اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دلم می خواست بر بال زمانه
    سپارم دل بسوی بی کرانه
    بکوبم خانه داده خداوند
    بگیرم دامنش را بی بهانه
    خداوندا تو را آتش فروزی
    زده آتش زهرسو آشیانه
    خداوندا اگر بال و پرم سوخت
    همه نام تو است در این میانه

فایل های پیوست شده
    Truth Alone Triumphs
    حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

• ( سفر نامه ) :
      دانستنی های جالب در مورد مردم ژاپن

آیا میدانستید که
      در ژاپن نظافت عمومی حرف اول را می زند ؟

آیا میدانستید که در ژاپن هرچه از لوازم منزل که استفاده نشود را به زباله.دانی می.سپارند ؟ ( البته به تفکیک ) .

آیا میدانستید که ژاپنی.ها اصلاً پس.انداز نمی.کنند ؟

آیا میدانستید که تورم در ژاپن منفی است ؟

آیا میدانستید که از کار مردن در ژاپن افتخار است ؟

آیا میدانستید کارمندان سالی یکبار معمولاد آخر سال به اتفاق هم به مسافرت چند روز به مسافرت دسته جمعی میرن ؟

آیا میدانستید که شکست در کار برای یک مدیر ژاپنی برابر مرگ است ؟

آیا میدانستید که مردم ژاپن قبل از شروع کار( حتی برای چند دقیقه ) در محل کار ورزش دسته.جمعی می.کنند ؟

آیا میدانستید که هر ژاپنی در هر شغلی که باشد به آن افتخار می کند ؟

آیا میدانستید که ژاپنی.ها پایبند دیانت خاصی نیستند و به همه.ی ادیان احترام می.گذارند ؟

آیا میدانستید که مربیان و معلمان تمام کودکان ژاپنی خانم هستند و حتی از مادرانشان دلسوزترند ؟

آیا میدانستید که دانش آموزان در مدرسه همان احساس آرامش وامنیت را دارند که در خانه شان دارن .

آیا میدانستید که یک بیسواد نمیتوانید پیدا کنید .

آیا میدانستید که مردان حقوق خود را یکجا به همسران خود می دهند و از آن.ها پول تو جیبی می.گیرند ؟

آیا میدانستید که در مکانهای عمومی و یا تفریح و مسافرت اغلب خانم خانواده پول خرج میکند .

آیا میدانستید که آقایان هر ساعتی از شب بخانه برگردند اولین پرسشی که از همسر خود می شنوند اینست: آیا شام خورده.ای ؟

آیا میدانستید که در ژاپن برای انجام هر کاری دستورالعمل و برنامه.ی از پیش تعیین شده وجود دارد، حتی تعمیر جدول یک باغچه.ی کوچک کنار پیاده رو با نقشه و برنامه انجام می شود ؟ ( در کارهای خارج از اداره معمولا بعد از انجام کار از محل اتمام کار عکسهای زیادی میگیرند ) .

آیا میدانستید که دانش آموزان ژاپنی به همراه معلمان خود هر روز مدرسه خود را به مدت 15 دقیقه تمیز میکنند که منجر به ظهور نسلی می شود که فروتن و مشتاق پاکیزگی است ؟

آیا میدانستید که هر شهروند ژاپنی که سگ دارد یک کیسه مخصوص مدفوع سگ با خود حمل میکند؟ بهداشت و اشتیاق به آن بخشی از اخلاق ژاپنی ها است ؟

آیا میدانستید که در پشت بام مدارس هفته ای یکروز موسیقی با صدای بلند تمرین میکنند مثل طبل , شیپور و....

آیا میدانستید که ژاپن هیچ منابع طبیعی ندارد و سالانه با صدها زلزله مواجه میشوند اما این جلوی آنها را برای تبدیل شدن به بزرگترین های اقتصاد جهان نگرفته است ؟ ( ژاپن اولین تولید کننده فولاد در جهان بدون داشتن معادن سنگ آهن در کشور خود !!! ) .

آیا میدانستید که هیروشیما بعد از انفجار بمب اتم در آن شهر فقط 10 سال طول کشید تا به آنچه جنب و جوش اقتصادی قبل از افتادن بمب اتم در آن شهر بود باز گردد ؟

آیا میدانستید که در ژاپن از استفاده از تلفن همراه در قطارها، رستوران ها و اماکن سرپوشیده جلوگیری می شود ؟

آیا میدانستید که دانش آموزان ژاپنی از سال اول تا ششم ابتدایی باید اصول اخلاقی در برخورد با مردم را بیاموزند ؟ ( تحصیل تا سوم راهنمائی اجباریست ) .

