اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    تشکیل اکیپ های تحلیلی واقعاً جای تقدیر و تشکر دارد چنین کارهایی فراتر از تفکر ایرانی است. احسنت واقعاً احسنت
    مهندس جان لطف دارین

در این بازار از افراد بالاتر بودن سود همراه نداره، باید یک سر و گردن بالاتر باشی ، در این بازاری که بهترین و نابغه ترین افراد در حال معامله میباشند ، باید تدابیر سخت و هوشمندانه ای در نظر گرفت.که کار گروهی و فکر چند نفر در مورد یک شاخص باعث میشه تمام جنبه ها و ریسک های موقعیت معاملاتی بررسی بشه . در نظر داشته باشید یک چوب راحتر خرد میشه تا چندین چوب ، پس به امید موفقیت تمام معاملگران ایران زمین و شما استاد بزرگوار

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
      با تشکراز استاد الیوت arash rajabzadeh

سوال ؟ اگر کف جدید بزندزیر1705 باز شما به اصلاح امید دارید تا 1740 یا بالاتر اصلاح کند؟
      آنوقت اگر کف 1705زده شود موج c چگونه شمارش میشود یا کلا"شمارش عوض میشود؟
      با تشکر
      سلام دوست عزیز
      خواهش میکنم لطفا دیگه از این عبارت استاد در مورد بنده استفاده نکنید.
      من نه استادم نه مربی
      همین که بتونم دانشجوی الیوت باشم هنر کردم.پس خواهش من از شما و دوستان این هست که با اینگونه عبارت ها من رو معذب نکنید.
      در مورد سوال شما عرض کنم که بطور پیش فرض در ابتدا ما سعی میکنیم که ساختار اصلاحی رو به ساده ترین صورت یعنی زیگزاگ ABC در نظر بگیریم و کلاستر های محتمل برای اتمام اصلاح رو مشخص کنیم.
      زمانی که من این موج شماری رو برای اصلاح قرار دادم انتظارم این بود که اصلاح تقریبا به این صورت باشه که در شکل زیر مشاهده میکنین.یعنی یه زیگزاگ.

اما حالا این احتمال وجود داره که بازوی B از اصلاح خودش شامل سه زیر موج a b c باشه.
      به صورتی که در زیر ملاحظه میکنین:

به هر حال همه این ها احتمال هست.پس باید تا مشخص شدن ساختار مناسب و محتمل برای انتهای اصلاح صبر کرد.

نظر

ضمن سلام و خوش امد گویی به دوستان عزیزی که چنین تیم خوبی را تشکیل دادند . انشالا بتونیم در کنار شما بیشتر یاد بگیریم و بازار را بهتر درک کنیم.

من یه پیشنهاد دارم . (البته نمیدونم head تیم کیه ) . همانطور که لطف کردید و اعضا را معرفی کردید ، به نظرم توضیحات بیشتری در مورد نحوه کار تیم در اینجا بدید .
        مثلا اینکه استراتژی تحلیل تیم چیه ؟ روی چه ارزها و چه تایمی کار خواهید کرد . چه کسی مسئول کدوم ارزه . چقدر وقت یه بار تحلیل ارائه خواهید داد . هدف سیگناله یا آموزش ؟
        و ........

مثلا اینطور نباشه یکی بیاد هفتگی تحلیل بذاره بعد اون یکی 5 دقیقه . یا اینکه هدف کلا تحلیل رو همه چی و هم تایمهاست .

فکر کنم اینطور ما هم بهتر بتونیم باهاتون همراه بشیم و آموزش ببینیم.

ممنون از زحماتتون .

نظر

نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
          همونطور که که در تایم دیلی انتظار داشتیم طلا شروع به ریزش کرد.در تایم های پایین هم ساختار نوید یک ریزش خوب رو میداد.در میان مدت فعلا انتظار نزول طلا رو خواهیم داشت.
          من اولین سوالم را از آقا ارش بپرسم .

در مورد تحلیل روزانه طلا . چرا موجها را اینطوری نشماریم . یک پهنه 3-3-5 بعد از یه موج صعودی بلند و بعد بگیم صعود داریم .
          چرا کل اون نوسانات موج b هست ؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط روزبه نمایش پست ها
            من اولین سوالم را از آقا ارش بپرسم .

