اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
    gold h4:

[IMG][/IMG]

نتیجه :

[IMG][/IMG]
    در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

نتیجه :

[IMG][/IMG]
      سلام عزیزم
      میشه خواهش کنم در مورد تحلیلاتون یکم هم توضیح بدین
      برای ما که تازه کاریم ساده بگید چیه و چی میشه
      مرسی ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
        سلام عزیزم
        میشه خواهش کنم در مورد تحلیلاتون یکم هم توضیح بدین
        برای ما که تازه کاریم ساده بگید چیه و چی میشه
        مرسی ممنونم
        سلام

ابتدا خواهش میکنم در کاربرد واژه ها دقت بیشتری داشته باشید تا بتوانیم ضمن رعایت احترام متقابل ، بدون بوجود آمدن حاشیه به مباحث تخصصی بپردازیم .

ممنونم

در خصوص سوال شما ، قبلاً هم عرض کردم بازار بر اساس امواج ( جنبشی و اصلاحی ) مسیری را طی میکند که هدف تریدرها ورود و خروجهای موفق در فراز و فرودهای نمودارهاست .حال هر فردی بر اساس تجربه و دانش خود یک روش برای تحلیل بازار خواهد داشت.

مسلماً برای درک و دریافت صحیح سبکهای تحلیلی باید با مقدماتی در بازار آشنا باشید .از نظر من معامله گری در بازار سخت ترین و حساسترین مشاغل است و بر همین اساس برای موفقیت در این شغل پر استرس و بسیار سخت باید ابتدا خودتان را به دانشی منطقی و بر اساس اصول رفتاری بازار ، مجهز نمائید .

موفقترین و منطقی ترین تریدر در بین افرادی که من میشناسم جناب مهندس کامبیز گیتی هستند که با آیدی پولدوست در همین سایت پستهای ارزشمند از خود بیاد گار گذاشته اند .

من به شما و سایر دوستان پیشنهاد میکنم که پستهای ایشان را مورد مطالعه دقیق قرار دهید تا بتوانید مسیری ماندگار و سود ده برای خود ترسیم کنید .

در انتها عرض میکنم که روش تحلیل من برداشتی شخصی از عکس العمل بازار نسبت به خطوط پیوت است که معتقدم اصولیترین و در عین حال ساده ترین و موفقترین روش برای تحلیل بازار است .

موفق باشید و سربلند

نظر

نتیجه :

[IMG][/IMG]

نتیجه نهایی برای این تایم ( با توجه به اینکه در محدوده short zoneقبلی قرار گرفته است ) .

انتظار اینستکه در این محدوده به مقاومت قبلی عکس العمل نشان دهد و پس از اصلاح به صعود خود ادامه دهد .

مقاومت بعدی محدوده 1271 خواهد بود .

[IMG][/IMG]
          ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 12-01-2014, 08:31 PM

نظر

• به نظر من این حرکت طلا , یک حرکت شارپ محسوب میشه و احتمال برگشت قیمت به زیر 1140 طی روزهای آینده انتظار میرود .

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
              به نظر من این حرکت طلا , یک حرکت شارپ محسوب میشه و احتمال برگشت قیمت به زیر 1140 طی روزهای آینده انتظار میرود .

تو بروکر مندر قیمت 1177 یک گپ پر نشده بوجود امده، تو این مدت که زیر نظر داشتم همه گپ ها رو پر کرده
              تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
              http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

سلام

ابتدا خواهش میکنم در کاربرد واژه ها دقت بیشتری داشته باشید تا بتوانیم ضمن رعایت احترام متقابل ، بدون بوجود آمدن حاشیه به مباحث تخصصی بپردازیم .

ممنونم

در خصوص سوال شما ، قبلاً هم عرض کردم بازار بر اساس امواج ( جنبشی و اصلاحی ) مسیری را طی میکند که هدف تریدرها ورود و خروجهای موفق در فراز و فرودهای نمودارهاست .حال هر فردی بر اساس تجربه و دانش خود یک روش برای تحلیل بازار خواهد داشت.

