اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دل نوشته های بانوی شرقی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
    یک مورد به نظرم رسید بهتره بهش فکر کنید
    شما کف و سقف ها را در نظر می گیرید و فاکتور زمان کلوزتان را کلا دیلت کردین
    منظورم اینه که بگین در بازار ۲۴ ساعته کلوز کف و سقف ۶ ساعت اخر این بوده حالا خطوط را براساس ان بکشید

ارادتمند متا

با سلام

جناب متا ی گرامی فاکتور زمان در استراتژی در نظر گرفته شده و همانطور که می دانید یکی از ابزارهای مورد استفاده همانطور که قبلا هم گفتم روش سیندر گن اقای خاکستر هستش که نوعی ترسیم فیبو بر اساس گن فن هستش و به نظر من جناب گن هم که خدای زمان در بازار هستش و کسی منکر این موضوع نیستش.

پس به صورت کاملا کلاسیک موضوع زمان در استراتژی با استفاده از گن فن برای مشخص شدن لول ها در نظر گرفته می شه.

متاسفانه من هنوز این قسمت رو یاد نگرفتم و هر روز لولها مورد نظر از یکی از دوستان دریافت میشه.
    امضاء

نظر

نوشته اصلی توسط elyas361 نمایش پست ها
      سلام
      میشه درمورد استراتژی بیشتر توضیح دهید حدامکان در یک پست؟
      آیا استرتژی را دستی محاسبه کرده وقله ودره را انتخاب میکنید یا اندیکاتور داره؟
      از زیگ چطور استفاده میکنید؟
      درمورد مقدار تی پی هم توضیح بفرمایید؟
      باسپاس
      0
      سلام
      تایم فریم کاری ام 15

اخرین قله و دره های تشکیل شده در بازار ژاپن مد نظر هستش

این قله و دره ها رو با زیگزاگ مشخص می کنیم و منظور ما از قله و دره های تایید شده زیگزاگ هستش

از ای تی ار هم دو استفاده داریم

یکی ای تی ار تایم 15 برای اینکه استاپ لاس را با فاصله بیشتر از دره و یا قله در نظر بگیریم

دوم هم ای تی ار چارت روزانه که برای استفاده جهت تارکت هستش و طول حرکت روزانه ما به اندازه ای تی ار روزانه در نظر گرفته میشه.

با تشکر
      امضاء

نظر

انتظار ما برای امروز

untitled.JPG

در ضمن با پوزش در پست قبلی به جای پایان بازار سیدنی به اشتباه بازار ژاپن نوشته شده که از این بابت معذرت خواهیم می کنم.

ضمنا پایان بازار سیدنی به وقت الان تهران ساعت 9:30 و با بروکر ال پاری هم ساعت 9:00 هستش.
        امضاء

نظر

سلام
          ای تی ار را پریود55 درنظرمیگیرید؟
          زمان باکس از 0تا9 درنظرمیگیرید؟
          میشه منبعی درمورد استراتژی سیندرگن آقای خاکستر معرفی کنید و همچنین استراتژی پارسا(ممنون میشم)؟
          درمورئ دومان سیستم هم میشه توضیح دهید؟
          شما درپست قبل درنقطه1333.14 دوجهت نشون دادید هم بای هم سل . دراینجا چکار میکنید؟
          باسپاس
          ویرایش توسط elyas361 : https://www.traderha.com/member/6701-elyas361 در ساعت 10-23-2013, 09:51 AM

نظر

سلام
            ای تی ار را پریود55 درنظرمیگیرید؟
            زمان باکس از 0تا9 درنظرمیگیرید؟
            میشه منبعی درمورد استراتژی سیندرگن آقای خاکستر معرفی کنید و همچنین استراتژی پارسا(ممنون میشم)؟
            درمورئ دومان سیستم هم میشه توضیح دهید؟
            شما درپست قبل درنقطه1333.14 دوجهت نشون دادید هم بای هم سل . دراینجا چکار میکنید؟
            باسپاس

من هم زمان دو ای تی ار با پریود های 55 و 10 دارم که ازشون استفاده می کنم. و فرق زیادی هم با هم ندارند و الان اختلاف این دو پریود در تایم دیلی برابر با 12 پپ هستش که برای تایم دیلی و ان هم طلا اصلا مهم نیستش.

