اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دل نوشته های بانوی شرقی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
    صبح بخیر

با عرض پوزش یک اشتباه در عدد های تنظیمی ایندیکاتور شده که لطفا کاربرانی که ان را استفاده می کنند تنظیمات زیر را اصلاح کنند.

و فاکتور های پریود های 55 و 5 را جا بجا کرده و تنظیمات به شکل زیر باشد.

[ATTACH=CONFIG]1964[/ATTACH]

یک اتفاق تصادفی که امروز برای تارکت ما رخ داد ( هر چند که من ترید نداشتم) ولی عدد تارکت پیشنهادی با تنظیمات قدیمی ایندیکاتور با میزان حرکت امروز دقیقا برابر با 207 پپ شد. و این باعث شده که برای بهینه کردن تنظیمات در روز های اینده بین این دو تنظیمات ذکر شده و جابجایی فاکتور های بین پریود 55 و 5 کمی بیشتر تمرکز کنم.

شاید هم هر دو عدد را حساب کردم و ان عددی که کمتر بودش را برای تارکت لحاظ کردم.

=========

البته اگر تریدر شدم و تحلیل ها جلوی تریدم را نگرفت

zzz.JPG
    امضاء

نظر

• من دقیقا تی پی ام رو بر همین اساس گذاشتم ولی زودتر از ترسم بستم و یه 15 پیپی از سودم کم شد. دست شما درد نکنه. فقط سوالی داشتم ازتون میشه یه جوری واسه گذشته این اعداد رو هم درآورد؟ که برای هر روز رو توی کادر همون روز بندازه؟ اینجوری بهتر میشه بررسی اش کرد. کلا به نظرم سیستم هایی خوب هستند که راحت بشه ازشون بک تست چند ساله گرفت نه اینکه چند سال صبر کنیم ببینیم توی لایو چی کار میکنند. اگر این زحمت رو به اون دوستتون محول کنید که گذشته رو هم نشون بده به نظرم واقعا جای کار بیشتر و بهتر داره.

ممنون از لطف شما

ارادتمند-----------امیر
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
        من دقیقا تی پی ام رو بر همین اساس گذاشتم ولی زودتر از ترسم بستم و یه 15 پیپی از سودم کم شد. دست شما درد نکنه. فقط سوالی داشتم ازتون میشه یه جوری واسه گذشته این اعداد رو هم درآورد؟ که برای هر روز رو توی کادر همون روز بندازه؟ اینجوری بهتر میشه بررسی اش کرد. کلا به نظرم سیستم هایی خوب هستند که راحت بشه ازشون بک تست چند ساله گرفت نه اینکه چند سال صبر کنیم ببینیم توی لایو چی کار میکنند. اگر این زحمت رو به اون دوستتون محول کنید که گذشته رو هم نشون بده به نظرم واقعا جای کار بیشتر و بهتر داره.

ممنون از لطف شما

ارادتمند-----------امیر

سلام

جناب امیر گرامی

متاسفانه من چیزی از برنامه نویسی نمیدونم و این ایندیکاتور رو هم یکی از دوستان برای من نوشتند. ولی با قابلیتی که در برنامه نویسی هستش حتما میشه این کار را انجام داد. و احتمالا باید برنامه طوری نوشته بشه که گزینه روز های گذشته هم به ان اضافه بشه و با انتخاب هر روز مشخص اطلاعات ان روز را نمایش بده یا اینکه مثلا تعداد روزی مشخص بشه و اطلاعات چند روز گذشته را نشان بده

این را از روی ان ایندیکاتور باکس گفتم که میشد تعداد روزهای گذشته را انتخاب کرد و باکس های گذشته را مشاهده کرد. گفتم که حتما میشه این کار را برای این سیستم هم انجام داد.

