اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• این ترنسلیت گوگل هم باحاله ها ... الان دواره واسه من فی ل ت ر شد !

نمیدونم چکار میکنن اما هرکاری میکنن این ترنسلیت از ما نگیرند که کلاً ساقط میشیم.

نظر

• شيخ را گفتند : علم بهتر است يا ثروت ؟

شيخ بيدرنگ شمشير از ميان بيرون آورد و مانند جومونگ مريد بخت برگشته را به سه پاره ي نامساوي تقسيم نمود و گفت : سالهاست که هيچ خري بين دو راهي علم و ثروت گير نميکند .....

مريدان در حاليکه انگشت به دندان گرفته ولرزشي وجودشان را فرا گرفت گفتند يا شيخ ما را دليلي عيان ساز تا جان فدا کنيم .....

شيخ گفت :در عنفوان جواني مرا دوستي بود که با هم به مکتب ميرفتيم ، دوستم ترک تحصيل کرد من معلم مکتب شدم...

حالا او پورشه داره...من پوشه...

او اوراق مشارکت دارد،ومن اوراق امتحاني...

او عينک آفتابي من عينک ته استکاني...

او بيمه زندگاني.من بيمه خدمات درماني...

او سکه و ارز...من سکته و قرض....

سخن شيخ چون بدينجا رسيد مريدان نعره اي جانسوز برداشته و راهي کلاسهاي آموزش اختلاس گشتندي ....

Think / Act / Enjoy

نظر

• سلام به همه دوستاي عزيز ...
        من دانشجوي معماري بودم و ترم قبل تموم كردم...فقط پايان نامه و طرح نهاييم مونده ..
        موضوعي هم كه انتخاب كردم "تالار بورس" ...
        از دوستاي عزيز كسي معمار هست كه منبعي واسه مطالعات تو اين طرح داشته باشه؟
        ساير دوستان هم لطفا كمك كنن كه ريز فضا ها رو در بياريم...چه فضاها و كاربريهايي مورد نيازه؟ ايده واسه فرم كلي و هر ايده ايي..
        و نمونه موردي از بورسهاي مهم دنيا اگه منبعي داريد ...
        با تشكر از لطف همه دوستان
        پيمان
        ویرایش توسط jupiter : https://www.traderha.com/member/7076-jupiter در ساعت 10-12-2013, 02:32 PM
        https://t.me/peymanhajati

نظر

• نوشته اصلی توسط jupiter نمایش پست ها
          سلام به همه دوستاي عزيز ...
          من دانشجوي معماري بودم و ترم قبل تموم كردم...فقط پايان نامه و طرح نهاييم مونده ..
          موضوعي هم كه انتخاب كردم "تالار بورس" ...
          از دوستاي عزيز كسي معمار هست كه منبعي واسه مطالعات تو اين طرح داشته باشه؟
          ساير دوستان هم لطفا كمك كنن كه ريز فضا ها رو در بياريم...چه فضاها و كاربريهايي مورد نيازه؟ ايده واسه فرم كلي و هر ايده ايي..
          و نمونه موردي از بورسهاي مهم دنيا اگه منبعي داريد ...
          با تشكر از لطف همه دوستان
          پيمان
          خیلی عالیه

معمولاً افراد دانشجو که در زمینه بازارهای مالی فعالیت دارند ، تلاش میکنند پایان نامه ، پروژه وحتی تز دکترا بر مبنای یکی از موضوعات مربوط به این زمینه باشد

شخصاً مهندسی آی تی خوندم و برای پایان نامه یک کتاب در مورد بازارهای مالی تحویل دادم که شامل بنیادهای اقتصادی همراه با تحلیل فنی بود

عنوان هم زدم نگاهی دیگر به بازارهای مالی ، طوری شد که استادم جناب دکتر جهانبانی به سمت بازارهای مالی گرایش پیدا کردند و الان مشغول به فراگیری هستند.

پیمان جان شما که در شهر زیبای شیراز هستید ، تالارهای بورس بروید و نیم نگاهی بیاندازید . اما برای کار حرفه ای تر سرچی در سایت تالارهای بین الملل بزنید و از تصاویر به اشتراک گذاشته ایده بگیرید.

نظر

• ترجیح میدهم راه دوری نرویم ، وقتی "احد عظیم زاده" مولتی میلیاردر ایرانی از زندگی اش می گوید:

من احد عظیم زاده هستم. در 10 آذر 1336 در ده اسفنجان در شهرستان اسکو متولد شدم. هفت ساله بودم که پدرم را از دست دادم و یتیم شدم.
            امکانات مالی مان اجازه نمی داد به مدرسه بروم و فقط پس از رفتن به کلاس اول مجبور شدم پشت دار قالی بنشینم و قالیبافی کنم. تا 13 سالگی روزها قالی می بافتم و شب ها درس می خواندم. چاره ای نبود، وسع مالی ما جز این اجازه نمی داد.
            خاک خوردم و زحمت بسیار کشیدم. در سال 2 بار بیشتر نمی توانستیم برنج بخوریم. یک بار روز 21 ماه رمضان و بار دوم شب چهارشنبه سوری. آرزو داشتم یا خلبان شوم یا پولدار و برای رسیدن به این آرزوها بسیار زحمت کشیدم.