آیا میدانستید که از سال اول تا سوم مقدماتی دانش آموزان ژاپنی هیچ نوع امتحانی وجود ندارد ؟ چون هدف از آموزش و پروش القای مفاهیم و ساختن شخصیت است و نه امتحان و اجبار ؟

آیا میدانستید که ژاپنی ها حتی اگر یکی از ثروتمندترین افراد جهان باشند باز هم هیچ خدمتکاری در خانه ندارند و پدر و مادر مسئول خانه و کودکان خود هستند ؟

آیا میدانستید که اگر به یک رستوران در ژاپن بروید، متوجه خواهید شد که مردم به اندازه ای که نیاز دارند غذا میخورند، بدون تولید هیچ زباله و اصرافی ؟

آیا میدانستید که میزان تاخیر قطارها در ژاپن حدود 7 ثانیه در سال است ؟ آنها ارزش زمان را درک میکنند و در دقیقه و ثانیه وقت شناس هستند ؟

آیا میدانستید که کودکان در مدرسه بعد از یک وعده غذایی دندانهای خود را مسواک میزنند و تمیز میکنند ؟ آنها از سنین پایین به حفظ سلامتی خود اهمیت میدهند ؟

آیا میدانستید که دانش آموزان در ژاپن نیم ساعت طول میکشد تا وعده غذایی خود را تمام کنند به این دلیل که مطمئن شوند غذا به درستی هضم شده ؟ وقتی که درباره این نگرانی ها پرسیده میشود، آنها میگویند که این دانش آموزان آینده ژاپن هستند ؟

آیا میدانستید که در مدارس ژاپن به دانش.آموزان نمره داده نمی شود و ارزیابی بصورت گروهی انجام می.شود و گروه باید تلاش کند که همه در سطح خوبی قرار بگیرند ؟

و اگر شما یک شیشه نوشیدنی از یک رستوران محلی ( قهوه خانه خودمان ) بخری و اسمت رو رو اون شیشه بنویس اگر بیست سال هم بگذره
      کسی دست به اون شیشه نوشیدنی شما نمیزنه و هر وقت بری سرجای خودشه .

آیا میدانید ژاپنیها سه جور الفبا دارن ( هیراگانا - کاتا گانا - و کانجی ) .

و در آخر آیاد میدانید در ژاپن معمولا دخترها از پسرها خواستگاری میکنن ؟ ( جالبه نه) .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• كودكي در غفلت، جواني شهوت، در كهولت حسرت

طي شد اين عمر تو داني به چه سان؟
        پوچ و بس تند چونان باد دمان
        همه تقصير من است، این كه خود مي.دانم
        كه نكردم فكري، كه تعمق ننمودم روزي، ساعتي يا آني
        كه چه سان مي.گذرد عمر گران؟

كودكي رفت به بازي، به فراغت، به نشاط
        فارغ از نيك و بد و مرگ و حيات
        همه گفتند: «كنون تا بچه است،
        بگذاريد بخندد شادان
        كه پس از اين دگرش فرصت خنديدن نيست
        بايدش ناليدن».

... من نپرسيدم هيچ
        كه پس از اين ز چه رو بايدم ناليدن؟
        هيچ كس نيز نگفت
        زندگي چيست؟ چرا مي.آييم؟
        به چه سان بايد رفت؟
        پس از اين چند صباح، به كجا بايد رفت؟
        با كدامين توشه به سفر بايد رفت؟

... نوجواني سپري گشت به بازي، به فراغت، به نشاط
        فارغ از نيك و بد و مرگ و حيات
        بعد از آن باز نفهميدم من
        كه چه سان عمر گذشت
        ليك گفتند همه:

«كه جوان است هنوز، بگذاريد جواني بكند،
        بهره از عمر برد، كام.روايي بكند
        بگذاريد كه خوش باشد و مست،
        بعد از اين باز ورا عمري هست».

يك نفر بانگ برآورد:
        «از هم اكنون بايد فكر فردا بكند».

ديگري آوا داد:
        «كه چو فردا بشود، فكر فردا بكند».

سومي گفت:
        «همان.گونه كه ديروزش رفت،
        بگذرد امروزش،
        همچنين فردايش».

با همه اين احوال، من نپرسيدم هيچ
        كه چه سان جواني بگذشت؟
        آن همه قدرت و نيروي عظيم به چه ره مصرف گشت؟
        نه تفكر، نه تعمق، نه انديشه دمي

عمر بگذشت به بي حاصلي و مسخرگيچه تواني كه ز كف دادم مفت
        من نفهميدم و كس نيز مرا هيچ نگفت
        قدرت عهد شباب، مي توانست مرا تا به خدا پيش بردليك بيهوده تلف گشت جواني هيهات!

