اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دل نوشته های بانوی شرقی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
    استاپ لاس ترید صبح که نقطه ورود ان را هفته پیش پیش بینی کردیم تاچ نشده است.

با برگشت قیمت و شکست شدن کف زیگزاگ ما در نیم ساعته به حجم پوزیشن سل خواهیم افزود.

استاپ لاس ترید صبح لمس شد و پوزیشن معکوس با حجم دو برابر هم فعال گردید

تارکت پوزیشن معکوس لمس شد و تا کنون بازار از 220 پپ ای تی ار روزانه حدود 160 پپ را حرکت کرد

و من مطابق تحلیل و دیدگاه شخصی یک بار دیگه پوزیشن سل را با استاپ کوچک تست خواهم کرد.

شب بخیر
    امضاء

نظر

استاپ لاس ترید صبح لمس شد و پوزیشن معکوس با حجم دو برابر هم فعال گردید

تارکت پوزیشن معکوس لمس شد و تا کنون بازار از 220 پپ ای تی ار روزانه حدود 160 پپ را حرکت کرد

و من مطابق تحلیل و دیدگاه شخصی یک بار دیگه پوزیشن سل را با استاپ کوچک تست خواهم کرد.

شب بخیر

یکی از بزرگترین لذت های ترید در سود کردن یا ضرر کردن ان نیستش. و من هر زمان که تریدی دارم که حتی یک پپ در ضرر نرفته در زمان کوتاهی تارکت را لمس می کند به اینده حرفه ای شدن خودم امیدوار میشوم.

و یک خبر اینکه دوستم یک اسیلاتور امروز به من معرفی کرد که برای بهینه کردن ان و اضافه کردن به استراتژی کار می کنم. و سیگنال سل امروز از این اسیلاتور و مطابق دره و قله های زیگزاگ بودش که روی تارکت اول پوزیشن معکوس گرفته شد.

و بسیار امیدوارم هستم که بتونم در اینده نزدیک روش رو تکمیل شده خدمت شما ارائه بدم.

و با استفاده از این ایندیکاتور و ناحیه های اشباع سه زیگزاگ برای ورود های معکوس شاید بتواند تعداد تریدها و موقعیت های بیشتری را بجز روشی که تا کنون داشتیم برای ما مهیا کند.

همچنان انتظار داریم
      که با شکست خط روند ترسیمی یک موقعیت مناسب برای افزایش لات سایز های پوزیشن های سل بوجود امده و یک حرکت تقریبا 500-600 پپی نزولی برای هفته جاری را داشته باشیم

شب بخیر

[ATTACH=CONFIG]1949[/ATTACH]
      فایل های پیوست شده
      امضاء

نظر

• سلام

دوستان در باره ایندیکاتور تصویر بالا سوال می کنند

این ایندیکاتور یکی از ورژن های ایندیکاتور qqe هستش. و البته من از qqe2 همراه با ترکیب rsi ان استفاده می کنم یا بهتر بگم که در حال بررسی ان هستم و سایر موارد رنگبندی و زیبا سازی هستش که زیاد مهم نیستش.

و یک نکته دیگر اینکه اسیلاتور ها معمولا بسیار شبیه به هم بوده و مخصوصا انهایی که در یک دسته باندد یا غیر باندد قرار میگیرند یا انهایی که متقدم و یا متاخر هستند بسیار شبیه به هم بوده و بستگی دارد که شما با کدام اسیلاتور راحت بوده و با ان ارتباط برقرار کنید و زیاد فرقی بین سیگنال های انها وجود نداره.

و همانطور که قبلا هم گفتم این ایندیکاتور رو یکی از دوستان دادند تا با سیستم و استراتژی دومان ترکیب کنم و شاید سیگنال های بهتری رو بتوانم شکار کنم.

با سپاس
        امضاء

نظر

• صبح بخیر

امروز به پوزیشن اصلی سل فکر می کنیم و پوزیشن معکوس ما خرید خواهد بود.

خرید و استاپ لاس روی سقف کندل دیروز

و تارکت انتظار حرکت برای رسیدن به 300-400 پپ پایین تر در امروز و فردا.

[ATTACH=CONFIG]1955[/ATTACH]
          فایل های پیوست شده
          امضاء

نظر

صبح بخیر

امروز به پوزیشن اصلی سل فکر می کنیم و پوزیشن معکوس ما خرید خواهد بود.

خرید و استاپ لاس روی سقف کندل دیروز

و تارکت انتظار حرکت برای رسیدن به 300-400 پپ پایین تر در امروز و فردا.

تارکت های مد نظر ما تاچ شد.

برای امروز با توجه به انتظار حرکتی که قبلا گفتیم. در صورت اصلاح و ریتریس صعودی سعی خواهیم کرد تا در ناحیه های مناسب مجددا سل داشته باشیم.

ویرایش

قابل توجه اینکه

مارکت هم اکنون روی عدد پیوت هفتگی بوده و باید منتظر واکنش به این لول هم باشیم
            ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-29-2013, 12:20 PM
            امضاء

نظر

• به نظر ما طلا احتمالا تا پایان شب حرکت زیادی نداشته باشد و در همین محدوده ها نوسان کند.

