اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
    یک تحلیل 100% که وعده داده بودم معرفی می کنم .......

دوستان هم کسی یاد آوری ای ... سوالی چیزی نمی کنه مث اینکه یادشون رفته ...!!!
    سلام عماد عزیز
    به شدت منتظرم

نظر

• قپیرا

سهم بسیار قابل ملاحضه تازه نفس هست ....

من برا 2 ماه آینده انتظار یه بازده 100 درصدی رو ازش دارم .....

قیمت پس از برخورد به کف کانال و کف سازی اکنون در حال تکمیل موج 2 برگشتی است .....

که در صورت تکمیل شدن انتظار رشد و شروع موج 3 جهشی را داریم ......

قیمت محدوده ی سقف کانال را به عنوان مقاومت مهم پیش رو دارد که شکست آن برای من حداقل محتمل است ........

نظر

• عزيزم مشکا همين جاست که من تو اين تاپيک نمی تونم پست بذارم يا بلد نيستم. می شود يک راهنمايی بفرمائيد؟

نظر

قپیرا

قیمت پس از برخورد به کف کانال و کف سازی اکنون در حال تکمیل موج 2 برگشتی است .....

قیمت محدوده ی سقف کانال را به عنوان مقاومت مهم پیش رو دارد که شکست آن برای من حداقل محتمل است ........

و در ادامه تحلیل فوق .....

باید پترن هارمونیک در نمودار تعدیل شده در حال تکمیل AB = CD رو اضافه کرد که در تایم هفتگی به زودی کامل می شود ......

سهم واقعا گزینه مناسبی برا سرمایه گذاری محسوب می شه .....

نظر

• قپیرا

تحلیل که گذاشته بودیم تارگت نذاشته بودیم براش .... تارگت موج 3 رو 1700 می بینیم فعلا .....

و در ضمن قیمت در نمودار تعدیل نشده در تایم هفتگی به کف کانال رسیده است که گذاشتنش ضرر نداره .....

تو طول هفته سعی می کنیم بیشتر روش کار کنیم ......

+ کانال هفتگی ......

نظر

• نوشته اصلی توسط naderagz نمایش پست ها
              عزيزم مشکا همين جاست که من تو اين تاپيک نمی تونم پست بذارم يا بلد نيستم. می شود يک راهنمايی بفرمائيد؟
              پس اینی که گذاشتی چیه؟؟
              اگر منظورت تصویر گذاشتنه از بالای صفحه "بارگذاری تصاویر و فایل "اونجا تصویرتو اپلود کن و لینک برای انجمن رو کپی پیست کن

نظر

• دوستان عزیزم
                خبر خوش

همین الان صالح آبادی در اخبار 8:30 ظاهر شد و ضمن تکذیب خبر استعفا از برنامه های بهتر جهت ارتقای بورس خبر داد
                احتمال زیاد از فردا شاهد معاملات متعادل تر و جذاب تری خواهیم بود.
                حواستون به سهم هاتون باشه بدون تحلیل و بی دلیل سمتونو در منفی نفروشید. این سهم ها به احتمال قوی تا چند روز آینده نوسان های مثبتی خواهند داشت و لا اقل در روزهای مثبت آینده فروشنده باشید.
                البته در صورت احتمال حبابی بودن و نزولی بودن سهم میتوانید اقدام به فروش کنید چون از فردا اکثر صف های فروش محو خواهند شد و نوسان های 8 الی 10 درصدی در بازار زیا خواهد بود البته از نوع مثبت

نظر

• بسيار خوب
                  بنام خدا اولين تحليلم رو ارائه ميکنم
                  نماد وبيمه در تايم فريم روزانه تعديل شده
                  به احتمال بالا سهم در حا ريزش هست وليکن تراز 38.2% بايستی سهم رو حمايت کنه. طبق عکسی که من گذاشتم، الگوی AB=CD در حال شکل گيری هستش و تراز 38.2% ريتريسمنت موج 1 از 3 بزرگ برابر 100% CD هستش که احتمالاً اصلاح تا اينجا نقطه باشه يعنی تا قيمت 185 تومان و اگر CD گسترش پيدا کنه تا 127% ميرسه به باند پايين چنگال و از آنجا برميگردد.

نظر

• شپنا ، مثلث ديگري در راه است!!!

نظر

قپیرا

با سلام و تشكر از معرفي سهم. جسارتا بهتر نيست كه در موج شماري حداقل چند ماهه قبل را نيز شماره امواج را بگذاريد تا مستند تر شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط sahami نمایش پست ها
                        با سلام و تشكر از معرفي سهم. جسارتا بهتر نيست كه در موج شماري حداقل چند ماهه قبل را نيز شماره امواج را بگذاريد تا مستند تر شود.
                        سلام

حرف شما کاملا درسته دوست عزیز ....

اما خب اصل اون کانال هست و موج شماری برای خیلی قبل تر یه کم کار رو پیچیده می کنه که اگه ذهنی باشه و تصویر رو پیچیده نکنه بهتره ....

مرسی از شما و همه عزیزان ......

نظر

• شاوان

روند ریزشی موج 4 تمام شده اکنون فقط منتظر تکمیل شدن پترن هارمونیک Shark و رسین قیمت به کف کانال هستیم .......

نظر

• نوشته اصلی توسط naderagz نمایش پست ها
                            بسيار خوب
                            بنام خدا اولين تحليلم رو ارائه ميکنم
                            نماد وبيمه در تايم فريم روزانه تعديل شده
                            به احتمال بالا سهم در حا ريزش هست وليکن تراز 38.2% بايستی سهم رو حمايت کنه. طبق عکسی که من گذاشتم، الگوی AB=CD در حال شکل گيری هستش و تراز 38.2% ريتريسمنت موج 1 از 3 بزرگ برابر 100% CD هستش که احتمالاً اصلاح تا اينجا نقطه باشه يعنی تا قيمت 185 تومان و اگر CD گسترش پيدا کنه تا 127% ميرسه به باند پايين چنگال و از آنجا برميگردد.
                            سلام
                            با توجه به مکدی شاید این موج شماری درست تر باشد
                            يادمان باشد
                            اينجا هستيم تا با نظرات همديگر آشنا شويم​ و خودمان بهترين تصميم را بگيريم

نظر

• ووتوکا تحلیل کوتاه مدت
                              بورس و فارکس مطمئن ترين روش افزايش سرمايه و كسب درآمد
                              كسب در آمد و افزايش سرمايه در بازار بورس و فارکس ثروت باد آورده نيست!!

نظر

• مرقام

برای بار دوم به سقف کانال رسیده است ......

باید دید چه واکنشی قیمت به سقف کانال نشون می ده .......

ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 01-13-2014, 03:15 PM

نظر

پردازش ...
                                X