کارم را با به دوش کشیدن پشتی و قالی های کوچک و بردن آن از اسفنجان یا اسکو برای فروش آغاز کردم. در آغاز کار از هرکدام از آنها یک یا دو تومان (نه هزار یا 2 هزار تومان) سود می کردم. پنج سال اینچنین سخت کار کردم. بسیار دشوار بود. اما پشتکار و اعتقاد به هدف با توکل به خدا تحمل سختی ها را آسان می کرد. در 18 سالگی توانستم 20 هزار تومان پس انداز کنم، اما فشارها همچنان ادامه داشت تا این که مجبور به ترک تحصیل شدم.
            غصه یتیمی چون باری سنگین به دوشم بود. (بغض می کند) یتیم هیچ کس را ندارد. کارمند، کارگر، بانکی، کاسب و هرکس دیگری شب که به خانه اش می رود دستی به سر و روی بچه اش می کشد. اما یتیم این محبت بزرگ را ندارد. شب ها، شب های جمعه پاهایش را در بغل می گیرد و به انتظار می نشیند. در انتظار آن کس که دستی به سرش بکشد...
            در این فکر بودم که سرمایه ام را افزایش بدهم تا بتوانم کاری بکنم. می خواستم یک کارگاه فرشبافی راه بیندازم. سراغ پسرعموی پدرم رفتم و از او 20 هزار تومان قرض کردم و 60 هزار تومان هم از بانک وام گرفتم. سرمایه ام شد 100 هزار تومان یعنی به اندازه یک تراول صد تومانی امروزی.
            وقتی این پول دستم آمد تازه به فکر افتادم که چه بکنم. چه ایده جدیدی داشته باشم؟ ماه ها فکر کردم. آن روزها چون انقلاب پیروز شده بود تا 2 سال به هیچ ایرانی پاسپورت نمی دادند. در این مدت فکر کردم و فکر کردم تا به این نتیجه رسیدم که با صادرات کارم را شروع کنم.
            اما هیچ اطلاعاتی نداشتم. شنیده بودم آلمان مرکز تجارت فرش است. ویزا گرفتم و به هامبورگ رفتم و در یک مسافرخانه یا پانسیون مستقر شدم. به سالن ها و انبارهای فرش آنجا سر زدم و با سلیقه ها آشنا شدم. آنجا به من گفتند ثروتمندان برای خرید فرش به سوئیس می روند. ویزای 15 روزه سوئیس گرفتم و به ژنو رفتم.
            زبان هم نمی دانستم. در یک هتل با تاجری آشنا شدم و او ایده اصلی را به من داد: فرش گرد بباف. در آن دوران در ایران فرش گرد بافته نمی شد و کیفیت تولید فرش و رنگ بندی ها هم مناسب نبود. چای و قهوه ام را خوردم و همان روز به ایران برگشتم.
            به ده خودمان آمدم و ساختمانی اجاره کردم. دستگاه خریدم، با 10 درصد نقد و بقیه اقساط. ابریشم هم قسطی خریدم. انسان باید ریسک پذیر باشد و من هم ریسک کردم. با دست خالی و از هیچ.
            شروع به بافتن فرش گرد کردم و چند نمونه که بیرون آمد سر و کله تاجران آلمانی پیدا شد و آنان به اسفنجان آمدند. باور می کنید یا نه؟ در اولین معامله 6.5 میلیون تومان نقد پرداختند و شش میلیون تومان هم چک دادند! آن شب از شدت هیجان نخوابیدم. احساس آن شب را خوب به خاطر دارم. سرمایه 100 هزار تومانی من که 80 هزار تومانش قرض بود در کارخانه اجاره ای اینچنین سودی نصیب من کرده بود، در اولین قدم...
            کسب و کارم رونق گرفت و صادراتم را به آلمان، ایتالیا، سوئیس، انگلیس، بلژیک و دیگر کشورها آغاز کردم. بسیار سفر کردم و ایده های جدید دادم. از موزه های فرش کشورها بازدید می کردم و از طرح ها اقتباس یا از آنها عکس می گرفتم و با الهام از آنها و تلفیق طرح ها، ایده های نو بیرون می دادم. در این مدت سلیقه مشتریان را شناختم. اصول کار خودم را پیدا کردم. من شریک ندارم. هیچ گاه نداشته ام و نخواهم داشت. اگر شریک خوب بود، خدا برای خودش شریک می گذاشت.
            اصل دیگر من احترام به مشتری است، هر که می خواهد باشد. پیش مشتری مثل سربازی که جلوی تیمسار خبردار می ایستد، با احترام می ایستم. اتکای خودم اول به خدا و دوم به ایده و تفکر و پشتکار و ریسک پذیری خودم است. بسیار ریسک می کنم، بسیار.
            کمی بعد در بازدید از هتل های معروف جهان تصمیم گرفتم وارد کار ساخت بزرگ ترین پروژه هتل کشور شوم. تا کنون 180 میلیارد تومان در این پروژه سرمایه گذاری کرده ام. تمام مصالح این پروژه خارجی و بهترین است.