اگر کسی برنامه نویسی بلد هستش این کار را انجام بده خیلی خوب خواهد شد چون من روم نمیشه به دوستم بگم که به همسرشون بگه که این این کار را انجام بده.
        امضاء

نظر

• من میدم دوستانم این امکان رو بهش اضافه کنند فقط اگر امکانش هست mql4 اندیکاتور رو بهم بدید چون روی این فایل ex4 نمیشه تغییراتی اعمال کرد. فقط من از الان بگم ممکنه چند روزی طول بکشه و از این بابت از همین الان عذرخواهی میکنم.

ارادتمند----------امیر
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

من میدم دوستانم این امکان رو بهش اضافه کنند فقط اگر امکانش هست mql4 اندیکاتور رو بهم بدید چون روی این فایل ex4 نمیشه تغییراتی اعمال کرد. فقط من از الان بگم ممکنه چند روزی طول بکشه و از این بابت از همین الان عذرخواهی میکنم.

ارادتمند----------امیر
            سلام

جناب امیر گرامی

من یک فایل پیشتر ندارم و فردا فایلی که فرمودید رو میگیرم و براتون ارسال می کنم

=================

خوب ظاهرا که روزی امروز ما هم در پوزیشن سل بودش و 100 پپ صبح رو شب گرفتیم.
            امضاء

نظر

• سلام و صبح بخیر

برای امروز سیستم دومان روی عدد 1351.17 سل اعلام کرده.

یعنی به نوعی اگر تکنیکالی نگاه کنیم انتظار اصلاح کندل دوجی روز گذشته را در نظر گرفته و این به خاطر ان هستش که بازار نباید قبل از بسته شدن کندل کندل ان روز رو اصلاح میکرد و برمی گشت و حالا که این اتفاق افتاده پس باید انتظار یک حرکت صعودی داشته باشیم و بعد حرکت نزولی

من برای امروز یک پوزیشن خرید با ریسک رو تست کردم

یک سل استاپ ریز دره الان ست کردم

و در ناحیه هایی نزدیک به پیوت روزانه و یا همان عدد سیستم دومان با تشکیل یک قله در تایم فریم ام 15 در صورتی که ایندیکاتور اضافه شده به سیستم در اشتباه باشد اقدام به فروش خواهم کرد.

===============

انتظار حرکتی ما برای تارکت امروز از نظر ای تی ار محاسبه شده ایندیکاتور با تنظیمات اول برابر با 221 و با تنظیمات دوم 243 می باشد.

aaaaaa.JPG
              امضاء

نظر

• الان از شبکه سوم یک فیلم به نام دونده پیشرو در حال پخش هستش که حول و حوش المپیک مارتون در لندن و دونده های کره ای هستش و گزارش گر میگه که مسابقه از کنار برج ایفل شروع میشه و ظاهرا ما اگر اشتباه کنیم استاپ میخوریم و ضرر ما جلوی چشمان ما هستش و من حالا در جواب پسرم که میپرسه مگر برج ایفل در لندن هستش نمیدونم باید چطوری بگم که دنیا پر از اشتباهاتی هستش که ضررش برای دیگران هستش و ..............

خوب استاپ پوزیشن خریدی که تست کردیم هم تاچ شد تا دیگه تجربه کنیم که مخالف روند چیزی رو تست نکنیم.

و پوزیشن سل استاپ هم فعال شده و انتظار رسیدن به 220-240 پپ پایین تر تا اخر شب
                امضاء

نظر

الان از شبکه سوم یک فیلم به نام دونده پیشرو در حال پخش هستش که حول و حوش المپیک مارتون در لندن و دونده های کره ای هستش و گزارش گر میگه که مسابقه از کنار برج ایفل شروع میشه و ظاهرا ما اگر اشتباه کنیم استاپ میخوریم و ضرر ما جلوی چشمان ما هستش و من حالا در جواب پسرم که میپرسه مگر برج ایفل در لندن هستش نمیدونم باید چطوری بگم که دنیا پر از اشتباهاتی هستش که ضررش برای دیگران هستش و ..............

