اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• امروز در ساعت 14:30 (CET) شاخص بهای تولیدکننده در مقیاس ماهیانه در ایالات متحده منتشر خواهد شد. این شاخص توسط وزارت کار آن کشور گردآوری می شود و نشان دهندۀ تغییر درصد قیمت ها برای کالاها و خدمات در ایالات متحده است. شاخص بهای تولیدکننده در مقیاس ماهیانه یک عامل تورم پایه است و سه بخش تولید کارخانه ای، تولید کالا و صنعت پردازش را در بر می گیرد. انتشار این شاخص ممکن است منجر به این ایجاد نوسان در نقدترین ارزها گردد. تورم یک عامل کلیدی است که سیاست پولی فدرال ریزرو را تعیین می کند و همچنین یک عامل تعیین کننده برای سرعت انتقال از یک برنامۀ تزریق پول به اقتصاد به مدل سنتی تنظیم محسوب می شود. شتاب در این روند و چشم انداز رشد نرخ پایه منجر به تقویت دلار آمریکا در برابر دیگر ارزها خواهد شد

mql5 account number 66214

نظر

• عزیزم hdtrader
      ببنید منظور شما اینه که من مثلا 1 لات انس دلار بخرم همون وقتم 1 لات دلار یورو بخرم اونوقت میشه اونس یورو
      گیج شدم میشه ساده تر بگید دقیقا چیکار کنم
      مرسی

نظر

• وزیر خارجه روسیه (سرگئی لاوروف) تنها در صورتی به محل برگزاری دور تازه مذاکرات هسته.ای سفر می.کند که گفت.وگوها شاهد پیشرفت باشد ...

نظر

• سلام به همه دوستان

امشب بیانیه فد رو داریم چیزی که از بیانیه hawkish قبلی تا به الان شا هدش بودیم این است که شاخص های تورمی و مصرف RETAIL SALES و PPI هر دو بهتر از انتطارات بود و موضوعی که اعضای فد هم از بیانیه قبلی بعد توقف کامل برنامه خرید بهش اشاره داشتن توجه خاص اعضا فد به همین شاخص ها بود که در صورت رشد در این بخش اختمال افزایش زود بهنگام نرخ بهره رو دور از ذهن نمی دیدند پس انتظار دارم این بیانیه هم نسبتا به قول معروف hawkish باشه و اشاره به وضعیت بهبود رشد اقتصادی بهمراه مصرف و تورم داشته باشند از طرفی هفته گذشته ام شاهد کند بودن مصرف و تورم و تعدیل پیش بینی رشد تورمی از طرف یکی دیگه از اقتصاد های بزرگ ، انگلیس بودیم که پیشا پیش بیانگر واگرایی تورمی دلار با سایر ارز ها بود و تا مادامی که مصرف و تورم کل اقتصادی جهانی زیر تورم مورد انتظار باشه این نابرابری به نفع دلار خواهد بود و نمو توان امید به چرخش شاخص کالا و به طبع اون طلا در بلند مدت داشت نکته ای که به نظرم حتی مهمتر از بیانیه امشب میتونه باشه خبر CPI فردا ست که به دقت زیر زره بین بازار قرار داره و انتظارم بهبود این شاخص هست با توجه به بررسی نمودار این شاخص هم اکنون در یک کف نسبت به سال گذشته قرار داره اما چیزی که به من امید بهتر اعلام شدن این شاخص رو نوید میده بهبود اشتغال از پارسال تا به امسال هست که انتظار دارم این بهبود در شاخص CPI نمود پیدا کنه

با توحه به PRICE ACTION طلا در تا یم های پایین تر یک HIGHEST HIGH در نیمه بالای کانال داریم و هر چی به بالای کانال نزدیک تر میشیم شاهد موج های کوتاه تر و تشکیل قله ها کوجیک تر هستیم که نشاندهنده فشار فروش در نواحی بالای کانال ماست

موفق و پیروز باشید

نظر

• اینطوری هم میشه به طلا نگاه کرد . کندل دیلی هم بالای مقاومت مهم بسته شد که نوید این تحلیل را میدهد . اما این شکست وقتی اعتبار داره که خط مشخص شده را به سمته بالا بشکند

تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
            http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• تحلیل همگانی طلا

نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
              عزیزم hdtrader
              ببنید منظور شما اینه که من مثلا 1 لات انس دلار بخرم همون وقتم 1 لات دلار یورو بخرم اونوقت میشه اونس یورو
              گیج شدم میشه ساده تر بگید دقیقا چیکار کنم
              مرسی
              سمبل انس يورو در متاتريدر هست xaueur احتياج به كاري نيست كه انجام بدين

نظر

• يكي از دوستان گفت فروش يك لات يورو انس مانند
                فروش يك لات دلار انس و خريد همزمان يك لات يورو انس هست
                حالا اسپرد يورو دلار ٢٠ پوينت و انس دلار ٥٠ پوينت كه جمعا ٧٠ پوينت ميشود
                اما اسپرد انس يورو ١٢٠ پوينت است چون اسپرد متفاوته مطمنا اونطوري كه تصور ميكنيد نيست
                براي تست اين مسله در حساب دمو همزمان اينكار رو انجام دادم تا نتيجه مشخص بشه
                دوم اگر براساس يورو معامله كنيد استاپ رو ميدونيم كجا بزاريم
                ولي نميدونم چطور با خريد يورو دلار و فروش انس دلار ميشه استاپ رو براساس يورو پيدا كرد

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                  سمبل انس يورو در متاتريدر هست xaueur احتياج به كاري نيست كه انجام بدين

