اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دل نوشته های بانوی شرقی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام خدمت بانوی عزیز
    میشه تحلیلتون رو در مورد GOLD بفرمائین ? آیا خط روند با این کندل شکسته شده محسوب میشه یا باید با سطح 1292 خداحافظی کنه بعد صعودش شروع بشه ؟
    با تشکر و سپاس بیکران بابت تحلیل های زیباتون

Chart XAUUSD, H4, 2013.10.17 10:47 UTC, I Securities Global Ltd., MetaTrader 4, Real - MetaTrader Trading Platform Screenshots
    هیچ چیز اتفاقی نیست !

نظر

نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
      با سلام

ایندیکاتور از سری ایندیکاتور های بریک اوت هستش که معروف ترین روش استفاده از ان برای باز های زمانی به استراتژی بیگ بن برمیگرده که در این مورد کاملا در یک تاپیک جدا گانه توضیح دادم و یکی از روش های استفاده از ان رو هم الان اقای فیاض در تاپیک استراتژی سودال ارائه کرده که می تونید از ان هم استفاده کنید.

روشی که من در حال تست ان هستم ترکیبی از

بیگ بن (خانم کریستین و کتی لین)

زیگزاگ (جناب اقای یزدی)

و فیبو گن (جناب اقای سعید خاکستر)

هستش که به صورت تحلیلی نقاط رو پیدا می کنم و این نقاط بستگی به حرکت های روز گذشته ارز مطابق استراتراتزی پارسای اقای تیموریان داره

ولی نقاطی که در حال تست ان هستم مرکب از چهار استراتژی گفته شده داره و در واقع ورود های تحلیلی رو میخوام با ترکیب با استراتزی ها پیدا کنم.

تارکت دیروز لمس شد و برای امروز هم

[ATTACH=CONFIG]1867[/ATTACH]
      نوشته اصلی توسط elyas361 نمایش پست ها
      سلام
      لطفا میشه بیشتر درمورد نحوه تریدتون توضیح دهید؟
      باسپاس
      با سلام

روش خاصی نیستش فقط سعی دارم که با ترکیب چند روز نقاط ساپورت و رزیستنس رو پیدا کنم و بر اساس نشانه های برگشت یا شکست سطوح وارد بازار بشم. با دیدی ساده و استفاده از تحلیل های اولیه و پایه اموزشی فارکس.

توضیحات در مورد دیدگاهی که دارم در همین تاپیک موجود هستش.

نوشته اصلی توسط H@M!D نمایش پست ها
      با سلام خدمت بانوی عزیز
      میشه تحلیلتون رو در مورد GOLD بفرمائین ? آیا خط روند با این کندل شکسته شده محسوب میشه یا باید با سطح 1292 خداحافظی کنه بعد صعودش شروع بشه ؟
      با تشکر و سپاس بیکران بابت تحلیل های زیباتون

Chart XAUUSD, H4, 2013.10.17 10:47 UTC, I Securities Global Ltd., MetaTrader 4, Real - MetaTrader Trading Platform Screenshots

با سلام

خیر هنوز از نظر من شکست صورت نگرفته ولی با توجه به حرکتی که داشتیم مطابق تحلیلی که قبلا در تایم دیلی به صورت دیدگاه حرکتی ارائه کردم و سر وشانه ای که در چارت 4 ساعته صورت گرفته من به شخصه انتظار رسیدن قسمت به پیوت ماهانه رو دارم
      ولی اگر بخواهم دو باره خرید انجام بدهم سعی می کنم در پولبک قیمت به خط گردن شکسته شده که با پیوت هفتگی هم یکی هستش خرید کنم.

امروز طلا حدود 464 پپ نوسان داشته که این مقدار از میانگین روزانه ان خیلی بیشتر و به میانگین هفتگی نزدیک هستش و این باعث میشه که من تا فردا تریدی نداشته باشم تا شواهد مناسب تری ببینم

در مورد شکست هم سعی می کنم تا از دوستم درخواست کنم که جزوات یا پی دی افی از شوهرشون بگیرند و اگر موفق شدم ان رو برای داشتن دید بهتر کاربران نسبت به شکست ارائه بدم.
      امضاء

نظر

ببخشید یادم رفت که بگم

پیوت هفتگی شکسته شده در عدد 1287.82

و
        پیوت ماهانه که انتظار دارم مارکت فعلا ان رو تاچ کنه در عدد 1345.53 هستش.