خوب استاپ پوزیشن خریدی که تست کردیم هم تاچ شد تا دیگه تجربه کنیم که مخالف روند چیزی رو تست نکنیم.

یه تیکه فیلم نگاه کردم ، جای که مربی گفت روی زمان دوندگیش کار میکنم و این لازم هست 30 کیلومتر بدوه، با چه اعتماد به نفسی ، ای کاش ما هم چنین اعتماد به نفس داشتیم که یه کار نشد را محکم بیان کنیم که انجام میدیم

استاب لاس واسه افراد موفق هست !

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                    یه تیکه فیلم نگاه کردم ، جای که مربی گفت روی زمان دوندگیش کار میکنم و این لازم هست 30 کیلومتر بدوه، با چه اعتماد به نفسی ، ای کاش ما هم چنین اعتماد به نفس داشتیم که یه کار نشد را محکم بیان کنیم که انجام میدیم

استاب لاس واسه افراد موفق هست !

با سلام و تشکر از شما با اجازه من جمله اخر شما رو تکمیل کنم

حتی مثل استاپ لاس الان من که مارکت بعد از تاچ کردن ان برگشت و به سمت تارکت حرکت کرد باز هم من استاپ لاس های خودم رو دوست دارم

و یه جورایی با این ترید های تست کندل های و نقاط با حرکت های چارت به صورت زنده ارتباط بر قرار می کنم.
                    احساب می کنم که این نوع ترید من رو در تشخیص نقاط مهم کمک می کنه تا بتوانم هر هفته حداقل دو ترید بالای 200 پپ را در طلا شکار کنم.
                    امضاء

نظر

• طلا در بروکر من

در تایم فریم یک ساعته و چهار ساعته الگوهای کندلی برگشتی برای صعودی مثل همر تشکیل داده و مطابق رفتاری که من در این مدت از طلا دیدم اگر این الگوها نقض بشه شاهد حرکت نزولی خوبی از طلا خواهیم بود و کندل های تشکیل شده در دل کندل های نزولی خواهند ماند.

به همین خاطر یک سفارش دیگر زیر حداقل کندل های ذکر شده اضافه می کنم و منتظر حرکت مارکت در بازار امریکا خواهم بود.

البته چنانچه مارکت مطابق استراتژی دومان به ناحیه سل اعلام شده نیز برسد و شواهد تشکیل قله در زیگزاگ ام 15 وجود داشته باشد و ایندیکاتور qqee نیز در اشباع باشد مجددا سل خواهم کرد.

یک سفارش بای استاپ هم با کمی فاصله در بالای کندل های سه روز گذشته برای احتمال شروع حرکت صعودی برای رسیدن به ناحیه های بالاتر را مد نظر دارم.

و سعی میکنم که هم زمان هم به سل و هم به بای فکر کنم و انچه که اتفاق افتاد و شواهد ان مشخص شد را انتخاب و با ان همراهی کنم.

==========
                      امضاء

نظر

الان از شبکه سوم یک فیلم به نام دونده پیشرو در حال پخش هستش که حول و حوش المپیک مارتون در لندن و دونده های کره ای هستش و گزارش گر میگه که مسابقه از کنار برج ایفل شروع میشه و ظاهرا ما اگر اشتباه کنیم استاپ میخوریم و ضرر ما جلوی چشمان ما هستش و من حالا در جواب پسرم که میپرسه مگر برج ایفل در لندن هستش نمیدونم باید چطوری بگم که دنیا پر از اشتباهاتی هستش که ضررش برای دیگران هستش و ..............

قیمت به ای تی ار 216 پپ رسید و فعلا از سفارش سل خارج میشویم

من به شخصه یک بار پوزیشن خرید را در این ناحیه امتحان می کنم.
                        امضاء

نظر

من میدم دوستانم این امکان رو بهش اضافه کنند فقط اگر امکانش هست mql4 اندیکاتور رو بهم بدید چون روی این فایل ex4 نمیشه تغییراتی اعمال کرد. فقط من از الان بگم ممکنه چند روزی طول بکشه و از این بابت از همین الان عذرخواهی میکنم.