... اي صد افسوس كه چون عمر گذشت
        معني.اش فهميدم

حال مي.فهمم هدف از زيستن اين است رفيق:

من شدم خلق كه با عزمي جزم
        و دلي مهدي عزم
        پاي از بند هواها گسلم
        پاي در راه حقايق بنهم
        فارغ از شهوت و آز و حسد و كينه و بخل
        مملو از عشق و جوانمردي و زهد
        در ره كشف حقايق كوشم
        شربت جرأت و اميد و شهادت نوشم
        زره جنگ براي بد و ناحق پوشم
        ره حق پويم و حق جويم و پس حق گويم

آنچه آموخته.ام بر دگران نيز نكو آموزم
        شمع راه دگران گردم و با شعلة خويش
        ره نمايم به همه گرچه سراپا سوزم
        ... من شدم خلق كه چون مهدي زهرا باشم

نه چنين زايد و بي.جوش و خروش
        عمر بر باد و به حسرت خاموش
        اي صد افسوس كه چون عمر گذشت، معني.اش مي فهمم
        حال مي.پندارم كاين سه روز از عمرم به چه ترتيب گذشت:

كودكي بي.حاصل، جواني باطل، وقت پيري غافل

به زباني ديگر:

كودكي در غفلت، جواني شهوت، در كهولت حسرت

ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 10-06-2013, 12:25 PM
        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سلام

به این لینک سر بزنید

http://www.persian-ios.com/

پرشین آی او اس یک پروژۀ غیر انتفاعی برای افزودن زبان فارسی و تقویم جلالی به سیستم عامل آی او اس است.
          بیش از 120 میلیون فارسی زبان در کشور های ایران، افغانستان و تاجیکستان زندگی میکنند؛ حدود 7 میلیون نفر هم در کل دنیا پراکنده هستند که بیشتر این افراد در امریکا ، بریتانیا و کشورهای غربی سکونت دارند.
          با توجه به این که در کشور های فارسی زبان، شرکت اپل بازار رسمی ندارد، طبق آخرین آمار های غیر رسمی ما و آن چیزی که در جامعه مشاهده میکنیم عدۀ زیادی از مردم از دستگاه های iPod و iPhone و iPad استفاده میکنند.
          با این توضیحات و با امضای این فرم اینترنتی ما فارسی زبانان در تمام دنیا از شرکت اپل درخواست میکنیم تا زبان (منو) فارسی و تقویم جلالی را به لیست زبان ها و تقویم های این دستگاه ها اضافه کند چرا که تحریم یک زبان و تاریخ موضوعی غیرمنطقی است.
          .
          .
          http://broker-fa.com/forum/f64/%D8%A...html#post85794

نظر

• روزی مردی، عقربی را دید که درون آب دست و پا میزند،
            او تصمیم گرفت عقرب را نجات دهد،
            اما عقرب انگشت اورا نیش زد.
            مرد باز هم سعی کرد تا عقرب را از آب بیرون بیاورد،
            اما عقرب بار دیگر او را نیش زد.
            رهگذری او را دید و پرسید:
            برای چه عقربی را که نیش میزند نجات میدهی؟
            مرد پاسخ داد: این طبیعت عقرب است که نیش بزند ولی طبیعت من این است که عشق بورزم.

تقدیم به کسانی که نیش عقربها از دوستان خود خوردند و حرف نزدند
            و دوباره عشق ورزیدن...

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• چنین گذری را برای هیستوری حساب همه کاربران عزیز پرسپولیس آرزو دارم

ورود به معامله با منطق انسانی
              خروج
              از معامله با احساس ماشینی
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• هدیه کودکان محک به قهرمانان والیبالیست
                ديشب پاي تلويزيون، قهرماني شما واليباليست هارو ديديم، شما يك جام طلايي هديه گرفتيد، ما هم كلي به افتخارتون هورا كشيديم، و تصميم گرفتيم يه نقاشي ازتون بكشيم و بهتون هديه بديم، شما هم دعا كنين تا ما هم بتونيم قهرمانانه با سرطان مبارزه كنيم و تو زندگي پيروز بشيم. از طرف بچه هاي محك

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• سایت رسمی والیبال دوبی توسط الفا تیم هک شد ( به دلیل نذاشتن عکس قهرمانی تیم ایران )

---==[ Hacked By ALFA TEaM ]==---

نظر

• سایت رسمی والیبال دوبی توسط الفا تیم هک شد ( به دلیل نذاشتن عکس قهرمانی تیم ایران )