مسلماً برای درک و دریافت صحیح سبکهای تحلیلی باید با مقدماتی در بازار آشنا باشید .از نظر من معامله گری در بازار سخت ترین و حساسترین مشاغل است و بر همین اساس برای موفقیت در این شغل پر استرس و بسیار سخت باید ابتدا خودتان را به دانشی منطقی و بر اساس اصول رفتاری بازار ، مجهز نمائید .

موفقترین و منطقی ترین تریدر در بین افرادی که من میشناسم جناب مهندس کامبیز گیتی هستند که با آیدی پولدوست در همین سایت پستهای ارزشمند از خود بیاد گار گذاشته اند .

من به شما و سایر دوستان پیشنهاد میکنم که پستهای ایشان را مورد مطالعه دقیق قرار دهید تا بتوانید مسیری ماندگار و سود ده برای خود ترسیم کنید .

در انتها عرض میکنم که روش تحلیل من برداشتی شخصی از عکس العمل بازار نسبت به خطوط پیوت است که معتقدم اصولیترین و در عین حال ساده ترین و موفقترین روش برای تحلیل بازار است .

موفق باشید و سربلند
                ---------------------------------------------------------------------------------------------
                سلام
                1- لطفا لینک اقای پولدوست رو واسم بنویسید من نتونستم پیدا کنم
                2- لطفا در مورد(((روش تحلیل من برداشتی شخصی از عکس العمل بازار نسبت به خطوط پیوت است که معتقدم اصولیترین و در عین حال ساده ترین و موفقترین روش برای تحلیل بازار است .))) اگه جزوه یا لینکی هست واسم بنویسید تا شاید بخونم و یاد بگیرم
                3-تشکر

نظر

• gold daily:

[IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
                    ---------------------------------------------------------------------------------------------
                    سلام
                    1- لطفا لینک اقای پولدوست رو واسم بنویسید من نتونستم پیدا کنم
                    2- لطفا در مورد(((روش تحلیل من برداشتی شخصی از عکس العمل بازار نسبت به خطوط پیوت است که معتقدم اصولیترین و در عین حال ساده ترین و موفقترین روش برای تحلیل بازار است .))) اگه جزوه یا لینکی هست واسم بنویسید تا شاید بخونم و یاد بگیرم
                    3-تشکر

سلام

پاسخها به ترتیب :

1.http://forum.broker-fa.org/f117/

2.عرض کردم که برداشتهای شخصی خودم هست ، بنابراین لینک و جزوه و ...وجود ندارد و بهترین پیشنهاد مطالعه پستهای استاد بازار ، جناب مهندس گیتی است .

3. موفق باشید
                    ویرایش توسط ezzal : https://www.traderha.com/member/4430-ezzal در ساعت 12-01-2014, 09:12 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
                      به نظر بنده احتمال اینکه در موج 5( آبی رنگ) قرار گرفته باشیم وجود دارد
                      منتهی اگر بخواهیم به این سناریو بها بدهیم موج 4( آبی رنگ) ذاتا بایستی از پیچیدگی برخوردار باشد (نظر خودم پهنه میباشد) و بعد به سمت تارگت حرکت کند .
                      علی الحال انتهای موج 5 میتواند محلی مابین 1112 و نهایتا 1086 باشد, (1.618 فیبو ریتریس طول موج 4 در نمودار میله ایی)
                      ارادتمند

احتمال قوی به ذات خویش برگشت ,
                      کندل کم سابقه امروز اغلب تریدرها را شگفت زده کرد
                      به نظر بنده حداکثر 1227 ترمز کشیده میشود .
                      ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 12-01-2014, 10:48 PM

نظر

• سلام ...دوستان نتیجه همه پرسی در کشور سوییس چی شد?

نظر

• gold h4:

[IMG][/IMG]

نظر

• علت فاندمنتالی برای چنین کندلی؟
                            تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                            http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
                              علت فاندمنتالی برای چنین کندلی؟
                              انتشار گزارش صندوق بین المللی پول در مورد افزایش 250 تنی ذخایر طلای جهان و عبور از مرز 32 هزار تن

http://khorasannews.com/OnlineNews.a...egory=Breaking
                              امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

gold h4:

[IMG][/IMG]

عکس العمل اولیه بازار به سطح مشخص شده :

[IMG][/IMG]

نظر

پردازش ...
                                X