اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آقا عماد اگه قراره سهمی معرفی کنی لطفا اطلاع بده یخورده نقدینگی ایجاد کنیم.
    همواره بیاد داشته باشید آخرین کلید باقیمانده، شاید بازگشاینده قفل در باشد

نظر

• دوستان اومدم پست های هر کدومتون رو جدا نقل قول کنم و تشکر کنم بابت توجهتون به بحث ها و مشورت هایی که با هم می کنیم

گفتم یه جا از همه ی شما عزیزان تشکر کنم .....

و اصن نگران نباشید دوستان یه سهمی پیدا کردم p/e آنچنان پایینی نداره ولی تو سالی که گذشت رشد چندانی نداشته

منتظرم موقع چکاندن ماشه بشه تو همین تاپیک می زاریم و ان شا ا .... وارد می شیم با هم الان هم نمی گم فقط به خاطر اینه که این ور و اونور جو ایجاد نشه که روندشون به هم بریزن و مانع کامل شدن بازارش بشن

انشالا موقعش ... فعلا با همین سیگنالای درجه 3 مون خودمون هم داریم بازی می کنیم مث سبهان و کبافق و فلامی و غشاذر و ....

نظر

• نوشته اصلی توسط bahramirani نمایش پست ها
        آقا عماد اگه قراره سهمی معرفی کنی لطفا اطلاع بده یخورده نقدینگی ایجاد کنیم.

بازهم همون سوال قبلی ، اگه امروز و فرداست لطفا بگو یه سری نقد کنیم.
        همواره بیاد داشته باشید آخرین کلید باقیمانده، شاید بازگشاینده قفل در باشد

نظر

• غشصفا

انگار این سهم یه الگو سر و شونه هم ساخته اون کف و واگرایی هایی که در مک دی داره الگو رو کاملترش می کنن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط bahramirani نمایش پست ها
            بازهم همون سوال قبلی ، اگه امروز و فرداست لطفا بگو یه سری نقد کنیم.
            هفته آیندست دوست عزیز .....

نظر

• سلام ما هم خیلی مخلصیم آقا عماد. بنده متاسفانه صبح ها رایانه دم دست ندارم ولی شبها pcm رو چک میکنم اگه امکانش هست سهمایی رو که میخواین معرفی کنین شبهای قبلش یه آلارمی بدین تا فرداش منزل بمونیم و بتونیم استفاده بکنیم.با تشکر

نظر

• پلاسک

موج 4 الیوت رو به شکل زیبایی تکمیل و اکنون در حال کف سازی می باشد .....

در ضمن قیمت اکنون روی سطح حمایت محکمیست که نقش مقاومت قدرتمند را بازی می کرده و اکنون به حمایت مستحکمی بدل شده .....

نظر

• سلام جناب خوخیو.مچکرم برای ساراب..بیشتر بیایین اینجا سر بزنید.
                  ویرایش توسط ali4098 : https://www.traderha.com/member/12421-ali4098 در ساعت 12-01-2013, 07:49 PM

نظر

• اگه ممکنه برای ولصنم یه تحلیل بزارید.با تشکر

آیا خبری هست که حقوقی اینقدر خرید میکنه؟

نظر

• ولنم اهدافی بالاتری دارد مفت از دست ندید

نظر

• سلام، به نظر میاد پکرمان آماده رشد و در منطقه مناسبی برای خرید قرار داشته باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
                          سیستم

آی چقد جالبه این سهم چه جلب توجهی می کنه این الگو .......

امروز هم دقت به خرید و فروشش بکنید خودم 300.000 راحت از مفت فروشا جمعش می کنم بخندیم .......

کیا سیستم رو یادشونه ....

سر و شونه به یاد موندنی ...

یادش بخیر ... منو یاد فنرای لاله ای رنجرور می ندازه .....

نظر

• شاخص فلزات اساسي
                            http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...8591568781.png

نظر

• با سلام

آقای عباسی لطف میکنید یه تحلیل از کچینی یزارید.

نظر

• سلام شب دوستان بخیر

نیرو محرکه و دو تارگت احتمالی برای نیرو محرکه

[IMG][/IMG]

نظر

پردازش ...
                                X