اینکه طلا مستقیم به سمت پیوت ماهانه بره و یا اینکه به پیوت هفتگی پولبک داشته باشه و بعدا ادامه حرکت صعودی رو دنبال کنه از نظر من فعلا گفتنش کمی سخت هستش. و تا بسته شدن کندلی دیلی نمیشه نقاط ورود و خروج مجدد برای امروز داشته باشیم

مگر اینکه در تایم های ام 5 بخواهیم اسکلپ با تارکت های 60-70 پپ رو مد نظر داشته باشیم. و استاپ هم یادمان نرود.
        امضاء

نظر

باسلام
          تنظیمات مربوط یه اندیکاتور ی که گذاشتید چگونه هست؟ یاکس اولیه برچه مبنایی هست؟
          باسپاس

نظر

نوشته اصلی توسط elyas361 نمایش پست ها
            باسلام
            تنظیمات مربوط یه اندیکاتور ی که گذاشتید چگونه هست؟ یاکس اولیه برچه مبنایی هست؟
            باسپاس
            بستگی به ساعت بسته شدن کندل شما در بروکری که کار می کنید داره

از نظر تنظیمات شما می تونید همان باکس استراتزی سودال اقای فیاض رو در نظر بگیرید با این تفاوت که بستگی به میزان نوسانات تایم 15 دقیقه یک محدوده شکست برای ان در نظر گرفته میشه و تقریبا 20 تا 22 پپ خطوط در نظر گرفته شده از هر طرف اضافه میشه.

این خطوط با توجه به قله و دره های قبلی زیگزاگ و لول های فیبو گن مودیفای میشه

و ترید ها هم به صورت زنده هستش یه این صورت که اصلا سفارش ست نمی کنیم و صبر می کنیم تا واکنش قیمت به این لول ها رو مشاهده کنیم و در شکست یا برگشت پوزیشن مورد نظر خودمون رو در این لول ها به صورت زنده میگیریم.

در واقع این روش استراتژی خالص نیستش و به نوعی تحلیل هم داخلش هستش و من هم فعلا تسلط کامل ندارم و بعضی از قسمت ها رو یاد نگرفتم و لوی های اولیه رو هر شب از دوستم میگیرم و سایر تحلیل و ترید ها رو روش انجام میدم

سایر قوانین ترید از نظر استاپ و تارکت و پوزیشن های معکوس رو هم در هیمین تاپیک بهش اشاره کردم. که می تونید استفاده کنید.
            امضاء

نظر

سطوحی احتمالی برای باکس فردا

1321.41
              1307.54

xauusdm15.jpg
              امضاء

نظر

چند وقتی بودش که به خاطر پرداختن به استراتژی و ترید از اصل موضوعی که در خصوص ان صحبت میکردم دور شدیم و ان هم دیدگاه من در خصوص اینکه ما هیچ تسلطی در خصوص تشخیص حرکت بازار نداریم و قرار بود که به عنوان یک قانون کلی این را قبول کنیم.

حال با توجه به اینکه ما در تمام تئوری های شمارش امواج این ساختار را قبول داریم که بازار داری دو گونه موج جنبشی و اصلاحی هستش و در این خصوص قبلا صحبت کردیم

حال به صورت عملی یک مثال میزنم

و برای این کار احتیاج به یک حرکت اولیه و موجی داریم که نمیدانیم این موج اصلاحی بوده یا جنبشی ولی برای ادامه کار صبر می کنیم تا موج دیگری تشکیل شود و موج جدید هنوز از حداکثر و یا حداقل موج قبلی عبور نکرده است اما ایا چه کسی می تواند بگویید که موج اول یک حرکت جنبشی بوده یا یک حرکت اصلاحی.

