اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    مصطفی جان به نظرم ایده ال ترین کزینه چهار میتونه باشه اما با کمی اغماض میتونه گزینه سوم هم باشه در غیر اینصورت گزینه هیچکدام بهترین هست.

ایرانسل کی جایزمو واسم میفرسته من پاسخ صحیح دادم :دی

رفیقمون گیچ شده بنده خدا ما هم فقط اذیتش میکنیم :دی

این چیزی که گفتم شوخی بود .

به هر حال ایشون باید تصمیم بگیره که با کی میتونه زندگی کنه . باید دید دلیل جداشدنش از زن سابقشون چی بوده . ایشون باید با یک مشاور خانواده مشکلشون مطرح کنند تا راهنمایی لازم از طرف یک متخصص به ایشون داده بشه .
    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• ما رو همه چیز ریسک میکنیم ...قمار میکنیم ..الا خانواده..مطمئن باش اگه اولی مشکل خاصی توش نباشه ؟...هیچ وقت دومی جاشو نمیتونه پر کنه ..نظر کاملا شخصی ...میتونه خیلی اما اگر درونش باشه .
      ویرایش توسط nimati : https://www.traderha.com/member/6258-nimati در ساعت 04-19-2013, 11:53 PM

نظر

• این بحث بیخیال بشیم خودش میدونه با این نعمت های الهی که خدا بهش داده ... من پیشنهاد کردم اول با خانوم اولت صخبت کن دیدی مشکلاتت قابل حله برگردون چون اولویت داره و زن شده و تو مسول بیوه شدنش هستی... اگرم چیزی که تو میخوای نمیشه پس دومی بهترین گزینه هست چرا که زندگی یک روز و دوروز نیست و فردا مشکل بزنی با زن اولت رسوایش زیاده تو خانواده و طایفه اتون...

حالا تصمیم با خودشه...

میخوام یک بخش کمک های مردمی راه اندازی کنم هرکس دوست داره کمک کنه و این پول به دست اقشار فوق العاده فقیر خواهد رسید.

یکی از شرط های ورودی بخش ویژه کمک به این صندوق قرار خواهم داد... از یک دلار مجازن تا بی نهایت دلار... جای دوری نمیره و از هر دست بدیم از دست دیگری خواهیم گرفت

به امید اینکه دوستان بعد هر پوزیشن سوددهشون مقدار اندکی برای این صندوق در نظر بگیرند به عنوان بیمه نامه کارشون.

موفق باشید
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• چقدر پستهای جالبی خوندیم

راستی یه موجودی بود خودش رو به هر رنگی در میاورد. اسمش چی بود؟ تو جدول دراومده
          ویرایش توسط mina : https://www.traderha.com/member/6552-mina در ساعت 04-20-2013, 01:05 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
            سلام خلیل جان

صورت مساله میشه به این صورت :

1- با زن سابقش زندگی کند .
            2- با دختر جدید ازدواج کند.
            3- با هر دو ازدواج کند.
            4 - برای همیشه مجرد بماند .

لطفا گزینه مورد نظر را به شماره ............ ارسال کنید .

ضمن احترام به عقیده همه دوستان

به عقیده فدوی با توجه به اینکه دور نیست تا کلا ازدواج و مزدوج شدن ور بیفته،گزینه 4 بهترین گزینه هست.

ضمنا ازدواج نمیتونه فقط حالت رسمی داشته باشه.منظورم شناسنامه و عقد نامه و النکاح سنتی....و قبلت....

خوبه که دلها با هم یکی باشن و متعهد بمونن و وفادار باشند و....

سلام به اون دوستمون برسون و به ایشون بفرمایید تشریف ببرند خلوت کنند و بررسی کنند 2 حالت رو:

1_کدومشون زبونم لال ،دور از جون،اگه صورتش بسوزه
            ،یا خدایی نخواسته اگه فلج بشه این دوستمون حاضره باهاش بمونه؟

2_کدوم یکی از اون دو خانوم در صورت وقوع این حادثه برای دوستمون حاضر میشن با دوستمون بمونن؟

با آرزوی خیر برای این 3 نفر و همه دوستان
            ویرایش توسط hich1389 : https://www.traderha.com/member/6942-hich1389 در ساعت 04-20-2013, 02:20 AM
            «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

• نوشته اصلی توسط mina نمایش پست ها
              چقدر پستهای جالبی خوندیم

راستی یه موجودی بود خودش رو به هر رنگی در میاورد. اسمش چی بود؟ تو جدول دراومده
              دقیقا منم 69 پست شما رو مطالعه کردم جالب بود !

موجوده تو صحراهای ما زیاده بهش میگن لف ! میخوای یکی واست بگیرم بفرستم درب منزل ؟ البته آقا مینا خیلی چتدش آوره و میترسم از جیغ زدن باز نمونی و در و همسایه مورد اذیت و آزار قرار بگیرنا...

