اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    با سلام شب عزیزان به خیر
    عزیزان می بینم که اکثرا در فروم هنوز به نزول انس اعتقاد دارند لازم هست این تذکر را به عزیزان فروم بدهم خیلی در فروش احتیاط کنید چون که احتمال خیلی زیاد موج نزول پایان یافته است یا حداقل همان طور که مشاهده می کنید روند کوتاه مدت صعودی است هر وقت دیدید موج صعودی کوتاه مدت به پایان رسید با خیال راحت یک پوزیشن میان مدت فروش بگیرید
    امیدوار هستم که همه دوستان همیشه در سود باشند

موفق باشید
    در تايم پايين هر اتفاقي ممكنه بيفته ولي ديلي نزولي است
    تا زمانيكه سهام امريكا در حال رشد است و تراز تجاري امريكا يك سر و گردن از همه بالاتر و حوزه يورو ياراي رقابت با دلار را ندارد مطمنترين ارز دلار است
    مگر اينكه معادلات اقتصادي تغيير ناگهاني كند
    ولي بشخصه فكر ميكنم اگر انس ١٢٥٤ رو فتح كنه
    ميگم يك اتفاقاتي در حال رخ دادن است

my mql5 account 69255

نظر

• اونس تایم 4 ساعته. به نظر میرسد قیمت در حال اصلاح در کانال صعودی نشان داده شده در تصویر زیر میباشد.از لحاظ زمانی انتظار میرود امروز یا فردا به کف کانال برخورد کند. اهداف ابتدایی محدوده 1175 برابر با 50 درصد ریتریس (A) تا (D) و 100 درصد اکسپنشن A تا D مورد نظر است. ( البته قیمت امروز صبح به s3 روزانه برخورد کرد.) در صورت شکست کانال از پایین محدوده قیمتی 1130 دلار و پایینتر مد نظر است. و اما در صورت شکست خط روند زد رنگ اهداف بالای 1200 دلار !

انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• موج صعودی اونس خیلی پیچیده شده.ولی به نظرم ممکنه به شکل abcde به رنگ آبی که در چارت مشخص شده در بیاد.تا الان موج abc وd آن کامل شده که به نظرم تا 78 هم میتونه اونس پایین بیاد.وبعدش صعود برای تشکیل موج e.

,زیاد مطمعن نیستم.فقط احتماله.

نظر

• یک تحلیل تای هفتگی تا چهار ساعته کنید . ببینید چطوره؟ همانقدر که احتمال نزول داره همانقدرم احتمال صعود داره !

به نظرم اینجا از اردرهای استاب برای دو جهت در نقاط مناسب باید بکار برد گرچه هرکس استراتژی خاص خود را داراست. شخصاً که اونس و طلا ... معامله نمیکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
            یک تحلیل تای هفتگی تا چهار ساعته کنید . ببینید چطوره؟ همانقدر که احتمال نزول داره همانقدرم احتمال صعود داره !

به نظرم اینجا از اردرهای استاب برای دو جهت در نقاط مناسب باید بکار برد گرچه هرکس استراتژی خاص خود را داراست. شخصاً که اونس و طلا ... معامله نمیکنم
            نظر شخصی من تحلیلی هست که در پست های 1255 و 1263 همین تاپیک گذاشتم. این نوسان های گیج کننده اونس به خاطر اینه که در حال تکمیل موج کاراکشن اصلاحی هست. وفعلا بازار دست سفته بازان افتاده..نظر شخصی من ریزش سنگین اونس طی روز های آینده است. فعلا نیاز به یه خبر فاندامنتالی قوی مثل نتیجه همه پرسی سوییس نیاز داره.
            انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• سلام
              میشه لطفا یکی از اساتید راهنمایی کنه منو
              من مثالا طلا رو تو متا ترید5 خریدم 1200 بعد حوصله ندارم هی بیایم چک کنم که چند شده بالا رفته یا پایین خب
              حالا میخوام بدونم میشه به سیستم دستور بدم انس که به مثلا 1205 رسید خودش خریدم رو ببنده
              متا ترید 5 این قابلیت رو داره یا نه
              لطفا بگید دقیقا چیکار کنم
              مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
                سلام
                من مثالا طلا رو تو متا ترید5 خریدم 1200 بعد حوصله ندارم هی بیایم چک کنم که چند شده بالا رفته یا پایین خب
                حالا میخوام بدونم میشه به سیستم دستور بدم انس که به مثلا 1205 رسید خودش خریدم رو ببنده
                مرسی
                سلام
                شما باید برای پوزیشن حد سود یا Take profit مشخص کنید. بهتر برای آشنایی با متاتریدر مقالات مربوط به متاتریدر رو مطالعه کنید. متاتریدر 5 با 4 تفاوت چندانی ندارند. توصیه میشه از متاتریدر 4 استفاده کنید. جهت آشنایی با متاتریدر به تاپیک زیر مراجعه کنید.