به همین خاطر ما باید صبر کنیم تا حرکت دوم از حداکثر یا حداقل موج اول عبور کند تا بتوانیم در این خصوص نظری داشته باشیم شاید نتوانم انگونه که باید نظریات خودم را به زبان بیاورم ولی خلاصه کلام ان است که ما برای ترید کردن احتیاجی به تشخیص اینکه اینکه در یک موج جنبشی قرار داریم یا اینکه در یک موج اصلاحی نداشته و این موضوع را می توانیم با مدیریت سرمایه و پوزیشن هایی که داریم برطرف کنیم.

حالا در نظر بگیرید حرکت دوم شروع شده قبل از اینکه به حداقل یا حد اکثر مورد نظر موج اول برسد یک برگشت داشته باشد و ما شاهد تشکیل یک قله و یک دره در دل حرکت اول باشیم. و شکل ما به صورت زیر تشکیل شود.

حال دو حالت وجود دارد
                اگر موج اول ما اصلاح باشد پس ما بعد از یک اصلاح در یک حرکت جنبشی قرار داریم و حرکت جدید باید حرکت اصلی باشد و این حرکت اصلی از زیر موج هایی تشکیل شده که نوید یک حرکت بزرگتر را خواهیم داشت.
                اگر موج اول ما یک حرکت جنبشی باشد پس ما در یک حرکت اصلاحی داریم که در ریز موج دوم این اصلاح هستیم.

به هر حال برای یک تریدر فرقی نمی کند که کجای بازرا هستیم و با شکست سقف و کف تشکیل شده ترید خواهیم کرد.

تنها بد شانسی که یک ترید می تواند بیاورد درگیر شدن ترید ان در یک موج اصلاحی کمپلس هست که این را ما جزو استاپ های ترید لحاظ کرده و با این وجود برای اینکه بتوانیم هم از حرکت های اصلاحی سود بگیریم و هم از حرکت های جنبشی جا نمانیم

به مدیریت پوزیشن پنا خواهیم برد. و هم زمان دو ترید خواهیم داشت.

اولی را با حجم دو برابر و تارکتی برابر با حرکت قبلی در نظر میگریم و
                پوزیشن دوم را با یک برابر و با تارکتی ازاد تا شکار امواج اصلی و جنبشی.

حال در تصویر ارائه شده در نظر بگیرید که درصد موفقیت این روش تا چه اندازه می تواند باشد.

و اگر این دیدگاه را با استراتژی بیگ بن خانم کریستین که ما ان را به نام گولد بن برای طلا تغییر دادیم و ساعت های ان را بر اساس حرکت های بازارهای توکیو و لندن مودیفای کردیم
                و استفاده از زیگزاگ و روشی که اقای یزدی برای ان تاپیکی دارند جهت برای تشکیل دره و قله ها ترکیب کنیم
                و تارکت ها را نیز بر اساس امواج اصلی و اولیه و روش ترسیم سیندر گن اقای خاکستر در نظر بگیریم و برخی از نقاط ورود را هم بر اساس این استراتژی مودیفای کنیم.

دارای استراتژی تحلیلی برای ترید هستیم که بر پایه های تئوری های علمی ارائه شده در بازار استوار بوده و درصد موفقیت ان بسیار بالا خواهد بود. و شما می توانید این استراتژی را در اینده بازار پیگیری کنید یا به صورت زنده با ما باشید و نتیجه ان را با هم بررسیم کنیم.

موفق باشید

66.JPG
                امضاء

نظر

تحت نظر

به دنبال موقعیت های خرید در لول های مشخص شده.

xauusdm105.jpg
                  امضاء

نظر

نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
                    تحت نظر

به دنبال موقعیت های خرید در لول های مشخص شده.

[ATTACH=CONFIG]1907[/ATTACH]

نتیجه انتظار و زیر نظر گرفتن امروز هم برابر با تارکت 260 پپی ای تی ار روزانه

تا روزی دیگر و موقعیتی دیگر بدرود.

55.jpg
                    ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-22-2013, 05:30 PM
                    امضاء

نظر

باسلام ، لطفا در صورت امکان دلایل ورود به پوزیشن خرید رو بفرمایین . مرسی .

