اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظر

• تحلیل همگانی طلا

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
      حقیقتا من انس رو براساس یورو دنبال میکنم یعنی 955 فروختم برای 945 و حد ضرر هم طبیعتا 965 یا 970 بیشتر نمیتونه باشه ولی چون کلا ارزهای طرف دلار کلاهبرداری است پوزیشن دلاری انس استاپ خورده اعداد رو هم از چارت یورو معادل دلاری شو گفتم
      در جواب رفیقمون که میگن بنده چیزی از بازار نمیدونم میتونم بایک حساب دمو متصل به متاکوست میزان کار بلدی رو با هم دیگه مقایسه کنیم
      ضمنا اینقدر بلد هستم که بدونم با یک اندیکاتور تو این بازار نمیشه کسب سود کرده
      اصلا چطوره با سیستم اعجاب انگیز پت فایندرشون با بنده که کار بلد نیستم یک مسابقه ترتیب بدن
      پروفيت خورديم طلبكار هم شديم تا ٩٣٧ ريخت
      قيمت هم بيشتر از ٩٦١ نتونست بالابره و استاپ ما رو بزنه

metatrader@rzb
      ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 11-20-2014, 01:53 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
        کاهش نرخ بهره از اواخر سال 2007 شروع شد تا اواخر 2008 .اونموقع قیمت زیر 1000 دلار بود .بعد سال 2009 تا 2011 قیمت از 1000 دلار رسید به 1900 تازه بعدش برنامه qe شروع شد .
        ممنونم از یاداوری دقیقتون. پس با کاهش نرخ بهره انس کاهش پیدا نکرده؟درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
          خوشحالم که این بحث ها تو این تاپیک ردوبدل میشه لطفا ادامه بدید تا به یک نتیجه برسه ولی تک بعدی به قضیه نگاه نکنید افزایش و کاهش نرخ بهره تاثیر گذار هست ولی دید تون رو به سرمایه و سرمایه گذار تو شرایط مختلف بازار رکود و رونق تعمیم بدید ارزش داراییها تو هریک از حالت های رکود و رونق یکسان رشد یا کاهش پیدا نمیکنه
          زمانی کاهش نرخ بهره اتفاق میفته که تولید ناخالص ملی و وضعیت بورس دوران بدی داره در این شرایط دولت شروع به تزریق پول میکنه تا اینجا انس در حال رکورد زدن است بعد از یک سال یا دو سالی بورس بلند میشه و شاخص ها رشد میکنند و دلار بازی واگذار کرده یا عقب نشینی تاکتیکی رو جبران میکنه و حمله برق اسا به ارزهای و کالاها با نقد شوندگی بالا میکنه
          که نتیجه ریزشهای بد یورو و انس شده
          بعد بانک مرکری سیاست انقباضی رو کم کم استارت میزنه و شاخص های سهام رو متعادل میکنه
          به نظر من فد تازه خرخره انس رو گرفته براحتی ولش نمیکنه
          ولی فکر میکنم در شش ماه اینده پوند ارز اول بشه

نظر

• نظر دوستان درباره صعود طلا ؟

ایا این مقاومت مهم میتونه اغاز صعود باشه؟

تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
            http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• طلا یکم مستقل شده نسبت به چند روز پیش، در مقابل ضعف جفت ارزهای دیگه کمتر عکس عمل نشان می دهد.
              تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
              http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
                نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                زمانی کاهش نرخ بهره اتفاق میفته که تولید ناخالص ملی و وضعیت بورس دوران بدی داره در این شرایط دولت شروع به تزریق پول میکنه تا اینجا انس در حال رکورد زدن است بعد از یک سال یا دو سالی بورس بلند میشه و شاخص ها رشد میکنند و دلار بازی واگذار کرده یا عقب نشینی تاکتیکی رو جبران میکنه و حمله برق اسا به ارزهای و کالاها با نقد شوندگی بالا میکنه
                که نتیجه ریزشهای بد یورو و انس شده
                بعد بانک مرکری سیاست انقباضی رو کم کم استارت میزنه و شاخص های سهام رو متعادل میکنه
                به نظر من فد تازه خرخره انس رو گرفته براحتی ولش نمیکنه
                ولی فکر میکنم در شش ماه اینده پوند ارز اول بشه

چرا طلا از 2004 تا 2006 که نرخ بهره امریکا پی در پی افزایش داشته طلا صعود انچنانی نداشته و بین 400 تا 500 بوده ولی از 2006 تا 2008 بشدت از 500 به 1000 افزایش پیدا کرده در صورتی که نرخ بهره ثابت بود یا چرا 2009 تا 2011 از 900 دلار به 1900 دلار رفته با اینکه نرخ بهره نزدیک صفر بوده بعد از کاهش های متوالی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                  قيمت الان ١١٨٧ ديده شدن ١١٧٧ قطعي شده
                  اينم ده دلار
                  ........ ديدن ١١٧٧ هم ديده شد و قطعي شد

metatrader@rzb
                  ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-20-2014, 02:52 PM دلیل: بی احترامی به دیگر کاربران