حالا خواستی بهم پیام خصوصی بده تا واست بفرستم ! قیمتشون هم بالاست ولی خوب چون دوست داری با پیک ویژه رایگان واسه شما یه دونه میفرستم که بزاری رو خودت ببینی چندتا رنگ عوض میکنه

موفق باشید
              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• درود
                خبر :
                روز شنبه 31/1/92 ساعت 12:55 بامداد زلزله 4.2 ریشتری اصفهان و شهرستان های اطراف لرزاند.
                مرکزیت آن شهرستان برخوار اعلام شده
                ظاهرا که خسارت جانی در بر نداشته.
                سپاس
                فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
                ----------------------------------------
                forexdive@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط forexdive نمایش پست ها
                  درود
                  خبر :
                  روز شنبه 31/1/92 ساعت 12:55 بامداد زلزله 4.2 ریشتری اصفهان و شهرستان های اطراف لرزاند.
                  مرکزیت آن شهرستان برخوار اعلام شده
                  ظاهرا که خسارت جانی در بر نداشته.
                  سپاس
                  کشور رفته رو ویبره !
                  بي سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی توانند بخوانند و بنویسند
                  بلکه کسانی هستند که نمی توانند آموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند.
                  " آلوین تافلر "

نظر

• Truth Alone Triumphs
                    حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

• دوستان عزیزم سلام , کسی
                      یوزرنیم و پسورد nod 32 داره ؟

ممنون میشم .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها
                        دوستان عزیزم سلام , کسی
                        یوزرنیم و پسورد nod 32 داره ؟

ممنون میشم .
                        www.iransetup.com
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                          دوستان واسه یکی دوستان مشکل پیش اومده از من راهنمایی خواسته و منم گفتم بزار فکر کنم جوابت میدم.

بنده خدا یک دختری رو دوست داره و قول و قرار ازدواجشون گذاشتند . یکی از دوستان خانوم سابقش اومده رایزنی کرده واسه درست کردن رابطشون با زن سابقش...

حالا مونده چکار کنه... خاطرات و زندگی گذشته انتخاب کنه یا دختر جدیده...

من از دید خودم دختر جدیده هست ... چون مرد باید سر حرفش باشه !

ولی در کل کله اش باد داره بخواد دوباره ازدواج کنه مثل ما مجرد باشه بهتره والله !

نظر دوستان چیه؟
                          اگر من بودم، سعی می کردم رابطه قبلی را بازسازی کنم. خاطرات هویت انسان هستند و به سختی از بین می روند.

نظر

• نظر

• عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه عزیزان

آغاز تهاتر نفت ایران با دارو و غذا (منبع مهر )

در اخر باز هم جملاتی شعر وار و دلتنگی ام که پیشاپیش امیدوارم بابت خسته شدن چشمان نازنینتان عذر خواهی بنده رو پذیرا باشید .

ارزوی خوابی دارم ..

خوابی که بیدار شدنش , دروازه به دنیایی باشد
                              مردمانش همه یکرنگ, به رنگ اسمان
                              نه سیاهی بود و نه سفیدی
                              روح ها همه پاک و لطیف, مثل ان رود قشنگ
                              عشق در دریای قلب هرکسی موج میزد
                              ساحلش ارامش, با یک قوی سفید
                              ساعتی خنده
                              ساعتی چهره رضایت هزاران کودک
                              غرق در بازی
                              می شد ای کاش ...
                              چشمانم مردمی را می دید
                              پول هارا سوزانده گرمایش را به دستان یخ زده ان کودک
                              کودکی که کنار خیابان بود می دادند
                              پینه دست کودک کاری که پدرش معتاد بود
                              با قهقه ی زیبای او پاک می شد
                              قهقه ای از ته دل با امید فردای روشن
                              اشک مردی که روی دیدن کودکانش را نداشت پاک می شد
                              و به جای همایش ان نمایش سیاه
                              پیرمردی که به نانوای جوان سلام میداد
                              تا نانی به رایگان بگیرد و برود نان می داد
                              زوزه ی ان موشک از سر کودکان بی گناه پاک می شد
                              دین و ایمان هرکس سهم او از خنده مردم بود
                              ولباس هرکس به رنگ دلش
                              ناراحتی و رنج از ذهن همه پاک می شد
                              شاید ان خواب قشنگ ,روزی این جسم خسته را دریابد
                              اخ ... چقدر خسته ام ....
                              یا مرا دریاب ...یا چشمانم ببند ...

تشکر از توجهتون
                              ویرایش توسط ALFRED : https://www.traderha.com/member/6538-alfred در ساعت 04-21-2013, 06:55 PM
                              خواهشا این دو سایت را مشاهده فرمایید دیدنشان رایگان است !!!!

موسسه خیریه محک ( کمک به کودکان سرطانی نیازمند )

موسسه خیریه همت ( کمک به نیازمندترین افراد جامعه )

نظر

• خیلی این جمله بالای سایت را دوست داشتم

براي داشتن چيزي كه تا به حال نداشته ايد بايد كسي باشيد كه تا به حال نبوده ايد

و همونقدر که دوستش دارم دلم میگیره وقتی می خونمش ..........

نظر

پردازش ...
                                X