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                  سلام
                  عزیزم من متا ترید5 دارم ولی سمت چپم نماد auxeur ندارم یک نماد xagusd هم دارم میشه دقیقا بگید کجاست نتونستم پیداش کنم مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط lida110 نمایش پست ها
                    --------------------------------------------------------------------------------------------------
                    سلام
                    عزیزم من متا ترید5 دارم ولی سمت چپم نماد auxeur ندارم یک نماد xagusd هم دارم میشه دقیقا بگید کجاست نتونستم پیداش کنم مرسی
                    احتمالا بروكر شما اين نماد رو نداره
                    يك حساب دمو در يك بروكر ديگر رو امتحان كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
                      سلام به همه دوستان

امشب بیانیه فد رو داریم چیزی که از بیانیه hawkish قبلی تا به الان شا هدش بودیم این است که شاخص های تورمی و مصرف RETAIL SALES و PPI هر دو بهتر از انتطارات بود و موضوعی که اعضای فد هم از بیانیه قبلی بعد توقف کامل برنامه خرید بهش اشاره داشتن توجه خاص اعضا فد به همین شاخص ها بود که در صورت رشد در این بخش اختمال افزایش زود بهنگام نرخ بهره رو دور از ذهن نمی دیدند پس انتظار دارم این بیانیه هم نسبتا به قول معروف hawkish باشه و اشاره به وضعیت بهبود رشد اقتصادی بهمراه مصرف و تورم داشته باشند از طرفی هفته گذشته ام شاهد کند بودن مصرف و تورم و تعدیل پیش بینی رشد تورمی از طرف یکی دیگه از اقتصاد های بزرگ ، انگلیس بودیم که پیشا پیش بیانگر واگرایی تورمی دلار با سایر ارز ها بود و تا مادامی که مصرف و تورم کل اقتصادی جهانی زیر تورم مورد انتظار باشه این نابرابری به نفع دلار خواهد بود و نمو توان امید به چرخش شاخص کالا و به طبع اون طلا در بلند مدت داشت نکته ای که به نظرم حتی مهمتر از بیانیه امشب میتونه باشه خبر CPI فردا ست که به دقت زیر زره بین بازار قرار داره و انتظارم بهبود این شاخص هست با توجه به بررسی نمودار این شاخص هم اکنون در یک کف نسبت به سال گذشته قرار داره اما چیزی که به من امید بهتر اعلام شدن این شاخص رو نوید میده بهبود اشتغال از پارسال تا به امسال هست که انتظار دارم این بهبود در شاخص CPI نمود پیدا کنه

با توحه به PRICE ACTION طلا در تا یم های پایین تر یک HIGHEST HIGH در نیمه بالای کانال داریم و هر چی به بالای کانال نزدیک تر میشیم شاهد موج های کوتاه تر و تشکیل قله ها کوجیک تر هستیم که نشاندهنده فشار فروش در نواحی بالای کانال ماست

موفق و پیروز باشید

به نظرم امشب زمان دقیق فروش طلا هست برای هدف هر اونس 1000 دلار

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
                        به نظرم امشب زمان دقیق فروش طلا هست برای هدف هر اونس 1000 دلار
                        با هدف شما در بلند مدت موافقم. اما اگر این هدفی که میگید به زودی دیده بشه در ماههای آینده و افزایش پله ای نرخ بهره طلا به چند دلار میرسه?!

نظر

• نوشته اصلی توسط sofe نمایش پست ها
                          با هدف شما در بلند مدت موافقم. اما اگر این هدفی که میگید به زودی دیده بشه در ماههای آینده و افزایش پله ای نرخ بهره طلا به چند دلار میرسه?!

اتفاقا بر عکس ! با شروع افزایش نرخ بهره قیمت طلا افزایش پیدا خواهد کرد ! همانطور که با کاهش نرخ بهره قیمت طلا از 1900 دلار رسید به 1700 دلار !!!

نظر

اتفاقا بر عکس ! با شروع افزایش نرخ بهره قیمت طلا افزایش پیدا خواهد کرد ! همانطور که با کاهش نرخ بهره قیمت طلا از 1900 دلار رسید به 1700 دلار !!!
                            با کاهش نرخ بهره از سال 2008تا 2010 انس از 450دلار افزایش پیدا کرد تا 1150, بعدش از سال 2010تا 2012 از 1200تا 1920$ بخاطر q1,2,3 افزایش پیدا کرد و با شروع گمانه زنی های بهبود شرایط آمریکا کاهشها شروع شد تا با پایان q ها به اینجا رسیدیم.

نظر

نوشته اصلی توسط sofe نمایش پست ها
                              با کاهش نرخ بهره از سال 2008تا 2010 انس از 450دلار افزایش پیدا کرد تا 1150, بعدش از سال 2010تا 2012 از 1200تا 1920$ بخاطر q1,2,3 افزایش پیدا کرد و با شروع گمانه زنی های بهبود شرایط آمریکا کاهشها شروع شد تا با پایان q ها به اینجا رسیدیم.
                              خوشحالم که این بحث ها تو این تاپیک ردوبدل میشه لطفا ادامه بدید تا به یک نتیجه برسه ولی تک بعدی به قضیه نگاه نکنید افزایش و کاهش نرخ بهره تاثیر گذار هست ولی دید تون رو به سرمایه و سرمایه گذار تو شرایط مختلف بازار رکود و رونق تعمیم بدید ارزش داراییها تو هریک از حالت های رکود و رونق یکسان رشد یا کاهش پیدا نمیکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط sofe نمایش پست ها

کاهش نرخ بهره از اواخر سال 2007 شروع شد تا اواخر 2008 .اونموقع قیمت زیر 1000 دلار بود .بعد سال 2009 تا 2011 قیمت از 1000 دلار رسید به 1900 تازه بعدش برنامه qe شروع شد .

نظر

پردازش ...
                                X