من مثل استراتژی های کلاسیک یک باکس مشخص ندارم و اعتقاد دارم که بازار همانطور که برای قیمت یک محدوده و ناحیه قیمتی داره برای زمان هم یک ناحیه داره که باید به صورت شناور به ان نگاه کرد و محدوده انتخابی من بین صفر تا 9 بروکر ال پاری هستش که برخی از روزها قله و یا دره بعد از این ساعت و در برخی از روزها هم قبل از این ساعت تشکیل میشه یا شکسته میشه.

و بیشتر به تشکیل دره یا قله روی لولهای بدست اورده تکیه دارم.

استراتژی دومان در واقع ترکیب همین نکاتی هستش که گفتم و فقط یک اسم هستش. ولی در خصوص دو استراتزی که فرموده بودید باید عرض کنم که هر چی گشتم روش مطمئنی در مورد ترسیم های سیندر گن پیدا نکردم و گویا نکات کامل ان اصلا جایی گفته نشده ولی تاپیکی در فروم اتو تریدینگ هستش که روش ترسیم گن فن رو توضیح داده که متاسفانه به نظر من مشکل داره و روی دو تا سیستم من عدد های مختلفی میده. و کارگاهی هم دیدم که فقط عدد های روزانه را با یکی دیگه در ان گفته اند.

الان هم من این عدد ها را از دوستی میگیرم و هر زمان که روش دقیق ان را پیدا کردم در اینجا خواهم گفت.

و استراتژی پارسا هم برای اقای تیموریان هستش که توی سایتش کاملا توضیح داده شده ولی انگاری یکی اکسپرتش رو ساخته و بک تستی که گرفته استراتژی ضرر ده هستش.

در مورد نقطه ای که در تصویر مشخص هستش و عدد دقیق ان 1333.05 هستش من منتظر واکنش قیمت هستیم و با تشکیل یک دره در زیگزاگ بای می کنم و سل خودم را که در قله انجام داده بودم بستم تا تکلیف بازرا با این لول مهم مشخص بشه.

موفق باشید
            ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-23-2013, 10:52 AM
            امضاء

نظر

سلام
              ممنون از پاسختون!
              اگرامکان داره در مورد استفاده از زیگ زاگ بیشتر توضیح دهید حدامکان با مثال بخصوص در این نقطه1333.05 یکم گنگ شد برام؟
              باسپاس

نظر

سلام
                ممنون از پاسختون!
                اگرامکان داره در مورد استفاده از زیگ زاگ بیشتر توضیح دهید حدامکان با مثال بخصوص در این نقطه1333.05 یکم گنگ شد برام؟
                باسپاس

سلام

شما اگر روشی داشته باشید که قدرت تشخیص دره و قله ها رو داشته باشه اصلا احتیاجی به استفاده از زیگراگ نیستش. و اگر تسلط کافی برای تشخیص پیوت های قیمتی رو داشته باشید می توانید از زیگزاگ استفاده نکنید

زیگزاگ یک ابزار کمی هستش برای اینکه شما بتوانید در تشخیص دره و قله از ان استفاده کنید.

اما در مورد اینکه ما چگونه عمل می کنیم دقیقا بستگی دارد به دیدگاه تحلیلی ما در مورد ساپورت و رزیستنس ها در بازار و برای همین مثالی که خواستید ما از دیشب یک لول و سطحی را با بسته شدن کندل روزانه تشخیص دادیم که عدد ان 1333.05 بوده

و همانطور که در تصویر من مشاهده کردید من با ریسک بالا از دیشب به طرف عدد ذکر شده سل داشتم و حالا که مارکت به این عدد رسیده منتظر واکنش قیمت هستیم و انتظار برگشت

چرا به هر حال اینجا یک ساپورت هستش و ماهیت ساپورت هم جلوگیری از ریزش بیشتر هستش پست می توانیم به یک تایم فریم پایین تر رفته و از انجایی که تمام شفارش های ما به صورت استاپ خواهدبود در شکست قله تایم ام 5 یا خط روند ان تایم با کمترین استاپ لاس یک ترید خرید داشته باشیم برای رسیدن مارکت به لول های بالاتر.

و در صورت شکست هم اصلا برای ورود عجله نداریم چون بازار بیش از 85-90 درصد مواقع به لول شکست شده پولبک خواهد داشت و ما در این پولبک فرصت خواهیم داشت تا زیر دره تشکیل شده یک سفارش از نوع استاپ را ست کنیم.

