اکثریت مردم تحت فشار اقتصادی هستند و در کنار آن عده ای از رانت خواران در سال های اخیر به وجود آمدند و تبدیل به هیولاهای اقتصادی شدند، تنها بازدهی ای که میتواند داشته باشد سوق پول ملی به سمت واردات بی کیفیت ترین کالاها میباشد. چرا که اکثریت مردم توان خرید کالای درجه یک را ندارند و همچنین حجم واردات در کالای درجه 4 و 5 میتواند بسیار بیشتر و پر سودتر باشد و به طبع آن نابودی تولید داخلی.
                      ببینید درآمد کشور ما به طور کلی از صادرات و به خصوص از صادرات نفت است. پس عمده حجم ورودی ارز نیز باید از همین معبر باشد. اما بر اثر تحریم ها ما در مقابل نفت نمیتولنیم دلار دریافت کنیم و همان طور که متاسفانه در این سال ها شاهد بودیم نفت را به صورت تواتری یا صدور ال سی و یا با روپیه و .... عوض کرده ایم.و همچنین سایر صادراتی که داشته ایم نیز به همین صورت.
                      و از طرف مقابل در واردات هم حق انتخاب و حضور در مکاره رقابتی را نداشتیم.
                      حال با بر طرف شدن تحریم ها، گلوگاه های واردات و صادرات گشوده خواهند شد.و شما تصور کنید به طور همزمان قیمت ارز هم کاهش پیدا کند.حال ببینید چه فاجعه اقتصادی ای ممکن است در این میان رخ دهد.
                      به اعتقاد شخصی من، بالا بودن قیمت ارز میتواند در این فرصتی که پیش آمده و احتمال رفع تحریم ها وجود دارد، بسیار به صنعت و اقتصاد کشور کمک کند و صد البته ثبات قیمت ارز بسیار مهم است چرا که تنها در صورت وجود ثبات میتوان برنامه های بلند مدت داشت و سرمایه گذاران تنها در این صورت تمایل به سرمایه گذاری پیدا خواهند کرد.
                      موفق باشید.

نظر

• ببینید چه نکاتی بیان کردم بعد انتقاد داشته باشید که کشور کویت یا غیر و ... ، این کشور کویت که نیمی از آشنایانم در اونجا اقامت دارند به صراحت بیان میکنند که هیچ تولیدی ندارند "جز استخراج نفت" و میشه گفت صد درصد مصرف کننده هستند ! بلطبع کشوری که مصرف کننده محض هست نیاز داره قدرت خریدش بالا باشه " ارزش پولش بیشتر باشه" و صد البته در پنجاه سال آینده اگر زیر ساخت خود را از مصرف کننده به تولید کننده تغییر رویه ندهند، نسل های بعدی با مشکلات اساسی دست و پنجه نرم خواهند کرد.

در مورد ایران عنوان شد حل شدن مسایل سیاسی باعث میشه گذرگاه تجارت بین الملل بر روی ما باز شود و این خیلی عالی هست که دلار ارزشش بیشتر باشه و قیمت اجناس ما ارزون تر که بشه صادرات انجام داد و کسب ثروت کنیم و شاهد رشد واقعی اقتصاد باشیم.

نکته آخر عنوان کردم کشوری که در حال توسعه هست یکی از سیاستگذاری هاش ثبات در نرخ ارزش هست که بتونه مبادلات را بدون دغدغه ریسک نغییرات نرخ ارز انجام دهد .

خواهش میکنم وقتی مطلبی مطالعه میکنید و قرار بر انتقاد ، نظر و غیره هست در چارچوب همون صحبت ها باشه به دور از تعصب یا گرایش خاص به جهتی !
                        اینکه رانت خوار هست اینکه مافیای ارزی وجود داره میدونیم. بله بر این هم واقف هستم قشر کارگر قشر کارمند دچار نقص فنی در اقتصادشون شده اما همه تقصیر دلار نیست ، تقصیر دولتمردان هست که حقوق و دستمزد آنها را بر طبق تورم و مسایل اقتصادی تعیین نکرده است و همان چیزی بوده که قبل از افزایش ارزش دلار میدادند.

پیروز باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                          ببینید چه نکاتی بیان کردم بعد انتقاد داشته باشید که کشور کویت یا غیر و ... ، این کشور کویت که نیمی از آشنایانم در اونجا اقامت دارند به صراحت بیان میکنند که هیچ تولیدی ندارند "جز استخراج نفت" و میشه گفت صد درصد مصرف کننده هستند ! بلطبع کشوری که مصرف کننده محض هست نیاز داره قدرت خریدش بالا باشه " ارزش پولش بیشتر باشه" و صد البته در پنجاه سال آینده اگر زیر ساخت خود را از مصرف کننده به تولید کننده تغییر رویه ندهند، نسل های بعدی با مشکلات اساسی دست و پنجه نرم خواهند کرد.

