اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
    ولغدر براش تحلیل از قبل که خودم خریدم داشتم فعلا گفتم بذارم

الگو کلاسیک سر و شانه رو تکمیل و در عین حال یک مثلث ادامه دهنده صعودی داشته که به سمت بالا شکسته شده

اکنون طبق اندازه های همین الگو سر و شانه از فردا یک برگشت و اصلاح تا 120 و یا شاید کمی پایین تر داریم که برا ادامه روند صعود لازم است

من خودمم نگه داشتم اینو .... و نفروختم

همچنین تو قیمت های 165 هم یک مقاومت هست که اگه رد کنه هنوز صعودش ادامه داره ....

یه اصل تجربی از تکنیکال ( اگه روندی شروع شده تنها دلایل کمی برا برگشتش وجود داره و به احتمال زیادتر راهش رو ادامه می ده )

سلام عماد عزیز دستت درد نکنه که وقت میگذاری و جواب دوستان را میدی..
    یه سوالی داشتم این الگوی سر و شانه کف که نشون دادی مگه نباید در پایان روند صعودی تشکیل بشه اینجا که وسط روند صعودی هستیم...یادم سر یکی از کلاسهای تحلیل تکنیکال یکی از دوستان یه همچین الگویی را نشون داد ولی استاد با تمسخر گفت این مثل اینه که بگیم یه کف شور رو سقف اشپزخونه گذاشتیم...نظرت چیه...

نظر

• نوشته اصلی توسط رستم نمایش پست ها
      با سلام
      نظرتان راجع به سرمايه گذاري غدير چيست؟
      با اجازه اساتید
      به نظر من داره تشکیل واگرایی میده به خاطر همین باید دو روز صبر کرد اگه مثبت شد تشکیل واگرایی نداده ولی اگه مثبت نشد تشکیل واگرایی داده ولی به نظر من یه اصلاح خواهد داشت.

نظر

• با سلام خدمت همه عزیزان . این اولین پست من هست و اولین روز عضویت . ممنون از همه عزیزان واساتید که در امور سهام راهنمایی میکنند .

نظر

• سلام
          تارگت موج 3ام الیوت باید استراحت کنه برای موج 4ام
          [IMG][/IMG]

نظر

• دوستان لطفا نظرشون رو نسبت به وبشهر بگن ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط رستم نمایش پست ها
              با سلام
              نظرتان راجع به سرمايه گذاري غدير چيست؟
              با توجه به تحلیل خریدش بد نیست ...تو هفتگی و ماهانشم مثلث را به بالا شکونده

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi
                کدوم استاد ؟؟؟؟ کی ؟؟؟؟؟

هر کی گفته واسه عمش گفته و چرت و پرت بافته واسه خودش .....

این یه نمونه زیاده که تو بازار فراوونه

وقتی قیمت وسط روند بر گشت می کنه و بعد رو یه حمایت می رسه که برا برخورد اول حمایت مهارش می کنه اما بار دوم به سطح اون حمایت نفوذ می کنه اما با برگشت قوی و بر خورد کوتاه مدت

به همون حمایت برا بار سوم که می خوره اما این بار اصلا نفوذ نمی کنه و به بالا پرتاب می شه

درسته این میشه سه رودخانه سقف یا سر وشانه میان روند که کتاب شمع های ژاپنی هم گفته شده ......

استیو نیسون وارد تر بود یا اون استاد که گفتی ؟؟؟؟
                ممنونم عماد جون خودم یه مثال تو کتاب جان مورفی نشونش دام که اونجا گفته بود ای الگوی سرو شانه کف در وسط روند صعودی تشکیل شده ومثل الگوی ادامه دهنده عمل میکنه(صفحه152 کتاب)ولی زیر بار نرفت...خواستم بدونند دوستان که ما چه استادهایی داریم...منکه از خدا شاکرم که با این سایت و مباحث مفیدش زود اشنا شدم و میتونم از دنیایی علمی که توش هست استفاده کنم...معذرت که ناراحتت کردم

نظر

• بنظر بعد از شکست مستطیل موقعیت خوبی برای خرید باشه

[IMG][/IMG]

نظر

• خوش آمدید

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.cv نمایش پست ها
                      نظرتون در مورد پتروشیمی پردیس چیه ؟
                      به مقاومت رو شکونده و احتمالا یه پولبک به مقاومت شکسته شده داشته باشه و هدف 2700تومان رو نشونه بره

تا 2500 رو امروز اومد احتمالا فردا رو گروه منفی باشن ولی ازچهارشنبه باز به حرکتش ادامه بده

نظر

• اخابر : بعد از گذشتن از 304 تومان این محدوده تبدیل به حمایت بسیار قوی برای سهم شده است و مقاومت بعدی 347 میباشد که در صورت عبور از آن هدف میان مدت مقاومت اصلی سهم در 370 تومان است.
                        ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظر

• نوشته اصلی توسط s.trader نمایش پست ها

اخابر : بعد از گذشتن از 304 تومان این محدوده تبدیل به حمایت بسیار قوی برای سهم شده است و مقاومت بعدی 347 میباشد که در صورت عبور از آن هدف میان مدت مقاومت اصلی سهم در 370 تومان است.
                          با غرض پوزش قسمت بالای عکس کامل نیفتاده. نمیدونم چرا بعد از آپلود عکس این مدلی میشه و نصفه میاد .
                          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظر

• عرضه ها داره قطع میشه.

نظر

• دوستان عزیز کسی لینک اموزش فیبو زمان رو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• جدیدترین خبرها از افزایش نرخ سنگ آهن

http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=111135
                                Set And Forget

نظر

پردازش ...
                                X