اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

جمله های که خوشبخت میکنه

مهم نیست چه سنی داری هنگام سلام کردن مادرت را در آغوش بگیر.

اگر کسی تو را پشت خط گذاشت تا به تلفن دیگری پاسخ دهد تلفن را قطع کن.

هیچوقت به کسی که غم سنگینی دارد نگو " می دانم چه حالی داری " چون در واقع نمی داني.

یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.

هیچوقت به یک مرد نگو موهایش در حال ریختن است. خودش این را می داند.

از صمیم قلب عشق بورز. ممکن است کمی لطمه ببینی،
    اما تنها راه استفاده بهینه از حیات همین است.

در مورد موضوعی که درست متوجه نشده ای درست قضاوت نکن.

وقتی از تو سوالی را پرسیدند که نمی خواستی جوابش را بدهی، لبخند بزن و بگو:
    "برای چه می خواهید بدانید؟"

هرگز موفقیت را پیش از موقع عیان نکن.

ادامه دارد... .
    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
    account demo

نظر

باد میوزد.. می توانی در مقابلش هم دیوار بسازی هم آسیاب انتخاب با توست
      زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

جمله های که خوشبخت میکنه و...

هیچوقت پایان فیلم ها و کتابهای خوب را برای دیگران تعریف نکن.

وقتی احساس خستگی می کنی اما ناچاری که به کارت ادامه بدهی، دست و صورتت را بشوی و یک جفت جوراب و یک پیراهن تمیز بپوش. آن وقت خواهی دید که نیروی دوباره
        بدست آورده ای.

هرگز پیش از سخنرانی غذای سنگین نخور.

راحتی و خوشبختی را با هم اشتباه نکن.

هیچوقت از بازار کهنه فروشها وسیله برقی نخر.

شغلی را انتخاب کن که روحت را هم به اندازه حساب بانکی ات غنی سازد.

سعی کن از آن افرادی نباشی که می گویند : " آماده، هدف، آتش "

هر وقت فرصت کردی دست فرزندانت را در دست بگیر. به زودی زمانی خواهد رسید که او اجازه این کار را به تو نخواهد داد.

چتری با رنگ روشن بخر. پیدا کردنش در میان چتر های مشکی آسان است و به روزهای غمگین بارانی شادی و نشاط می بخشد.

وقتی کت و شلوار تیره به تن داری شیرینی شکری نخور.

هیچوقت در محل کار درمورد مشکلات خانوادگی ات صحبت نکن.

وقتی در راه مسافرت، هنگام ناهار به شهری می رسی رستورانی را که در میدان شهر است انتخاب کن.

در حمام آواز بخوان.

در روز تولدت درختی بکار.
        ادامه دارد.. .
        شاد باشید
        WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
        account demo

نظر

دگرگونه فکر کردن را بیاموزیم!

ما نمی توانیم مشکلاتمان را حل کنیم با همان منطقی که داشتیم وقتی آنها را بوجود آوردیم.

آلبرت اینشتین
          کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
          رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
          ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
          sigpic

نظر

جمله های که خوشبخت میکنه

طوری زندگی کن که هر وقت فرزندانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.

بچه ها را بعد از تنبیه در آغوش بگیر.

فقط آن کتابهایی را امانت بده که از نداشتن شان ناراحت نمی شوی.

ساعتت را پنج دقیقه جلوتر تنظیم کن.

هنگام بازی با بچه ها بگذار تا آنها برنده شوند.

شیر کم چرب بنوش.

هرگز در هنگام گرسنگی به خرید مواد غذایی نرو. اضافه بر احتیاج خرید خواهی کرد.

فروتن باش، پیش از آنکه تو به دنیا بیایی خیلی از کارها انجام شده بود.

از کسی که چیزی برای از دست دادن ندارد، بترس.