در مورد ایران عنوان شد حل شدن مسایل سیاسی باعث میشه گذرگاه تجارت بین الملل بر روی ما باز شود و این خیلی عالی هست که دلار ارزشش بیشتر باشه و قیمت اجناس ما ارزون تر که بشه صادرات انجام داد و کسب ثروت کنیم و شاهد رشد واقعی اقتصاد باشیم.

نکته آخر عنوان کردم کشوری که در حال توسعه هست یکی از سیاستگذاری هاش ثبات در نرخ ارزش هست که بتونه مبادلات را بدون دغدغه ریسک نغییرات نرخ ارز انجام دهد .

اینکه رانت خوار هست اینکه مافیای ارزی وجود داره میدونیم. بله بر این هم واقف هستم قشر کارگر قشر کارمند دچار نقص فنی در اقتصادشون شده اما همه تقصیر دلار نیست ، تقصیر دولتمردان هست که حقوق و دستمزد آنها را بر طبق تورم و مسایل اقتصادی تعیین نکرده است و همان چیزی بوده که قبل از افزایش ارزش دلار میدادند.

پیروز باشید
                          با سلام وتشکر از شما استاد عزیز
                          مطالب بنده واظهار نظرم صرفا آموزش ویاد گیری عمیقتر مطالب از حضرتعالی است ومطمئنا تعصبی نیست در مطلب قبلی عرض کردم زمانش الان نیست چون همانطور که فرمودیدمشکل در دولت مردان وسطح علمی ومعرفتی کسائی است که به جای افکار توسعه ای به دنبال سوء استفاده از شرایط هستند ای کاش چند شب پیش مناظره موضوع اتوبوسهای اسکانیا را میدید زیر نویس تلویزیون موضوع افزایش جریمه ها در جاده ها را مورد نظر سنجی گذاشته بود آنهم با بله وخیر ( کاملا مشخص است که دنبال راه حل ونجات جان مردم نیستند و فقط از آب گلالود میخواهند ... یا درمقطعی گفتند فعلان کلا کیفیت ندارد واین قیمت پائین توجیح ندارد با گران شدن قطعا کیفت بالا می رود ( به نان توجه کنید فقط گرانی کیفیت همان است که بود) لذا سر تسلیم فرود میاورم وضمن تائید فرمایشات حضرتعالی تنها وتنها میگویم زمانش الان نیست یا از لحاظ بنیادی وزیر ساختی موضوع باید اصلاح شود همانگونه که مستحضرید بازار قطعا تمایلی به وضعیت خنثی ندارد ودیر یا زود به سمت بازار انیساطی ویا انقباظی تغییر مسیر میدهد . لذا تنها وتنها با روشهای علمی وفنی باید سیستم را به خوبی پیاده کرد واجازه داد تا بازار مسیر خودش را برود

نظر

• امروز تاپیک بورسی را خواندم و خیلی ناراحت شدم ، مثل همه ، فداکاراتر و مهربانتر از ایرانی پیدا نمیشه
                            و اگر یک واقعیت هست میتواند تغییر کند ، جو و فکر منفی اگر به نگرش مثبت تغییر کند چه شود

آب ریزش بینی سرفه عطسه پیاپی و....هم زشته هم کثیف ولی ما هیچ بیمار سرما خورد ه ای را به خاطر این چیز ها مورد نفرت قرار نمیدیم چون میدونیم مقصر بیماری است نه بیمار
                            تیم تحقیقی دانشکده پزشکی ایران یک بار یک آماری تهیه کرد که نشون میداد 95% مردم ایران به نوعی دچار مشکلات حاد شخصیتی یا حتی روانی هستند که اونهارو فاقد صلاحیت برای رابطه طولانی زناشویی و تشکیل خانواده میکنه !
                            مشکلات شخصیتی که بر ما تحمیل شده و هممون آسیب خوردیم نتیجه اینکه در تعاملاتمون بدون اینکه بخواهیم همدیگرو میرنجونیم و از هم میرنجیم و چون ریشه این قضیه بیماری است نه اختیاری( و از روی پلیدی )همیشه هم احساس حق به جانب بودن میکنیم و مقصر هر ناکامی و نا خوشایندی را در کسی غیر از خودمون جستجو میکنیم
                            استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
                            Clear Entry Price, Exit Levels
                            ------------------------------------------------------------
                            اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
                            لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

• به تمام همشهریانم تبریک میگم

نقطه مرزی استان فارس ( شهرستان لامرد ) به خلیج همیشه فارس پیوست ( 10 کیلومتر از استان هرمزگان به نام کشکنار )

بچه ها دیگه ما شدیم بیچیه بندر ها والله !
                              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• حالا ﺗﺎ ﺩﺍﺭﻩ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﻣﻮﻥ ﺑﺎ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺧﻮﺏ ﻣﯿﺸﻪ؛ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ
                                ﺗﻌﻄﯿﻞ ﺷﺪ!
                                ﺍﺯ ﻓﺮﺩﺍ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺮﺝ ﻣﺮﺩﻡ ﻣﻈﻠﻮﻡ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺑﺪﯾﻢ.
                                ﺍﯼ ﺗﻒ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺷﺎﻧﺲ ﺑﯿﺎﺩ

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

پردازش ...
                                X