در مورد تحلیل روزانه طلا . چرا موجها را اینطوری نشماریم . یک پهنه 3-3-5 بعد از یه موج صعودی بلند و بعد بگیم صعود داریم .
            چرا کل اون نوسانات موج b هست ؟

ممنون
            با تشکر از توجه و دقت شما
            روزبه عزیز عرض کنم که: الیوت است و هر کسی از ظن خود شد یار من !
            هر دو حالت میتونه صحیح باشه.
            در خصوص شمارش امواج در تایم های بالاتر بازار هست که تصمیم میگیره چطور حرکت کنه.
            فعلا هم در ابتدای حرکت هستیم و باید صبر کنیم ببینیم بازار به کدوم راه میره
            به امید موفقیت

نظر

ضمن سلام و خوش امد گویی به دوستان عزیزی که چنین تیم خوبی را تشکیل دادند . انشالا بتونیم در کنار شما بیشتر یاد بگیریم و بازار را بهتر درک کنیم.

من یه پیشنهاد دارم . (البته نمیدونم head تیم کیه ) . همانطور که لطف کردید و اعضا را معرفی کردید ، به نظرم توضیحات بیشتری در مورد نحوه کار تیم در اینجا بدید .
              مثلا اینکه استراتژی تحلیل تیم چیه ؟ روی چه ارزها و چه تایمی کار خواهید کرد . چه کسی مسئول کدوم ارزه . چقدر وقت یه بار تحلیل ارائه خواهید داد . هدف سیگناله یا آموزش ؟
              و ........

مثلا اینطور نباشه یکی بیاد هفتگی تحلیل بذاره بعد اون یکی 5 دقیقه . یا اینکه هدف کلا تحلیل رو همه چی و هم تایمهاست .

فکر کنم اینطور ما هم بهتر بتونیم باهاتون همراه بشیم و آموزش ببینیم.

ممنون از زحماتتون .
              سلام جناب روزبه عزیز

ممنون از محبت و توجه شما نسبت به این تاپیک و تیم.

ممنون از پیشنهاد سازنده شما دوست بزرگوار ، بنده به عنوان لیدر تیم در خدمت شما هستم.

کار تیم به این صورت هست:
              1- تحقیق در مورد مسائل تحلیلی و اثر گذار بر بازار
              2-تحلیل و ترید گروهی
              3-فعالیت در زمینه آموزشی
              4-فعالیت در مشاوره آنلاین و کمک به جامعه معاملگری ایران زمین

استراتژی تیم:
              1- تحلیل تکنیکال و انتظارات اعم از کلاسیک ، الیوت ، هارمونیک ... با دیدگاه شخصی بنده
              2-تحلیل بنیادی ، بین بازاری با دیدگاه شخصی بنده
              3-همراه با بررسی عوامل روانی و مدیریت سرمایه دقیق(در این زمینه ایده های دارم که انشالله با کمک مسئولین این فروم نرم افزار جامعی بیرون خواهیم داد)

ارزها و تایم کاری:
              عرضم به خدمت شما هر ارزی که از نظر شخصی از نظر ساختاری و تکنیکی و بنیادی آماده تریگر باشه کار میکنیم و در مورد تایم ، به روحیه افراد برمیگرده اما چهار دسته داریم:
              تحلیل و ترید بلند مدت: تایم روزانه
              تحلیل و ترید میان مدت : چهارساعته و یکساعته
              تحلیل و ترید کوتاه مدت: پانزده دقیقه
              تحلیل و ترید اسکلپی: تایم پنج دقیقه و یک دقیقه
              همه مسئول هستیم و شخص خاصی روی یک ارز تمرکز نداره ، بلکه موقعیت ها تیمی بررسی میشه.در مورد زمان هم باید گفت بازار باید موقعیت بده که ما بزاریم و ما تحلیلی به چارت تحمیل نخواهیم کرد. چرا که هدف ما ترید و سود کردن هست

اهداف آموزشی است نه سیگنال... بلکه هر فرد مسول اعمال خویش هست پس باید هر موقعیت گذاشته میشه با توجه به ریسک مجاز و روحیاتش مورد سنجش قرار دهد سپس تصمیم در مورد اردر گذاری و پوزیشن گیری کند.

ارادتمند خلیل

نظر

استراتژی تیم:
                1- تحلیل تکنیکال و انتظارات اعم از کلاسیک ، الیوت ، هارمونیک ... با دیدگاه شخصی بنده
                3-همراه با بررسی عوامل روانی و مدیریت سرمایه دقیق(در این زمینه ایده های دارم که انشالله با کمک مسئولین این فروم نرم افزار جامعی بیرون خواهیم داد)

خلیل جون این انتظارات بازار جی هست . کاش توضیح میدادی . اینجا یا یه تاپیک مفصل .
                تحلیل بین بازاری را هم همینطور ..