فراموش نکن که خوشبختی به سراغ کسانی می رود که برای رسیدن به آن تلاش می کنند
            -- d.p-- آری، آری، زندگی زیباست زندگی آتشگهی دیرنده پا برجاست گر بیفروزیش، رقص شعله*اش در هر کران پیداست ورنه، خاموش است و خاموشی گناه ماست

شادی سراسر وجودتان
            WE LOVE YOU , PCM

accuont real
            account demo

نظر

لطفا دقت کنین بچه ها
              چرا می گویند ” فیلسوف ” و نمی گویند ” گاوسوف ” ؟!
              چرا می گویند ” پیراهن ” و نمی گویند ” جوان اهن ” ؟!
              چرا می گویند ” اتوبوس ” و نمی گویند ” اتوماچ ” یا ” جاروبوس ” ؟!
              چرا می گویند ” خداحافظ ” و نمی گویند ” خداسعدی ” ؟!
              چرا می گویند ” اتومبیل ” و نمی گویند ” اتومکُلنگ ” ؟!
              چرا می گویند ” ماشین ” و نمی گویند “شماشین ” ؟!
              چرا به طراح چنین سوالاتی می گویند ” دیوانه ” و نمی گویند ” غول آنه ” !؟
              WE LOVE YOU , PCM

accuont real
              account demo

نظر

بچه ها راهنمایی کنید که pdf رو چگونه آپلود کنم ؟
                با تشکر از کمک کننده
                WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                account demo

نظر

سلام . توی این سایت میتونی هر چی خواستی آپلود کنی و لینکشو بذاری .
                  http://www.mediafire.com
                  مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                    سلام . توی این سایت میتونی هر چی خواستی آپلود کنی و لینکشو بذاری .
                    http://www.mediafire.com
                    با تشکر دادا
                    1-ولی فیلتره
                    2-در داخل خود سایت http://www.pcmupload.com/ خودمان این امکانات نیست؟
                    3-آیا مجایم که pdf آموزنده بزاریم؟
                    شادی سراسر وجودتان
                    WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                    account demo

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                      بچه ها راهنمایی کنید که pdf رو چگونه آپلود کنم ؟
                      با تشکر از کمک کننده
                      سلام دوست من
                      از این لینک هم می تونید اپلود کنید:
                      http://pcmbrokers.org/pcmfileupload

نظر

سیزده اسفند یادروز درگذشت كوروش بزرگ

بنابه نظر مورخان، سيزدهم اسفند ۵۳۰ سال پیش از میلاد روزي است كه كورش بزرگ، بنيان گزار امپراتوري ايران در جنگ با قوم مهاجم شرقي (سكاها)، كشته شد. درباره ي مرگ او روايت هاي متعددي آمده است، اما آنچه مشخص است اين كه چون كوروش بنابه عادت هميشگي در جنگ ها ميان سربازان خويش بوده ( چرا كه باورداشت نبايد سرباز جان بركف نهد و بجنگد و افتخار پيروزي نصيب شاهي شود كه دور از ميدان جنگ آسوده مانده است)در ميدان جنگ سنگي به سوي او پرتاب مي شود كه باعث مرگ اش شد. و بدين سان عمر پادشاهي به سرمي رسد كه امپراتوري ايران را بنانهاد، حقوق بشر را معنا كرد و مرزهاي ايران را از شرق تا غرب گستراند. پيكر او بنا به وصيت اش كه پيش از آن در بابل كرده بود، به پاسارگاد منتقل شده و دفن گرديد.

كوروش، فرزند كمبوجيه نخست، شاه انشان و ماندانا دختر آستياگ شاه ماد بود كه ۵۷۷ سال پيش از ميلاد به دنياآمد و اين گونه او نژاد از هر دو تبار آريايي يعني پارس و ماد برد. كوروش سپس شاه انشان شد و پس از چندي مرزهاي خود را از شرق تا فرارودان (ماورالنهر) و نزديكي ي مرز چين و از غرب با فتح ليدي تا مرز يونان گسترش داد. بي گمان اما خاطره انگيزترين ماجرا، فتح بابل در ۲۱ مهر ۵۳۹ سال پيش از ميلاد بود. رفتار مهربانانه ي كوروش با مردمان و حتا حاكمان سرزمين هاي فتح*شده او را در نزد اينان مجبوب مي*كرد و اين سرزمين*ها شادمانانه خراج*گزار امپراتوري ي ايران مي*شدند. كوروش نوعي حكومت چندمليتي بنيان*گذاشته بود.