ارادتمند----------امیر

سلام

دیروز قول داده بودم که فایل مورد نظر شما را تهیه کنم که متاسفانه نویسنده ایندیکاتور از دادن فایل مورد نظر خوداری کرد ولی یک تغییری در نحوه محاسبه عدد تارکت خواستم که در ایندیکاتور جدید لحاظ شده و عدد تارکت میانگین دو روش اعلام شده را لحاظ کرده و از ثبات بهتری برخوردار میباشد..

در خصوص اینکه ما در گذشته این عدد ها را داشته باشیم تا بتوانیم بررسی کنیم خیلی فکر کردم و به نظر من این عدد کاملا صحیح بوده و موضوع اصلی تشخیص مکان های حداکثر و یا حداقل تشکیل شده در ان روز بوده که بتوانیم با دانستن مسیر حرکت روزانه انتظار رسیدن به تارکت مورد نظر را داشته باشیم.

برای مرحله اول دانستن این عدد که ایندیکاتور به ما نشان میدهد بهینه شده بوده و من دیگر تغییری در ان لحاظ نخواهم کرد.

مراحل بعدی روش هایی هستش که برای تشخیص قله و دره های روزانه بکار می بریم و روشی که برای تشخیص روند روز جاری. و ما هنوز در حال بررسی و بهینه کردن این روش ها هستیم و در صورت به نتیجه رسیدن همانند تارکت ایندیکاتور ان توسط دوستان طراحی و در اختیار قرار داده خواهد شد.

اخرین ورژن ایندیکاتور تارکت سیستم دومان.
                          فایل های پیوست شده
                          امضاء

نظر

• قابل حدس زدن بود که حاضر نشن حاصل زحمت شبانه روزیشون رو عمومی کنند ولی در همین حد هم باید قدردان ایشون و شما باشیم.

واقعا از بزرگواری شما بانوی شرقی گرامی کمال تشکر رو دارم. آنتونی رابینز میگه: اصل اول موفقیت دریا دلی است. ممنون از شما دریادلان

یهو یه نکته یادم افتاد مجبور شدم پستم رو ویرایش کنم. بای و سل بودن سیستم که هر روز صبح زحمت میکشید و میفرمایید رو چگونه تعیین میکنید؟ البته اگر امکان دارد و آیا این اعداد و اون بای و سل برای تمامی ارزها معتبر هست یا فقط برای انس؟

ارادتمند------------امیر
                            ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 10-31-2013, 09:12 PM
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• ببخشید پست اضافی میزنم دکمه ویرایشم خاموش شده. بانوش شرقی گرامی یه صحبتی در مورد رابطه شکست ها و ای تی آر فرموده بودید که باید قیمت به اندازه nدرصد ای تی آر سطح رو رد کنه که بهش شکست بگن. اون رو هر چی گشتم پیدا نکردم. ممنون میشم آدرسش رو لطف کنید.

ارادتمند---------امیر
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

قابل حدس زدن بود که حاضر نشن حاصل زحمت شبانه روزیشون رو عمومی کنند ولی در همین حد هم باید قدردان ایشون و شما باشیم.

واقعا از بزرگواری شما بانوی شرقی گرامی کمال تشکر رو دارم. آنتونی رابینز میگه: اصل اول موفقیت دریا دلی است. ممنون از شما دریادلان

یهو یه نکته یادم افتاد مجبور شدم پستم رو ویرایش کنم. بای و سل بودن سیستم که هر روز صبح زحمت میکشید و میفرمایید رو چگونه تعیین میکنید؟ البته اگر امکان دارد و آیا این اعداد و اون بای و سل برای تمامی ارزها معتبر هست یا فقط برای انس؟

ارادتمند------------امیر

سلام

چند تا نکته در این مورد هستش که بستگی به شکل کندل روزانه و نحوه بسته شدن ان داره.

