اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• امروز اومدم :

1- کتاب کارولین برودن هر دو نسخه فارسی و زبان اصلی آپلود کنم

2- کلیپ مربوط به تایم بند آپلود کنم

هر دو مورد بالا فیل شذ ! چرا که حجم وارده در آپلود سنتر زیر 2مگابایت باید باشه ... پس فعلا نشد تا بعد ببینم چکار میتونم بکنم

وضعیت اینترنت فوق العاده افتضاح شده !
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
      جفت ارزها بررسی کردم و چهار جفت زیر در موقعیت های خوبی قرار دارند :

EurUsd ، GbpUsd ، EurJpy ، UsdJpy

رو همین چهار جفت هم تحلیل هم پوزیشن هام که ست خواهم کرد ریپورت میکنم ! (ساعت ده شب به بعد...)

پ.ن: در حال برنامه نویسی یک سامانه دانشگاهی هستم ، بعد چندتا عکس از کارم میزارم جالب طراحی کردم... 50% زمان روی این پروژه هست و 50% ویژه کارهای تریدری.. پس اگر دیر تحلیل آپدیت میکنم از دستم ناراحت نباشید

ویرایش: یک نمای از صفحه مدیریت سامانه ام:

جدول جهت :

نظر

• من کلی خسته هستم و باید به برنامه نویسی سامانه ام بپردازم !تا 20 روز دیگه باید تحویل بدم !

هستم منتهی زدن پست برای من مشکل هست چرا که تمرکزی بر ترید و تحلیل ندارم !

روز همگی خوش !

نظر

حرکت زیگزاگش تا رسیدن به اولین زمان مورد نظر تکمیل کرد و کف رو دقیقا بعد این زمان زد.

حالا از دست دادید مشکل نداره... یک اصلاح درست باید بزنه...

چهار جفت هم که گفتم حرکات تابلو داره اصلاحی واضح... و ریسک کردن رو موقعیت هاشون به صرفه هست !

ارادت
          ریزشی که دلار استرالیا به فرانک داره انجام میده دیوانه کننده است و بس !

یورو به پوند هم زیر نظر بگیرید و ببینید طبق سیستمتون سیگنالی ازش میگیرید یا نه !

نظر

حرکت زیگزاگش تا رسیدن به اولین زمان مورد نظر تکمیل کرد و کف رو دقیقا بعد این زمان زد.

حالا از دست دادید مشکل نداره... یک اصلاح درست باید بزنه...

چهار جفت هم که گفتم حرکات تابلو داره اصلاحی واضح... و ریسک کردن رو موقعیت هاشون به صرفه هست !

ارادت

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
            ریزشی که دلار استرالیا به فرانک داره انجام میده دیوانه کننده است و بس !

یورو به پوند هم زیر نظر بگیرید و ببینید طبق سیستمتون سیگنالی ازش میگیرید یا نه !
            داریم به جاهای خوبی میرسیم !

نظر

• سلام دوستان عزیز

امروز بازار آرومی شاهدش بودیم .عملا خبر مهمی جز تولید ناخالص کانادا وجود نداشت که وتالیتی بخواد ایجاد بشه !

تحلیل ها که به قوت خودشون باقیست !

همه چیز آرومه ! فردا انشالله روز خوبی خواهد بود !

فردا صبح انشالله به بررسی بازار و ... خواهیم پرداخت.

ارادت

نظر

• خبرهای مهم امروز رو گذاشتم تحلیل ها هم که روزهای قبل آپدیت شد، دیگه این هفته کار مهمی نیست تا یک ساعت قبل خبر ها بیام ببینم چی شده ..

شنبه و یکشنبه منتظر مطالب بنیادی باشید که آپدیت خواهد شد .

دارم ترتیب کارای مصاحبه میدم !

موفق باشید !

نظر

• http://forum.broker-fa.com/f81/%D8%A...703/#post50837

نظر

• خلیل تارگت کاهشی پوند رو چند می بینی؟
                    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                    https://telegram.me/Cyclicalwaves
                    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                      خلیل تارگت کاهشی پوند رو چند می بینی؟
                      تارگت ها به ترتیب خدمت شما:

1.5559

1.5264

در مراحل بعدی هنوز جا داره منتهی نفس هم نیاز داره !

نظر

• جدول جهت یورو به دلار

تاریخ آپدیت: 4 فوریه 2013

جهت غالب ما صعودی است ، پس با توجه به این جدول و دیتاهای امروز میریم سراغ تحلیل تکنیکال آن !

نظر

• یه نقاشی کشیدم !

خیلی خسته ام... از صبح تا الان دارم دنبال کارای شخصیم میدوم !

تحلیل داشته باشید ، چنین حرکتی در ایده آل ترین حالت متصور هستم ، بی شک با حرکت بازار ما اصلاح خواهیم کرد و نظراتمون هم تصحیح تر خواهد شد (تریدر حمله ذوم... شکارچی...)

موفق باشید

نظر

یه نقاشی کشیدم !

خیلی خسته ام... از صبح تا الان دارم دنبال کارای شخصیم میدوم !

تحلیل داشته باشید ، چنین حرکتی در ایده آل ترین حالت متصور هستم ، بی شک با حرکت بازار ما اصلاح خواهیم کرد و نظراتمون هم تصحیح تر خواهد شد (تریدر حمله ذوم... شکارچی...)

موفق باشید
                            با حرکت بازار مسیر فرضی رو اصلاح کردم ، من فقط منتظر یگ فرصت مناسبم !

با ریسک به ریوارد و مدیریت ریسک و سرمایه شعارم این شده : یک بار من ، 3 بار بازار

یک بار من سود کنم ، سه بار بازار سود کنه (من ضرر کنم) تازه برابر میشیم !

نظر

با حرکت بازار مسیر فرضی رو اصلاح کردم ، من فقط منتظر یگ فرصت مناسبم !

با ریسک به ریوارد و مدیریت ریسک و سرمایه شعارم این شده : یک بار من ، 3 بار بازار

یک بار من سود کنم ، سه بار بازار سود کنه (من ضرر کنم) تازه برابر میشیم !

فقط بی زحمت هروقت خواستی پوزیشن بگیری، پوزیشن لایو بذار.
                              نقطه ورود و استاپ لاس و تیک پرافیت بده.
                              فردا چارت حرکت نکنه بیای بگی میتونستین اردر بکارین و از این حرف ها ....
                              چون معما چو حل گشت آسان شود.....
                              فقط لایو پوزیشن بذار.
                              اسم تاپیک هم پوزیشن های لایو شکارچیان امواج هست که توسط آقای شهبازی تاسیس شده و الان افتاده دست شما.
                              پس امانتدار صادقی باش و لایو پوزیشن بذار تا من هم ببینم چطوری میشه پوزیشن گرفت.

نظر

• درخواست آی دی a.saberi به عنوان یک پیشنهاد برای قرار دادن پوزیشن لایو اینجا قرار داده میشود. بقیه پست های حاشیه ای دیگری در ادامه این پست است به تاپیک زیر منتقل شده است و میشود:

http://forum.broker-fa.com/f96/بحث-ه...مواج-2578/

با تشکر

نظر

پردازش ...
                                X