نظر

نوشته اصلی توسط modir35 نمایش پست ها
                        باسلام ، لطفا در صورت امکان دلایل ورود به پوزیشن خرید رو بفرمایین . مرسی .
                        سلام

دوست گرامی همانطور که مشاهده می کنید و در تصویر مشخص هستش استراتژی نوشته شده سیگنال خرید داده و وقتی با استراتژی ترید میشود دیگر به دنبال تحلیل ودلایل نیستیم.

چون قبلا برای تدوین استراتژی همانطور که در تاپیک توضیح داده شده مسائل و دلایل در نظر گرفته شده.

با تشکر
                        امضاء

نظر

باسلام مجدد و تشکر بابت پاسخ ،لطفا عذر خواهی بنده را بابت کنجکاوی پذیرا باشین ، اگر استراتژی شما طبق مطالبی باشد که در صفحه قبل بیان فرمودین بنده انتطار داشتم با شکست سقف وارد خرید و با شکست کف وارد سل بشویم آیا برداشت من اشتباه بوده است ؟ مرسی .

نظر

نوشته اصلی توسط modir35 نمایش پست ها
                            باسلام مجدد و تشکر بابت پاسخ ،لطفا عذر خواهی بنده را بابت کنجکاوی پذیرا باشین ، اگر استراتژی شما طبق مطالبی باشد که در صفحه قبل بیان فرمودین بنده انتطار داشتم با شکست سقف وارد خرید و با شکست کف وارد سل بشویم آیا برداشت من اشتباه بوده است ؟ مرسی .
                            سلام و شب بخیر

خواهش می کنم. دقیقا حق با شماست. و من به این ترید رو کمی زود تر از شکست قله ای که در تایم 15 داشتم وارد شدم و اگر در مورد علت ان صحبت نکردم به خاطر این هستش که نمی خوام استراتژی زیاد شلوغ بشه و تا همین الان هم سه تا استراتژی با هم هستش که خیلی زیاد هستش.

ولی جهت اطلاع اینکه من در زمانی که قیمت به یکی از سطوح مهم استراتژی میرسه به صورت مولتی تایم فریم عمل می کنیم و در استراتژی ورود های نوع لیمیت خودم به یک تایم فریم پایین تر میرم و در ان تایم فریم که میشه تایم ام 5 در شکست قله و دره ها در مسیر مورد نظر وارد میشم.

و در خیلی از موارد حتی با نمایش بازوی اصلاحی زیگزاگ که نشان از شکست دره یا قله هم داره و ریسک کار بالا هستش ولی ترید می کنم

این موارد رو مطرح نکردم چون بهترین و کم ریسک ترین روش با درصد موفقیت بالا گفته شده و اختلاف ورود من با استراتژی هم چیزی حدود 30 پپ هستش که من این ریسک رو به دوستان پیشنهاد نمی کنم چون وقتی قرار هستش که یک حرکت 270 پپی رو بگیریم دیگه وارد جزئیات روش و استراتژی شدن که ریسک هم داره در یک محیط اموزشی و فروم به نظر من درست نیستش.

و این تنها دلیلی بودش که میخواستم وارد بحث نشم ولی وقتی دیدم شما تاپیک رو مطالعه فرمودید به خودم واجب دیدم که در مورد پوزیشن مورد نظر شما کمی صحبت کنیم.

موفق باشید
                            امضاء

نظر

یک مورد به نظرم رسید بهتره بهش فکر کنید
                              شما کف و سقف ها را در نظر می گیرید و فاکتور زمان کلوزتان را کلا دیلت کردین
                              منظورم اینه که بگین در بازار ۲۴ ساعته کلوز کف و سقف ۶ ساعت اخر این بوده حالا خطوط را براساس ان بکشید

ارادتمند متا

نظر

سلام
                                میشه درمورد استراتژی بیشتر توضیح دهید حدامکان در یک پست؟
                                آیا استرتژی را دستی محاسبه کرده وقله ودره را انتخاب میکنید یا اندیکاتور داره؟
                                از زیگ چطور استفاده میکنید؟
                                درمورد مقدار تی پی هم توضیح بفرمایید؟
                                باسپاس
                                ویرایش توسط elyas361 : https://www.traderha.com/member/6701-elyas361 در ساعت 10-23-2013, 01:17 AM

نظر

پردازش ...
                                X