نظر

• نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
                    چرا طلا از 2004 تا 2006 که نرخ بهره امریکا پی در پی افزایش داشته طلا صعود انچنانی نداشته و بین 400 تا 500 بوده ولی از 2006 تا 2008 بشدت از 500 به 1000 افزایش پیدا کرده در صورتی که نرخ بهره ثابت بود یا چرا 2009 تا 2011 از 900 دلار به 1900 دلار رفته با اینکه نرخ بهره نزدیک صفر بوده بعد از کاهش های متوالی؟
                    يك ايتم تنها كه نميتونه تاثير گزار باشه
                    ولي علت بالارفتن از ٩٠٠ يكي از دلايلش مصرف بالاي مواد خام مانند نفت و فلزات بود بعد بالارفتن نفت هم موجب خريد طلا توسط دولتهايي كه نميتونستند پول نفت رو خرج كنند يا خريد طلا توسط چيني ها براي مازاد توليد بطور كلي دوره رونق اقتصادي بود و پولها رو بايد به يك چيزي تبديل ميكردن
                    با طلا و ساير فلزات انداختن تو قلك
                    ولي امريكا زودتر متوجه ركود شد
                    حالا كه نفت پايين اومده و دولتها پول واسه خرج كردن ندارند شروع كردن به خرج پولهاي قلك
                    دكمه تشكر بنده چون از تب تالك استفاده ميكنم كار نميكنه

metatrader@rzb

نظر

كلاهبردارها ديدن ١١٧٧ هم ديده شد و قطعي شد

metatrader@rzb
                      لطفا معرفی کنید با سند و دلیل و مدرک ...
                      وگرنه شخصی که :
                      1-حساب نداره
                      2- فقط روی هوا حرف ( به قول خودش تحلیل ؟؟؟!!) میزنه
                      3- مدعی هم هست (جهل مرکب)
                      از دید من و با تجربه این مدت دیدیم چه جانورهایی از آب در آمدند نتیجه این شده که شاهد هستیم (ممنوعیت)
                      شما سبقه و تاریخچه افراد را نمی دونید
                      بدون دلیل و مدرک بهتان و افترا میزنید .اینکه عدم قطعیت در این بازار موج میزنه به مذاق شما خوش نیامده ؟؟معامله گر وال استریت!!!

نظر

• دوستان خواهشا به این بحث ها ادامه ندید اینگونه سخن گفتن در شخصیت هیچیک از ما نیست این تاپیک برای انتقال تجربیات و دانش و تحلیل است نه دادن سیگنال و ثابت کردن خود به دیگران لطفا برای خود و دیگران که این تاپیک رو دنبال مبکنند احترام قائل باشید و از درج پست هایی که به انتقال دانش و تجربیات کمک نمیکنه خودداری فرمایید

با سپاس

نظر

• Yez عزیز درود
                          شخصا از نوع نگاه و پستهای شما لذت می برم و دقیقا به همین خاطر پست زدم .
                          به خاطر دارید در گذشته زمانی با این تیپ افراد و پستها مه مواجه میشدم پیش خودم فکر میکردم منکه ترید خودم را دارم . یبه من چه ربطی داره یکی به دیگری تهمت میزنه یا چطور فکر میکنه . اون خودش را معرفی میکنه و باعث مضحکه و خنده همکه هست. نمک برنامه ست . پس فقط سکوت میکردیم .
                          اما ببینید چه به سرمان اومد . الان حتی امکان دور هم جمع شدن و قرار عمومی هم نیست ؟؟چه برسه به تریدینگ روم و ...
                          وقتی سیاهپوستان را می بردند من سکوت کردم چون سیاه نبودم .
                          دنبال یهودی ها آمدند یهودی نبودم و اعتراض نکردم
                          ..
                          ...
                          .....
                          دنبال من آمدند و منرا بردند کسی نمانده بود که اعتراض کند!!!
                          برگرفته از نوشته های برتولت برشت