اونوقت میگم اینا بی شع.... شما بگید خیر !!!!!!
                    از اونطرف یه مشت جوون زندگیشون رو فدا میکنن ، میرن اردو (تا حالا اردو تیم ملی نمیدونم کسی رفته یا نرفته)
                    همه زندگیشون رو میزارن تو سینی تا ثابت کنن ایران زمین پیروزه
                    از اینطرف یه مشت احمـــــــــــق میرن یه همچین کاری میکنن

والا من خیلی از هکرهای ایرانی رو میشناسم ،صد سال این کارا رو نمیکنن
                    اینا یه مشت درپیتن که تا دوتا نرم افزار و اینجکشن میبینن جو میگیرتشون
                    خدایا ببیـــــــــــــــــــــن !!! سیگنال به کیا میدی !!!

بالاخره منم یه روز از این بازار ارز پول در میارم !!!

نظر

• ﺭﻭﺯﯼ ﺷﯿﺦ ﺑﺎ ﻣﺮﯾﺪﺍﻥ ﺧﻮﯾﺶ ﺩﺭ ﻣﺠﻠﺴﯽ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﺷﯿﺦ
                      ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺧﺎﺭﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺻﺤﺒﺖ ﻣﯿﻨﻤﻮﺩﻧﺪﯼ !
                      ﻧﺎﮔﺎﻩ ﻣﺮﯾﺪﯼ ﺑﺮﺧﺎﺳﺖ ﻭ ﺑﻪ ﻧﺰﺩ ﺷﯿﺦ ﺭﻓﺖ ﮔﻔﺖ
                      ﯾﺎ ﺷﯿﺦ
                      ... ﻣﻦ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﻢ ﺍﺯ ﻓﺎﺻﻠﻪ 7 ﻗﺪﻣﯽ ﺩﺭ ﻟﯿﻮﺍﻧﯽ ﮐﻪ
                      ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ
                      ﺷﻤﺎﺳﺖ ﺑﺸﺎﺷﻤﻨﺪﯼ !!
                      ﺷﯿﺦ ﻓﺮﻣﻮﺩ ﻣﺤﺎﻝ ﺍﺳﺖ . ﺣﺎﺿﺮﻡ ﺑﺎ ﺗﻮ 500
                      ﺳﮑﻪ ﺷﺮﻁ
                      ﺑﺒﻨﺪﻡ ﻧﺘﻮﺍﻧﯽ !
                      ﻣﺮﯾﺪ ﻗﺒﻮﻝ ﺑﮑﺮﺩ ﻭ 7 ﻗﺪﻡ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﺷﺮﻭﻉ
                      ﮐﺮﺩ ﺑﻪ
                      ﺷﺎﺷﯿﺪﻥ . ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﺍﺯ ﮐﻒ ﺑﺪﺍﺩ ﻭ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ
                      ﺑﺸﺎﺷﯿﺪ ﺑﻪ
                      ﺟﺰ ﺩﺍﺧﻞ ﻟﯿﻮﺍﻥ !! ﮐﻨﺎﺭ ﻟﯿﻮﺍﻥ، ﺭﻭﯼ ﻣﺮﯾﺪﺍﻥ ﻭ
                      ﺣﺘﯽ ﺷﯿﺦ
                      ﻧﯿﺰ ﺑﯽ ﻧﺼﯿﺐ ﻧﻤﺎﻧﺪﯼ .
                      ﻭﻟﯽ ﺷﯿﺦ ﺷﺎﺩﻣﺎﻥ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺷﺮﻁ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﻩ ﮔﻔﺖ
                      ﺑﺎﺧﺘﯽ ﺳﮑﻪ
                      ﻫﺎ ﺭﺍ ﺭﺩ ﮐﻦ ﺑﯿﺎﯾﺪ !
                      ﻣﺮﯾﺪ ﺍﺑﺘﺪﺍ ﺑﺎ ﻣﺮﯾﺪ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﭘﭻ ﭘﭽﯽ ﮐﺮﺩ ﻭ
                      ﺑﺮﮔﺸﺖ ﻭ
                      ﺷﺎﺩﻣﺎﻥ ﭘﺎﻧﺼﺪ ﺳﮑﻪ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺷﯿﺦ ﺩﺍﺩ !
                      ﺷﯿﺦ ﻓﺮﻣﻮﺩ : ﺗﻮ ﻫﻤﯿﻦ ﺍﻻﻥ 500 ﺳﮑﻪ ﺑﺎﺧﺘﯽ
                      ﭼﺮﺍ ﺷﺎﺩﻣﺎﻧﯽ؟
                      ﻣﺮﯾﺪ ﮔﻔﺖ : ﺑﺎ ﺁﻥ ﻣﺮﯾﺪ 1500 ﺳﮑﻪ ﺷﺮﻁ ﺑﺴﺘﻪ
                      ﺑﻮﺩﻡ ﺩﺭﺍﯾﻦ
                      ﻣﺠﻠﺲ ﺭﻭﯼ ﻫﻤﮕﺎﻥ ﺑﺸﺎﺷﻢ ﺣﺘﯽ ﺷﻤﺎ ﺷﯿﺦ ﻭ ﻧﻪ
                      ﺗﻨﻬﺎ
                      ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﻧﺸﻮﯾﺪ ﺑﻠﮑﻪ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﻧﯿﺰ ﺑﮕﺮﺩﯾﺪ !!
                      ﺷﯿﺦ ﻭ ﻣﺮﯾﺪﺍﻥ ﭼﻮﻥ ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺑﺸﻨﯿﺪﻧﺪ ﺟﺎﻣﻪ
                      ﺩﺭﯾﺪﻧﺪ ﻭ ﺑﻪ
                      ﺑﯿﺎﯾﺎﻥ ﺭﻓﺘﻪ ﻭ ﺍﺯ ﺧﺸﺘﮏ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺍﺭ
                      ﺁﻭﯾﺨﺘﻨﺪﯼ..!!!!!!

