اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوآوری !!

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
    معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
    هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

• هراکلیتوس (۴۸۰- ۵۴۰ق. م) از فیلسوفان دوره پیش از سقراط به خود می.بالید که هرگز استادی نداشته. است. هرگاه احساس می.کرد که نیاز به مشورت دارد می.گفت: " یک لحظه صبر کنید تا بروم از خودم بپرسم ".
      Truth Alone Triumphs
      حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

• سلام بابا خلیل.خانم معلممان گفته به مناسبت روز پدر برای انشا، نامه.ای به پدرتان بنویسید. بچه.ها می.گویندخانم معلم، فضول است. می.خواهد بفهمد بین ما و باباهایمان چه رازهایی هست. همه.ی بچه.ها گفتند که دروغکی، چیزهای خوب خوب می.نویسند تا هم ...
        دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• ای بابا فوتمون هم که صادر شد.

دیروز مغازه سوپری دیدم به نام خالو خلیل "دایی خلیل منظورش هست" الانم که بابا خلیل

باید نامم اینترنشنال کنم

محسن جان ارادت
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• اگر بدانيد مردم هزاران بار بيشتر به يك سردرد معمولي خود اهميت ميدهند، تا به خبر مرگ من و شما، ديگر نگران نخواهيد شد كه درباره شما چه فكري مي كنند.

"ديل كارنگي"
            نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• امروز حالم خیلی ناخوشه .دیشب تا صبح بیدار بودم هی دو جمله مطلب میخوندم هی بالای سر گوسفندم میرفتم. مریض شده و سرو صدا میکرد.

امروز صبح درگیر دکتر بودم ، کارای این زبون بسته !

کلیپ چهاردهم تا عصر یا آخر شب روی سایت قرار میدم. حالی ندارم "48 ساعت بیدارم"

نظر

• نوشته اصلی توسط Rahmani نمایش پست ها
                امروز حالم خیلی ناخوشه .دیشب تا صبح بیدار بودم هی دو جمله مطلب میخوندم هی بالای سر گوسفندم میرفتم. مریض شده و سرو صدا میکرد.

خلیل گوسفند داری؟ جدی؟

کجا نگه اش میداری بعد؟
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

امروز حالم خیلی ناخوشه .دیشب تا صبح بیدار بودم هی دو جمله مطلب میخوندم هی بالای سر گوسفندم میرفتم. مریض شده و سرو صدا میکرد.

حاجی جان خسته نباشی واقعا

ببین عکس اون زبون بسته نازنین رو گذاشتی،چشم زدن بچه رو

البته از سر خواستن...

حالا دکتر چی گفت؟

انشاا... میزون میشه

حتما براش اسپند دود کن.

خودت هم مراقب سلامتیت باش داداش

یا علی
                  «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                    خلیل گوسفند داری؟ جدی؟

کجا نگه اش میداری بعد؟
                    اره مهندس جان ، یه عکسش گذاشتم در قسمت بحث آزاد بخش ویژه

خونه خودم که آپارتمانی هست ، اونو بردم خونه پدریم که دو حیاط داره و اونو در حیاط دوم نگه میدارم .

نوشته اصلی توسط hich1389 نمایش پست ها
                    حاجی جان خسته نباشی واقعا

ببین عکس اون زبون بسته نازنین رو گذاشتی،چشم زدن بچه رو

البته از سر خواستن...

حالا دکتر چی گفت؟

انشاا... میزون میشه

حتما براش اسپند دود کن.

خودت هم مراقب سلامتیت باش داداش

یا علی
                    دکتر چیزی تشخیص نداد ، در واقع گفت این هیچ مریضی نداره و این سر و صداها میتونه به خاطر جفتش باشه چرا که فصل بچه دار شدن گوسفندان هست...

بردمش یه جای پر از گوسفند و رهاش کردم ، عصر رفتم سراغش به به میکرد و هی میخواست بپره تو ماشین هههه

چند روز پیش فرار کرد "سابقه نداشته" و رفته بود دو محله دورتر پیش چندتا هم نوع خودش ، حالا هوای شده دیگه

علیرضا جان ممنون گل پسر

نظر

• عقیمش کن خلیل جان. هم گوسفنده راحت میشه هم خودت

نظر

اره مهندس جان ، یه عکسش گذاشتم در قسمت بحث آزاد بخش ویژه

خونه خودم که آپارتمانی هست ، اونو بردم خونه پدریم که دو حیاط داره و اونو در حیاط دوم نگه میدارم .