نظر

يك ايتم تنها كه نميتونه تاثير گزار باشه
                            ولي علت بالارفتن از ٩٠٠ يكي از دلايلش مصرف بالاي مواد خام مانند نفت و فلزات بود بعد بالارفتن نفت هم موجب خريد طلا توسط دولتهايي كه نميتونستند پول نفت رو خرج كنند يا خريد طلا توسط چيني ها براي مازاد توليد بطور كلي دوره رونق اقتصادي بود و پولها رو بايد به يك چيزي تبديل ميكردن
                            با طلا و ساير فلزات انداختن تو قلك
                            ولي امريكا زودتر متوجه ركود شد
                            حالا كه نفت پايين اومده و دولتها پول واسه خرج كردن ندارند شروع كردن به خرج پولهاي قلك
                            دكمه تشكر بنده چون از تب تالك استفاده ميكنم كار نميكنه

metatrader@rzb
                            مرسی از پاسختون ولی من به دنبال فرمولی کلی میگردم تا با اون اینده هم قابل پیش بینی باشه اگر باقی دوستان هم علاقه مند هستن تو بحث شرکت کنند تا به نتیجه برسه اگر باقی دوستان فقط نظاره گر باشند من اینطور برداشت میکنم که بحث بی فایده است و ادامه نمیدم

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط behrad نمایش پست ها
                              Yez عزیز درود
                              شخصا از نوع نگاه و پستهای شما لذت می برم و دقیقا به همین خاطر پست زدم .
                              به خاطر دارید در گذشته زمانی با این تیپ افراد و پستها مه مواجه میشدم پیش خودم فکر میکردم منکه ترید خودم را دارم . یبه من چه ربطی داره یکی به دیگری تهمت میزنه یا چطور فکر میکنه . اون خودش را معرفی میکنه و باعث مضحکه و خنده همکه هست. نمک برنامه ست . پس فقط سکوت میکردیم .
                              اما ببینید چه به سرمان اومد . الان حتی امکان دور هم جمع شدن و قرار عمومی هم نیست ؟؟چه برسه به تریدینگ روم و ...
                              وقتی سیاهپوستان را می بردند من سکوت کردم چون سیاه نبودم .
                              دنبال یهودی ها آمدند یهودی نبودم و اعتراض نکردم
                              ..
                              ...
                              .....
                              دنبال من آمدند و منرا بردند کسی نمانده بود که اعتراض کند!!!
                              برگرفته از نوشته های برتولت برشت
                              بهراد عزیز شما نسبت به من لطف دارید

بهرحال اختلاف سلیقه همیشه هست و شخصیت و دیدگاه افراد متفاوته و حتی هدف از حضور در فروم هم متفاوته بشخصه سعی میکنم قضاوت نکنم بهر حال محیط محیطیست آزاد برای حضور همه افراد با اهداف ودیدگاه های متفاوت به نظرم تذکر با احترام همراه باشه مفید تر واقع میشه شاید هم نشه بهر حال امیدوارم همه با احترام متقابل به بیان دیدگاهشون بپردازند براتون ارزوی موفقیت دارم

با سپاس فراوان

نظر

• تحلیلگر ارشد سیتیکس فیوچرز:

کاهش ارزش دلار بعید به نظر می رسد/ قیمت طلا به روند نزولی ادامه خواهد داد

تحلیلگر برجسته اقتصادی موسسه سیتیکس فیوچرز تاکید کرد که با توجه به ادامه روند صعودی ارزش دلار بعید به نظر می رسد که قیمت طلا در کوتاه مدت با افزایش چشمگیری روبرو شود.
                                به گزارش بلومبرگ ، قیمت طلا که 18 نوامبر به بیش از 1204 دلار یعنی بالاترین رکورد در دو هفته اخیر رسیده بود بار دیگر به کمتر از 1180 دلار رسیده است.

بر اساس این گزارش شاخص ارزش دلار به بالاترین سطح خود از مارس 2009 میلادی رسیده است. انتشار متن مذاکرات فدرال رزرو و تصمیم بانک مرکزی ژاپن برای اجرای محرک پولی جدید تاثیر زیادی بر افزایش ارزش دلار داشته است.

میزان ذخایر طلای صندوق اس پی دی آر نیز روز گذشته به پایین ترین سطح خود از سپتامبر 2008 میلادی رسیده است.

"ژو رون یو" تحلیلگر موسسه سرمایه گذاری سیتیکس فیوچرز تصریح کرد که ما شاهد اختلاف بزرگی بین سیاست های پولی فدرال رزرو آمریکا و سایر بانک های مرکزی بزرگ جهان هستیم و این مساله موجب ادامه روند صعودی ارزش دلار خواهد شد.

وی افزود: خیلی سخت است که بخواهیم افزایش قیمت طلا را در شرایط کنونی پیش بینی کنیم. افزایش ارزش دلار مانع بزرگی برای رشد قیمت طلا خواهد بود.

متن مذاکرات نشست فدرال رزرو نشان می دهد که آمریکا همچنان نرخ بهره را نزدیک به صفر نگه خواهد داشت و افزایش نرخ بهره بستگی به آمارهای اقتصادی بیشتر دارد.

انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

پردازش ...
                                X