البته اگر در تصاویر من مشاهده کردید که من کمی پایینتر از شکست قله ترید بای دارم به خاطر درصد اطمینان من به قدرت برگشت دادن لول های هستش که ار خطر ناکی بوده و ان را به هیچ کسی سفارش نمی کنم.

و حتی در برخی از مواقع با رسیدن قیمت به سطح مورد نظر به تایم فریم ام 1 هم رفته و با شکست دره و یا قله ها پوزیشن میگیرم که کار بسیار خطر ناکی هستش و حتما باید استاپ داشته باشید چون ممکن است که سطح مورد نظر من شکسته بشه. و حرکت شدیدی داشته باشیم

امروز پیوت روزانه هم در نزدیکی سطح ما هستش و من به فکر خرید خواهم بود یا در این لول یا در لول های پایین تر
                موفق باشید.
                ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-23-2013, 12:29 PM
                امضاء

نظر

نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
                  یک قانون طلائی

در اینده نزدیک ما مطابق با استراتژی بیگ بن و با تغییراتی اندک روی طلا ترید خواهیم کرد. و همانطور که میدانید بیگ بن برای شروع میزان نوسانات جفت ارز پوند به دلار را در یک بازه مشخص می کنه و ما نیز این کار را انجام خواهیم داد و در دو طرف این بازه سفارش خرید و فروش ست خواهیم کرد. (چیزی شبیه به کاری که اقای فیاض در تاپیک خود انجام میدهد.)
                  و همانطور که میدانید سفارش های oco به این صورت میباشد که با فعال شدن یکی از سفارشات ، سفارش دیگر حذف خواهد شد و ما نیز این کار را انجام خواهیم داد و از طرف دیگر برای حد سود همانطور که در استراتژی بیگ بن گفته شده انتظار حداقل حرکت به اندازه طول بازه انتخابی را خواهیم داشت.

اما قانون طلائی ما این هست که بعداز لمس تارکت اول ما که همانا حرکت به اندازه طول نوسانات بازه می باشد مجددا سفار ش حذف شده را ست خواهیم کرد. چون اعتقاد و باور بر این است که چنانچه مارکت قدرت ادامه حرکت در سمتی را که شروع کرده نداشته باشد و موفق شود تا از سمت دیگر ان خارج شود حداقل به طول ای تی ار خود در سمت مخالف حرکت خواهد کرد.

با سلام
                  بانوی شرقی گرامی
                  زحمت میکشید وجه تشابه و تمایز این سیستم را با تاپیک جناب فیاض بفرمایید.
                  پیشنهاد میکنم با توجه نزدیکی که خودتون در مورد تاپیک جناب فیاض گفتید،به صورت انلاین تریدهایی رو،همانطور که در تاپیک فوق الذکر انجام میشه ،نشون بدید تا از تجربه تون حداکثر استفاده رو ببریم
                  ممنون
                  ویرایش توسط saeed31861 : https://www.traderha.com/member/7413-saeed31861 در ساعت 10-23-2013, 03:25 PM
                  ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

نوشته اصلی توسط saeed31861 نمایش پست ها
                    با سلام
                    بانوی شرقی گرامی
                    سلام

استراتژی سودال جناب فیاض فقط بر اساس استراتژی بیگ بن خانم کریستین هستش که برای طلا مودیفای شده و یک استراتژی کاملا کلاسیک با قوانین ثابت هستش.

اما ما در اینجا تریدها را بر اساس تحلیل و مشاهدات انجام میدهیم و از انعطاف در نقاط برخوردار هستیم.

برای نمونه خدمت شما عرض کنم که

ما زمان ثابت مثلا صفر تا ساعت 6 یا 7 نداریم تا لولهای خودمان را مشخص کنیم.

ما در اینجا با بسته شدن کندل در بروکر یک سری لول و سطوح داریم که از دیشب برای ما مشخص هستش و بر اساس انها ترید خواهیم کرد.

=========

در استراتژی جناب اقای فیاض فقط در شکست سطوح مشخص شده ما وارد پوزیشن میشویم

در حالی که ما در این روش با توجه به برگشت از سطوح هم ترید خواهیم کرد.

