اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های لایو شکارچیان امواج Wave Hunters Team

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• در این فروم جای یک تاپیک واسه نرم افزارهای مالی و اقتصادی گوشی های همراه و تبلت کم هست.
    ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 01-06-2013, 06:53 PM
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• در تحلیل یورو به دلار آلترناتیو که در بخش تحلیل الیوت گذاشته بودم عمل کرد و کف قیمتی 21 دسامبر را شکست

من اردرگذاری کرده بودم و پوزیشن ریسک فری شده : یعنی پوزیشن اولم بسته شده و پوزیشن دوم به نقطه ورود منتقل دادم

فعلا پوزیشنی نخواهم گرفت تا 7 بهمن ماه !

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
        یه آلترناتیو دارم واسه یورو به دلار که میگه به احتمال بالا در یک موج کامپلکس هستیم !

و بازاز احتمال زدن سقف را در ابتدا توان بیشتری نشان میدهد بعد شروع به نزول کند !

یک آلتزناتیو هم که اینجا داریم و قیمت به کلاستر مورد نظر برخورد کرد و شروع به ریزش و رنج شدن کرده !

در هر دو حالت من آماده پوزیشن گیری هستم

چه از صلع بالای بپره (19 دسامبر) چه ضلغ پایینی(21 دسامبر) با اختلاف چندین پیپ اردرگذاری شده !!!

نکته : مومنتوم در تایم مادر (روزانه) در منطقه اشباع از فروش هست یعنی فقط اجازه گرفتن پوزیشن خرید میدهد ، پیشنهاد بنده تا تکلیف پرتگاه مالی و منیوت فد مشخص نشده صبر کنید !

واسه ارتباط با من میتوانید به شماره واتس اپ من پیامک بفرستید : Whats app No. +971563583920

موفق باشید
        به صورت کلاسیک نباید دست به استاب لاس دوم بزنم منتهی باز ایون کردم !!! و با توجه به رسیدن قیمت به 1.2949 شروع به تریل کندلی میکنم

نظر

• با توجه تحلیلی که در قسمت الیوت یورو به دلار گذاشتیم در صورت گواه های معاملاتی از قبیل تریگر کندلی ، بعد مومنتوم ، دایورجنس .... یک اردر به مشخصات زیر ست خواهم کرد (افزایش حجم)

Sell Stop @ 1.3097 S/l: 1.3140 T/P1: 1.2949

موفق باشید

نظر

با توجه تحلیلی که در قسمت الیوت یورو به دلار گذاشتیم در صورت گواه های معاملاتی از قبیل تریگر کندلی ، بعد مومنتوم ، دایورجنس .... یک اردر به مشخصات زیر ست خواهم کرد (افزایش حجم)

Sell Stop @ 1.3097 S/l: 1.3140 T/P1: 1.2949

موفق باشید
            پوزیشن ما ریسک فری شد یعنی اینکه معامله اول به تیک پرافیت خود رسید و بر اساس استراتژی تریل کندلی بسته شد.

نیمه دوم ما باز است بدون اینکه به استاب لاس دست برنیم.تا رسیدن قیمت به تیک پرافیت نهایی باید از روش تریل بر حسب شکست سوینگ فرعی اقدام کنیم

موفق باشید

نظر

• Futures - Commitment of Traders Reports (COT)

Commitment of Traders - Free cot charts, cot software, cot data. Learn how to use this information!

cotbase.com

اخر شبی خوابمون نمیرفت گفتیم یه سرچی بزنیم.

سایت دومی ببینید اندیکاتور که گذاشتن کسی نداره...

البته زیاد هم مهم نیست !

ارادت

نظر

• یک آلترناتیو به صورت کامپلکس داریم !

موج C تثبیت نشده ! اگر برگشت و در کلاستر مورد نظر تریگر باز داد ما پوزیشن فروش را دوباره با شرایط حاکم ست میکنیم !

پوزیشن های قبلی همه ریسک فری هست !

موفق باشید

نظر

• بازار فعلا فرصت ورود مجدد را به ما نداده و تا کف 7 ژانویه یعنی موج b زده نشود ، موج c ما تثبیت نشده است و تحلیل بالا واسه ورود مجدد اعتبار دارد.

پوزیشن ها همچنان تا تارگت نهایی باز هستند !

در صورت موقعیت دیگر واسه ورود مجدد اعلام خواهم کرد.

موفق باشید

نظر

• هر دو پوزیشن فروش یورو به دلار من در نقطه ورود بسته شد و با توجه به شکسته شدن پر قدرت کلاستر موج e شمارش خود را عوض میکنیم و به دنبال تریگر های خرید هستیم !

طلا هم زیر نظر داشته باشید

ارادت

نظر

• واسه حساب های زیر هزار دلار چطور میشه تدابیر مدیریت ریسک و سرمایه چید؟

دپوزیت : 1000 دلار !

ریسک : 2%

ریسک به دلار : 20$

واسه یه استاب 200 پیپ میشه گفت حجم رو باید 0.01 ست کرد !

حالا ما که دو تیکه ای میگیریم و هر تیکه یک درصد ریسک هست واسه هر تیکه میشه: 0.005 لات

درسته؟ حالا یا ریسک نباید رعایت کرد و دل به دریا زد که تکلیفش مشخصه ... یا اینکه یک حساب متناسب با شرایط پیدا بشه !