نظر

استراتژی تیم:

خلیل جون این انتظارات بازار جی هست . کاش توضیح میدادی . اینجا یا یه تاپیک مفصل .
                  تحلیل بین بازاری را هم همینطور ..
                  توضیح مختصر فعلاً از ما قبول کنید (آخر شب هست ..)

تحلیل بین بازاری
                  تحلیل بین بازاری به بررسی و پیش بینی بازارهای جانبی سهام، کالا، اوراق قرضه و ارز از طریق تحلیل بنیادی، تکنیکی یا انتظارات می پردازد تا بدینوسیله جریان سرمایه بین بازارها برآورد شود و در نتیجه از روی عرضه و تقاضا روند و جهت حرکتی بازار هدف پیش بینی شود. اولویت اهداف تحلیل گران بین بازاری عبارت است
                  الف) بازارها با یکدیگر در ارتباط هستند
                  ب) تحلیل بین بازارها بررسی عوامل و اطلاعات خارج از بازار است(ریسک سیستماتیک
                  ج)تحلیل بین بازاری به تنهایی در مورد جریان آینده یک بازار قضاوت نمی کند اما پایه ای برای جریان سرمایه است

تحلیل انتظارات
                  از آنجا که در هر بازاری عرضه و تقاضا برای دو هدف استفاده از کالا یا سوداگری جابه جا می شود و در بازار تبادلات ارز پیش بینی می شود قسمت عمده مبادلات به قصد سوداگری است. از اینرو می توان انتظار داشت که بازیگران بزرگ بازار به دنبال انحصاری کردن بازار برای خویش هستند. تحلیل انتظارات به بررسی شرایط مبادلاتی معامله گران خرد و کلان در کنار هم می پردازد و در واقع نحوه رفتار یا حداکثر سازی سود معامله گران اصلی هر بازاری مدل می شود. تحلیلگران انتظارات سه عقیده پایه ای دارند:
                  الف) هیچ بازاری شرایط رقابت کامل و شفافیت را نمی تواند داشته باشد
                  ب) معمله گران خُرد مشخص کننده جریان بازار نیستند
                  ج) معامله گران کلان به دنبال حداکثر سازی سود بوسیله خارج کردن معامله گران خُرد هستند.

نظر

ممنون خلیل جان . انشالا در آینده بیشتر بتونی در این زمینه ها یادمون بدی

نظر

.....................................
                      ویرایش توسط siamakfaraji : https://www.traderha.com/member/3003-siamakfaraji در ساعت 03-05-2012, 05:51 PM
                      t.me/elliottcafee

نظر

....................
                        ویرایش توسط siamakfaraji : https://www.traderha.com/member/3003-siamakfaraji در ساعت 03-05-2012, 05:52 PM
                        t.me/elliottcafee

نظر

نوشته اصلی توسط siamakfaraji نمایش پست ها
                          در نمودار یورو دلار شاهد شکل گیری الگوی inv هستیم که واگرایی مخفی مثبت بر صحت آن می افزاید.
                          ببخشید کجای نمودارش hd+داره ؟؟؟؟
                          میتونید نشون بدید ؟؟

نظر

خدمت دوستان بزرگوار

از نظر بازدهی یورو به دلار توان نزول داره، پس اگر تریگر مناسبی رویت شد قرار داده خواهد شد.

پ.ن: به دوست عزیزمون تذکر داده شد ، و به عنوان لیدر تیم عذرخواهی میکنم.
                            ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 03-05-2012, 06:06 PM

نظر

سلام خدمت همه دوستان
                              در تایم بالاتر روی این ارز یک الگوی deep carb داریم ولی الان بشترین چیزی که مد نظر منه اینه که ببینم از لحاظ الیوتی کجا هستیم !
                              همنطور که توی شکل مشخص هست منتظر حرکت موج 3 هستیم که به نظر میاد 1 از 3 رو تکمیل کرده و الان در یک منطقه حمایتی مقاومتی قرار داریم که اگر یک اصلاح اینجا داشته باشیم موقعیت مناسبی هست در جهت ورود به بازار و همچنین یک واگرایی hd دارایم به شخصه منتظرم تا در جای مناسب وارد بشم. ببینیم چی میشه ......
                              به امید موفقیت ...

نظر

درود رفقا
                                با داخل شدن به منطقه پی ارزت قیمتی و زمانی منتظر تریگر می مانیم
                                http://www.pcmupload.com/di-R3J0.gif
                                شاد باشید

نظر

پردازش ...
                                X