اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دکتر جان

باید داشته باشم اگرم نبود باز درستش میکنم شیر میکنم .
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• طبق صحبت های که در هفته گذشته انجام دادیم و تحلیل های امروز گفتیم مبجث تکمیل کنیم یک عکس از تحلیل روی چارت هم برای دوستان آماده کردم

باید دید بازار خودش رو به چه سبکی به منطقه ما میرسد (یکی بیاد بگه اول اثبات کن برسه :دی) ! پس زیر نظر میگیریم !

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
        طبق صحبت های که در هفته گذشته انجام دادیم و تحلیل های امروز گفتیم مبجث تکمیل کنیم یک عکس از تحلیل روی چارت هم برای دوستان آماده کردم

باید دید بازار خودش رو به چه سبکی به منطقه ما میرسد (یکی بیاد بگه اول اثبات کن برسه :دی) ! پس زیر نظر میگیریم !

نظر

• واسه قومی که می اندیشد .... زمان شکست از قبل حساب کرده بودم (نمیگم قطعیت داره منتهی حلالیت داره...) شما بیاندیشید ... :

ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 01-29-2013, 05:48 PM

نظر

• جفت ارزها بررسی کردم و چهار جفت زیر در موقعیت های خوبی قرار دارند :

EurUsd ، GbpUsd ، EurJpy ، UsdJpy

رو همین چهار جفت هم تحلیل هم پوزیشن هام که ست خواهم کرد ریپورت میکنم ! (ساعت ده شب به بعد...)

پ.ن: در حال برنامه نویسی یک سامانه دانشگاهی هستم ، بعد چندتا عکس از کارم میزارم جالب طراحی کردم... 50% زمان روی این پروژه هست و 50% ویژه کارهای تریدری.. پس اگر دیر تحلیل آپدیت میکنم از دستم ناراحت نباشید

ویرایش: یک نمای از صفحه مدیریت سامانه ام:

ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 01-29-2013, 06:10 PM

نظر

واسه قومی که می اندیشد .... زمان شکست از قبل حساب کرده بودم (نمیگم قطعیت داره منتهی حلالیت داره...) شما بیاندیشید ... :

سلام خليل جان
              شكست يعني روند نزول كرفته

نظر

• نوشته اصلی توسط alifx630 نمایش پست ها
                سلام خليل جان
                شكست يعني روند نزول كرفته
                علی جان شکست تعادل ! شکست مثلث بزرگ که مشخص هست و مثلث در تایم 15 دقیقه ... اگر نگاه بندازید !

نظر

علی جان شکست تعادل ! شکست مثلث بزرگ که مشخص هست و مثلث در تایم 15 دقیقه ... اگر نگاه بندازید !
                  خليل جان برامون عكس بزار
                  ارادت

نظر

• نوشته اصلی توسط alifx630 نمایش پست ها
                    خليل جان برامون عكس بزار
                    ارادت
                    علی جان دارم رو سامانه برنامه نویسی میکنم... شب ساعت ده به بعد کلی تحلیل میزارم که از نظر تحلیلی و تریدری مخ بگه Bom Bomb !

برنامه نویسی و شاخه کاری خودم دنیای داره ... خیلی وقته فاصله گرفتم .. به خاطر شاخه آنالیز بازار... اما یه مدت استارت مجدد زدم ، و تا چهار پنج ماه دیگه باید به حدی که میخوام برسم .

نظر

علی جان دارم رو سامانه برنامه نویسی میکنم... شب ساعت ده به بعد کلی تحلیل میزارم که از نظر تحلیلی و تریدری مخ بگه Bom Bomb !

برنامه نویسی و شاخه کاری خودم دنیای داره ... خیلی وقته فاصله گرفتم .. به خاطر شاخه آنالیز بازار... اما یه مدت استارت مجدد زدم ، و تا چهار پنج ماه دیگه باید به حدی که میخوام برسم .
                      انشالله كه به هر جي مخاي برسي
                      بس ما منتظر تحليل هستيم

نظر

واسه قومی که می اندیشد .... زمان شکست از قبل حساب کرده بودم (نمیگم قطعیت داره منتهی حلالیت داره...) شما بیاندیشید ... :

علی جان این عکس هم تایم 15 دقیقه در همون لحظه !

مثلث 15 دقیقه هم با رنگ سبز بولد کردم !

نظر

حرکت زیگزاگش تا رسیدن به اولین زمان مورد نظر تکمیل کرد و کف رو دقیقا بعد این زمان زد.

حالا از دست دادید مشکل نداره... یک اصلاح درست باید بزنه...

چهار جفت هم که گفتم حرکات تابلو داره اصلاحی واضح... و ریسک کردن رو موقعیت هاشون به صرفه هست !

ارادت

نظر

• خليل جان تحليل اماده نشد منتظريم

نظر

• تغییرات اشتغال در بخش غیر کشاورزی و غیر دولتیADP Non-Farm Employment Change

خليل جان ميشه بفرمايي كه جه تاثيري رو يور دلار ميزاره ؟
                              نرخ قبلي 251k
                              نرخ بيش بيني 164k
                              و خبر
                              تولید ناخالص داخلی پیشرو - سه ماهه
                              GDP

نرخ قبلي 2.7%
                              نرخ بيش بيني 1.5%
                              اين جه تاثيري داره روي يورو دلار ؟

نظر

• اكر اشتباه نكنم
                                بايد كمتر از 164باشه
                                و يكيش بيشتر از 1.5باشه ؟