دکتر چیزی تشخیص نداد ، در واقع گفت این هیچ مریضی نداره و این سر و صداها میتونه به خاطر جفتش باشه چرا که فصل بچه دار شدن گوسفندان هست...

بردمش یه جای پر از گوسفند و رهاش کردم ، عصر رفتم سراغش به به میکرد و هی میخواست بپره تو ماشین هههه

چند روز پیش فرار کرد "سابقه نداشته" و رفته بود دو محله دورتر پیش چندتا هم نوع خودش ، حالا هوای شده دیگه

علیرضا جان ممنون گل پسر

داداش خلیل خوب برا این ناز پسر یه جفت ردیف کن خو

بابا به خدا،خدارو خوش نمیاد..

گناه داره.تازه ماشاا... هزار ماشاا... یه پارچه آقاست

همه از خداشونه باهاش جفت بخورن

تازه فکرشو بکن بچه دار بشن....وای ی ی ی ی

میدونی چه فازی میده...هم خودمون حال میکنیم ،هم این بچه صاحب زندگی میشه.

کمکشون هم میکنیم تا زندگیشون را بیوفته

باور کن خیلی جدی میگم.

خدا هم راضی میشه.

جان علیرضا اگه بد میگم بگو بد میگی.

رو پیشنهادم فک کن خلیل جون

میخوامت
                        «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

• نوشته اصلی توسط hich1389 نمایش پست ها
                          داداش خلیل خوب برا این ناز پسر یه جفت ردیف کن خو

بابا به خدا،خدارو خوش نمیاد..

گناه داره.تازه ماشاا... هزار ماشاا... یه پارچه آقاست

همه از خداشونه باهاش جفت بخورن

تازه فکرشو بکن بچه دار بشن....وای ی ی ی ی

میدونی چه فازی میده...هم خودمون حال میکنیم ،هم این بچه صاحب زندگی میشه.

کمکشون هم میکنیم تا زندگیشون را بیوفته

باور کن خیلی جدی میگم.

خدا هم راضی میشه.

جان علیرضا اگه بد میگم بگو بد میگی.

رو پیشنهادم فک کن خلیل جون

میخوامت
                          غلیرضا جان بردمش توی یه دهات اطراف شهرمون ، که بره با گله زندگی کنه ! دیگه باید با زندگی واقعیش آشنا بشه ، زندگی شهری واسش سخته .

این فکری بود که واسش کردم و هر دوتا راحت شدیم . ما هم برسیم به کارامون و مقل امروز گرفتار نشیم

عزیزی

نظر

• اینم یک عکس جالب از یکی ار فروم های خارجی
                            فقط تریدر بدبخت رو داشته باشید

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

دوستان شیرازی کسی هست که در خط املاک ... باشه؟

یک آپارتمان میخوام بگیرم در محدوده قیمتی 150 تا 200 میلیون کجای شهر میشه تهیه کرد؟

کسی هست ممنون میشم یک مظنه بده مرسی

سلام آقا خليل
                              منم واستون پرسيدم جاي متوسط تقريبا متري 2ميليون و 200 ........اگه 300 داشته داشتي باشي جاي درست گيرتون مياد الته آپارتمان كوچيك در حد 100 متر
                              ویرایش توسط jupiter : https://www.traderha.com/member/7076-jupiter در ساعت 09-19-2013, 12:39 PM
                              https://t.me/peymanhajati

نظر

• نوشته اصلی توسط jupiter نمایش پست ها
                                سلام آقا خليل
                                منم واستون پرسيدم جاي متوسط تقريبا متري 2ميليون و 200 ........اگه 300 داشته داشتي باشي جاي درست گيرتون مياد الته آپارتمان كوچيك در حد 100 متر
                                پیمان جان ممنونم از لطفتون .

بیشتر از همین 100 متر نمیخوام

به گفته شیخ محمد ، اینجا مشکل مالی نیست ، کار فقط صورت بگیره . اگر جای مناسب باشه 300 تا ارزش داره. با وجود اینکه نقداً اینقدر ندارم باز حله !

عزیز دلی

نظر

پردازش ...
                                X