سنگ برزیل، شیشه بلژیک، دستگیره در انگلیس و تاسیسات آلمانی است. کابین چهار آسانسور نیز از طلای 18 عیار است. این هتل 340 واحد مسکونی در 25 طبقه، هفت طبقه سالن ورزشی، 34 طبقه هتل، 7 رستوران روی دریاچه، 10 هزار متر شهر آبی، 70 هزار متر زمین آمفی تئاتر، 90 هزار متر زمین گلف و 2 باند هلیکوپتر دارد. فقط قرارداد نورپردازی این پروژه با فرانسوی ها 9 میلیون دلار (9 میلیارد تومان) است. این پروژه آبروی کشور است و من با افتخار روی آن سرمایه گذاری کرده ام. من ایران را دوست دارم. بروید بگردید حتی یک دلار و ریال در خارج کشور ندارم و سرمایه گذاری یا ذخیره نکرده ام....
            می پرسید چه احساسی نسبت به پول دارم؟ پول دیگر مرا ارضا نمی کند. هدف من کارآفرینی است. تنها در پروژه آن هتل 600 نفر به طور مستقیم کار می کنند.
            من 2 بار برنده تندیس الماس بزرگ ترین بیزینس من جهان شدم و بزرگ ترین صادرکننده فرش کشور هستم. اما می دانید بزرگ ترین افتخار من چیست؟
            یتیم نوازی. افتخار می کنم 2 سال خیر نمونه کشور شدم. افتخار می کنم جزو 100 کارآفرین برتر کشور هستم. دوست دارم اشتغالزایی کنم. دوست دارم سفره مرتضی علی باز کنم، معتقدم خدا من را وسیله قرار داده است. هم اکنون 1070 بچه یتیم را زیر پوشش دارم و با خودم پیمان بستم تا عمر دارم هر سال 100 بچه به آنها اضافه کنم. وصیت کرده ام وقتی مردم تا 10 سال بعد از عمرم هر سال 100 بچه یتیم اضافه شود و مخارج همه یتیم ها را از محل ارثم بپردازند. بعد از 10 سال هم اگر بازماندگانم لیاقت داشتند، راه من را ادامه می دهند. سفره که می اندازیم برای یتیم ها و می آیند و غذا می خورند، کیف می کنم. گریه می کنم و حال می کنم.
            در یک مراسمی بچه ها دورم جمع شده بودند و هر کس چیزی می خواست. در این میان دختربچه ای به من نزدیک شد و به جای آن که چیزی بخواهد، فقط خواست دستم را ببوسد. مهرش بدجور به دلم نشست. خواستم فردا بیایند دفترم. آن دختر الان دخترخوانده من است. روی پایم نشست و بابایی صدایم کرد. من به هر دخترم 50 میلیون تومان جهاز دادم و مقرر کردم به این یکی 100 میلیون تومان جهاز بدهند. این دست خداست که مهر این دختر را به دل من انداخت.
            یتیمی سخت است. بهترین ساعات عمر من زمانی است که در خدمت یتیمان هستم. پول را برای چه می خواهیم؟ خدا به ما داده و ما هم باید به بقیه بدهیم.
            ما وسیله هستیم. باید بخشید و بی منت و زیاد بخشید. این توصیه من به همکارانم است. من از زیر صفر شروع کردم. توصیه من به جوانان این است که منطقی فکر کنند. این گونه نبوده که شب بخوابم، صبح پولدار شوم. خاک خوردم و رنج کشیدم و آثار این رنج هنوز در من هست. امیدشان به خدا و فکر و بازوی خودشان باشد. درستکار باشند و تلاش و تلاش و تلاش کنند. این فرمول من است...
            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
              خیلی عالیه

معمولاً افراد دانشجو که در زمینه بازارهای مالی فعالیت دارند ، تلاش میکنند پایان نامه ، پروژه وحتی تز دکترا بر مبنای یکی از موضوعات مربوط به این زمینه باشد

شخصاً مهندسی آی تی خوندم و برای پایان نامه یک کتاب در مورد بازارهای مالی تحویل دادم که شامل بنیادهای اقتصادی همراه با تحلیل فنی بود

عنوان هم زدم نگاهی دیگر به بازارهای مالی ، طوری شد که استادم جناب دکتر جهانبانی به سمت بازارهای مالی گرایش پیدا کردند و الان مشغول به فراگیری هستند.

