اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• کبافق

وای میگن خدا گل ورچینه

کبافق رو خدا داره جمع می کنه فک کنم چون نه حقیقی رو نوشته و نه حقوقی و اینبار خدا داره می خره ......

خداییش با EPS و P/E که داره از جم ارزنده تره .......

نظر

• اقا مصطفی و اقا نیما الان خمهر در حال باز شدنه با قیمت حدود 123 تومن . لطفا نظرتونو در مورد رشد احتمالی تا کجاست بفرمایین.
      ممنونم

نظر

• سلام دوستان .یه سوال داشتم میخواستم بدونم تو مفید تریدر چطور میشه دوتا اندیکاتور رو روی هم انداخت؟

مثلا rsi و sma هردو روی هم قرار گیرند

نظر

• یکی ازدوستان زحمت میکشند دیتاها رو قرار میدن اسمشون فراموشم شده
          دستشون درد نکنه
          منتظر هستم

نظر

• چقد جالب چند روز پیشا یکی اومده بود می گفت آره من شپنا رو تحلیل کردم خریدم با الگو ab = cd الانم صف خریده

گفتم من این الگو رو یه هفتس زیر نظر دارم اما

طبق دروس استاد ن ی م آ آ ز ا د ی

هنوز باید صبر کنیم چون شتاب ریزش زیاده امروز پخ شده بود ....... گفتم ما استادمون کارش درسته . در حد تیم ملی

خداییش نه ؟؟

نظر

• کرماشا

طبق تحلیل که تو صفحات قبل گذاشتم و حوصلم نم کشه پیداش کنم الان داره رشد می کنه فقط امروز خورد به خط روند نزولی

ببینیم خوردش می کنه یا نه ؟؟؟

نظر

• شبریز

پترن هارمونیک AB = CD تکمیل و در سطح مورد نظر هست ....

صبر کردیم تابه سطح مورد نظر رسید و آمادست .....

برای بار سوم به روی خط روند میانی برخورد کرده و سطح حمایت در این محدوده دارد ....

نظر

• استاد مصطفی
                  سوالی داشتم
                  به نظرتون نرم افزار مفید برای ما تازه واردان بهتره یا دینامیک تریدر؟
                  مشکلی که مفید داره خودش اینه که برای نسبت های فیبو خودش روی کف و سقفها که نگه می داری نمی گیره

نظر

• نوشته اصلی توسط kavehakrami نمایش پست ها
                    استاد مصطفی
                    سوالی داشتم
                    به نظرتون نرم افزار مفید برای ما تازه واردان بهتره یا دینامیک تریدر؟
                    مشکلی که مفید داره خودش اینه که برای نسبت های فیبو خودش روی کف و سقفها که نگه می داری نمی گیره
                    سلام

برای شروع پایلوت رسا یا مفید تریدر خوب . ولی در کل نرم افزارهایی که اکثر حرفه ایی ها برای تحلیل سهام بکار میبرند : متااستوک - آمی بروکر و داینامیک تریدر .
                    با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• کبافق

این هم کبافق و چنگال آندرو

چطور پرتش کرده بالا و رو خط دوم چنگال فنر زده بود چهارشنبه پیش که حدس می زدم فنر باشه ......

چون می بینم حیفه و نمودار قشنگی داره امروز به طرق مختلف تحلیلش کردم .........

نظر

• با سلام. در صورت امكان يك تحليل از مرقام بگذاريد. با تشكر

نظر

• به نظر من به سقف قبلیش خورده و یه hangig man ساخته و rsi هم در منطقه اشباع خرید است به نظر من یه کم استراحت خواهد کرد.

نظر

• کهرام
                            رشد 169% کهرام از 29 اردیبهشت تا 4 شهریور (50 روز کاری) در قالب موج جنبشی الیوت به پایان رسید.(امواج در شکل شماره گذاری شده) سپس نمودار وارد فاز اصلاحی شد و موج اصلاحی الیوت (A,B,C) در مدت زمانی عادلانه (49 روز) نسبت به موج جنبشی خود, روی خط روند فرضی Midterm, کار خود را به اتمام رساندند.(با برخورد سوم نمودار به خط روند فرضی و برگشت از آن, خط روند ما معتبر شد). سهم به مدت 11 روز است که بازدهی 44% داشته و امروز پس از برخورد با مقاومت 2667 ریال از مومنتوم آن کاسته شد.پس از تحلیل زمانی و استفاده از ابزارهای EXT و TCR پیش بینی می شود 2 الی 5 آذر نمودار وارد فاز اصلاحی شود. حمایت های سهم به ترتیب 2500 ریال و خط روند میان مدت است.

ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 11-23-2013, 08:46 PM
                            موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

• نوشته اصلی توسط رستم نمایش پست ها
                              با سلام. در صورت امكان يك تحليل از مرقام بگذاريد. با تشكر
                              سلام
                              ارقام
                              [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط رستم نمایش پست ها
                                با سلام. در صورت امكان يك تحليل از مرقام بگذاريد. با تشكر
                                سلام
                                ارقام
                                [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
                                اینم شکست خط ماشه و سیگنال خرید
                                [IMG][/IMG]

نظر

پردازش ...
                                X