او تلاش مي كرد تا تصرف هر سرزمين با كمترين تلفات انساني صورت گيرد، حاكم آن ملت را تغيير نمي داد، آداب و رسوم و دين زرتشت را به ايشان تحميل نمي كرد. سده ها بعد و به هنگام کاوش ها در بابل (سده ي نوزدهم)، باستان شناسان یک استوانه ي سفالین کوچک یافتند، که شامل یک نوشته از کوروش بزرگ بود. این استوانه كه اکنون در موزه ي بریتانیا نگهداری می شود و به منشور حقوق بشر معروف است، رفتار كوروش را با اسيران بابلي شرح مي دهد. در بخشي از آن آمده است : " من كوروش هستم، شاه جهان، شاه بزرگ، شاه نيرومند، شاه بابل ، شاه سرزمين سومر و اكد، شاه چهار گوشه ي جهان. پسر شاه بزرگ كمبوجيه، شاه شهر انشان، نوه ي شاه بزرگ كوروش، شاه شهر انشان، نبيره ي شاه بزرگ چيش پيش، شاه انشان ... سپاهيان بي شمار من با صلح به بابل درآمدند. من نگذاشتم در سراسر سرزمين سومر و اكد تهديد كننده ي ديگري پيدا شود. من در بابل و همه ي شهرهاي اش براي سعادت ساكنان بابل كه خانه هاي شان مطابق خواست خدايان نبود كوشيدم ... من ويرانه هاي شان را بازساختم و دشواري هاي آنان را آسان كردم. مردوك خداي بزرگ از كردار پارسايانه ي من خوشنود گشت.

سكاها از اقوام بدوي ساكن در شمال شرقي ايران بودند كه هر از گاهي به مرزهاي ايران دست درازي مي كردند. كوروش ايرانيان را از مراوده ي با ايشان برحذرمي كرد چرا كه قومي بي تمدن و غيرپيشرفته بودند چندان كه با زنان خويش در جمع همبسترمي شدند. آخرين نبرد كوروش اما با ايشان اتفاق افتاد. درباره ي مرگ كوروش روايت هاي گوناگون آمده است، برخي مانند هرودوت بر اين باورند كه كوروش در اين جنگ كشته شده و ماجرا را چنين آورده اند كه در آن زمان تومريس ملكه*ي سكاها با كوروش وارد جنگ شد. میان مرز ایران و سرزمین سکاها رودخانه ای بود که لشگریان کورش باید از آن عبور می کردند. هنگامی که کورش به این رودخانه رسید، تومریس ملکه سکاها به او پیغام داد که برای جنگ دو راه پیش رو دارد. یا از رودخانه عبور کند و در سرزمین سکاها به نبرد بپردازند و یا اجازه دهند که لشگریان سکا از رود عبور کرده و در خاک ایران به جنگ بپردازند. کورش این دو پیشنهاد را با سرداران خود در میان گذاشت. بیشتر سرداران ایرانی او، جنگ در خاک ایران را برگزیدند، اما امپراتور سابق لیدی که تا پایان عمر به عنوان یک مشاور به کورش وفادار ماند، جنگ در سرزمین سکاها را پیشنهاد کرد. استدلال او چنین بود که در صورت نبرد در خاک ایران، اگر لشگر کورش شکست بخورد تمامی سرزمین در خطر می افتد و اگر پیروز هم شود هیچ سرزمینی را فتح نکرد. در مقابل اگر در خاک سکاها به جنگ بپردازند، پیروزی ایرانیان با فتح این سرزمین همراه خواهد بود و شکست آنان نیز تنها یک شکست نظامی به شمار رفته و به سرزمین ایران آسیبی نمی رسد. کورش این استدلال را پذیرفت و از رودخانه عبور کرد. پیامد این نبرد کشته شدن کورش و شکست لشگریانش بود. پس از این شکست، لشگریان ایران با رهبری کمبوجیه، پسر ارشد کورش به ایران بازگشتند. گروهي نيز بر اين باورند كه اگرچه كوروش در اين جنگ كشته شده اما سپا ايران پيروز بارگشته است.

آرامگاه كوروش بزرگ بازسازي از مارسل ديولافوا

بخشی از وصیت نامه ی کوروش:

"فرزندان من،دوستان من!من اكنون به پايان زندگي نزديك گشته ام.من آن را با نشانه هاي آشكار دريافته ام و وقتي در گذشتم مرا خوشبخت بپنداريد و كام من اينست كه اين احساس در اعمال و رفتار شما مشهود باشد،زيرا من به هنگام كودكي ،جواني و پيري بختيار بوده ام.هميشه نيروي من افزون گشته است،آنچنانكه هم امروز نيز احساس نمي كنم كه از هنگام جواني ضعيف ترم.من دوستان را به خاطر نيكوئي هاي خود خوشبخت و دشمنانم را مطيع خويش ديده ام.زادگاه من قطعه كوچكي از آسيا بود.من آن را اكنون مفتخر و بلند پايه باز مي گذارم.در اين هنگام كه به دنياي ديگر مي گذرم،شما و ميهنم را خوشبخت مي بينم و از اينرو ميل دارم كه آيندگان مرا مردي خوشبخت بدانند.

