اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط رستم نمایش پست ها
    با سلام
    آيا در مورد خودروييها همين نظر را داريد؟
    شاید

اونها فقط از نظر دارایی هاشون عالین می دونین چیا در تملک دارن مثلا الان با کل سهام ایران خودرو نمی شه زمین جلوشو خرید و هزاران دارایی دیگه که در اختیار دارن ......

اما سود ساز نیستن و دارایی و اینا به درد سهام داری نمی خوره باید سود بسازه

اما فعلا به نظر خودم فقط مافیایی شدن و بادشون کردن ......

من که فک نمی کنم ..... برا بلند مدت بد باشن

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
      شدوص

نمودارش خیلی عالی بود حیف که این قرار افزایش سرمایه از راه اومد و همه چی رو خراب کرد و الگو ها رو می ریزه به هم .......

سطح حمایت مستحکم رو سقف سه قلو + پترن AB = CD هارمونیک و مووینگ و ........

سلام
      عماد جان
      شدوص باز شد مبارک باشه نمودارش و نگاه کردم تحلیلتون بهم نخورده البته با تعدیل افزایش سرمایه از اورده
      تمام نمودار و که نگاه میکنی در حال تشکیل الگوی کاپ هم هستش
      اگر صلاح بدونی از اون دید هم میشه بهش نگاه کرد همانطور که مد نظرتون هست هدفش حوالی 1638 میشه
      نظر تون ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط همیلتون نمایش پست ها
        سلام
        عماد جان
        شدوص باز شد مبارک باشه نمودارش و نگاه کردم تحلیلتون بهم نخورده البته با تعدیل افزایش سرمایه از اورده
        تمام نمودار و که نگاه میکنی در حال تشکیل الگوی کاپ هم هستش
        اگر صلاح بدونی از اون دید هم میشه بهش نگاه کرد همانطور که مد نظرتون هست هدفش حوالی 1638 میشه
        نظر تون ؟؟؟
        سلام همیلتون عزیز

نمودارش اومده کامل پایین و تا حدود 20 روز دیگه شاید رو به جلو باشه علی رغم صف خرید امروز

درسته در نمودار کلی کاپ مشاهده می شه که در صورت کف سازی و بر خورد به حمایت 735 تومن عالیه .....

اونجا مناسبه و می شه ورود داشت ....

نظر

• مرقام

در حال اصلاح و پول بک به خط روند نزولی شکسته شده ......

ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 11-25-2013, 04:34 PM

نظر

• به نظر من تا حدود یه ماه دیگه یه سری گروه هایی تو بازار سرمایه که مافیایی سهم ها رو به اوج می بردن

در جهت عکس وارد عمل شده و به وسیله ابزاراتی مث شایعه یا فروش های پایین و محدود و گزارش مخدوش و .....

قیمت برخی سهم ها رو به کف رسانده و باعث نزول قوی و بیش از اندازهی سهم در مدت کوتاهی شوند تا بتوانند در موقع مناسب شروع به بالا بردن شون کنن

نمی دونم شاید حدس اشتباهی باشه ....

نظر

• فاسیمین

در حال تکمیل AB = CD و ظرف زمان است که تا حدود 10 روز دیگه مناسب میشه رو 780 خریدش عالیه .......

نظر

• سلام عماد جان....ممنون میشم وصنا و ولغدر و کسعدی رو یه تحلیلی داشته باشی تا کی نگهشون دارم....البته اگه فرصت داشتید...

نظر

• نوشته اصلی توسط رضا11 نمایش پست ها
                  سلام عماد جان....ممنون میشم وصنا و ولغدر و کسعدی رو یه تحلیلی داشته باشی تا کی نگهشون دارم....البته اگه فرصت داشتید...
                  ولغدر براش تحلیل از قبل که خودم خریدم داشتم فعلا گفتم بذارم

الگو کلاسیک سر و شانه رو تکمیل و در عین حال یک مثلث ادامه دهنده صعودی داشته که به سمت بالا شکسته شده

اکنون طبق اندازه های همین الگو سر و شانه از فردا یک برگشت و اصلاح تا 120 و یا شاید کمی پایین تر داریم که برا ادامه روند صعود لازم است

من خودمم نگه داشتم اینو .... و نفروختم

همچنین تو قیمت های 165 هم یک مقاومت هست که اگه رد کنه هنوز صعودش ادامه داره ....

یه اصل تجربی از تکنیکال ( اگه روندی شروع شده تنها دلایل کمی برا برگشتش وجود داره و به احتمال زیادتر راهش رو ادامه می ده )

نظر

• لابسا

پترن BAT کامله الان ........

و دیگه هیچی هر چی ساده تر بهتر ..... ساده ساده ه ه ه هه ...

نظر

• با سلام
                      نظرتون نسبت به بشهاب چیه؟
                      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط za_trader نمایش پست ها
                        با سلام
                        نظرتون نسبت به بشهاب چیه؟
                        ممنون
                        بشهاب هم خوبه یه موج 2 کوچولو هم ساخته و در کل تو موج 4 برگشتیه ...

اونم تا آخر هفته موقع خریدشه ... و میشه مناسب خریدش ....

گیتو اسیکلتورش هم خوب جمع شده و انرژی نهفته داره که باید سریع با 20 ال 25 درصد گرفتی بیای بیرون ......

ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 11-25-2013, 07:54 PM

نظر

• ممنون از جوابتون نظرتون نسبت به وبشهر چیه؟
                          امروز به مقاومت 420 خورد برگشت.

نظر

کروی

در راه رسیدن به کف کانال ......... و تکمیل الگو AB = Cd ......

طبق تحلیل شاهد رشد بودیم ....

این سهم به نظر من اگه از قیمت 363 رد کنه قوی یه بر گشت میان مدت تا روی سطح حمایت 349.7 تومان داره ......

نظر

کرماشا

مثلث اگر به سمت بالا بشکنه و موج 2 الیوت هم که تکمیله ......

طبق تحلیل فوق اکنون در موج 3 هستیم و با توجه به شکسته شدن خط روند نزولی این سهم

به نظرم با وجود فضای خالی زیاد و رشد خیلی شتاب گونه قیمت مخصوصا در روزهای اخیر و همچنین شکستن سقف مهم قبلی

به همین دلیل اکنون در حال کم کردن فاصله خالی میان حرکات قیمی یا همون پر کردن گپ هست ......

و احتمالا از دوشنبه آینده شاهد رشد ادامه دهنده در موج 3 الیوت که شروع شده باشیم .......

نظر

• با سلام
                                نظرتان راجع به سرمايه گذاري غدير چيست؟

نظر

پردازش ...
                                X