http://forum.broker-fa.org/f39/%D8%A...%A7%D9%86-351/

نظر

سلام
                  مرسی
                  می تونید از alert استفاده کنید
                  ولی قبلش باید در قسمت تنظیمات ایمیلتان را برای نرم افزار تعریف کرده باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mamull نمایش پست ها
                    می تونید از alert استفاده کنید
                    ولی قبلش باید در قسمت تنظیمات ایمیلتان را برای نرم افزار تعریف کرده باشید.
                    دوست عزیز منظور ایشون سیستم هشدار نبود.آلرت فقط جهت هشدار رسیدن قیمت به محدوده مورد نظره. ایشون میخواد در هدف قیمتی مشخص پوزیشن خریدش بسته بشه باید همون تیک پرافیت بذارید.
                    ویرایش توسط Technical Trader : https://www.traderha.com/member/12644-technical-trader در ساعت 11-27-2014, 08:13 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
                      دوست عزیز منظور ایشون سیستم هشدار نبود.آلارت فقط جهت هشدار رسیدن قیمت به محدوده مورد نظره. ایشون میخواد در هدف قیمتی مشخص پوزیشن خریدش بسته بشه باید همون تیک پرافیت بذارید.
                      کامل نخونده بودم!!
                      حق با شماست.

نظر

• تحلیل تکنیکال فیبوناچی حاکی است که سطح حمایتی قیمت طلا در کوتاه مدت 1176 دلار خواهد بود و اگر این سطح شکسته شود قیمت این فلز زرد با افت بیشتری همراه خواهد شد.سطح مقاومتی قیمت طلا نیز در شرایط کنونی 1203 دلار است و تنها در صورت شکسته شدن این سطح قیمتی است که می توان به درخشش بیشتر طلا امیدوار بود. به نظر می رسد انتشار اخبار اقتصادی آمریکا و برگزاری همه پرسی ذخایر طلای سوییس تاثیر زیادی بر تحولات قیمت طلا در روزهای آینده خواهد داشت.

نظر

• دنیس گارتمن، اقتصاددان: "بازار و شرایط سیاسی نشان دهنده آن است که باید طلا را به ین و یورو خریداری کرد. واضح است که طلای ین و یورو از قیمت پایین و سمت چپ جدول به سمت راست و بالای جدول در حرکت است و این روند ادامه خواهد داشت. این در حالی است که طلای دلار همچنان در حال پژمرده شدن است."

نظر

• در ادامه تحلیل پست 1263 همچنان قیمت در تایم 4 ساعته با نوسانات زیاد متمایل به نزول و زیر خط روند نزولی زرد در حال درجا زدن هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
                              سلام
                              شما باید برای پوزیشن حد سود یا Take profit مشخص کنید. بهتر برای آشنایی با متاتریدر مقالات مربوط به متاتریدر رو مطالعه کنید. متاتریدر 5 با 4 تفاوت چندانی ندارند. توصیه میشه از متاتریدر 4 استفاده کنید. جهت آشنایی با متاتریدر به تاپیک زیر مراجعه کنید.

http://forum.broker-fa.org/f39/%D8%A...%A7%D9%86-351/
                              --------------------------------------------
                              مرسی عزیزم از جوابتون
                              این که شما گفتید زمانی است که تازه میخوای بخری بعد مثلا 1 لات میخری و برداشت سود رو میزاری 1205 ودکمه خرید میزنی اون وقت هر وقت رسید به 1205 خودس میبنده و سودتو میکنی.درسته
                              اما من یه چیز دیگه میخوام مثلا قبلا خرید کردم یه لات طلا روی 1200 و حد سودو پر نکردم ومنتظر بودم تا بالا بره من اونو ببندم . ولی یه ساعت شد بالا نرفت من هم کار دارم حالا میخوام ببینم چیکار کنم که حد سود 1205 واسه سیستم بگم و خودم برم بکارم برسم و خود سیستم هر وقت حالا تا هر ساعت یا حتی روز که به 1205 رسید واسم ببنده و سودش واسم حساب بشه . مرسی اگه واسم ساده توضیح بدین

نظر

--------------------------------------------
                                مرسی عزیزم از جوابتون
                                این که شما گفتید زمانی است که تازه میخوای بخری بعد مثلا 1 لات میخری و برداشت سود رو میزاری 1205 ودکمه خرید میزنی اون وقت هر وقت رسید به 1205 خودس میبنده و سودتو میکنی.درسته
                                اما من یه چیز دیگه میخوام مثلا قبلا خرید کردم یه لات طلا روی 1200 و حد سودو پر نکردم ومنتظر بودم تا بالا بره من اونو ببندم . ولی یه ساعت شد بالا نرفت من هم کار دارم حالا میخوام ببینم چیکار کنم که حد سود 1205 واسه سیستم بگم و خودم برم بکارم برسم و خود سیستم هر وقت حالا تا هر ساعت یا حتی روز که به 1205 رسید واسم ببنده و سودش واسم حساب بشه . مرسی اگه واسم ساده توضیح بدین
                                فرقی نداره.. شما اگه یه پوزیشن از قبل باز کردی بعدشم می تونی حد سود حد ضرر بذاری. کافیه روی پوزیشن مربوطه راست کلیک کنی و بعد از منوی که باز میشه روی Modify or Delete order بزنی از اونجا می تونی تیک پرافیت و استاپ لاس براش بذاری..اگه به هدف قیمتی تیک پرافیت شما برسه معامله شما با سود بسته میشه.
                                ویرایش توسط Technical Trader : https://www.traderha.com/member/12644-technical-trader در ساعت 11-27-2014, 11:36 PM

نظر

پردازش ...
                                X