اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط morteza.khabazian نمایش پست ها
    با سلام این دو حرکت از نظر ساختار حرکتی شبیه هم هستن
    بنظرم حرکتی که بعد از حرکت اول اتفاق افتاده ،دوباره تکرار بشه
    البته منظورم از نظر قیمتی نیست!بیشتر شیوه و شتاب حرکت منظورمه !بازار در هر دو این محدوده ها انتظار اصلاح داشت که به دلیل نبود فروشنده قوی و اشتیاق به خرید فقط از نظر زمانی مدتی اصلاح داشتیم
    دوتا کادر مشخص شده در چارت انس دقیقا جاهایی هستن که در چارت نقره موج های اصلاحی 2و4 تشکیل شدن

نظر

• نظر

• دروود.تحلیلهای این سایت رو یه نگاهی بندازید قبلی هاش خوب جواب داده
        www.talanama.com

نظر

• سلام

ترند همچنان بای است و همان طور که قبلا عرض نموده ام انتظار پایان موج را حداکثر تا 1400 دارم بعد از ان اصلاح انس شروع می شود

در تایم کوتاه مدت قیمت به کف کانال برخورد کرده است ویک HDمثبت غیر ایده ال داده است وباید صبر کرد زمانی که سر مکدی تغییر جهت داد وارد خرید شد موفق باشید
          ویرایش توسط gold : https://www.traderha.com/member/5503-gold در ساعت 03-17-2014, 06:41 PM

نظر

• با توجه به محدوده قوی 1372 -1373 وتشکیل الگوی پروانه احتمال برگشت انس را می دهم

نظر

• همین طور که قبلا عرض نموده ام به نظر من این موج صعودی در تایم فریم روزانه در محدوده 1394-1398 پایان می یابد فکر می کنم کم کم به پایان موج نز دیک می شویم وموج اصلاحی شروع می شود شب همگی به خیر

نظر

• http://talanama.com/%D8%AA%D8%AD%D9%...8%D8%B2%D8%A7/

نظر

• نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
                  سلام دوستان

طلا در تایم دیلی موج 3 را تکمیل میکنه بنظرم نباید دنبال نزول باشیم .بهتره در اصلاح ها خرید کنیم .

سلام

احتمال اینکه موج 3 در فیبو اکسپانشن 1.618 تمام شده باشد وجود دارد بنابر این موج نزولی اخیر میتونه موج A باشه که باز هم پیشنهاد میشه در پایان آن خرید داشته باشیم به قصد موج B یا پایان موج 3

موفق باشید

http://

نظر

• سلام علی اقا می شه یکم شما در مورد موج شماری که این سایت انجام داده اند توضیح بدید در چارت ساعتی یک بار موج شماری کرده اند که تا 1310 ریزش داریم دوباره در یک چارت ساعتی دیگر تا 1410 صعود داریم ویا اینکه در روزانه تا1201 ریزش داریم بعد صعود داریم تا 1434 ودریک جا دیگه تا1240 ریزش وسپس تا1320 صعود من فکر می کنم اولا این چارت ها هم خونی ندارد وبعد فکر نکنم ما دیگه فعلا انس 1200 را در میان مدت مشاهده کنیم البته همه چیز توی این دنیا امکان ان است اگر که اشتباه می کنم می شود در مورد موج شماری این سایت یکم ما را راهنمایی کنید ممنون می شم موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                      سلام علی اقا می شه یکم شما در مورد موج شماری که این سایت انجام داده اند توضیح بدید در چارت ساعتی یک بار موج شماری کرده اند که تا 1310 ریزش داریم دوباره در یک چارت ساعتی دیگر تا 1410 صعود داریم ویا اینکه در روزانه تا1201 ریزش داریم بعد صعود داریم تا 1434 ودریک جا دیگه تا1240 ریزش وسپس تا1320 صعود من فکر می کنم اولا این چارت ها هم خونی ندارد وبعد فکر نکنم ما دیگه فعلا انس 1200 را در میان مدت مشاهده کنیم البته همه چیز توی این دنیا امکان ان است اگر که اشتباه می کنم می شود در مورد موج شماری این سایت یکم ما را راهنمایی کنید ممنون می شم موفق باشید
                      سلام روش فوق روش گلن نیلی هست. نتیاجش با ماینر حدودا برابره,نگاه اجمالی داره زیاد سخت و پیچیدش نمیکنه.
                      مشخصه با دقت به نمودار نگاه نکردید به نکات کلیدی داخل نمودار با دقت نگاه کنید,اولا تحلیلگر خیلی خوب اومده هر دو حالتو بررسی کرده هم ریزش و صعود.(بنظرم بهترین تحلیل همین میتونه باشه,در واقع تحلیل بدون تعصب همراه با روند)
                      نمودارهاش شامل 3 نکته کلیدی ان. کانالها که خیلی با دقت باید بررسیش کنید که هم در تایم یک ساعته هم روزانست.خط confirmation که میگه اگر این خط رو رد کنه تایید برای ادامه رونده تا تارگت.خط invalidation که میگه در صورت شکست این خط تحلیل قبلی فیل میشه و باید موجشماری بصورت جدید صورت بگیره,از این خط بگذره میره واسه تارگت جدید.
                      بزرگترین مشکل تریدرها اینه که هر وقت فروخته باشن نظرشون به شدت ریزشیه,هر وقت خریده باشن به شدت افزایشه. خیلی سخت و واقعا دشواره که کسی بتونه با روند جریان به سرعت تغییر مسیر بده مگر قوانین خاصی رو برای خودش وضع کنه. با دقت بیشتری به کانالهای رگریسون و Equidistantش توجه کنید.

نظر

• چنگال 50درصد

نظر

• سلام

در تایم 4 ساعته قیمت به کف کانال ومحدوده حمایتی قوی رسیده است رسیده است انتظار برگشت قیمت از کف را می دهم

نظر

سلام

در تایم 4 ساعته قیمت به کف کانال ومحدوده حمایتی قوی رسیده است رسیده است انتظار برگشت قیمت از کف را می دهم

همان طور که اعلام شد قیمت به کف کانال ومحدوده حمایتی قوی واکنش داد انتظار اصلاح انس تا محدوده cرا دارم

نظر

همان طور که اعلام شد قیمت به کف کانال ومحدوده حمایتی قوی واکنش داد انتظار اصلاح انس تا محدوده cرا دارم

سلام صبح همگی دوستان به خیر وشادی
                              در ادامه با شکستن خط گردن انتظار رسیدن قیمت به1374-1376 را دارم

نظر

• به منطقه بسیار حساس انس رسیده ایم

نظر

پردازش ...
                                X