بايد آشكارا وليعهد خود را اعلام كنم تا پس از من پريشاني و نابساماني روي ندهد.من شما فرزندانم را يكسان دوست ميدارم ولي فرزند بزرگترم كه آزموده تر است كشور را سامان خواهد داد.فرزندانم!من شما را از كودكي چنان تربيت كرده ام كه پيران را آزرم داريد و كوشش كنيد تا جوانتران از شما آزرم بدارند.تو كمبوجيه،مپندار كه عصاي زرين سلطنتي،تخت و تاجت را نگاه خواهد داشت.دوستان صميمي براي پادشاه عصاي مطمئنتري هستند.هركسي بايد براي خويشتن دوستان يكدل فراهم آورد و اين دوستان را جز به نيكوكاري بدست نتوان آورد.به نام خدا و اجداد در گذشته ما اي فرزندان اگر مي خواهيد مرا شاد كنيد نسبت به يكديگر آزرم بداريد.

پيكر بي جان مرا هنگامي كه ديگر در اين دنيا نيستم در ميان سيم وزر مگذاريد و هرچه زودتر آن را به خاك باز دهيد.چه بهتر از اين كه انسان به خاك كه اينهمه چيزهاي نغز وزيبا مي پرورد آميخته گردد.من همواره مردم را دوست داشته ام واكنون نيز شادمان خواهم بود كه با خاكي كه به مردمان نعمتمي بخشد آميخته گردم.

اكنون احساس مي كنم جان از پيكرم مي گسلد....اگر از ميان شما كسي مي خواهد دست مرا بگيرد يا به چشمانم بنگرد،تا هنوز جان دارم نزديك شود و هنگامي كه روي خود را پوشاندم،از شما خواستارم كه پيكرم را كسي نبيند،حتي شما فرزندانم.

از تمام پارسيان و متحدان بخواهيد تا بر آرامگاه من حاضر گردند و مرا از اينكه ديگر از هيچگونه بدي رنج نخواهم برد تهنيت گويند.

به آخرين اندرز من گوش فرا داريد.اگر مي خواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد،به دوستان خود نيكي كنيد."

-----------------------
                        متن کتیبه کوروش بزرگ در پاسارگاد این چنین است :
                        ای رهگذر ، هر که هستی ، از هر کجا که بیایی

می دانم سرانجام روزی در این مکان گذر خواهی کرد

این منم ، کوروش ، شاه بزرگ

شاه چهار گوشه جهان ، شاه سرزمین ها

بر خاک اندکی که مرا در برگرفته رَشک مبر

بگذار و بگذر

-----------------------------------------
                        یاد این بزرگ مرد تاریخ گرامی باد
                        ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 03-04-2012, 12:45 AM
                        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

ایمیلی از طرف خدا

امروز صبح که از خواب بیدار شدی ، نگاهت می کردم ؛ و امیدوار بودم که با من حرف بزنی
                          حتی برای چند کلمه ، نظرم را بپرسی یا برای اتفاق خوبی که دیروز در زندگی ات افتاد ، از من تشکر کنی.
                          اما متوجه شدم که خیلی مشغولی ، مشغول انتخاب لباسی که می خواستی بپوشی.

وقتی داشتی این طرف و آن طرف می دویدی تا حاضر شوی فکر می کردم چند دقیقه ایی
                          وقت داری که بایستی و به من بگویی: سلام ؛ اما تو خیلی مشغول بودی ….
                          یک بار مجبور شدی منتظر بشوی و برای مدت یک ربع کاری نداشتی جز آنکه روی یک صندلی بنشینی.
                          بعد دیدمت که از جا پریدی ، خیال کردم می خواهی با من صحبت کنی ؛ اما به طرف تلفن دویدی
                          و در عوض به دوستت تلفن کردی تا از آخرین شایعات باخبر شوی.