اگر حرکتی خارج از رنج نداشته باشیم برای فردا لول های محاسباتی ما برای ترید مطابق شکل زیر خواهد بود. و دیدگاه ما همچنان برای پوزیشن اول فروش بوده و با شکست شدن خطوط ترسیمی زیگزاگ و لوله های مشخص شده ترید خواهیم کرد.

010101.JPG
              برای اینکه محدوده تارکت مشخص مطابق با نوسانات atr روزانه داشته باشیم و از انجایی که بسیاری از کاربران در این خصوص سوال داشتند. دیدگاه خودم رو با یکی از دوستان که برنامه نویس هستند در میان گذاشتم و مطابق با درخواست من ایندیکاتوری رو نوشته که

میانگین وزنی atr های با پریود های 55 و 10 و 5 را با ضرایب 1 و 2 و 3 محاسبه کرده و به عنوان تارکت پیشنهادی روی صفحه چارت نمایش میدهد.
              ضمن اینکه atr روز جاری را هم در پایین این عدد نمایش داده تا میزان نوسان روز جاری و مقایسه ان با عدد پیشنهادی تارکت را هم داشته باشیم.

برای مثال تارکت امروز ما برابر با 227 پپ پیشنهاد شده بود که قیمت 203 پپ را حرکت داشت.

تا فردا

ویرایش

در ایندیکاتور مربوطه تایم فریم قابل تنظیم بوده و همچنین می توانید ای تی ار هایی با پریود ها ی مختلف و ضرایب متفاوت را انتخاب کنید که یپشنهاد می کنیم تنظیمات ایندیکاتور به حالت پیش فرض باشد و این عدد ها تقریبا بهینه شده است.
              فایل های پیوست شده
              ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-30-2013, 12:05 AM
              امضاء

نظر

• صبح بخیر

با عرض پوزش یک اشتباه در عدد های تنظیمی ایندیکاتور شده که لطفا کاربرانی که ان را استفاده می کنند تنظیمات زیر را اصلاح کنند.

و فاکتور های پریود های 55 و 5 را جا بجا کرده و تنظیمات به شکل زیر باشد.

0000000000.JPG
                امضاء

نظر

• سیستم دومان برای امروز پیشنهاد خرید صادر کرده ولی از انجایی که من هنوز یک تریدر نشدم و ذهنیت تحلیلی نیز دارم به دنبال ورود به پوزیشن های فروش در لول های مشخص شده خواهم بود.

و به همین دلیل سفارش های فروش را زیر دره و زیر کندل یک ساعته ست کردم.

با تشکیل اولین قله زیگزاگ پیش فرض روی یکی از لول ها در تایم فریم ام 15 با استاپ کوچک و تارکت مورد انتظار وارد پوزیشن فروش خواهم شد.

با سپاس

تارکت مورد انتظار ما برای امروز نوسان 236 پپی می باشد.

555555555.JPG
                  امضاء

نظر

سیستم دومان برای امروز پیشنهاد خرید صادر کرده ولی از انجایی که من هنوز یک تریدر نشدم و ذهنیت تحلیلی نیز دارم به دنبال ورود به پوزیشن های فروش در لول های مشخص شده خواهم بود.

تارکت سینگال خرید سیستم تاچ شد و ما که هنوز تریدر نشدیم و ذهنیت تحلیلی داریم به دنبال نشانه هایی برای فروش هستیم. و الان سوال این هستش که ایا طلا در تایم فریم ام 30 در حال تشکیل یک سرو شانه مرکب برای نزولی شدن هستش یا اینکه به روند صعودی خودش ادامه میده؟
                    امضاء

نظر

• ببخشید که من دخالت میکنم ولی الان که حرکت طلا کاملا به اخبار بستگی داره ولی برام جالب بود که روش خودتون که سودده هم هست بای داد ولی نگرفتید و حتی الانم دنبال دلایلی برای ریزش هستید در صورتی که روند صعودی است مگر اخبار روند رو برگردونه. البته در اینکه شما استادید هیچ شکی نیست ولی کلا اینها رو گفتم که بگم منم همینطوری میشم گاها. گیر میدم مثلا یورو دلار رو بای کنم هزارتا دلیلم برای سل ببینم دنبال یک دلیل برای بای میگردم دوباره.

این شباهت مشکلات روانی ترید که برای اکثر دوستان پیش میاد جالبه. صبح اگر میگفتید سیستم دومان سل داده شاید بایم رو با سود کم میبستم ولی وقتی پستاتون رو خوندم یاد خودم افتادم گفتم بذار اگر قیمت رفت بالا این پست رو بزنم که وقتی میخواهیم تحلیل کنیم یادمون باشه اکثرش توجیهه. البته برای بار چندم میگم منظورم شما نیستید که شما رو خیلی استاد میدونم این پستهای برای امثال خودم و یادآوری بعضی چیزها خوبه.

