اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
    فعلا تا ٩٥ كشيد پايين
    مگه شورته که بکشه پایین . یک مقدار از اصطلاحات فنی و تخصصی استفاده بشه واسه کلاس کار هم بد نیست .

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
      مگه شورته که بکشه پایین . یک مقدار از اصطلاحات فنی و تخصصی استفاده بشه واسه کلاس کار هم بد نیست .
      اگر من سه نقطه بزارم و بگم كشيد پايين شما فقط يك كلمه واسه پر كردنش داري
      .(... كشيد پايين )

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
        اگر من سه نقطه بزارم و بگم كشيد پايين شما فقط يك كلمه واسه پر كردنش داري
        .(... كشيد پايين )
        میتونستی بگی طلا تا قیمت فلان به اندازه فلان از ارزشش کاسته شد . یا فرضا تا فلان قیمت نزول کرد ... یا کاهش یافت ... یا کم شد ...

نظر

• آناهیتا عزیزم سلام
          میخواسم ببینم تو هم تو کار طلا هستی و چیکار میکنی
          آخه من تازه شروع کردم و کلاس هم میرم ولی تحلیلم افتضاحه و هیچی نمیفهمم
          تو چی . موفق هستی .به کدوم روش تحلیل میکنی و چطوری
          مرسی عزیزم خوشحال شدم پیداتون کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
            آناهیتا عزیزم سلام
            قبلا بهت گفته بودم دست از سر طلا بردار . برای اینکه حرکت هاش 200 ، 300 پیپی هس . یکباره دیدی حساب رفت تو خطر.

دنبال تحلیل کلاسیک نباش . بدنبال سیستم ترید باش .
            تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
            http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
              قبلا بهت گفته بودم دست از سر طلا بردار . برای اینکه حرکت هاش 200 ، 300 پیپی هس . یکباره دیدی حساب رفت تو خطر.دنبال تحلیل کلاسیک نباش . بدنبال سیستم ترید باش .
              ------------------------------------------------خب عزیزم میشه یه سیستم ترید خوب و آسون واسم بگید.مرسی

نظر

• تا زمانی که خط پایین چنگال شکسته نشود می توانیم نوسانگیری کنیم.در نزدیکی خط پایین چنگال می توان اقدام به خرید کرد و در نزدیکی خط میانی یا بالایی چنگال فروش انجام داد.البته با رعایت مدیریت سرمایه

انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

------------------------------------------------خب عزیزم میشه یه سیستم ترید خوب و آسون واسم بگید.مرسی
                  جناب ezzal عزیز یک تذکری به شما دادن فکر نکنم فراموش کرده باشین.

سیستم pipo رو به شما پیشنهاد میکنم تاپیکشم فعاله میتونید ببینید
                  تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                  http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• با سلام
                    مطالب وبلاگ شخصی خود را برای مخاطبان در ادامه خواهم آورد .

متاسفانه تحلیلهای زیادی در این بخش ها ارائه میشود که موجب سر درگمی خوانندگان فروم خواهد شد ای کاش دوستانی که از تحلیلهای خود اطمینان لازم را ندارند اقدام به زدن پست و ارائه تحلیل ، صرفا برای گرفتن چند لایک و تشکر ننمایند !! ( عذر خواهی میکنم از همه دوستان اگر رک و صریح صحبت میکنم اما فکر میکنم گقتن بعضی مطالب لازم باشد !!)

تحلیلی ارزشمند خواهد بود که اولا دیدی روشن به معامله گران بدهد و تکلیف بازار را روشن نماید و از همه مهمتر به گونه ای باشد که بتوان با آن تحلیل پولی در آورد و به سودهای حساب خود اضافه کرد وگرنه آن تحلیل ذره ای ارزش نخواهد داشت و نوشتن و خواندن این تحلیلها صرفا موجب اتلاف وقت مخاطبان فروم خواهد شد .

لذا خاضعانه از دوستان خواهشمندم که اگر هنوز تجربه لازم برای کسب سود در بازار را بدست نیاورده اند اقدام به زدن پست ننمایند تا تحلیلهای قوی مابین تحلیل های ضعیف گم نشود .
                    متاسفانه در بخش پوزیشن های بلومبرگی طی سه هفته اخیر برای پستهای اینجانب این اتفاق افتاد در صورتی که اگر همین سه پست در طی این سه هفته درست خوانده میشد کسی متحمل ضرر که نمیشد هیچ بلکه به سودهای خوبی هم دسترسی پیدا میکرد...
                    بنده تحلیلهای خودم را بیشتر به این بخش مرتبط میدانم لذا ازین به بعد از نوشتن پست در بخش پوزیشن های بلومبرگی که صرفا پرداختن به اخبار است و عملا هیچ کارایی در کسب سود و گرفتن پوزیشن های معاملاتی ندارد ، چشم پوشی خواهم کرد ....