تمام روز با صبوری منتظر بودم ، با آن همه کارهای مختلف گمان می کنم که اصلا وقت نداشتی با من حرف بزنی. متوجه شدم قبل از نهار هی دور و برت را نگاه می کنی ، شاید چون خجالت
                          می کشیدی که با من حرف بزنی ، سرت را به سوی من خم نکردی.
                          تو به خانه رفتی و به نظر می رسید که هنوز خیلی کارها برای انجام دادن داری.
                          بعد از انجام دادن چند کار ، تلویزیون را روشن کردی. نمی دانم تلویزیون را دوست داری یا نه؟
                          در آن چیزهای زیادی نشان می دهند و تو هر روز مدت زیادی از روزت را جلوی آن می گذرانی
                          در حالی که درباره هیچ چیز فکر نمی کنی و فقط از برنامه هایش لذت می بری…
                          باز هم صبورانه انتظارت را کشیدم و تو در حالی که تلویزیون را نگاه می کردی ، شام خوردی ؛ و باز هم با من صحبت نکردی.
                          موقع خواب …، فکر می کنم خیلی خسته بودی. بعد از آنکه به اعضای خانواده ات شب به خیر گفتی،
                          به رختخواب رفتی و فورا به خواب رفتی ، اشکالی ندارد. احتمالا متوجه نشدی که من همیشه در کنارت و برای کمک به تو آماده ام.
                          من صبورم ، بیش از آنچه تو فکرش را می کنی. حتی دلم می خواهد یادت بدهم که تو چطور
                          با دیگران صبور باشی. من آنقدر دوستت دارم که هر روز منتظرت هستم. منتظر یک سر تکان دادن
                          دعا ، فکر ، یا گوشه ایی از قلبت که متشکر باشد.
                          خیلی سخت است که یک مکالمه یک طرفه داشته باشی. خوب ، من باز هم منتظرت هستم
                          سراسر پر از عشق تو… به امید آنکه شاید امروز کمی هم به من وقت بدهی.
                          آیا وقت داری که این را برای کس دیگری هم بفرستی؟ اگر نه ، عیبی ندارد
                          می فهمم و هنوز هم دوستت دارم.

روز خوبی داشته باشی …
                          دوست و دوستدارت: خدا
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

نظر

تجارت یعنی تبادل ارزش با ارزش.(Business is exchange of Value with Value) همه چیز در عالم در حال تجارت است . ارزشی را میدهد تا در قبال آن ارزشی را دریافت نماید . ارزشی مادی میدهد و معنوی میگیرد . معنوی میدهد مادی میگیرد و یا اینکه مادی میدهد مادی میگیرد . به قول قدیمیها کسی برای رضای خدا موش نمیگیرد . خدا همیشه در حال تجارت با انسان است . تا چیزی به او ندهی ، چیزی نمیگیری!! ادعونی استجب لکم. نمیگوید من شما را اجابت میکنم و بعد دعا کنید ، میگوید بخوان مرا تا اجابت کنم شما را. این همان تبادل ارزش با ارزش است . اگر میخواهی سرد شوی بایستی گرما بدهی! پول میدهی تا غذا بخوری (ارزشی بنام پول در قبال ارزشی برای رفع گرسنگی). کافی است از مادرتان بپرسید چرا شما را بدنیا آورده است ؟! پاسخ او نوع جابجایی ارزش را بیان خواهد کرد.

نظر

راز آفرینش

خدا خر را آفرید و به او گفت: تو بار خواهی برد، از زمانی که تابش آفتاب آغاز می شود تا زمانی که تاریکی شب سر می رسد. و همواره بر پشت تو باری سنگین خواهد بود. و تو علف خواهی خورد و از عقل بی بهره خواهی بود و پنجاه سال عمر خواهی کرد. خر به خداوند پاسخ داد: خداوندا! من می خواهم خر باشم، اما پنجاه سال برای خری همچون من عمری طولانی است. پس کاری کن فقط بیست سال زندگی کنم و خداوند آرزوی خر را برآورده کرد.
                              خدا سگ را آفرید و به او گفت: تو نگهبان خانه انسان خواهی بود و بهترین دوست و وفادارترین یار انسان خواهی شد. تو غذایی را که به تو می دهند خواهی خورد و سی سال زندگی خواهی کرد. سگ به خداوند پاسخ داد: خداوندا! سی سال زندگی عمری طولانی است. کاری کن من فقط پانزده سال عمر کنم و خداوند آرزوی سگ را برآورد.
                              خدا میمون را آفرید و به او گفت: تو از این سو به آن سو و از این شاخه به آن شاخه خواهی پرید و برای سرگرم کردن دیگران کارهای جالب انجام خواهی داد و بیست سال عمر خواهی کرد. میمون به خداوند پاسخ داد: بیست سال عمری طولانی است، من می خواهم ده سال عمر کنم. و خداوند آرزوی میمون را برآورده کرد.
                              و سرانجام خداوند انسان را آفرید و به او گفت: تو انسان هستی. تنها مخلوق هوشمند روی تمام زمین. تو می توانی از هوش خودت استفاده کنی وسروری همه موجودات را برعهده بگیری و بر تمام جهان تسلط داشته باشی. و تو بیست سال عمر خواهی کرد. انسان گفت: سرورم! گرچه من دوست دارم انسان باشم، اما بیست سال مدت کمی برای زندگی است. آن سی سالی که خر نخواست، آن پانزده سالی که سگ نخواست و آن ده سالی که میمون نخواست زندگی کند، به من بده. و خداوند آرزوی انسان را برآورده کرد. و از آن زمان تا کنون انسان فقط بیست سال مثل انسان زندگی می کند! و پس از آن، ازدواج می کند و سی سال مثل خر کار می کند مثل خر زندگی می کند، و مثل خر بار می برد! و پس از اینکه فرزندانش بزرگ شدند، پانزده سال مثل سگ از خانه ای که در آن زندگی می کند، نگهبانی می دهد و هرچه به او بدهند می خورد! و وقتی پیر شد، ده سال مثل میمون زندگی می کند؛ از خانه این پسرش به خانه آن دخترش می رود و سعی می کند مثل میمون نوه هایش را سرگرم کند! و این بود همان زندگی که انسان از خدا خواست!

آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

با قدرت فکرتان 40 سال جوان تر شوید !!چطوری؟؟؟

قانون زندگی قانون باورهاست .باورهای عالی سرچشمه همه موفقیتهای بزرگ است .توانمندی یك انسان را باورهای او تعیین میكند .

دانشمندان برای بررسی تعیین میزان قدرت باورها بر كیفیت زندگی انسانها آزمایشی را در «*هاروارد یونیورسیتی » انجام دادند.نتیجه این تحقیقات بسیار جالب است:

80
                                پیرمرد و 80 پیرزن را براى این پروژه انتخاب كردند .یك شهرك را به دور از هیاهو برابر با 40سال پیش ساختند .غذاهای 40سال پیش در این شهرك پخته میشد .خط روی شیشه*های مغازه*ها ، فرم مبلمان ، آهنگها ، فیلم*های قدیمی ، اخباری كه از رادیو و تلویزیون پخش میشد ، را مطابق با 40 سال قبل ساختند . بعد این 160 نفر را از هر نظر آزمایش كردند .

تعداد موی سر ، رنگ موی سر ، نوع استخوان ، خمیدگی بدن ، لرزش دستها ، لرزش صدا ، میزان فشار خون ... بعد این 160 نفر را به داخل این شهرك بردند ، بعد از گذشت 5الی 6ماه كم كم پشتشان صاف شد ، راست می*ایستادند ، لرزش دستها بطور ناخودآگاه از بین رفت ، لرزش صدا خوب شد ، ضربان قلب مثل افراد جوان ، رنگ موهای سر شروع به مشكی شدن كرد ، چین و چروكهای دست و صورت از بین رفت ...

علت چه بود ؟

خیلی ساده است .آنها چون مطابق با 40سال پیش زندگی كردند ، باور كرده بودند 40سال جوانتر شده اند .

انسانها همان گونه كه باور داشته باشند می*توانند بیندیشند .باورهای آدمی است كه در هر لحظه به او القا میكند كه چگونه بیندیشد .

اصولا فرق بین انسانها ، فرق میان باورهای آنان است .انسانهای موفق با باورهای عالی ، موفقیت را برای خود خلق میكنند.انسانهای ثروتمند ، باورهای عالی و ثروت آفرین دارند كه با اعتماد به نفس عالی خود و بدون توجه به تمام مسائل به دنبال كسب ثروت میروند و به لحاظ باورهای مثبتشان به ثروت مطلوب خود میرسند .

قانون زندگی قانون باورهاست .باورهای عالی سرچشمه همه موفقیتهای بزرگ است .توانمندی یك انسان را باورهای او تعیین می*كند .

انسانها هر آنچه را كه باور دارند خلق میكنند . باورهای شما دستاوردهای شما را در زندگی میسازند . زیرا باورها تعیین كننده كیفیت اندیشه*ها ، اندیشه*ها عامل اولیه اقدامها و اقدامها عامل اصلی دستاوردها هستند .
                                وجودتان سراسر شادی
                                WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                                account demo

نظر

پردازش ...
                                X