پیمان جان شما که در شهر زیبای شیراز هستید ، تالارهای بورس بروید و نیم نگاهی بیاندازید . اما برای کار حرفه ای تر سرچی در سایت تالارهای بین الملل بزنید و از تصاویر به اشتراک گذاشته ایده بگیرید.
              مرسی خلیل جان ...تو همیشه لطف داری
              فکر کنم کار جالبی باشه که بچه ها اگه مطلب یا عکسی از تالارهای بورس دنیا دارن اینجا به اشتراک بزارن
              https://t.me/peymanhajati

نظر

• مصطفی جان احسنت .

یتیم بودن سخت هست و واقعاً درک آن برای کسانی که پدر داشتند مقدور نیست. پسر عموی دارم که همینجور بود و الان به ثروت زیاد رسیده است منتهی برعکس اون آقای عزیز که عاشق یتیم ها هست عمل میکنه

خدا برای ایران و ایرانیان حفظش کند باشد که الگوی ما در یتیم نوازی و کارآفرینی هست و بتوانیم خدمتی به هم نوعان و هموطنان خود کنیم.

به رسم این پست تصویر زیر را به اشتراک میگذارم

نظر

• ورود به معامله با منطق انسانی
                  خروج
                  از معامله با احساس ماشینی
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    از معامله با احساس ماشینی
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• ؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• شیوه ی مخ زدن در کشورهای مختلف

فرانسه:
                        پسر: بن ژور مادام! حقیقتش رو بخواید من از شما خوشم آمده و میخواهم اگر افتخار بدید با هم آشنا شیم!
                        دختر: با کمال میل موسیو!

ایتالیا:
                        پسر: خانوم من واقعا شمارو از صمیم قلب دوست دارم و بسیار مایلم که بیشتر با شما آشنا شم!
                        دختر: من هم از شما خوشم اومده و پیشنهاد شمارو با
                        کمال میل می پذیرم!

انگلیس:
                        پسر: با عرض سلام خدمت شما خانوم محترم!
                        خانوم من چند وقت هست که از شما خوشم اومده می میخوام اگه مایل باشید باهم باشیم!
                        دختر: چرا که نه؟ میتونیم در کنار هم باشیم!

ایران:
                        پسر: پیــــــــــــــــــس ... پیس پیس ...
                        پـــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــس ... پیییییییییییییس ...
                        ســــــــوووووووو ... ســــــــــوووو ...
                        ســــــــــــس ... ســـــــــــــــــــــــــــــــــــس ...
                        پــــــــِـخخخخخخخخخ ... چِــخـــــــــــــــه ...
                        هووووووی با تواما! بیا شماره مو بگیر بزنگ!
                        دختر: خفه شو! کصافطِ عوضی! مگه خودت خوار و مادر نداری
                        راه افتادی دنبالِ ناموس مردم،بی ناموس!
                        شماره تو میگیرم فقط واسه اینکه شرتو زود کم کنی!

ساعت 10 زنگ میزنم!

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• آقو ما به دنیا اومدیم انقلاب شد
                            حرف زدیم جنگ شد
                            راه رفتیم کودتا شد
                            رفتیم مدرسه جنگ تموم شد
                            درس خوندیم, هی نظاموی آموزشی عوض شد
                            رفتیم دانشگو ,کنکور ول شد
                            رفتیم سربازی, معافیت آزاد شد
                            رفتیم سرکار, مملکت تحریم شد
                            خواستیم ازدواج کنیم, طلا گرون شد
                            گفتیم بریم خارج, پاسپورتمون دی پرت شد،
                            الانم اینترپل دنبالمونه هه هه هه هه یعنی داغونمااا،
                            له لهم آقو !
                            با این شرایط که پیش میره آقو فکر کنم
                            مشکل از ما باشه اگه بمیریم شاید دنیا بهشت شد…
                            before you start anything..learn how to finish it

نظر

• از دوستان خواهش میکنم همه برای تشکر و قدردانی از جناب استاد رحمانی در این تاپیک پست درج کنند

یک پست زمان زیادی نمی برد ، ایشان ساعت ها و روزها برای ما زمان صرف کرده اند و الان ده دقیقه وقت خود را به ایشان اختصاص دهیم دنیا را به ایشان بخشیده ایم ، ایشان جز مهر و محبت هیچ چیز از کسی انتظاری نداشتند

http://forum.broker-fa.com/f71/%D8%A...80/index2.html

از همه دوستان سپاسگذارم

نظر

• افراد موفق چه مشخصاتی دارند! اینفوگرافیک شاخص موفقیت

نظر

پردازش ...
                                X