و اما مطالب وبلاگ

به نام خداوند در تحلیل هفته گذشته ، توصیه به داشتن دیدی نزولی برای بازار طلا داشتیم و از سوی دیگر پیش بینی شد که روند نزولی برای شاخص دلار و جفت ارز EUR/USD پایان یافتنی است و هر نزول، فرصتی برای خرید ارزیابی میشود که شاهد حرکات قدرتمند بازار در جهت پیش بینی شده بودیم .
                    برای این هفته ادامه ریزش اونس را بسیار محتمل میدانم و دیدن سطوح 1184 و سپس 1172 دلار ،دور از انتظار نیست. در شاخص دلار و جفت ارزها نیز باید دید که آیا شاخص میتواند از سطح مقاومت اساسی پیش روی خود با قدرت بگذرد یا خیر.لازم به ذکر است که تا کنون حرکت صعودی مورد انتظار برای شاخص دلار و همچنین جفت ارزهای USD/CHF و EUR/USD ، به طور کامل انجام شده است و لذا برای این جفت ارزها فعلا پیشنهاد نظاره گر بودن بازار را دارم و توصیه به باز کردن پوزیشن ندارم تا زمانی که تکلیف شاخص دلار روشن شود و همچنین قدرت شاخص در شکست یا عدم شکست این مقاومت ، میتواند روی قیمت اونس برای ادامه یافتن حرکت نزولی یا تغییر روند موثر باشد البته "تا زمانی که سطوح ذکر شده برای طلا دیده نشده است هر صعودی فرصتی برای فروش تلقی میشود" . در تقویم اقتصادی این هفته ، خبر موثر برای اونس آمار مربوط به GDP برای دلار آمریکا خواهد بود که در روز سه شنبه هفته جاری انتشار خواهد یافت .
                    شب یلدا را هم به همه عزیزان تبریک عرض میکنم و امیدوارم ایام خوشی را در کنار خانواده خود داشته باشید ....با آرزوی موفقیت برای همه دوستان F orex1
                    ویرایش توسط kouroshg : https://www.traderha.com/member/14882-kouroshg در ساعت 12-20-2014, 01:22 PM

نظر

آناهیتا عزیزم سلام
                      سلام لیدا جون
                      ترید های من روی طلا بلند مدته فعلا فقط پوزیشن سل میگیرم و در قیمت های پایینتر میبندم . روند طلا تا زمانی که تکلیف نرخ بهره آمریکا مشخص نشده نزولی میبینم .
                      من هم از آشنایی با شما خوشحال شدم .

نظر

• عزیزان بزرگوار
                        تحلیل ها در این تاپیک خیلی کم شده من مبتدی از تحلیل های دوستان هم خیلی لذت میبرم هم برای یاد گرفتن استفاده میکنم
                        دوستان نظرتان رادر مورد انس بفرمایید

نظر

• عزیزان بزرگوار
                          تحلیل ها در این تاپیک خیلی کم شده من مبتدی از تحلیل های دوستان هم خیلی لذت میبرم هم برای یاد گرفتن استفاده میکنم
                          خواهشا کوتاهی نفرمایید

نظر

• با عرض سلام
                            همانطور که در تحلیل صفحه 148 این تاپیک عرض کردم، طلا نزول پیدا کرد و همکنون در سطح 1178 دلار در حال نوسان است و حدود 200 پیپ سود دریافت شد .
                            نوش جان همه دوستان !
                            هنوز هم نزول طلا ادامه خواهد یافت . تحلیل پیشین را به دقت مطالعه فرمایید .

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

نظر

• تحلیل در H4:
                              با توجه به واکنش قیمت به خط میانی چنگال و همچنین وجود واگرایی زمانی و شمارش الیوتی می توان گفت استراحت قیمت به پایان رسیده و میتوان در موقعیت های مناسب وارد پوزیشن فروش شد.

نظر

• با فرض بر اینکه در تایم روزانه روند نزولی در حال ادامه حرکت خود می باشد در تایم 4 ساعته قیمت را در چارچوب یک چنگال نزولی متصور می شویم و در کوتاه مدت می توان با نوسانگیری در این چنگال از فرصت های خرید و فروش استفاده نمود.
                                پیشنهاد امروز خرید در محدوده بالای قیمت 1164 دلار ( پیوت مرکزی ماهیانه ) و فروش زیر 1195 دلار مقاومت اول ماهیانه .

در تقویم اقتصادی امروز :
                                سه شنبه (23 دسامبر) دوم دی
                                *01:15 شاخص تراز تجاری نیوزیلند (رقم قبلی -908M - پیش بینی -550M)
                                *13:00 شاخص حساب جاری انگلیس(رقم قبلی -23.1B - پیش بینی -21.1B)
                                *13:00 شاخص وام های تایید شده انگلیس (رقم قبلی 37.1K - پیش بینی 37.3K )
                                *17:00 شاخص تولیدات ناخالص داخلی کانادا (رقم قبلی 0.4% - پیش بینی 0.1%)
                                *17:00 شاخص خالص سفارشات کالاهای بادوام آمریکا (رقم قبلی -1.1% - پیش بینی 1.1%)
                                *17:00 شاخص نهایی تولیدات ناخالص داخلی آمریکا (رقم قبلی 3.9% - پیش بینی 4.3%)
                                18:25 شاخص تمایلات مصرف کنندگان دانشگاه میشیگان آمریکا (رقم قبلی 93.8 - پیش بینی 93.5 )
                                *18:30 شاخص فروش خانه های جدید آمریکا (رقم قبلی 458K - پیش بینی 461K)
                                18:30 شاخص نهایی بهای مصارف شخصی آمریکا (رقم قبلی 0.2% - پیش بینی 0.1%)
                                18:30 شاخص هزینه های شخص آمریکا ( رقم قبلی 0.2% - پیش بینی 0.5% )
                                بانکهای ژاپن تعطیل هستند

*لازم به ذکر است که ساعت اعلام شده به وقت تهران می باشد و شاخص های مهم و تاثیرگذار بر بازارهای مالی جهان با علامت ستاره مشخص شده است.

ویرایش توسط Technical Trader : https://www.traderha.com/member/12644-technical-trader در ساعت 12-23-2014, 10:54 AM
                                انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

پردازش ...
                                X