==========

در استراتژی جناب فیاض از زیگزاگ استفاده نمی شود

ولی ما بر اساس دره و قله هایی که داریم تصمیم به ترید میگیریم

============

تایم فریم مورد استفاده جناب فیاض یک ساعته هستش

ما در اینجا به صورت مولتی تایم فریم بر اساس تایم فریم پایه ام 15 کار می کنیم

===========

تارکت در استراتژی جناب فیاض یک به یک و برابر با باکس مورد استفاده میباشد

ما در این جا تارکت ها را بر اساسا لول های گن فن مشخص می کنیم و تارکت اصلی ما برابر با ای تی ار تایم فریم دیلی هستش.

============

ایشان در استراتژی خودشان هر روز فقط یک ترید دارند

ولی ما امکان این که در روز دو ترید داشته باشیم نیز وجود دارد

مثل همین امروز که من از دیشب پوزیشن سل داشتم و ان را در تارکت اول بسته و الان هم منتظر یک ترید خرید هستم ولی هنوز دره ای در تایم ام 15 تشکیل نشده است.

=========

جناب فیاض در استراتژی خودشان بعد از اینکه استاپ لاس تاچ شد دیگر ترید ندارند

ولی ما بر اساس قانون طلائی که داریم در شرایطی بعد از اینکه استاپ لاس ما تاچ شد حتی ممکن هستش که پوزیشن معکوس هم داشته باشیم.

========

ما هر روز ترسیماتی داریم از گن فن (متاسفانه من هنوز تسلط ندارم) که لول های روز بعد را برای ما مشخص میکنه و در برخی از روزها با توجه به حرکت روزانه که با ای تی ار بستگی داره ممکن هستش که این گن فن برای دو روز ترسیم بشه تا لول ها مشخص بشوند.

و تفاوت های بسیاری که تنها وجه تشابه ان استفاده از استراتژی بیگ بن خانم کریستین هستش و من در حال حذف کردن این استراتژی از تحلیل های خودم هستش و دارم کاری می کنم که این سطوح را بر اساس اخرین دره و قله در بازار سیدنی بدست بیارم.

و اگر تمایل داشتید می توانم تفاوت های دیگری را هم خدمت شما عرض کنم. و برای اینکه تفاوت کاملا مشخص بشه و اینکه پایه این تفاوت در نوع دیدگاه به بازار هستش اگر به تصویر امروز صبح من نگاه کنید و نقاط ورود و خروج از پوزیشن سل را با تصویر زیر مقایسه کنید این تفاوت کاملا مشهود هستش.

با تشکر

untitled22.jpg
                    امضاء

نظر

نوشته اصلی توسط saeed31861 نمایش پست ها
                      با سلام
                      بانوی شرقی گرامی
                      پیشنهاد میکنم با توجه نزدیکی که خودتون در مورد تاپیک جناب فیاض گفتید،به صورت انلاین تریدهایی رو،همانطور که در تاپیک فوق الذکر انجام میشه ،نشون بدید تا از تجربه تون حداکثر استفاده رو ببریم
                      ممنون

ظاهرا در زمانی که من در حال پاسخ به پرس شما بودم پست شما ویرایش شده و سوال دیگری هم مطرح گردید که متاسفانه باید عرض کنم من به خاطر شرایطی که دارم امکان ارائه پست در یک زمان مشخص را ندارم و از انجایی که زمان سیگنال دهی این سیستم دقیقا مشخص نیست به همین خاطر تریدر باید همیشه بازار را رسد کند و پای سیستم باشه و خیلی ها این امکان را ندارند در حالی که سیستم من دقیقا روی اپن و روبروی اشپرخانه بوده و به صورت شبانه روز بازار جلوی چشم من هستش و هر زمان که شرایط بوجود امد ترید خواهم کرد.

و قصدم ان هستش که به مرور روشی را که در حال یاد گیری و اموزش ان هستم را در اختیار همه قرار بدهم و متاسفانه به هیمن خاطر کسی که در حال یادگیری روش از ان هستم با هم اختلاف داریم و ایشان نه تنها با ارائه سیستم و همگانی کردن ان مخالف هستند بلکه با فعالیت من در فروم هم مشکل دارند.

ولی سعی خواهم کرد تا هر روز قبل از اینکه بازار حرکت داشته باشه نقاط و ترید ان روز رو اعلام کنم.