حالا هرکس سراغ داره به من پیام خصوصی بده !

پ.ن: این محاسبه اصول اولیه ترید هست ... حتما باید رعایت بشه بدون برو برگرد !چرا که حرف تمام اساتید خبره هست... سر در تمام اموزها...

ارادت
                      ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 01-20-2013, 07:22 AM

نظر

• برحسب بازدهی ارزها بهترین جفت ارز معاملاتی ما ucdchf شد که جهت آن را صعودی نشان رفته است یعنی تقاضای دلار ایالات متحده می بایستی در این هفته رخ دهد !

بر حسب جدول ایندکس لایبور میبینیم که فرانک 100 پیپ تقاضا را نشان میدهد و دلار ایالات متحده 100 پیپ کاهش نشانه رفته است در موجموع 200 پیپ به سمت نزول usdchf نشانه رفته است !

الویت با بازدهی است ! پس ما در یک نقطه مناسب باید در جهت بازدهی به دنبال تریگر باشیم (با عدله های تکنیکی و بنیادی دیگر..)

پ.ن: شرایطی که در پست بالا مربوط به حساب پم گفتم هرکس سراغ داره به بنده اطلاع بده ، و اینم عنوان کنم برای من خوبیت نداره یک روز در یک پوز 10% برم سود یا ضرر چرا که ریسک معاملات بر من تحمیل میشود و هیچ ربطی به تحلیل و ریسک عملکرد... نداره !

نظر

• ‬در تکمیل تحلیل تکنیکی دلار در برابر ین داریم که:

گزارش ‪cftc ‬از ‪18 ‬ژانویه، اطلاعات مربوط به ‪15 ‬ژانویه را در بر می گیرد ‪ ین تنها ارز در میان شش ارز اصلی است که پوزیشن خرید در برابر دلار آمریکا را حفظ کرد‪

هرچند میزان پوزیشن های خرید در هفته های اخیر به ‪9.25 ‬میلیارد دلار کاهش پیدا کردند‪. ‬ضریب اطمینان همچنان به شکل نزولی است اما از سطوح بسیار پایین اخیر فاصله گرفته است‪.‬

نظر

• در تکمیل تحلیل دلار به ین باید گفت که بر حسب اون منطقه مقاومت مشخص میشه که موج چهار به صورت یک abc نامنظم تکمیل شده و صعود یک ایمپالس هست یا کارکشن...

اگر مقاومت بشکنه و تریگر به ما نده پس قاعدتا یک ایمپالس هست و در تایم های ریزتر به ونبال تریگر خرید !

اگر به صورت زیگزاگ حرکت کنه و مقاومت رو نتونه بشکنه و عدله های تکنیکی مثل دایورجنس کندل برگشتی مومنتوم... تایید کنه میتونیم تریگر فروش رو بزنیم !

پس تریدر حمله دوم باشید و چارت زیر نظر بگیرید و مدیریت سرمایه هم حتما حتما رعایت کنید که در صورت اشتباه در اومدن تاوان ریزی در حد یک الی دو درصد بدید !

حسابی قابل تامل هست که با مدیریت سرمایه رشد کرده باشه ، اروم و منظم !

موفق باشید

نظر

‬در تکمیل تحلیل تکنیکی دلار در برابر ین داریم که:

گزارش ‪cftc ‬از ‪18 ‬ژانویه، اطلاعات مربوط به ‪15 ‬ژانویه را در بر می گیرد ‪ ین تنها ارز در میان شش ارز اصلی است که پوزیشن خرید در برابر دلار آمریکا را حفظ کرد‪

هرچند میزان پوزیشن های خرید در هفته های اخیر به ‪9.25 ‬میلیارد دلار کاهش پیدا کردند‪. ‬ضریب اطمینان همچنان به شکل نزولی است اما از سطوح بسیار پایین اخیر فاصله گرفته است‪.‬

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                              در تکمیل تحلیل دلار به ین باید گفت که بر حسب اون منطقه مقاومت مشخص میشه که موج چهار به صورت یک abc نامنظم تکمیل شده و صعود یک ایمپالس هست یا کارکشن...

اگر مقاومت بشکنه و تریگر به ما نده پس قاعدتا یک ایمپالس هست و در تایم های ریزتر به ونبال تریگر خرید !

اگر به صورت زیگزاگ حرکت کنه و مقاومت رو نتونه بشکنه و عدله های تکنیکی مثل دایورجنس کندل برگشتی مومنتوم... تایید کنه میتونیم تریگر فروش رو بزنیم !

پس تریدر حمله دوم باشید و چارت زیر نظر بگیرید و مدیریت سرمایه هم حتما حتما رعایت کنید که در صورت اشتباه در اومدن تاوان ریزی در حد یک الی دو درصد بدید !

حسابی قابل تامل هست که با مدیریت سرمایه رشد کرده باشه ، اروم و منظم !

موفق باشید
                              به روایت تصویر بدون شرح...

نظر

• نظر دوستان در مورد دلار کانادا چیه؟

اینو در قسمت الیوت درج نکردم چرا که شمارش نزده بودم ! (ناگفته نماند واسه خودم زدم :دی اما پسند نیست)

نظر

پردازش ...
                                X