و اینکه قیمت تقریبا در محدوده زمانی بسته شدن بازار سیدنی در کجای لوی های ما باشه.

های و لوی بازار سیدنی که از استراتژی بیگ بن گرفته شده به صورت شناور با دره و قله های زیگزاگ ام 15 استفاده میشه.

==========

این توضیحاتی که دارم چیزهایی هستش که من خودم جمع اوری کردم و یک ایندیکاتور دیگه هم هستش که من برای تشخیص روند به صورت فرمولی از ان استفاده می کنم که بر اساس یک سری محاسبات روند روزانه رو با بسته شدن کندل و توضیحاتی که دادم اعلام می کنه.

مثلا با توجه به دانسته های من به احتمال زیاد برای فردا سیگنال سیستم خرید هستش ولی من این سیگنال رو با تحلیل خودم مطابقت میدم و تصمیم میگریم که در کدام یکی از لول های بدست امده ایندیکاتور دوستم خرید کنم یا اینکه بفروشم.

مثل چند روز قبل که سیگنال سیستم خرید بود و من به فکر فروش بودم و هر دو سیگنال درست از اب درامد

یک نکته که میشه از ان استفاده کرد و من چندین بار هم به جناب اقای فیاض در تاپیکش گفتم ترید ها میتونه تقریبا بر اساس استراتژی سودال باشه. البته با تغیراتی که در چند پست قبل گفتم و ما بیشتر از انکه به یک بازه زمانی اهمیت بدیم به قله و دره های تایم یک ربعه زیگزاگ و خط روند ترسیمی ان اهمیت میدیم.

و انچه که قبلا به سودال کاران پیشنهاد کردم باز گذاشتن قسمتی از ترید انجام شده برای رسیدن به تارکت های بزرگ بودش که این تارکت مطابق با همین فرمول و ایندیکاتور ای تی ار باید باشه.

از انجایی که ما نمی دونیم مسیر کدام طرف هستش پست بازرا هر طرفی را که برای ان روز انتخاب کرد ما هم باهاش همراه میشیم و در این مورد و اینکه ذهنیت شمارش و امواج و روند رو باید کنار بزاریم و فقط به ترید فکر کنیم نه به تحلیل.

============

ان سییستم خرید و فروش که من هم فعلا هر شب از دوستم میگیرمش فقط برای طلا هستش و در ارزها دیگه کارائی نداره.

=============

ویراش
                                در مورد شکست برای ست کردن سفارش ها مطالب در همین تاپیک بودش که به صورت خلاصه عبور قیمت به اندازه ای تی ار همان تایم فریم و یا درصدی از ای تی ار دو تایم فریم بالاتر و این مقدار برای هر ارزی متفاوت هستش

و من برای طلا 20 درصد ای تی ار دو تایم فریم بالاتر رو در نظر میگیرم چون نوسان و شناوری طلا زیاد هستش و شما می توانید این درصد را برای ارزها هم استفاده کنید مثلا اگر طلا نوسان روزانه تقریبا 250 پپ داره و ما 20 درصد رو انتخاب کردیم

حالا اگر یورو به دلار نوسان روزانه ان 140 باشه به صورت تقریبی یک رابطه خطی بنویسید

البته مبحث خیلی زیاد هستش و این کار را برای راحتی گفتم که این کار را انجام بدهید و راحت ترین کار این هستش که شما ای تی ار با پریود ده یا 55 هر تایم فریم را برای همان تایم استفاده کنید

در مورد خطوط مربوط به هر تایم فریم و قله و دره های هر تایم فریم هم که قبلا صحبت کرده بودیم.

==========

فکر می کنم در پیام خصوصی شما هم در این مورد مطالبی باشه البته اگر پاک نکرده باشید
                                امضاء

نظر

پردازش ...
                                X