موفق باشید
                      امضاء

نظر

من از اردر گذاری متنفرم

امروز سفارش من با اختلاف 24 پپ فعلا شد در حالی که باید فقط با اختلاف 4-5 پپ بالاتر از نقطه ست شدن ان فعال بشه.

به هر حال سفارش خرید ما فعال شد و منتظر یک حرکت 270+70=340 پپی از کف امروز خواهیم بود.

ویرایش:

270 پپ ای تی ار روزانه

70 پپ کسری حرکت دو روز قبل تا رسیدن به ای تی ار پایه 270 پپ

888.JPG
                        ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-24-2013, 11:27 AM
                        امضاء

نظر

با سلام
                          این جهش ها از خصوصیات این فلز وحشیه کم کم بهش عادت می کنین ضمنا وقتی بازار جهش داره چه سفارش گذاشته باشین چه دستی باز کنین فرقی نمیکنه در هر صورت این مقدار ( 24 ) رو جهش میکنه ضمنا اینجا نقش بروکر خوب هم مشخص میشه جهت فعال کردن به موقع سفارش
                          پزیشن بنده بدون جهش فعال شد
                          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                            با سلام
                            این جهش ها از خصوصیات این فلز وحشیه کم کم بهش عادت می کنین ضمنا وقتی بازار جهش داره چه سفارش گذاشته باشین چه دستی باز کنین فرقی نمیکنه در هر صورت این مقدار ( 24 ) رو جهش میکنه ضمنا اینجا نقش بروکر خوب هم مشخص میشه جهت فعال کردن به موقع سفارش
                            پزیشن بنده بدون جهش فعال شد
                            با سلام خدمت جناب فیاض

من در این مدتی که بروکر ها را زیر نظر داشتم هر کدام یک مشکلی دارند و بروکر شش دانگ مطابق استراتژی را پیدا نکردم

ولی خوبی نداشتن و ست نکردن اردر برای من این هستش که وقتی فاصله زیاد بشه دیگر پوزیشن نمیگیرم تا شاید پولبک کنه و وقتی لات تریدر بالا باشه و مثلا برای استراتژی خودتان اگر در اینده برسید به اینکه ده لات ترید داشته باشید و یک دفعه نزدیک به شش هفت میلیون برید توی ضرر یا اینکه سود از دست بدید
                            به میزان فشار روحی ان زمان و از دست دادن تمرکز توجه داشته باشید.

حالا وقتی تارکت اول شما کلا 40 پپ باشد و 20 تا از دست برود کمی به نظر من سخت هستش.
                            ============

شما ان بروکری که یک گپ بسیار بالا تقریبا در دو سه هفته قبل برای شما داشت را عوض کردید.

اگر بروکری با
                            سرعت سرور بالا
                            و اسپرد پایین طلا
                            و سابقه کار خوب و خوشنام
                            و همچنین دارای اعتبار بالا
                            و راهی راحت و مناسب برای نقل و انتقال سراغ دارید
                            لطفا راهنمایی بفرمایید

من روی اسپرد کمی حساس هستم و اسپرد بروکر من الان از یک پپ هستش و تا 4 پپ نوسان داره و به صورت میانگین روی 3 پپ اسپرد ترید می کنم

سایر کاربران محترم لطفا تاپیک را به محل تبلیغات بروکرشان تبدیل نفرماییند متشکر خواهم شد.
                            امضاء

نظر

با توجه به اینکه نقطه مناسبی برای ورود نداشتم

الان که مارکت به نقطه وروم برگشت از ترید خارج شدم

و دو سفارش در بالا و پایین دره و قله زیگزاگ ست کردم تا ببنیم که طلا در این نقطه حساس چکار می کند.

5555555555555.JPG
                              ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-24-2013, 03:12 PM
                              امضاء

نظر

نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها

با توجه به اینکه نقطه مناسبی برای ورود نداشتم

الان که مارکت به نقطه وروم برگشت از ترید خارج شدم

و دو سفارش در بالا و پایین دره و قله زیگزاگ ست کردم تا ببنیم که طلا در این نقطه حساس چکار می کند.

بانوی نازنین سلام و ممنون بابت پست های مفیدتان

فکر میکنم طلا تا 1345.7 بتونه بره بالا

چون میدونستم ناراحت نمیشوید عقیده ام را گذاشتم

موفق باشید
                                تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                                قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

پردازش ...
                                X