ارادتمند----------امیر
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• سلام خدمت اقای امیر گرامی

اول اینکه شما خوب کاری می کنید که دخالت می کنید

و دوم اینکه وقتی سوال کردم به این معنی هستش که میخواستم نظر سایرین رو هم بدونم

سومی هم اینکه وقتی کسی میاد توی یک محیط عمومی مطلب مینویسه به نظر من هر کاربری در این محیط حق داره که مشارکت کنه شما که سمت پیش کسوتی دارید.

و اخریش هم اینکه من هنوز مشکل این رو دارم که از روز اول به جایی اینکه اموزش تریدری ببینم متاسفانه آموزش تحلیلگری دیدم و الان هم مشکل من این هستش که هنوز نمی تونم این عادت رو تبدیل به ان یکی کنم و بعضی از مواقع انقدر تداخل دارند که نمی دونم کی وقت ان میرسه که من دست از تحلیل برداشت و به تریدر فکر کنم.

و از اول صبح دوستم هر کاری کرد که مطابق سیستم ان هم باید بای انجام بشه ولی متاسفانه حس خرید در من وجود نداشت. و این دقیقا به ان معنی هستش که من هنوز حرفه ای نشدم.

========

خوب از صبح منتظر رسیدن مارکت به این ناحیه بودم و اولین سلم رو در این عدد با کندل یک ساعته شوتینگ تست می کنم.

از همراهی شما متشکرم
                        ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-30-2013, 04:41 PM
                        امضاء

نظر

• با اجازه بانوی عزیز !
                          ابتدا عذر منو بپذیرید که اومدم وسط تاپیکتون

بنده بر عکس شما از ابتدا ، تریدری رو آموختم به جای تحلیلگری . و خیلی طول کشید تا به خودم مسلط شوم و فقط به فقط ترید کنم منم بارها این اتفاق برام رخ داده که با توجه به شکل چارت در موقعیت های خرید به دنبال فروش باشم اما مرتب به خودم میگفتم تو یک تریدری نه یک تحلیل گر .

حالت چارت طلا در ابتدای صبح تقریبا نزول رو در ذهن من تداعی میکرد و من فقط به قوانین تریدم عمل کردم و وقتی بای استاپم فعال شد چارت رو بستم و تا الان نیگاش نکردم . که صد البته خوب شد که تحلیل نکردم و فقط ترید کردم به هر جال ببخشید که تاپیکتون رو شلوغ کردم و به خودم اجازه دادم تا پستی بزنم . این فقط تجربه شخصی من بود که عنوان کردم .
                          ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 10-30-2013, 06:39 PM
                          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• سلام

خدمت همگی دوستان و کاربران

و خدمت جناب فیاض گرامی

از اینکه نظرات شما و سایر دوستان را در این تاپیک می بینم بسیار خوشحال میشوم

و از اینکه من سعی می کنم مطالب خارج از ترید و تحلیل و اتفاقاتی که برایم در طول روز بروز می دهد را در اینجا عرض کنم دقیقا نه به خاطر خودم هستش

بلکه سعی دارم با اینکار هم نظرات دوستان را در جهت ارتقاع سطح تریدری خودم بالا ببرم که ازاین بابت و به اشتراک گذاشتن نظرات شما کمال تشکر رو دارم

و دیگر اینکه با بیان اشتباهات تریدری شخصی شاید سطح تریدری سایر کاربرانی که تازه وارد این دنیا شده اند را هم ارتقاع بدهیم. و راه اشتباهی که من به شخصه طی کردم را دیگران برای تریدری طی نکنند.

با کمال تشکر از همراهی شما.

=============

یک موضوع دیگر اینکه به خاطر تمام وقت بودنم در خانه و اینکه بجز ترید اصلی روزانه اسکلپ هم دارم باید پای چارت باشم و این موضوع باعث میشه که برخی از مواقع تمرکزم بهم بریزه و برای این کار دارم حساب ترید بلند مدت خودم را از حساب اسکلپ جدا می کنم و از هفته اینده ترید های اسکلپ را با بروکری که معرفی کردید و حساب من هم وریفای شد انجام داده و ترید های روزانه را به امید خدا تا رسیدن به ای تی ار رها خواهم کرد.

===========
                            ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-30-2013, 07:02 PM
                            امضاء

نظر

• چرا وقتی یک مطلب در فروم را لایک می کنیم و می پسندیم بعد از اینکه از ان پست تشکر می کنیم لایک ما حذف میشود.
                              امضاء

نظر

چرا وقتی یک مطلب در فروم را لایک می کنیم و می پسندیم بعد از اینکه از ان پست تشکر می کنیم لایک ما حذف میشود.
                                حذف نمیشه سیستم فروم اینجوریه و باید صفحه رو ریفرش کنید تا لایکتون نمایش داده بشه و من برای اینکه مخفی نشه ابتدا لایک میکنم بعد تشکر رو میزنم اینجوری لایکم مخفی نمیشه
                                فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

پردازش ...
                                X