ویرایش توسط mohsen_hps : https://www.traderha.com/member/3134-mohsen_hps در ساعت 10-10-2013, 04:54 PM

((زیگموند فروید))

نظر

• دوستان کسی دوره مدیریت سرمایه کامل سراغ نداره؟ البته فقط جمعه ها زمان دارم. اگرم به صورت مولتی مدیا بود چه بهتر.

از دوستی شنیدم ما هیچی از مدیریت سرمایه نمیدونیم و مدیریت سرمایه فراتر از این چیزهایی است که ما میدونیم. میخوام اگر بشه در دوره ای ثبت نام کنم.

علی آقای گل (aio) شما که خوراکت دوره های خوبه یه حالی بده جوابشم از خدا بگیر ما که هیچ کاره ایم.

ارادتمند----------امیر
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                          دوستان کسی دوره مدیریت سرمایه کامل سراغ نداره؟ البته فقط جمعه ها زمان دارم. اگرم به صورت مولتی مدیا بود چه بهتر.

از دوستی شنیدم ما هیچی از مدیریت سرمایه نمیدونیم و مدیریت سرمایه فراتر از این چیزهایی است که ما میدونیم. میخوام اگر بشه در دوره ای ثبت نام کنم.

علی آقای گل (aio) شما که خوراکت دوره های خوبه یه حالی بده جوابشم از خدا بگیر ما که هیچ کاره ایم.

ارادتمند----------امیر
                          سلام امیر جان

میتونید به سایت جناب مکدوول برید ، وبینارهای مختلفی هم برگزار میکنن

TradersCoach.com

خوراکش مدیریت سرمایه و ریسک هست

نظر

• خلیل جان داداش باز شما خودت رو نگاه کردی؟

عزیز دل من زبانم ضعیفه فارسی لطف کن فدای چشات بشم من

ارادتمند----------امیر
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                              خلیل جان داداش باز شما خودت رو نگاه کردی؟

عزیز دل من زبانم ضعیفه فارسی لطف کن فدای چشات بشم من

ارادتمند----------امیر
                              تمام اصول فکری ام در زمینه مدیریت سرمایه بر اساس تجربیات و نوشته های بنت هست

والله زبان منم قوی نیست و دست و پا شکسته داریم میریم جلو ... باورت میشه تا یک جمله میخوام ترجمه کنم به طور صحیح بالای ده دقیقه طول میکشه اونم با کمک گوگل و دیکشنری ها ...

دوستان دیگر اگر در این زمینه تجربه دارند خوشحال میشیم نظراتشون بدونیم .

یکبار هم شده میخوایم چشم بر روی همه چیز ببندیم و ببینیم واقعاً میشه از این راه سود روتین بدست آورد یا نه ... ( اخلاق من عدالت در همه سبک هاست اما گاهی منفرد پیش رفتن در صورت سودده بودن بد نیست )

نظر

• یه شرکت ایرانی پیدا میشد که چنین نرم افزاری برای مدیریت معاملات و دیسیپلین بسازه حرف نداشت

https://ea125.infusionsoft.com/app/s...l?productId=17

نمیدونم بخرم یا نه !! 1000 دلار هست . باید نمونه فارسی بزنیم. برنامه نویس اپلیکشن میخواد

نظر

پردازش ...
                                X